تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1282 از 1298 اولاول ... 2827821182123212721278127912801281128212831284128512861292 ... آخرآخر
نمايش نتايج 12,811 به 12,820 از 12973

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان اصفهان

پروفشنال mehdi speed 700's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام من الان طرح ارمغان دارم خطم را هم رو 10 بستن سرعتم هم خوبه راضی هستم 900 کیلو بایت دانلود می کنم
    حجمم تموم شده الان میخواستم تمدید کنم موندم همین طرحو تمدید کنم یا این غیر حجمی ها رو بخرم ؟
    یکی میگفت این غیر حجمی ها این سرعتا که نوشته فعلا همون که خط را بستن ادامه میدن کم یا زیاد نمی کنن
    یعنی یک م و هشت م سرعتش فرقی نداره
    درسته این حرف ؟ یا نه سرعت ها واقعیه ؟
    الان من این غیر حجمی 3 م مناسبم هست حجمی که داره و از ارمغان خیلی ارزونتر در میاد فقط نمیخام سرعتش کم بشه
    اینو بخرم سرعتو الان از 10 که هست میارن رو همون 3 که نوشته یا همون که هست می مونه و باید 8 و یا 16 بخرم ؟
    طرحای قدیم رو که دیگه نمیشه گرفتحداقلش من که دیگه واسه خرید تو منوهام ندیدم
    من حرفعه ای داشتم ولی خودشون اتومات طرح 1 مگ ماهی 25 گیگ 20 تومنیش کردن ولی خدارو شکر سرعتم همون 1100 کیلوبایت دانلوده طرح حرفه ای هاست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام میشه بیشتر بچه ها تست کنید ببینید شما هم همین مشکل را دارید یا نه روی اینترنت مخابرات

به خاطرفیلترینگ و پیشتاز بودن مخابرات اصفهان در خود شیرینی در این زمینه

من چند وقتی هست ویندوز 7 8 و 10 نصب کردم روی نوت بوکم

روی جاهای دیگه هم رفتم و نتونستم نتیجه بگیرم

مشکل از اینترنت مخابرات هست چیزی که من تست کردم راحت تستش

وارد مسیر ویندوز

Control Panel\Clock and Region\Dtae and Time

بشید و در پنجره باز شده تب سوم برید تایم ویندوز را اپدیت کنید من هر کاری کردم نشد خود مخابرات هم ریموت کرد به سیستیم من نتونست
    من بعد کلی نصب فیلترشکن ها و ور رفتن روی ویندوز دیدم

با نصب Hotspot Shield راحت اپدیت میشه

مشکل فقط اینجا نیست مشکل اینه تو استور یا همون فروشگاه ماکروسافت هم مشکلات زیادی پیش امده که خیلی زیاده و وقت گیر

کلا من چندتا دوستام همه تست کردیم روی مخابرات اصفهان مشکلات اینجوری زیاد شده کاری به ویندوز نداره مشکل سانسور زیادی

شما هم تست کنید میشه نتیجه را بگید

با اینترنت 4 جی ایرانسل دارم راحت اپدیت ها میشه مخابرات مشکل داره اینگاری فقط این وسط
    Last edited by POP_0098; 28-05-2018 at 10:44.

پروفشنال amir raya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

آقا طرحای قبلی مخابرات دیگه در دسترس نیستن هیچکدوم؟؟؟؟ من شبانه استفاده میکردم فک کنم این مصوبه 266 دیگه شبانه نداره. بزاریم دانلود تازه با طرح استفاده منصفانشون سرعتو ببندن رو 128 مصیبته که.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام دوستان من به هزاربدبختی و چندسال تو نوبت موندن تونستم تو قندی پورت خالی شاتل بدست بیارم و فردا مدارک رو برام میفرستن که ثبت نام کنم.
    ۲۳ هم سرویس مخابراتم کلا تموم میشه و ازونجایی که شبانه دیگه نمیده و از نظره قیمت شاتل به صرفه تر درمیاد چون سرویس ۸ مگش ۱۷۵ گیگ ماهی ۵۰ تومن میشه،لطفا راهنماییم کنید که چطوری میتونم به سرعت مخابرات رو تخلیه کنم که شاتل زود رانژه کنه.خیلی ممنونم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام دوستان من به هزاربدبختی و چندسال تو نوبت موندن تونستم تو قندی پورت خالی شاتل بدست بیارم و فردا مدارک رو برام میفرستن که ثبت نام کنم.
    ۲۳ هم سرویس مخابراتم کلا تموم میشه و ازونجایی که شبانه دیگه نمیده و از نظره قیمت شاتل به صرفه تر درمیاد چون سرویس ۸ مگش ۱۷۵ گیگ ماهی ۵۰ تومن میشه،لطفا راهنماییم کنید که چطوری میتونم به سرعت مخابرات رو تخلیه کنم که شاتل زود رانژه کنه.خیلی ممنونم

مرده شور شااتل و مخابرات الان این همه سرویس دهنده پر حجم :

6. این کاربر از mahan999 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

مرده شور شااتل و مخابرات الان این همه سرویس دهنده پر حجم :
    تاپیک همه این شرکتا رو رفتم و همه از یه چیزی مینالیدن
    شاتل هم مشکلات خودشو داره ولی خب ترجیح میدم از یه شرکت درست حسابی سرویس بگیرم که از کیفیتش راضی باشم نه مثلا از دیدبان که تاپیکشو بخونی میبینی کیفیتش افتضاحه فقط گیگ خوب میده
    از طرفی من ۱۷۵ گیگ شاتل هم به زور بتونم مصرف کنم گیگ بیشتر که اصلا بدردم نمیخوره

پروفشنال mehdi speed 700's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

آقا طرحای قبلی مخابرات دیگه در دسترس نیستن هیچکدوم؟؟؟؟ من شبانه استفاده میکردم فک کنم این مصوبه 266 دیگه شبانه نداره. بزاریم دانلود تازه با طرح استفاده منصفانشون سرعتو ببندن رو 128 مصیبته که.
    طرحای جدید 80 یا 90 درصد تخفیف دارن از 2 تا 9

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

طرحای جدید 80 یا 90 درصد تخفیف دارن از 2 تا 9
    سرویس ۸ و ۱۶ مگابیت هیچ تخفیفی ندارن.فقط سرعت های پایینتر

10. این کاربر از 2_ahmadzadeh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال amir raya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

دوستان سرویس من دو روزه کلا خراب شده. اصلا هیچ صفحه ای بالا نمیاد. کس دیگه ای مشکل پیدا نکرده؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام
    آیا امکانش هست مثلا من یک میلیون تومن اینترنت مخابرات رو شارژ و مصرف کنم و دو ماه بعد رو قبض بیاد و پرداخت کنم؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •