تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 289 از 1298 اولاول ... 1892392792852862872882892902912922932993393897891289 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,881 به 2,890 از 12973

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان اصفهان

داره خودمونی میشه adslali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

ميخواستم بدونم كي به كنترل پنل جديد دسترسي خواهم داشت

بايد ثبت نام كنم

يه نفر لطف كنه بگه

اگه نباشه جاش خالی می مونه abbasjun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

من هم که همین رو میگم میگم وقتی یک شرکت پهنای باند اضاف داره و میزان یوز هاش به حد نصاب نرسن سرعت بالا میده ولی شما حالا اگه سرعتت بالا باشه روزانه بده یا خوبه وقتی که دان پولی هستش وقتی شما نخوای یه چیزی رو دان کنی که از ترافیکت کم نمیشه پس به حال مخابرات فرقی نمی کنه که چه سرعتی بده چون میگه مشتری اگه بخواد دان کنه هم میتونه با سرعت 300 کیلوبایت در ثانیه دان کنه هم با سرعت 50 کیلوبایت ولی وقتی قراره پوله ترافیک رو بدیم خوب مگه مریضیم بیایم با سرعت کم دان کنیم خوب میایم با سرعت بالا دان می کنیم تا کارمون زودتر راه بیفته حالا اگه شما واسه این که ترافیکت دیرتر تموم بشه و کمتر واستون پول بیاد برو اعتراض کن تا سرعتت رو بکنند 10 کیلوبایت تا یه وقت پولتون زیاد نشه پس وقتی شما میبینی می خوای یه فیلم رو دانلود کنی اونم تو روز با حجم 600 مگابایت اونوقت اگه با سرعت 130 کیلوبایت دان کنی 80 دقیقه ای کارت حله و پولش از حسابت کم میشه ولی اگه با سرعت 15 کیلوبایت دانلود کنی 9 ساعت وقت میبره و پوله 600 مگ همونطوری که با سرعت 130 کیلوبایت دانلود کردی از شما کم میشه پس اینطوری 130 کیلوبایت بیشتر میصرفه و مدت زمانش کم تره حالا اگه میبینی با سرعت 15 کیلوبایت 600 مگ دانلود کم تر واست خرج بر میداره برو شکایت کن بگو من سرعتم بالاست زود ترافیکم تموم میشه.آدم وقتی میبینه سرعتش 20 مگابایت در ثانیست و یه فایلی رو حتما میتونه با adsl تو 10 ثانیه دانلود کنه و پول فایل رو هم بده چرا بیاد با dial up دانلود کنه تو 10 روز که بازم همون هزینه رو واسش داره پس بنابراین مخابرات اگه سرعت خوب میده واسه اینه که مشترکینش راضی باشن این طوری مشتری میگه خوب حالا که میتونم دانلود کنم با سرعت خوب بزار این فیلم رو میصرفه دانلود کنم و اگر نه اگه شما نخوای دانلود کنی مخابرات بیاد سرعت 1000 مگابایت هم واسه شم ببنده دیگه تا دانلود نکنی که خودکار واست پول نمیفته.
    پس حالا فکر کنم بفهمیم کی نگرفته
    ببخشید ببخشید واقعا معذرت میخوام اما فکر کنم همونطور که خودتون چند صفحه قبل گفتید خیلی سنتون کمه:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    و با چرب زبونی های این مخابراتی ها و ... راضی شدی و فکر می کنی این سرویس خیلی خوبه البته من مثل دوستمون جسارت نمی کنم بهتون بگم کارمند مخابرات و ... اما از کجا معلوم .....

از دوستان دیگه هر کی فکر میکنه جوابای من به این آقا کامل نبوده و راضی نشده بگه تا بازم جواب هام رو بهش بگم

چون من دیگه تصمیم گرفتم باهاشون بحث نکنم چون حرف حساب ....

3. این کاربر از abbasjun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز F R E E M A N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    NEVERLAND

پيش فرض

-----------------------------------
    Last edited by F R E E M A N; 08-10-2011 at 15:19.

5. این کاربر از F R E E M A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mehdi speed 700's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    اصفهان

13

ببخشید ببخشید واقعا معذرت میخوام اما فکر کنم همونطور که خودتون چند صفحه قبل گفتید خیلی سنتون کمه:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    و با چرب زبونی های این مخابراتی ها و ... راضی شدی و فکر می کنی این سرویس خیلی خوبه البته من مثل دوستمون جسارت نمی کنم بهتون بگم کارمند مخابرات و ... اما از کجا معلوم .....

از دوستان دیگه هر کی فکر میکنه جوابای من به این آقا کامل نبوده و راضی نشده بگه تا بازم جواب هام رو بهش بگم

چون من دیگه تصمیم گرفتم باهاشون بحث نکنم چون حرف حساب ....
    تازه ریش در آوردم اونم 3 تار ولی رفیق دسته سنم کمه ولی از بعضی از این جیک و پوکای دولت باخبرم.ببینید زمانی که من و مازیار رفتیم مخابرات با یارو دعوام شد سره این که چرا شبانه رو برداشتید گفت چون دوست داشتیم گفتم مگه الکی گفت شما روزی که قرارداد رو امضا کردین ولی دوستان مثل انیشتین ومازیار و یوزارسیف شاهدن که ما رفتیم و هیچکسی هم به غیر از ما نیومد تا وقتی که ما اونجا بودیم یه پسر جوونی بود که حتی طرحه مخابرات تهران رو هم همون پیاده کرده بود و پیشنهاد داده بود ولی وقتی پرسیدک که مخابرات تهران فلان بیسان بمان گفتش که چون یوزرهاش کمه مخابرات خودمون هم قبلا همین ترفند رو زد تا مشترک جذب کنه پوله رانژه و بدبختی هاش ماله ما بود حالا راحتیش واسه مشترکین جدید دوسته عزیز تو کله جهان حتی اگه تو سازمان ملل هم برین میگن آقا قراردادت رو بیار وقتی ببری مثلا اگه اینترنت 128 کیلوبیت درخواست دادی و زیرش هم امضا کردی یعنی آقا شما قبول کردی که اینترنت با سرعته 16 کیلوبایت در ثانیه بهتون بدن و ازتون نمیپرسن شرکت های دیگه چه سرعتی به شما میدن میگن آقا شما زیره این قرارداد رو امضا کردی یعنی قولش داشتی ولی منی که اینترنت 128 خریدم و هنوز هم دارم با سرعت 130 کیلوبایت در ثانیه دان میکنم یعین مخابرات به من لطف مرده چرا چون قانون adsl تو ایران رو نقض کرده و به جای این که بیاد به من سرعته 16 کیلوبایت در ثانیه بده میاد سرعته 128 میده شما فوقش اینترنت 1 مگ داریمهمپس در واقع تو قرارداد امضا کردی که سرعته 128 کیلوبایت در ثانیه بهت بدن که دارن میدن اونم تازه گیگی 2500 تومان اگه که شرکت های خصوصی هم اینترنت شبانشون رو بردارن کسی نمیتونه بگه چرا چون قانون نیست حتی اگه سرعته کسی که 128 خریده رو 16 ببندن باز هم قانونه چون همینه تو کله دنیا چون زیره قراردادشون امضا کردن مورده تاییده پس دوستان مخابرات اومده شبانه رو برداشته چون قانونا میتونه ولی واسه این که به مشترکینش فشار نیاد امده ماهی 3 گیگ تحمیلی رو که چه استفاده کنی چه نکنی رو برداشته و باید ماهیانه 10000 هزارتومن قانونی میدادین رو برداشته و کرده گیگی 2500 تومن که تو 2 ماه فقط 2 گیگ بهتون تحمیل کرده و گفته هر چقدر دان کنید بیش از این رو قبضتون میاد

7. این کاربر از mehdi speed 700 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mehdi speed 700's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

این رو مینوسیم خودتون قضاوت کنید:مخابرات میاد سرعته 128 کیلوبایت در ثانیه بهتون میده با گیگی 2500 تومان و ماهی 2 گیگ باید حداقل مصرفتون باشه.قبلا سرعته 128 کیلوبیت رو با 3 گیگ ترافیک میداد 10600 تومن با شبانه و سرعتش هم 130 کیلوبایت در ثانیه بود ولی بعد از خرداد به خاطر افزایش یوزرها و این که هممون ساعت 1 به بعد دانلود میکردیم سرعت از 16 تا 20 بود یعنی داغون ولی واسه یکی مثل من که 128 خریده بود قانونی بود و مفتی.حالا اگه منی که میومدم 10600 تومن ماهیانه میدادم و رو هم رفته 3 گیگ دان میکردم با شبانه اگه هم شبانه رو برمیداشتن نمیتونستم اعتاض کنم چون شبانه جزء قانون نیست و اگه هم 3 گیگ رو دان نمی کردم میپرید و دوباره باید پوله شارژ میدادم. حالا اگه من بیام هر 2 ماه 20000 هزار تومان دالنود کنم میشه 8 گیگ بایت یعنی 8 گیگ با سرعت 1 مگابیت ولی شما دوست عزیز ماهیانه 24000 هزار تومان میداد 3 گیگ با سرعت 200 کیلوبایت در ثانیه یعنی تقریبا اینترنت 2 مگابیت ولی 3 گیگ تحمیلی با شبانه که میتونستن بهت ندن حالا اگه بیای هر دوماه همین هزینه رو بدی یعنی 48 هزار تومان و با سرعته 1 مگابیت میتونی 19 گیگ دانلود کنی به طور قانونی پس در اینصورت مخابرات داره به طور قانونی به ما خیلی لطف می کنه.که گیگی 2500 تومان با سرعت 1 مگابیت میده خودتون فکر کنید یه کم محاسبه کنید ببینید درست میگم یا نه خدا وکیلی با تمرکز فکر کنی با قانونی که تو ایران هست این یه لطفه یا نه کاری هم به شرکت های دیگه نداشته باشین نسبت به قانون بسنجین.شما اگه به سرویس های شبانه شرکت های صبانت یا پارس آنلاین اعتراض کنید میگن دوست ندارید دان نکنید حتی اگه سرعتش پایین باشه.من اینترنت 128 مخابرات رو قبلا با 3 گیگ و سرعته ثابته 130 کیلوبایت و با شبانه رایگان با سرعت 130 کیلوبایت و با هر گیگ اضافه 2500 تومن 1 ماهه میگرفتم 10600 تومن ولی صبانت اینترنت 128 با شبانه سرعته 30 تا 70 رو با هرگیگی اضافه به قیمت 5300 تومن رو میده 13600 که تازه با سرعت هم روزانه 40 تا حداکثره 90. حالا وقاعا قبلا و همین حاله مخابرات به ما لطف نمیکنه یا لطف نه خداییش باهامون نمیسازه عباس جون خودت بشین فکر کن سره غرور تعصب نگو.وسلام 1ساعت و نیم دقیقا دارم تایپ می کنم.این هم یک تست

9. این کاربر از mehdi speed 700 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

ميخواستم بدونم كي به كنترل پنل جديد دسترسي خواهم داشت

بايد ثبت نام كنم

يه نفر لطف كنه بگه
    اگر مشترک قدیمی هستین، احتیاجی به ثبت نام نیست.

باید یوزر و پسورد بگیرید ازشون.

11. این کاربر از Ebrahim67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

به نظرم خوب نیست که با هم بحث بکنیم سر این چیزا.

به هر حال هر کسی یه نظری داره.

یه نفر راضی هست و یه نفر هم راضی نیست.

اما خب این دلیل نمی شه که کسی که یکی از این نظرها رو داره، نظرش رو به بقیه هم تحمیل بکنه.

اما چند تا مساله:

سرعت سرویس های جدید 1 مگابیت نیست. در حال حاضر حدود 512 کیلوبیت هست که این اختیار رو دارن که سرعت رو تا 128 کیلوبیت پایین بیارن. (این یعنی کاربر حق انتخاب سرعت رو نداره)

طبق قانون شرکت ها نمی تونن سقف دانلود برای کاربر تعریف بکنن. در حالی که ما با افزایش مصرف، افزایش قیمت رو داریم.

طبق قانون، سرعت 512 کیلوبیتی رو که ما الآن داریم، باید با نرخ 20400 تومن در ماه بهمون بدن.
    اینجوری یعنی اگر سرعت واقعی باشه و 64 کیلوبایت باشه، شما می تونی توی حالت ایده آل (30*24) 165 گیگ تبادل حجم در ماه داشته باشی.
    در حالی که 165 گیگ تبادل اطلاعات توی سرویس ما مساوی با 412 هزار و 500 تومن هست که البته 16500 تومن مالیات هم بهش اضافه می شه و مجموعا 429 هزار تومن می شه.

حالا ما 165 گیگ رو هم کنار می ذاریم و با ماهی 10 گیگ حساب می کنیم. اینطوری هم ماهی 26000 تومن می شه که بازم بالاتر از تعرفه ی قانونی هست.

در عوض اگر کسی ماهیانه 4 گیگ استفاده بکنه باید 10400 تومن بده که این کمتر از تعرفه قانونی هست.

این یعنی اینکه برای کاربران کم مصرف، این سرویس ها بهتر از تعرفه های قانونی و برای کاربران پر مصرف، خیلی بیشتر از تعرفه های قانونی می شه.

اما نباید این رو هم فراموش کرد که شرکت ها مجاز هستن برای رقابت، قیمت هاشون رو بشکنن و کمتر از حد قانونی هم سرویس بدن، اما مجاز نیستن قانون رو بشکنن و فراتر از اون از کاربر هزینه بگیرن
    Last edited by Ebrahim67; 21-08-2011 at 20:41.

13. 2 کاربر از Ebrahim67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mrmmnb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

اون در موقعی هست که شما حق انتخاب داشته باشی خدایش از بچه های اینجا بپرس اگه حق انتخاب میداشتن چندتاشون میومدن از مخابرات سرویس میگرفتن اگه بالای 10 درص بود حق با شما
    مخابرات غلط کرده اومده فیبر کرده و یکه تازی میکنه اره شرکت های دیگه هم وقتی ببین تنها هست پدر کاربر رو در میارن ولی خوب چون بحث رقابت پیش میاد حتی اگه یوزراشون زیاد هم بشه(که هست) تجهیزاتشون رو ارتقا میدن که همون سرویس قبلی رو به کاربراشون بدن(بلکه بهتر) که مشتریشون از دستشون نره

15. 4 کاربر از mrmmnb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه adslali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

اگر مشترک قدیمی هستین، احتیاجی به ثبت نام نیست.

باید یوزر و پسورد بگیرید ازشون.
    من در شهرستان هستم

بايد از كجا يوزر و پسورد بگيرم

پروفشنال ebrahimjan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Team A.s.A

پيش فرض

بچه ها من به تازگی یه اشتراک ای دی اس ال از مخابرات با سرعت 128 کیلوبایت برداشتم می خواستم ببینم شبها از چه ساعتی رایگانه و چطور میشه فهمید که در روز چقدر مصرف میکنی منظورم اینه آیا از طریق سایتش میشه فهمید که چقدر از 3 گیگ رو استفاده کردی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •