تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1280 از 1298 اولاول ... 2807801180123012701276127712781279128012811282128312841290 ... آخرآخر
نمايش نتايج 12,791 به 12,800 از 12973

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان اصفهان

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

امروز طرح ۲ مگ غیر حجمی من فعال شد. سرعتش که محدود نیست:

امیدوارم همینطور بمونه !

دوستان یک نفر از آشنایان که اینترنت غیرحجمی مخابرات گرفته دیروز بهم گفت تو ساعات شبانه از حجمش کم نمیشه. گفت از 3 تا 7 دانلود داشته و از حجمش کم نشده. کسی میتونه چک کنه ؟
    من اگه بیدار موندم چک میکنم

2. این کاربر از zxzxcvcv بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

نخیر از شبانه خبری نیست من ۴ صبح یک گیگ دانلود کردم و یک گیگ هم از حسابم کم شد

4. این کاربر از zxzxcvcv بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mehdi speed 700's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

داداش قرن بیست یکمیم و سال ۲۰۱۸ داریم میشیم
    تعداد افرادی که زیر ۵۰ گیگ ماهیانه مصرف دارن روز به روز داره کم تر و کم تر میشه
    طبیعی هم هست
    من ماهی دست ۲۰۰ تا مصرفمه که الان بدلیل اینکه شبانه دارم مثلا ۲۰ گیگش روزا مصرف میشه بقیش شبا یه فیلم میگیری ۳ گیگ ۴ گیگ حجمشه با کیفیت عالی
    به نظرم پیشرفت خوبیه
    ولی باید بیان دو سه تا طرح بقلش بزارن بابت افراد زیر ۳۰ ۴۰ گیگ

بعدم شما ماهی ۱۵ نمیخوای بیشتر بدی ۲ مگم برات بسته هم ایرانسل میتونی بگیری
    و هم اینکه سرویس های ۲ مگ ماهی ۲۵ تومنه که شما فقط با افزایش ۱۰ تومن میتونی بگیری با حجمی که زیادتم میاد!
    این روزا که نوسان قیمت وجود داره ۱۰ تومن افزایش اینترنت معقولانست نه؟

Sent from my SM-A710F using Tapatalk
    عزیز من بستگی داره شما کاربریت چی باشه من خودم توی یه شرکت نرم افزاری ام توی شرکت ما نرم افزارای بالای 50 میلیون نوشته میشه و مصرف نت شرکت بالای 20 گیگ نیست
    چون اصن کسی وقت نمیکنه چیزی ببینه یا دانلود محتوای رسانه ای داشته باشه اگه هم چیزی باشه برنامس فقط
    پس شما نیا جمع ببند
    اره منم به شخصه یه زمانی درگیر بازی و فیلم و سریال بودم الان دعا میکنم جمعه برم بیرون یه ذره هوا به سرم بخوره
    البت بازم یه افرادی هستن کارشون رسانه ایه و نیاز به دانلود حجیم دارن اون بحثش جداس ولی شما خارج از ایرانم باشین فوقش ماهی 20 گیگ مگه این که تلوییون اینترنتی داشته باشید با این که اونجا نت حجمی نیست

پروفشنال mehdi speed 700's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

نخیر از شبانه خبری نیست من ۴ صبح یک گیگ دانلود کردم و یک گیگ هم از حسابم کم شد
    من حرفه ای داشتم 2 ماه پیش نوبلش کردم
    الانم تغییرش دادن کردنش نوبل 266 انگاری که توی طرحاشون دیدم میشه همون 1 مگ با 25 گیگ بین الملل سرعتم هنوز افت نکرده و 1100 کیلوبایته خدارو شکر
    اینم شبانش که طبق گفته مخابرات 80 درصد تخفیفه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

دوستان DNS خوب چیه برا مخابرات ؟

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت ESPSV's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

دوستان DNS خوب چیه برا مخابرات ؟
    نظر منو بخواین
    از همون پیش فرض خود مخابرات استفاده کنین
    چون فیل تر ین گ روی DNS اعمال میشه
    و من به این نتیجه رسیدم DNS های خارج از ایران
    از مسیر اصلی منحرف میشه و درست کار نمیکنه

برای تست میتونین از برنامه DNSJumper استفاده کنین
    و بهترین را خودتون پیدا کنین

9. این کاربر از ESPSV بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

نظر منو بخواین
    از همون پیش فرض خود مخابرات استفاده کنین
    چون فیل تر ین گ روی DNS اعمال میشه
    و من به این نتیجه رسیدم DNS های خارج از ایران
    از مسیر اصلی منحرف میشه و درست کار نمیکنه

برای تست میتونین از برنامه DNSJumper استفاده کنین
    و بهترین را خودتون پیدا کنین
    اگر از برنامه Dnscrypt استفاده کنی ارتباط بین شما و Dns رو رمزنگاری میکنه و دخالت هایی که مسئولین محترم فیلترینگ روی Dns ها انجام میدن از بین میره.
    برای امتحانش هم کافیه قبل و بعد از استفاده از برنامه یه Nslookup از یک سایت فیلتر شده بگیری و ای پی هایی که بر میگردونه رو مقایسه کنی

11. این کاربر از zxzxcvcv بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت ESPSV's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

اگر از برنامه Dnscrypt استفاده کنی ارتباط بین شما و Dns رو رمزنگاری میکنه و دخالت هایی که مسئولین محترم فیلترینگ روی Dns ها انجام میدن از بین میره.
    برای امتحانش هم کافیه قبل و بعد از استفاده از برنامه یه Nslookup از یک سایت فیلتر شده بگیری و ای پی هایی که بر میگردونه رو مقایسه کنی
    درود

قبلا از این برنامه استفاده میکردم ولی خیلی وقت بود از کار انداخته بودنش
    اصلا کانکت نمیشد و هیچ سایتی رو باز نمیکرد
    متاسفانه یکسری DNS های معروف که دستکاری میشن از این طرف
    یکسری هم سایتها را درست باز نمیکنن ... بخصوص مثلا سایت بانک ملت
    اکثرا با DNS های غیر ایرانی باز نمیشه برای من ...

اگه نباشه جاش خالی می مونه image369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    جدیداً و بعد از تغییر تعرفه ها و سرویس های جدید حجم زیاد و غیر معمولی از سرویس های حجمی قبلی دارند کم میکنند !!

14. این کاربر از image369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

سلام رفقا

من یه بیست و اندی روز قبل، یه سرویس غیرحجمی مخابرات با سرعت ۸ مگ گرفتم. خطم DLC هست (تا کافوی مخابراتی محل فیبر نوری کشیدند) و تنها گزینم از روز اولی که adsl اومد مخابرات بوده!

کیفیتش و سرعتش به غیر از چند بار قطعی چند دقیقه ای بد نبود تا اینکه چند روز پیش تلفنهای کل محله و متعاقبا adsl کل مشترکین محله قطع شد و هر بار هم در سالیان گذشته تلفنها قطع شده بود مخابرات یه گندی زده بود. این بار هم بعد از وصل شدن تلفن دیدم سرعت اینترنتم از هشت مگ به زیر پنج مگ سقوط کرده. زنگ زدیم کارشناس نابغۀ مخابرات اومد (دو نفر!) و با کانفیگ مودم ور رفت و دو تا زنگ زد مرکز و به نتیجه ای نرسید. دست آخر مودم خودشو زد و گفت ببین! دیتا ریت مودم تو پنج مگه اما وقتی مودم خودمو میزنم ریتش ده مگه پس مشکل از مودمته!! زیرپوستی میخواست یه مودم هم به ما بفروشه که موفق نشد! (تو ساکش مودم آک برای فروش داشت!!!)

القصه نوابغ رفتند و خودم رفتم داخل کانفیگ مودم Asus N14U و یه سری دستکاری کردم. وارد Administration شدم و روی DSL Setting کلیک کرده و Dynamic Line Adjustment (DLA) رو دیسیبل کردم و با این کار گزینۀ Stability Adjustment فعال و قابل انتخاب شد و از اونجا گزینه ها رو عوض کردم و اینطوری تونستم سرعت رو برگردونم به سرعت واقعی سرویسم یعنی هشت مگ. اما مشکل اینجاس که هر چند ساعت یه بار سرعت کم میشه و باید عدد اون گزینۀ Stability Adjustment رو تغییر بدم و چند گزینه رو امتحان کنم تا Data Rate برسه به ده مگ.

به نظرتون مشکل از کجاس؟ اون نابغۀ مخابرات درست گفته یا مخابرات موقع اون قطعی یه گندی زده ؟ خودم احتمال دوم رو قوی تر میدونم. چرا؟ چون من دو تا خط تلفنم رانژۀ مخابرات هست. خط یک و دو! سرویس ۸ مگ غیرحجمی رو با شمارۀ خط یک گرفتم و خط دو یه سرویس سالانه روشه که فقط گرفتمش که از رانژه خارج نشه! خلاصه من مودمی که برای سرویس خط یک کانفیگ شده (با سوزر و پس سرویس خط یک) را در این چند ساله به خط دو میزدم و بدون مشکل مودم کانکت میشد و استفاده میکردم. اما بعد از این قطعی اخیر دیگه مودمه با کانفیگ سرویس خط یک، روی خط دو کار نمیکنه و کانکت نمیشه. مشخصا اینها یک کاری در اکانتینگشون یا تجهیزاتشون کردند که این مشکلات برای من و مطمئنا خیلیهای دیگگه پیش اومده...

هدف از اینهمه قلم فرسایی این بود که اولا اگه کسی راه حل دائمی برای این مشکل داره راهنمایی کنه و دوما اگه کسی مشکل من رو داشت بدونه همچین راه حل نه چندان منطقی ای داره و میتونه موقتا با این روش مشکل رو دور بزنه!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •