تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1285 از 1298 اولاول ... 2857851185123512751281128212831284128512861287128812891295 ... آخرآخر
نمايش نتايج 12,841 به 12,850 از 12973

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان اصفهان

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

دوستان طرح غزال شبانه داره؟
    و اینکه من پس پرداخت گرفتم بهم 60 گیگ داد ولی ینی سر هر ماه باز گیگ میده یا همینه تا یک سال؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض

دوستان سلام
    من تو سایت 2020 ثبت نام کردم بعد یوزر و پسوردی که بهم داده اشتباهه چند بارم به 2020 زنگ زدم برام یوزر و پسو فرستاد ولی همون قبلی ها بود
    اصن هر کاری کردم نشد که نشد.
    راه حلی چیزی سراغ ندارید ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض

من هر کاری میکنم وارد سامانه نمیشه
    یوزر و پسورد هم میزنم میگه اشتباهه و چند بارم هم در خواست یوزر و پسورد از 2020 کردم برام رو موبایل فرستاد ولی همون قبلی هاست اصلا اشتباهه .
    کلا وارد نمیشه :|
    دوستان راه حلی سراغ ندارید ؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

و اینکه من پس پرداخت گرفتم بهم 60 گیگ داد ولی ینی سر هر ماه باز گیگ میده یا همینه تا یک سال؟
    کلا بساط طرح شبانه حذف شد.

5. این کاربر از Rahpooyan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

نه شبانه نداره
    اول هر ماه 60 گیگ براتون شارژ میشه
    Last edited by alireza12827; 15-11-2018 at 14:24.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

عجب تاپیک بی استفاده ای شده!!! انگار همه رفتن تلگرام و اینستا و اینجا کاری ندارن!! [emoji848]کسی اینجا غزالو تست نکرده بیاد بگه ادعای مخابرات راسته یا دروغه؟ مثلا اگه طرح چهار مگ با سرعت چهار برابر بخریم واقعا شونزده مگ میده یا الکیه شیره سر مالیدنه؟ زمان طرحشم طولانیه و شواهدش آدمو به شک و ظن کلاهبرداری میندازه!!
    یه سوال دیگه : ۱۷۵ گیگ ترافیک ماهیانه که روی این غزال میده بین المللیه یا مال ترافیک داخلیه؟!

اگه زنگ زدید ۲۰۲۰ و پیش شماره ۹ رو گرفتید و یه منشی اتوماتیک گفت خطتون مشکل داره و در دست بررسیه، همون موقع یه بار دیگه عدد ۹ گوشی رو فشار بدید تا وصل بشه به پشتیبانی. در غیر اینصورت بوق اشغال میزنه و هزاربارم که زنگ بزنید به جایی نمیرسید!!! [emoji1785][emoji40]

پ.ن : دلو زدیم به دریا و طرح چهار مگ چهار برابر غزال رو سفارش دادم. (شش ماهه) بعد از تست اگه عمری بود میام میگم چطوره! نقدا پشتیبانی فنی ادعا کرد اگه خطت ساپورت کنه تا شونزده رو، ما تا شونزده مگ سرعت میدیم. ترافیکشم گفت ۱۷۵ گیگ بین المللیه.
    Last edited by mohandes; 15-11-2018 at 16:01.

8. 3 کاربر از mohandes بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

عجب تاپیک بی استفاده ای شده!!! انگار همه رفتن تلگرام و اینستا و اینجا کاری ندارن!! [emoji848]کسی اینجا غزالو تست نکرده بیاد بگه ادعای مخابرات راسته یا دروغه؟ مثلا اگه طرح چهار مگ با سرعت چهار برابر بخریم واقعا شونزده مگ میده یا الکیه شیره سر مالیدنه؟ زمان طرحشم طولانیه و شواهدش آدمو به شک و ظن کلاهبرداری میندازه!!

پ.ن : دلو زدیم به دریا و طرح چهار مگ چهار برابر غزال رو سفارش دادم. (شش ماهه) بعد از تست اگه عمری بود میام میگم چطوره! نقدا پشتیبانی فنی ادعا کرد اگه خطت ساپورت کنه تا شونزده رو، ما تا شونزده مگ سرعت میدیم. ترافیکشم گفت ۱۷۵ گیگ بین المللیه.
    خب ! نتیجه اینکه سرعت چهار برابر چهار مگ (یعنی شونزده مگ) کلاهبرداری مخابراته و دروغ. تا قبل از این دریافت این طرح، مکس ریت خط من ۲۴ مگ بود. اما حالا که سرویسو گرفتم روی 11840 kbps بستنش که همون سرعتم نمیده و نهایتا 10240 kbps سرعت میده ...
    کلاهبردارا [emoji19]

10. این کاربر از mohandes بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال M.Sadegh.M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    نصفِ جهان

پيش فرض

خب ! نتیجه اینکه سرعت چهار برابر چهار مگ (یعنی شونزده مگ) کلاهبرداری مخابراته و دروغ. تا قبل از این دریافت این طرح، مکس ریت خط من ۲۴ مگ بود. اما حالا که سرویسو گرفتم روی 11840 kbps بستنش که همون سرعتم نمیده و نهایتا 10240 kbps سرعت میده ...
    کلاهبردارا [emoji19]
    پیگیر باشید.
    تماس بگیرید اگه شانس بیارید و یک کارشناس دانا و کاربلد به پستتون بخوره درخواستش را براتون میزنه و اعمال میشه.
    اگر هم مکس ریت خطتون اومده پایین من تجربه زیر را دارم استفاده کنید ببینید جواب میده یا نه.

مکس ریت خط من تا 18 مگابیت بود و خطم را هم 16 بسته بودن ولی یک مدت مشکل پیش اومده بود بالاتر 10 مگ نمیرفت.
    مدام زنگ میزدم مرکز مخابراتمون خرابیِ تلفن ثبت میکردم؛ میگفتم تلفن که زنگ میخوره اینترنت قطع میشه یا حین تماس خش خش و روی خط تلفن میشنوم. (الکی میگفتم)
    بعد چند روز تلاش و بررسی اومدن و رفتن کارشناس بالاخره درست شد.
    گویا اینا تو مرکز یک سری تغییرات انجام داده بودن و تجهیزاتی که نصب کرده بودن این مشکل را ایجاد کرده بود. خلاصه کلیۀ قطعاتی که اتصال خط من با شرکت مخابرات بود را نو و بروزرسانی کردن کیفیت خط برگشت به حالت عادی حتی بالاتر از قبل هم رفت.
    Last edited by M.Sadegh.M; 16-11-2018 at 20:11.

12. این کاربر از M.Sadegh.M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

پیگیر باشید.
    تماس بگیرید اگه شانس بیارید و یک کارشناس دانا و کاربلد به پستتون بخوره درخواستش را براتون میزنه و اعمال میشه.
    اگر هم مکس ریت خطتون اومده پایین من تجربه زیر را دارم استفاده کنید ببینید جواب میده یا نه.
    فردا پیگیر میشم. اگرم جواب درستی ندادند از طریق ۱۹۵ پیگیری میکنم.
    جالب اینه که همین مشکل کاهش مکس ریتو روی یه خط دیگه هم دارم. در حالیکه هر دو خط قبلا مکس ریتشون بالای ۲۴ هزار بود.
    و البته مشکل دیگه ای که روی هر دو خط پیش اومده اینه که هر بار مودمو ریست میکنم مکس ریت و دیتا ریت عوض میشه و اغلب بشدت کم میشه (دیتا ریت میشه دو یا سه هزار kbps و مکس ریت هم چهار یا پنج هزار kbps !!!) و باید چندین بار مودمو ریست کنم یا انقدر سیم مودمو در بیارم و بزنم جا تا بالاخره دیتا ریت برسه به حداکثر سرعتش (۱۰۲۴۰) !!!
    برا خط قبلی متصدی مخابرات اومد و بعد از سوسه اومدن مودم خودشو وصل کرد و گفت ببین مودم من سرعتش درسته پس مشکل از مودم توئه!!!!
    اما حالا یه مودم جدید خریدم و هنوز همون مشکل وجود داره !!!!!!!!!!! [emoji1785][emoji40]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام بچه ها من مجبور شدم از مخابرات adsl بگیرم . راهی هست که فایلها رو جایی تو سرور داخلی آپلود کنم که کمتر از حجم کم بشه ؟ منظورم اینه سایتی که هم اپلودسنتر باشه و هم جزو داخلی ها حساب بشه؟ یا اصلا ساعتی که ارزانتر باشه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •