تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 186 از 1298 اولاول ... 861361761821831841851861871881891901962362866861186 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,851 به 1,860 از 12973

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان اصفهان

آخر فروم باز mrmmnb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

دوستان کسی شب بیدار بوده ببینه سرعت چند بود؟
    5 دقیقه اول که من بیدار بودم سرعت وحشتناک بالا بود از 130 هم رد میزد خوشحال خوابیدم گفتم کلی دان میشه امشب ولی صبح که بیدار بودم خیلی کم دانلود شده بود حساب نکردم چن مگ دانلود شده ولی فکر کنم در حد همون سرعت 16 چیزی دان شده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

دوستان کسی شب بیدار بوده ببینه سرعت چند بود؟
    5 دقیقه اول که من بیدار بودم سرعت وحشتناک بالا بود از 130 هم رد میزد خوشحال خوابیدم گفتم کلی دان میشه امشب ولی صبح که بیدار بودم خیلی کم دانلود شده بود حساب نکردم چن مگ دانلود شده ولی فکر کنم در حد همون سرعت 16 چیزی دان شده
    چه جالب منم همچین حالتی داشتم خیلی کم دان شده ،شب ها سرعت دوباره اومده پایین ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

من بیدار بودم.

سرعت پایین اومده بود. (یا به قول خودشون واقعی شده بود)

پروفشنال Mr. M.S.R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    1::

پيش فرض

سلام
    قسمت خرید گیگ توی اکانت من حذف شده! (سرویس 512 سه ماهه) الان داره حجمم تموم می شود! چی کار کنم؟ (این عدد صفر هم گوشی را بر نمی داره! )
    ----
    اگر آپلود بیشتر (خیلی بیشتر) از دانلود باشه چه اتفاقی می افته؟ (میان منو بگیرن ببرن؟ ) (همیشه 15 کیلو بایت سند دارم! فکر کنم بدونید منظورم چیه! )

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام
    قسمت خرید گیگ توی اکانت من حذف شده! (سرویس 512 سه ماهه) الان داره حجمم تموم می شود! چی کار کنم؟ (این عدد صفر هم گوشی را بر نمی داره! )
    ----
    اگر آپلود بیشتر (خیلی بیشتر) از دانلود باشه چه اتفاقی می افته؟ (میان منو بگیرن ببرن؟ ) (همیشه 15 کیلو بایت سند دارم! فکر کنم بدونید منظورم چیه! )

واسه من هم که چند روز دیگه تمام میشه،گزینه پرداخت نیستش، (مواقعی که دارن تغییراتی میدن، برش میدارن که احتمالاً مشکلی واسه کسی پیش نیاد)

sent بیشتر باشه مشکلی نداره، این هم که سرعت رو کم میکنن واسه send فک نکنه کسی علت سیـاسی داره
    خاصیت ممیز ADSL از سایر DSL ها این است که جریان اطلاعات از یک طرف بیشتر است یعنی نا متقارن است. صاحبان مراکز اینترنتی معمولا برای بازاریابی ADSL آن را وسیله ای برای اتصال کاربران به شیوه ی انفعالی معرفی می کنند. یعنی وسیله ای که می تواند جریان داونلود سریع تری از اینرنت ارائه دهد ولی نیازی ندارد سرورهایی را به کار ببرد که در سمت دیگر سرعت بالایی نیاز داشته باشد. اما چرا ADSL در خیلی جاها معمول ترین نوعی است که به کاربران خانگی ارائه می شود؟ این هم یک دلیل تکنیکی و هم یک دلیل بازاری دارد. از نظر تکنیکی به نظر می رسد در انتهای DSLAM که سیم های بسیاری از حلقه های محلی (local loop) به هم نزدیک می شوند احتمال وجود اختلال بیشتری ناشی از مدارهای دیگر وجود دارد تا در ساختمان کاربر. سیگنال آپلود در نویز دار ترین بخش حلقه ی محلی بسیار قوی است. پس از نشر تکنیکی به صرفه تر است به جای مودم کاربر انتقال با سرعت ذره ای (bit rate) بالاتری صورت گیرد. از ان جا که معمولا کاربران خاگی سرعت داونلود بالایی طلب می کنند شرکت های تلفن تصمییم گرفتند به عنوان یک حرکت مثبت adsl را عرضه کنند. از نظر بازاری محدود کردن سرعت آپلود جذابیت این سرویس رابرای کاربران صنایع و ادارات پایین می آورد و اغلب باعث می شود با صرف هزینه ی بیشتر دیجیتال سیگنال 1 تهیه کنند. بدین ترتیب بازار ارتباطات دیجیتال بین کاربران خانگی و کاری تقسیم می شود.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سرعت امشب هم واقعیه واقعیه !!! ..... 16

رسما دیوانه هستن یا دوست دارن ما رو بازی بدن و کیف کنن ، خب از همون اول تکلیف رو معلوم کن بی پدر مادر ...

7. این کاربر از mohsen_zz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

پینگ رو سیاحت کنید دوستان :

کد:
    ما به دنیا ثابت کردیم که اگر نمی توانیم با کیفیت ترین و سریع ترین اینترنت دنیا رو ارائه بدیم ، در عوض بی کیفیت ترین و کندترین اینترنت جهان رو در پاچهء مردم فرو میکنیم ! سال جهاد اقتصادی مبارک !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!

پ.ن : اولین باره سرعتی که سایت اسپید تست نشون میده از سرعت دانلودم بیشتره !!!! الان سرعت دانلود 8 کیلوبایته !!!!!!!!!!

9. این کاربر از mohandes بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

به جون خودم یه آدم کور و پشه ای نشسته پشت کامپیوتر هی سرعت شب رو زیاد و کم میکنه تا مارو اذیت کنه
    آخه فلان .... فلان یا سرعت رو کم بزار بمونه یا زیاد
    عجب مسخره بازی ایه ها

11. 2 کاربر از armdvd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mrmmnb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

دوستان یه موردی رو تست کنید ببنید درست هست یا نه بعد بیان بگید
    قبلا که سرعت شبانه خوب بود اگه تو ساعات رایگان به هر دلیلی اینترنت قطع میشد و دوباره وصل میشد سرعت کم میشد و میرفت روی 16 یعنی کافی بود یه لحظه دیسکانکت بشید دیگه سرعت اون شب داغون بود
    من دیشب نگاه کردم توی ساعت 1.11 دقیقه خودش دیسکانکت شده و بعدش دوباره وصل شده(یوزر وپسورد تو مودم سیو شده) دقیقا یادمه اولش سرعت بالا بود قشنگ 130 تا رو پر میکرد اما بعدش اومد پایین
    حالا اونایی که سرعت بالا دارن حتما ارتباتشون قطع نشده و باید دنبال راهی باشیم که ارتباط قطع نشه تا سرعت بالا بمونه

داره خودمونی میشه worldsat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوستان یه موردی رو تست کنید ببنید درست هست یا نه بعد بیان بگید
    قبلا که سرعت شبانه خوب بود اگه تو ساعات رایگان به هر دلیلی اینترنت قطع میشد و دوباره وصل میشد سرعت کم میشد و میرفت روی 16 یعنی کافی بود یه لحظه دیسکانکت بشید دیگه سرعت اون شب داغون بود
    من دیشب نگاه کردم توی ساعت 1.11 دقیقه خودش دیسکانکت شده و بعدش دوباره وصل شده(یوزر وپسورد تو مودم سیو شده) دقیقا یادمه اولش سرعت بالا بود قشنگ 130 تا رو پر میکرد اما بعدش اومد پایین
    حالا اونایی که سرعت بالا دارن حتما ارتباتشون قطع نشده و باید دنبال راهی باشیم که ارتباط قطع نشه تا سرعت بالا بمونه
    من یه جورایی گفته شما را قبول دارم ولی بجور راهی رو که بشه از از دیسکانکت شدن جلوگیری کنه . بعید میدونم بشه یه همچین کاری کرد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •