تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 384 از 1298 اولاول ... 284334374380381382383384385386387388394434484884 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,831 به 3,840 از 12973

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان اصفهان

اگه نباشه جاش خالی می مونه Behrouz_se60's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    Isfahan

پيش فرض

سلام رفقا
    من یک ماهه با شارژ اینترنت مخابرات مشکل پیدا کردم
    26 اذر 4 گیگ شارژ کردم از طریق قبض، معمولا طبق روال مصرفی این برای یک ماهه من کافیه اما 4 دی دیدم چراغ مودم خاموشه ،چک کردم توی سایت دیدم اکانتم تموم شده توی ریز شارژهام که رفتم بعد روز 1 دی هم زده من یک گیگ شارژ کردم در حالی که این کار رو ابدا نکرده ام مطمئنم این روز من 1 گیگ اشتراکم رو شارژ نکردم اصلا من 1 گیگی شارژ نمی کنم
    خلاصه همون 4 دی دوباره 4 گیگ شارژ کردم یعنی تا اینجا 23 هزار تومان برای یک ماه داده بودم

حالا دوباره امروز دیدم چراغم خاموشه رفتم توی سایت دیدم نوشته اعتبار -21 یعنی باید دوباره شارژ می کردم شارژ کردم ولی من ابدا چنین مصرفی ندارم نه فیلم دانلود می کنم نه از این چیزها یعنی از 26 اذر تا الان من 9 گیگ مصرف اینترنتم بوده و با این دفعه می شه 13 گیگ در حالی هیچ استفاده خاصی از اینترنت نمی کنم حالا من کجا باید برم اعتراض کنم اصلا راهی هست؟

ممنون

یعنی از دید مخابرات شما 21 گیگ مصرف داشتی و 21x2500 = 52500 T

خلاصه ::: LOOOOOL

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

دوست عزیز ارتباط با بانک داره درست میشه به خاطر همین از ظهر مجبور شدیم چند باری دسترسی به سرور رو برای کانفیگ های لازم قطع کنیم
    انشالله از فردا ارتباط با بانک هم بر قراره
    لطفا شبانه راه انداری کنید و من حاضرم ماهیانه 20 هزار تومان پرداخت کنم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Behrouz_se60's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    Isfahan

پيش فرض

من نمی فهمم چه خبره ؟ الان گزارش نمیده ولی اینو ببینید دیروز 4100 بود الان شده 4600

نبینم که بکنید 4100 !! چون سوال من از مخابرات اینه که وقتی من آمدم خونه اعتبار 4.5 بود که اصلا نمیدونم چطوری حساب شده.اینجا

اعتبار -18
    گزارش از اول تیر تا 10 دی ( روزی که قطع شد ) = 14.6
    شارژ 22 گیگ
    خب حالا اعتبار چنده ؟ اگر 18-22 باشه = 4 گیگ ولی من بیشتر دارم اگه 14.6-22 باشه = باید 9.4 گیگ اعتبار داشته باشم.

من به علت مشغله کاری در شرکت نمیتونم بیام ولیعصر و یقه کارمند بیچاره بگیرم
    شما لطف کن یک بار کامل ، سورس کد مربوط به گزارش دهی و حساب رسی بررسی کن و ببین چرا اعداد متفاوت هست !!

4. این کاربر از Behrouz_se60 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

شما حاضر هستید از هر چیزی صحبت کنید جز مشکلات نرم افزار خودتان به این می گویند فرافکنی

5 ماه از راه اندازی نرم افزار پلوتون گذشته است ولی شما مرتباً مشکلات را به گردن BRAS و سخت افزار سرور و... می اندازید ، آیا در این 5 ماه وقت کافی برای تعویض سخت افزار سرور نداشتید و یا در پروژه خودتان هزینه سخت افزار را در نظر نگرفته بودید؟؟ معمولاً در چنین پروژه هایی خود شرکت نویسنده نرم افزار سخت افزار مورد نیاز را هم تأمین می کند.
    وقتی یه مشکلی از بی راس یا سخت افزار ها ست چیکار کنم؟بیام بگم مشکل از پنله؟
    هیچ معمولنی در کار نیست چرا بی ربط میگی؟چرا ما وقت کافی داشتیم ولی این ما نیستیم که باید سرور و سخت افزار خریداری کنیم،مگر دیوانه ایم؟
    شما حاضرید بعد از 5 ماه از راه اندازی ارتباط با بانک صحبت کنید(ماشاءالله) ولی حاضر نیستید از رقمهای عجیبی که به حساب بدهکاری کاربران زده شده است صحبت کنید!!!!
    بانک روی پنل از ابتدا فعال وقتی مخابرات نخواسته درخواست فعال شدنش رو به بانک بفرسته نکنه تقصیر نقص فنی پنل بوده؟ کدوم پول عجیب غریب؟ فقط یک مورد مستند به من نشان بدهید که مشترک هزینه استفاده نکردن از سرویسش رو پرداخت کرده باشه،هر کس هر چقدر استفاده کرده پولشو داده
    شما حاضرید بعد از 5 ماه از نشان دادن MAC کاربران خبر بدهید (عجب پیشرفتی!!!) ولی حاضر نیستید در مورد تفاوت فاحش در ریز کارکرد کاربران آن هم در فاصله چند دقیقه گزارشگیری صحبت کنید!!!!
    جواب اون کاربر رو دادم میتونید برگردید ببینید
    شما حاضرید از باند بازیهای خیالی صحبت کنید ولی حاضر نیستید در مورد نحوه محاسبه و بروزرسانی حجم مصرفی کاربران کوچکترین پاسخی بدهید!!!!و ....و ....
    در ضمن آقای باهوش و از همه جا با خبر خودت خوب میدونی که نه پنل نه موتور محاسبه کارکرد(AAA) حساب نمیکنن که کاربر در چه زمانی چقدر آپلود و دانلود داشته این کار BRAS هاست که میفرسته برای AAA و اونم فقط ثبتش میکنه. نکنه IBSng خودش کار بی راس رو هم انجام میده کسی خبر نداره
    البته آن قدر هم باهوش هستند که می دانند نباید هزینه چنین آزمایشاتی را بپردازند.

.
    بله و اینقدر هم باهوش هستند که فریب عده ای غرض ورز رو نخورن

بالاخره اجازه گرفتید از بزرگتر ها که تشریف بیارید یا هنوزم میترسید؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

من نمی فهمم چه خبره ؟ الان گزارش نمیده ولی اینو ببینید دیروز 4100 بود الان شده 4600

نبینم که بکنید 4100 !! چون سوال من از مخابرات اینه که وقتی من آمدم خونه اعتبار 4.5 بود که اصلا نمیدونم چطوری حساب شده.اینجا

اعتبار -18
    گزارش از اول تیر تا 10 دی ( روزی که قطع شد ) = 14.6
    شارژ 22 گیگ
    خب حالا اعتبار چنده ؟ اگر 18-22 باشه = 4 گیگ ولی من بیشتر دارم اگه 14.6-22 باشه = باید 9.4 گیگ اعتبار داشته باشم.

من به علت مشغله کاری در شرکت نمیتونم بیام ولیعصر و یقه کارمند بیچاره بگیرم
    شما لطف کن یک بار کامل ، سورس کد مربوط به گزارش دهی و حساب رسی بررسی کن و ببین چرا اعداد متفاوت هست !!
    دوست عزیز در مورد نحوه محاسبه نه ریز کارکرد رو نه باقیمانده رو پنلی که جلوی دست شماست حساب نمیکنه.
    فرض کنم شما کاربری هستی که در حال حاضر ده گیگ یا 10240 مگ اعتبار داری وقتی پنل از موتور محاسبه کارکرد میپرسه باقیمانده اعتبار این کاربر چقدره میاد اون 10240 رو منهای جمع تمام آپلود و دانلودهای شما میکنه و یه عدد برمیگردونه که پنل نشونش میده

در مورد دوم هم انشالله فردا رفتم شرکت بررسی میکنم مطمئنا جمع عدد شما 22 نیست بنابر هر دلیلی که به من هم ربط ندارد ممکن است برای شما اعتبار (بدون نیاز به پرداخت هزینه) ثبت کرده باشند، در هر صورت جواب دقیقش رو فردا بهت میدم
    موفق باشید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

لطفا شبانه راه انداری کنید و من حاضرم ماهیانه 20 هزار تومان پرداخت کنم.
    متاسفانه در تعیین سیاست های تعریف تعرفه مخابرات نقشی ندارم ولی چند بار پیشنهاد دادم قبول نکردند،به امید روزی که اینطوری بشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دوستان شما هنگام گزارش گیری زیر ستون "شناسه سخت افزاری " چیزی نشون داده میشه ؟ واسه من خالیه!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

وقتی یه مشکلی از بی راس یا سخت افزار ها ست چیکار کنم؟بیام بگم مشکل از پنله؟
    هیچ معمولنی در کار نیست چرا بی ربط میگی؟چرا ما وقت کافی داشتیم ولی این ما نیستیم که باید سرور و سخت افزار خریداری کنیم،مگر دیوانه ایم؟
    پس وقت کافی داشتید ولی یا شما درخواست سرور جدید ندادید ویا درخواست سرور جدید شما به دلایل عجیبه و غریبه(حتماً باندبازی) تا الان انجام نشده!!! کلاً مخابرات خود آزاری دارد دیگر؟؟ یکروز تنظیمات BRAS درست نیست !! یکروز سرور جدید نمی خرد !!!! یکروز با بانک مشکل دارد!!! همه اشکال دارند بجز پنل شما!!!
    بانک روی پنل از ابتدا فعال وقتی مخابرات نخواسته درخواست فعال شدنش رو به بانک بفرسته نکنه تقصیر نقص فنی پنل بوده؟ کدوم پول عجیب غریب؟ فقط یک مورد مستند به من نشان بدهید که مشترک هزینه استفاده نکردن از سرویسش رو پرداخت کرده باشه،هر کس هر چقدر استفاده کرده پولشو داده
    گفتم همه مشکل دارند بجز شما!!! مشترک بدون آنکه تمدید یا شارژ کند نباید چیزی بحسابش منظور شود ولی الان انبوهی از مشترکین هستند که بدون آنکه تمدید زده باشند بدهکار شده اند ، این مورد هم حتماً تقصیر رک سرورهاست!!!!

در ضمن آقای باهوش و از همه جا با خبر خودت خوب میدونی که نه پنل نه موتور محاسبه کارکرد(AAA) حساب نمیکنن که کاربر در چه زمانی چقدر آپلود و دانلود داشته این کار BRAS هاست که میفرسته برای AAA و اونم فقط ثبتش میکنه. نکنه IBSng خودش کار بی راس رو هم انجام میده کسی خبر نداره
    جالب شد ، پس شما می فرمائید که BRAS های ZTE مشکل دارند؟؟؟ احتمالاًً به عمد درست کانفیگ نشده اند یا حتماً یکجایش درست نیست!!! پس چرا شما راهنمائی نمی فرمائید تا مشکل را حل کنند!!!! آن هم بعد از 5ماه از راه اندازی نرم افزار؟؟؟

اینکه کاربر هم در 16 دقیقه 700 مگابایت دانلود بتواند بکند هم کاملاً عادیست و تقصیر BRAS!!!!!

البته فراموش نفرمائید که همین IBSng که شما بشدت از اسمش هراس دارید با تمامی BRAS ها بخوبی کار می کند ، بطور مثال در شرکت فنآوا همبن نرم افزار IBSng با چندین نوع BRAS براحتی کار می کند و مشکلات نرم افزار شما را ندارد .

بله و اینقدر هم باهوش هستند که فریب عده ای غرض ورز رو نخورن

بالاخره اجازه گرفتید از بزرگتر ها که تشریف بیارید یا هنوزم میترسید؟
    مشخص است که غرض ورز و بهانه گیر کیست
    این هفته حتماً یکسری به امور مشترکین برای هماهنگی مناظره می زنم .

10. 2 کاربر از esfahanweb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

دوستان بانک صد در صد شد.
    موفق باشید.

داره خودمونی میشه zizigooloo2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوستان بانک صد در صد شد.
    موفق باشید.
    مهندس دستت درد نکنه. من همین الان امتحان کردم یه گیگ شارژ کردم . اما جلوی وضعیت نوشته قبض. فکر کنم با این کار هم از حسابم کم شه هم بیاد روی قبض. یه فکری برای این قضیه بکن که معلوم شه کدوم میاد روی قبض و کدوم از کارت کم میشه.

Last edited by zizigooloo2; 09-01-2012 at 12:26.

13. 2 کاربر از zizigooloo2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •