تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 176 از 1298 اولاول ... 761261661721731741751761771781791801862262766761176 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,751 به 1,760 از 12974

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان اصفهان

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

اطلاعات به صورت فشرده ارسال میشن یعنی چه؟!!!اتفاقاٌ الان سرعت از مقدار واقعی بیشتر هم است.شما یه مطالعه ای روی بیت و بایت داشته باشی بد نیست.
    بله درصورتی که سرویس 128 بگیری سرعت بیشتر از 128 هم میره ولی اگه 512 یا 1مگ بگیری سرعت دانلودت نصفه هم نمی شه!(تازه در روز) و حتما هم شما سرویس 128 داری که این حرف را می زنی

و شما انگاری توجه نکردید من چی گفتم ..بابا سرعت و پهنای باندی که همه ی شرکت ها می دهند(در کل دنیا) براساسps می باشه که من کمترین واحد را bps گفتم ..حالا شما فکر کن kbps یا mbps ... که منظور از p حداکثر سرعت شبکه یا پهنای باند می باشه.. می بینید که مثلا در هنگام دانلود با idm سرعت را بر حسب kbs یا mbs می زنه ولی اگر با یک نرم افزار مثل du meter یا کانکش خود ویندوز سرعت را ببینید متوجه می شید که سرعت را چند برابر و برحسب kbps و یا mbps زده یعنی یک p اضافه شده.. برای همین خیلی ها سرعت پهنای باند را با سرعت دانلود اشتباه می گیرند..

اصلا موقع پینک گرفتن هم می توان به این موضوع پی برد..!

حالا شما اگه باور ندارید بروید خودتان تحقیق کنید
    Last edited by uuss20ir; 28-03-2011 at 22:56.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

حدود 120000÷ول بدین adslخودتون راه اندازی کنید بعدش ماهیانه حدود30000بدین.بعدش تنها کاری که باید بکنید برا مخابرات دعا کنید

پروفشنال shitan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

مثل اینکه همون مشکل قدیمی اینجا هم پیدا شده اکثر افراد توی ایران فرق بایت و بیت را نمیدونن و دلایل عجیب برای تفاوت این دو تا ذکر میکنند.
    پهنای باند به بیت فروخته میشه. مثلا 128 kbps
    اون p هم معنی per میده .یعنی 128 کیلو بیت برثانیه.
    این در حالیه که توی تمام ابزار ذخیره سازی حجم بر اساس بایت محاسبه مشه.وهر بایت معادل 8 بیته.
    یعنی 128kbps=16KBps
    برای تمایز هم معمولا بی بایت را با حرف بزرگ می نویسن.
    حالا بر حسب تصادف یک مگابیت معادل 128 کیلوبایته که اکثرا اینرا اشتباه می گیرند

4. این کاربر از shitan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

چرا توی شارژ آنلاین اکانت 1 ماه ا مگ را زده 22880 تومان و شارژ اضافه 5720 ؟!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

مثل اینکه همون مشکل قدیمی اینجا هم پیدا شده اکثر افراد توی ایران فرق بایت و بیت را نمیدونن و دلایل عجیب برای تفاوت این دو تا ذکر میکنند.
    پهنای باند به بیت فروخته میشه. مثلا 128 kbps
    اون p هم معنی per میده .یعنی 128 کیلو بیت برثانیه.
    این در حالیه که توی تمام ابزار ذخیره سازی حجم بر اساس بایت محاسبه مشه.وهر بایت معادل 8 بیته.
    من کی نوشته بودم به فارسی بیت و یا یایت ! من فقط نوشته ام b که منظورم همان بیت بوده.. و بله من هم می گم پهنای باند بر حسب بیت به مشترکین داده می شه و به قول خودتون که گفتید هر بایت معادل 8 بیته برای همین باید سرعت که توی پینگ ها و یا با نرم افزار که مشاهده می کنیم باید تقسیم بر 8 کرد تا سرعت هر بایت بر ثانیه بدست آورد.

این عکس را هم که از سایت speedtest.ir مصداق همین چیزی که گفتم:

همه سرعت ها که بر حسب bps روبروش بر حسب bs (بایت بر ثانیه) زده ..اگر دقت کنید می بینید همه(bps) تقسیم بر 8 شده و به bs تبدیل شده.
    Last edited by uuss20ir; 29-03-2011 at 18:25.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

توی سایت اطلاعیه زده قیمت ها یه ذره بالاتر رفته .. تازه سرویس 256 هم اضافه شده ( نبود انگار !)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

توی سایت اطلاعیه زده قیمت ها یه ذره بالاتر رفته .. تازه سرویس 256 هم اضافه شده ( نبود انگار !)
    و یک نکته مهم این که سرعت ها این دفعه بر حسب bps زدند حالا یعنی اگه کسی بره سرویس 128 بگیره سرعت دانلود ش می شه 16 کیلوبایت و سرویس 256 هم فکر کنم 32 کیلو بایت و بقیه هم به همین روال.. یعنی احتمالا سرعت ها را مثل شبانه می کنند .. یعنی افتضاح
    Last edited by uuss20ir; 29-03-2011 at 14:48.

داره خودمونی میشه kiyani_behzad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

ببخشید سرویس شبانه در حال حاضر فعال هست یا نه؟
    اگه هست روی همون اکانت کار میکنه یا اکانت جدا داره

اگه نباشه جاش خالی می مونه alone_son's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    AshEnvAle

پيش فرض

سلام دوستان
    ببخشید جای خاصی نبود سوالم را بپرسم با توجه به اینکه اینجا مباحث اینترنت پرسرعت اصفهانه هست می پرسم
    دوستان بلاخره توی منطقه ما هم اینترنت پر سرعت اومد خوب رفتم پرسیم البته وایرلس هستا
    گفتتند 128 با پهنای باند 2 گیگ ماهی 15 هزار تومان و سرعت دانلود 16 مگابایت بر ثانیه
    البته تا 10 گیگ داشت و بعد هم نامحدود بود که نا محدودش ماهی 30 هزار تومان بود
    الان من مشکلم با این سرعت دانلود کمشه آخه الان با اینترنت ایرانسل این سرعت را دارم می خواستم ببینم
    128 باید به طور طبیعی چقدر سرعت دانلود داشته باشه؟
    راستی پینگش هم نمی دونست
    هزینه نصب اولیه هم 160 هزار تومان است
    دوستان هرجاییش را گرون می دهند به نظر شما لطف کنید بگید
    سرعت ها خوبه یا پایینه؟؟؟؟
    بابا یک سوال پرسیدیم یعنی جوابش اینقدر سخته

پروفشنال shitan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

من کی نوشته بودم به فارسی بیت و یا یایت ! من فقط نوشته ام b که منظورم همان بیت بوده.. و بله من هم می گم پهنای باند بر حسب بیت به مشترکین داده می شه و به قول خودتون که گفتید هر بایت معادل 8 بیته برای همین باید سرعت که توی پینگ ها و یا با نرم افزار که مشاهده می کنیم باید تقسیم بر 8 کرد تا سرعت هر بایت بر ثانیه بدست آورد.

این عکس را هم که از سایت speedtest.ir مصداق همین چیزی که گفتم:

همه سرعت ها که بر حسب bps روبروش بر حسب bs (بایت بر ثانیه) زده ..اگر دقت کنید می بینید همه(bps) تقسیم بر 8 شده و به bs تبدیل شده.
    خب منم حرفی نزدم. فقط توی همون عکس اینبار به جای p از / استفاده شده. واحد bs وجود نداره.
    مخابرات هم مثل بقیه شرکتها اسما 128 میفروشه. در حقیقت سرعت تا 1 مگ بازه. شبونه هم یه ماهی ما داریم باهاش حال می کنیم . اون شبونه قبلی هم خیلی عالی بود یک باگ توی اون سیستم بود که باعث میشد کل ترافیک مصرفی توی روز رایگان بشه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •