تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1276 از 1298 اولاول ... 2767761176122612661272127312741275127612771278127912801286 ... آخرآخر
نمايش نتايج 12,751 به 12,760 از 12974

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان اصفهان

اگه نباشه جاش خالی می مونه aminhitman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Iran,Esfahan

پيش فرض

آقا این طرحای جدید قرار نیست شبانه رایگان داشته باشه ؟ کسی اطلاعی نداره ؟
    خیر شبانه میخواین شرکتای دیگه هستن
    اصلا فکر میکنم اینطور پیش بره همه از مخابرات برن
    اگرچه ک شاتل ۱۰ و پارس ۵ میگیره برا شبانه

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

2. این کاربر از aminhitman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه MeHrDaD-91's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوستان کسی این طرح جدیدا را گرفته
    سرعتش خوب هست یا نه؟ میخوام 16 مگ بگیرم یک ماهه ولی میترسم سرعت کمتر از این باشه؟
    الان ایرانسل دارم ولی هزینش بالا هست.

البته قبلا ک مخابرات سرویس میگرفتم سرعت فوقالعاده افتضاح بود دانلود رو 200 کیلو بود و مدام میگفتن عیب از سیم کشی هست درصورتی ک من سیم مستقیم کشیده بودم!
    Last edited by MeHrDaD-91; 23-12-2017 at 13:27.

داره خودمونی میشه mostafa akbari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

نه قرار نیست شبانه داشته باشه. مثل اینکه طبق این مصوبه آخر حق ندارن از این امکانات اضافی قرار بدن
    قانون را با تخفیف ۹۹ درصد مثل قبل میتونن دور بزنن
    ولی طرحهای جدید هنوز این تخفیف ها را ندارن

اگه نباشه جاش خالی می مونه aminhitman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Iran,Esfahan

پيش فرض

دوستان کسی این طرح جدیدا را گرفته
    سرعتش خوب هست یا نه؟ میخوام 16 مگ بگیرم یک ماهه ولی میترسم سرعت کمتر از این باشه؟
    الان ایرانسل دارم ولی هزینش بالا هست.

البته قبلا ک مخابرات سرویس میگرفتم سرعت فوقالعاده افتضاح بود دانلود رو 200 کیلو بود و مدام میگفتن عیب از سیم کشی هست درصورتی ک من سیم مستقیم کشیده بودم!
    سرعتش تضمین شدست همه ی شرکتا موظفن
    ولی حقیقتش راست و حسینی بخوایم بگیم داره کم حجم میده مخابرات

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

6. این کاربر از aminhitman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت Afshin.Aslani63's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2016
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

من دیگه از مخابرات نا امید شدم. جدیدا 200 کیلوبایت هم بهم نمیده با سرویس 16 مگ!!! یه تاپیک زدم که ببینیم کاربرای دیگه تو اصفهان چه تجربه هایی از شرکت های دیگه دارن.

بهترین سرویس دهنده اینترنت در اصفهان

آدرس تاپیک : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان اگه تجربه ای دارید لطفا راهنمایی کنید.

آخر فروم باز mrmmnb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

بابا بعضی شرکتا روی طرح های جدید تا یه ترا هم حجم بین الملل میدن فکر کنم فن آوا بود تازه شبانه هم دارن این مخابرات مسخره بازی در آورده
    مشکلی که توی همه شرکت ها هست طرح هاشون رو زوم کردن رو 16 مگ و خیلی هزینه سنگینی در میاد برا افراد با مصرف حجم کم یا متوسط
    من به شخصه ماهی نهایت 10 گیگ برام کافی هست البته الان شبانه دارم ولی خیلی وقته چیزی نزاشتم کلا کم شده دانلودم بیشتر بحث روانش هست لامصب نداشته باشی همیشه کارت به دانلود حجیم میفته ولی فعلا خیلی کم پیش میاد
    در کل من یه جز بعضی مواقع ماهی 10 گیگ کافی هست سرعت 16 هم نیاز ندارم بهش همون 2 یا 4 مگ باشه ولی کیفیتش خوب باشه عالیه ولی هیچ کدوم طرح های 2 و 4 مگ قیمتش نسبت به حجمش نمیصرفه فقط طرح های 16 مگ خوبن که اونم ماهی 80 تومن
    من خیلی بخوام برا نت هزینه کنم ماهی 15 تومن هست هیچ کدوم طرح های فعلی به کار نمیاد
    طرح الانم ضیافت هست که ماهی 15 تومن کمتر میشه شبانه هم داره سرعتتم 5 هست همه چیزش برام خوبه ولی.....
    ضمنا ما که فیبر هستیم اگه شرکت دیگه طرح جذابی بده بازم نمیتونیم بریم سمتش حالا بماند که اونا هم فعلا خبری نیست توشون
    کلا گند زدن به طرح ها فقط برا پر مصرف ها خوب شد فکر کنم

9. این کاربر از mrmmnb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mostafa akbari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

بابا بعضی شرکتا روی طرح های جدید تا یه ترا هم حجم بین الملل میدن فکر کنم فن آوا بود تازه شبانه هم دارن این مخابرات مسخره بازی در آورده
    مشکلی که توی همه شرکت ها هست طرح هاشون رو زوم کردن رو 16 مگ و خیلی هزینه سنگینی در میاد برا افراد با مصرف حجم کم یا متوسط
    من به شخصه ماهی نهایت 10 گیگ برام کافی هست البته الان شبانه دارم ولی خیلی وقته چیزی نزاشتم کلا کم شده دانلودم بیشتر بحث روانش هست لامصب نداشته باشی همیشه کارت به دانلود حجیم میفته ولی فعلا خیلی کم پیش میاد
    در کل من یه جز بعضی مواقع ماهی 10 گیگ کافی هست سرعت 16 هم نیاز ندارم بهش همون 2 یا 4 مگ باشه ولی کیفیتش خوب باشه عالیه ولی هیچ کدوم طرح های 2 و 4 مگ قیمتش نسبت به حجمش نمیصرفه فقط طرح های 16 مگ خوبن که اونم ماهی 80 تومن
    من خیلی بخوام برا نت هزینه کنم ماهی 15 تومن هست هیچ کدوم طرح های فعلی به کار نمیاد
    طرح الانم ضیافت هست که ماهی 15 تومن کمتر میشه شبانه هم داره سرعتتم 5 هست همه چیزش برام خوبه ولی.....
    ضمنا ما که فیبر هستیم اگه شرکت دیگه طرح جذابی بده بازم نمیتونیم بریم سمتش حالا بماند که اونا هم فعلا خبری نیست توشون
    کلا گند زدن به طرح ها فقط برا پر مصرف ها خوب شد فکر کنم
    اگر طرحهای قبلی را میخوایید مثلا ارمغان ۶ ماه ۶۰ گیگ سه تا نه ۹۹ درصد تخفیف با قیمت ۸۱۷۵۰ هنوز هم میتونید فعال کنید هنوز تو پنل حذف نشده

11. این کاربر از mostafa akbari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mrmmnb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

اگر طرحهای قبلی را میخوایید مثلا ارمغان ۶ ماه ۶۰ گیگ سه تا نه ۹۹ درصد تخفیف با قیمت ۸۱۷۵۰ هنوز هم میتونید فعال کنید هنوز تو پنل حذف نشده
    فعلا دارم(تازه گرفتم) میشه اینجوری تمدید کرد؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

نه، روی سرویس جدید انجام دادم، اینو تازه کشفش کردم . البته فرقی هم نداره، چون بر خلاف جاهای دیگه، مخابرات فعلا سرویس غیر حجمی منو به سرعت اسمی خریداری شده محدود نکرده.

والا دیگه مصرف روزانه انقدر بالا رفته بود (و از طرفی الان نمیتونستم مثل قبل خرج کنم) که تصمیم گرفتم روزانه رو بیشترش کنم. واسه شبانه هم یه سیستم دارم، اون بنده خدا کارش 24 ساعت روشن بودنه از همون استفاده میکنم.

دادا تو هم که مثل خودم درد کشیده ای منم قندی ام، همیشه خدا هم سر این رانژه و تخلیه دمار در میارن. الانم این ماه رو میمونم، ببینم چه تغییری حاصل میشه؛ نشد میزنم تخلیه ولی خب مثل سری های قبلی یه جوری زودتر اوکی اش میکنم (هر چند دیگه مثل قبل قبل نیست که مثلا آدم لنگ بمونه، الان نت 4G ایرانسل هم توی خونه هستش).
    دانلود مستر از 60 کیلوبایت بالاتر نمیره من نمیدونم این مهندسین تقلبی مخابرات چه غلطی کردن گند زدن به تک کانکشن
    تست مای هم اصلا برام کار نمیده.وقتی میخواد تست رو شروع کنه صفحش اصلا لود نمیشه
    همشم از وقتی این سرویسای جدید شروع شده اینطوری شده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •