تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 275 از 1298 اولاول ... 1752252652712722732742752762772782792853253757751275 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,741 به 2,750 از 12973

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان اصفهان

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

من دوباره زنگ زدم مخابرات گفت حجمتون تموم شده -در صورتیکه تموم نشده بود- و هنوز سوییچ نشدید به سیستم جدید، گفت یادداشت می‌کنم که خططتون رو انتقال بدن.

abbasjun
    درباره‌ی مبین‌نت سئوال دارم
    من هم تو منطقه سبز نیستم، الان زنگ زدم نمایندگیشون گفت چون ساختمونتون بلنده ممکنه جواب بده و بوده که تو منطقه سبز نباشند و جواب گرفته باشند. و موقع نصب هم اگر سیگنال صعیف بود که کل هزینه برمی‌گرده. به نظرتون ثبت نام کنم؟ بعد اینجور که گفتید شبانه‌اش به درد نمی‌خوره و تعریفی نداره و اینکه تو منطقه سبز نیستم می‌صرفه؟

کلا مبین نت خوبه؟ راضی بودید اونایی که داشتید؟ پشتیبانیش خوبه؟

مودمش اسمش چیه؟ حتما باید از خودشون خرید یا می‌شه خودمون هم بخریم؟
    Last edited by insomniac2; 11-08-2011 at 13:46.

اگه نباشه جاش خالی می مونه abbasjun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

من دوباره زنگ زدم مخابرات گفت حجمتون تموم شده -در صورتیکه تموم نشده بود- و هنوز سوییچ نشدید به سیستم جدید، گفت یادداشت می‌کنم که خططتون رو انتقال بدن.

abbasjun
    درباره‌ی مبین‌نت سئوال دارم
    من هم تو منطقه سبز نیستم، الان زنگ زدم نمایندگیشون گفت چون ساختمونتون بلنده ممکنه جواب بده و بوده که تو منطقه سبز نباشند و جواب گرفته باشند. و موقع نصب هم اگر سیگنال صعیف بود که کل هزینه برمی‌گرده. به نظرتون ثبت نام کنم؟ بعد اینجور که گفتید شبانه‌اش به درد نمی‌خوره و تعریفی نداره و اینکه تو منطقه سبز نیستم می‌صرفه؟

کلا مبین نت خوبه؟ راضی بودید اونایی که داشتید؟ پشتیبانیش خوبه؟

مودمش اسمش چیه؟ حتما باید از خودشون خرید یا می‌شه خودمون هم بخریم؟
    من چند ماه پیش داشتم و وضعیت زیاد خوبی نداشت
    ما لب مرز منطقه سبز بودیم اما باز مجبور شدم مودم بیرونی بخرم
    شبانشم اون وقتهایی که من داشتم شبها سیگنالش در حد جام جهانی کم می شد و عملا نمی شد ازش استفاده ای کرد.

من هم سوال کردم که ببینم وضعیت الانش چجوریه؟

3. این کاربر از abbasjun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ehsanshafie's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بچه ها کی میدونه چطوری میشه وارد این سامانه شد؟
    HELPPPPPPPPPPP MEEEEEEEEEEE

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

کد:
    فکر کنم ماها نمی‌تونیم بریم تو این و برا جدیداست. شماره مشتری داره و رمز عبور. من از اول اون پروسه ثبت‌نامشون رو رفتم ببینم چطوریه، رسیدم به اونجا که امکان‌سنجی می‌کنه اصلا پیش شماره ما تو لیستش نبود یا من درست نفهمیدم این سیستم پیچیده‌شون چطوری کار می‌کنه.

6. این کاربر از insomniac2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

دوستان امروز از دیتای ولیعصر به من زنگ زدن که 7.2 گیگ مازاد بر مصرف داشتم
    (من فک میکردم این که از اعتبار کم نمیکنه رایگانه)پس شمام اگه دانلود میکردید دیگه نکنید که اینم یه مدل دیگه دزدیه که کاربرو تحریک به دانلود میکنن بعد پولشو بزور میگیرن

من با این یارو که زنگ زد خیلی صحبت کردم و همه چیو ازش پرسیدم نتایج:

1.از فکر شبانه و شکایت و اینا بیاید بیرون که اصلا جوابگو نیست(یارو گفت تو این طرح به هیچ عنوان شبانه نداریم و نخاهیم داشت)
    2.پنل دیدن اعتبارتون این هست :

کد:
    مشترکین قبلی هم با یوزر و پسوردشون از قسمت ورودبه سامانه میتونن وارد شن(البته هنوز نه ایشالا تو هفته دیگه)

3.به یارو میگم پشتیبانش کجاس میگه 2030
    میگم اونجا که اپراتورای 118 هستن زنگ زدم زنه به چراغ لینک میگه چراغ سینک فک کرده ظرفشویی هست میخنده میگه داریم واسشون کلاسای آموزشی میزاریم

من که 7.2 گیگ دانلود مازاد داشتم گفت باید واست 8 گیگ شارج کنم(یعنی 8 گیگ رو قبض میاد ) و 800 مگی که طلبکار میشمو میتونم استفاده کنم وقتی تموم شد باید دوباره آنلاین شارج کنم

اینو بگم تمام دوستان چه اونایی که اعتبارشون تموم شده چه اونا که یک سال دیگه اعتبار دارن دیگه شبانه ندارن و گول نخورید...فقط حجمتون باقی میمونه و میتونید استفاده کنید
    پس تاکید میکنم دیگه شبانه ای واسه مشترکینی که هنوز اعتبار هم دارن وجود نداره و همش گیگی 2500 هستش

اینک یه اطلاعیه کامل واسه همه بر و بچ پی سی وردی گل

8. 2 کاربر از bahar2bahar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

شورشو دیگه در اوردن من قبلاً سرعتم 200 بود الان بزور به 60 میرسه!! اگه هم اعتراض کنیم میگن، شما باید سرعتت 16 باشه! لعنت بهشون، الان دوستم از پارس آنلاین داره 128 ماهی 2گیگ و 8هزار داره با 130 دانلود میکنه 1مگ پارس آنلاین هم سرعتش 250 هست، (تازه شبانه هم دارن با سرعت عالی)
    خدا ازشون نگذره
    Last edited by maziarb; 11-08-2011 at 17:26.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

خوب مبارکه.
    چون قبلا از مبین نت داشتم و چند تا مشکل داشتم می خوام چند تا سوال بپرسم:
    شما خونتون توی محدوده سبز رنگ بود؟ آخه مال من نبود و من مجبور شدم مودم بیرونی بگیرم
    شبانش چطوری شده؟ موقعی که من داشتم شب ها سیگنال وایمکس تا حد خیلی زیادی افت می کرد و زیاد تعریفی نداشت.
    پینگش چند شده؟ قبلا روی 450 تا 900 می چرخید
    چه مودمی گرفتی؟
    سرعت دانلود چنده؟

ببخشید که خیلی سوال شد می خواستم ببینم وضعیت الانش چطوریه، اگه خوب شده که ما هم بگیریم
    ممنون دوست عزیز
    راستش جایی که ما بودیم سبز بود اما کمرنگ ، طرف گفت به احتمال زیاد باید مودم بیرونی بذاری ولی با این حال میام ببینم چه طوریه اومد و یه مودم wifi گذاشت و سیگنال رو عالی گرفت و الان تا سه عدد یعنی تا آخرش آنتن دارم.
    راستش طرف گفت 24 تا 48 ساعت طول می کشه که تعرفه ات فعال بشه و هنوز فعال نیست اما تا فعال شدن یه اینترنت دمو بهت میدن که 2 مگ هست و 128 مگ محدودیت دانلود داره که تست کنی و ببینی راضی هستی یا خیر.
    برای همین من شبانه و اینا رو هنوز نتونستم تست بگیرم اما در طول روز پینگ بالاست و طرف گفت در آینده مشکلش حل میشه و الان حدود 400 هست.سرعت دانلود هم با این اینترنت دمو که 2 مگ هست روی 270 هست بدون نوسان .. که 1 مگی که من برداشتم میشه نصف این سرعت یعنی 135.
    اگه اهل بازی آنلاین هستید فعلا مبین نت به دردتون نمی خوره اما غیر از اون خوبه و کار منو که راه می اندازه.
    از لحاظ پشتیبانی و دیگر مسائل تا اونجایی که من فهمیدم بسیار عالی عمل می کنند.

در کل بهتون بگم که بیخیال اینترنت مخابرات بشید که جز ضرر چیزی واستون نداره.

11. 4 کاربر از yuzarsiff بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mehdi speed 700's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

بچه ها اگه ازتون ترافیک کم نمیکنه اصلا دانلود نکنید که تو پاچتون رفته
    اینا از قصد همین کارو کردن که با این روش هم یه پولی به جیب بزنن(دزدی کنن)

الان از دیتای ولی عصر زنگ زدن خونمون با شماره 2299969
    میگه 7 گیگ مازاد بر مصرف داشتید که رو قبضتون میاد(2گیگ قبلا داشتم) 7 گیگ بیشتر دانلود کردم منم فک کردم رایگانه

گفتش اصلا فکر شبانه نباشید شبانه اصلا نداره این طرح
    خلاصه از فکرش بیاید بیرون بدبخت شدیم رفت

به مرده میگم پشتیبانیش کجاس میگه 2030 میگم زنگ زدم به چراغ لینک میگه چراغ سینک میخنده میگه کلاسای آموزشی واسشون میزاریم

در ضمن برای دیدن مصرفتون هم باید به این آدرس برید :
    http://217.219.5.9/scpluto/

قسمت ورود به سامانه

در مورد سرعت هم ازشون پرسیدم گفت سرعتت چقد بوده گفتم رو 200
    گفت بهتر میشه که بدتر نمیشه
    هرچند سرعت بخوره تو سرشون
    مهم شبانه بود که اینم گفت اصلا فکرشو نکنید

یعنی من که 7200 مگابایت مازاد داشتم واسم 8 گیگ شارج کرده که 800 مگی که طلبکارمو میتونم استفاده کنم و بعد از اتمام 800 مگ باید ترافیک آنلاین بخرم

اینم یه اطلاعات کامل و جامع برای همه ی پس سی وردییای گل

فقط خدا خیرشون نده

حرومشون باشه من که به شخصه اصلا راضی نیستم و ازشون نمیگذرم
    دوسته عزیز ما که از اول گفتیم اگه میبینی داره از ترافیکت کم نمیشه ولی دانلود مفتی داری مطمئن باش داره روی قبض میاد ولی من هنوز وضعم خوبه شبانه دارم به طور کلی بگم مثله قدیمه.ولی شبانه هنوز سرعتش رو 15 تا 20

---------- Post added at 09:05 PM ---------- Previous post was at 09:04 PM ----------

آقا من پست دادم چرا تایید نکردید؟

کامل و جامع بود و همه جواب سوالاتشونو میگیرن

واسه این که عزیز ما اینارو قبلا به شما و دوستان گفته بودیم حرفت دست دوم بود

---------- Post added at 09:07 PM ---------- Previous post was at 09:05 PM ----------

کد:

من که میگم ثبت نام نکنی بهتره چون من که ثبت نام نکردم هنوز اینترنت درست و حسابی دارم

---------- Post added at 09:10 PM ---------- Previous post was at 09:07 PM ----------

دوستان امروز از دیتای ولیعصر به من زنگ زدن که 7.2 گیگ مازاد بر مصرف داشتم
    (من فک میکردم این که از اعتبار کم نمیکنه رایگانه)پس شمام اگه دانلود میکردید دیگه نکنید که اینم یه مدل دیگه دزدیه که کاربرو تحریک به دانلود میکنن بعد پولشو بزور میگیرن

من با این یارو که زنگ زد خیلی صحبت کردم و همه چیو ازش پرسیدم نتایج:

1.از فکر شبانه و شکایت و اینا بیاید بیرون که اصلا جوابگو نیست(یارو گفت تو این طرح به هیچ عنوان شبانه نداریم و نخاهیم داشت)
    2.پنل دیدن اعتبارتون این هست :

کد:
    مشترکین قبلی هم با یوزر و پسوردشون از قسمت ورودبه سامانه میتونن وارد شن(البته هنوز نه ایشالا تو هفته دیگه)

3.به یارو میگم پشتیبانش کجاس میگه 2030
    میگم اونجا که اپراتورای 118 هستن زنگ زدم زنه به چراغ لینک میگه چراغ سینک فک کرده ظرفشویی هست میخنده میگه داریم واسشون کلاسای آموزشی میزاریم

من که 7.2 گیگ دانلود مازاد داشتم گفت باید واست 8 گیگ شارج کنم(یعنی 8 گیگ رو قبض میاد ) و 800 مگی که طلبکار میشمو میتونم استفاده کنم وقتی تموم شد باید دوباره آنلاین شارج کنم

اینو بگم تمام دوستان چه اونایی که اعتبارشون تموم شده چه اونا که یک سال دیگه اعتبار دارن دیگه شبانه ندارن و گول نخورید...فقط حجمتون باقی میمونه و میتونید استفاده کنید
    پس تاکید میکنم دیگه شبانه ای واسه مشترکینی که هنوز اعتبار هم دارن وجود نداره و همش گیگی 2500 هستش

اینک یه اطلاعیه کامل واسه همه بر و بچ پی سی وردی گل
    والله ما که تا دومه ماهه دیگه اعتبار داریم تا الان هم 1 بار 2 گیگ شارژ گرفتم فردا هم می خوام یه 2 گیگ دیگه بگیرم چرا شایعه میسازی عزیزه من بده زشته نکن

---------- Post added at 09:12 PM ---------- Previous post was at 09:10 PM ----------

من هنوز شانه مفتی دارم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

منم احتمال خیلی زیاد بزودی وایمکس بگیرم، اینترنت در حال حاضر مخابرات فقط بدرد افراد تازه وارد یا خیلی کم مصرف میخوره!

اگه نباشه جاش خالی می مونه morteza1221's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

منظورتون از مبین نت وایمکس بود ؟ خوب واضح می گفتین بابا ...
    من که از اون لحاظ هم شانس نداشتم قبلا اومده برام وصل کنه آنتن نداشت برش گردوند
    این آدرسی هم که بعضی دوستان می دن که وارد نمی شه
    کد:
    اصلا مال مخابراته ؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •