تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1228 از 1298 اولاول ... 22872811281178121812241225122612271228122912301231123212381278 ... آخرآخر
نمايش نتايج 12,271 به 12,280 از 12973

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان اصفهان

اگه نباشه جاش خالی می مونه aminhitman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Iran,Esfahan

پيش فرض

چند وقت بود مخابرات هر گيت ١٢٨٠ مگ حساب ميكرد ولي امروز كه حجم خريدم ١٠٢٤ مگ حساب كرد! ارزوني اينترنت تاثيري انگار نداشت براي ما!
    شما چه طرحی هستی؟؟
    والا من ک طرح حرفه ای ام هنوز همچنان ۱۲۸۰ مگ میگیرم حتی بیشتر گاهی

Sent from my SM-G903F using Tapatalk

2. این کاربر از aminhitman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال M.Sadegh.M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    نصفِ جهان

پيش فرض

چند وقت بود مخابرات هر گيت ١٢٨٠ مگ حساب ميكرد ولي امروز كه حجم خريدم ١٠٢٤ مگ حساب كرد! ارزوني اينترنت تاثيري انگار نداشت براي ما!
    شما چه طرحی هستی؟؟
    والا من ک طرح حرفه ای ام هنوز همچنان ۱۲۸۰ مگ میگیرم حتی بیشتر گاهی

مخابرات از 1 شهریور اومده و مانند سایر شرکت ها آپلود را رایگان کرده.

من قبلا ازشون شکایت کرده بودم که چرا مثل بقیه اپلود را رایگان حساب نمی کنید گفتند مصوبه سازمان تنظیم دو حالت داره؛ یا آپلود باید رایگان باشه یا به ازای ترافیکی که میخرید 25% بیشتر بگیرید( تبدیل 1024 به 1280).
    فکر کنم الان که آپلود رایگان شده اومدن و اون 25% را حذف کردند.

4. 2 کاربر از M.Sadegh.M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Iran,Esfahan

پيش فرض

مخابرات از 1 شهریور اومده و مانند سایر شرکت ها آپلود را رایگان کرده.

من قبلا ازشون شکایت کرده بودم که چرا مثل بقیه اپلود را رایگان حساب نمی کنید گفتند مصوبه سازمان تنظیم دو حالت داره؛ یا آپلود باید رایگان باشه یا به ازای ترافیکی که میخرید 25% بیشتر بگیرید( تبدیل 1024 به 1280).
    فکر کنم الان که آپلود رایگان شده اومدن و اون 25% را حذف کردند.
    عجب !!
    ولی من موافق نیستم با این حرکت شما با نهایت سرعت ۲۰۰ ۳۰۰ کیلوبایت بر ثانیه سرعت آپ داری در صورتی‌ ک سرعت دانلودت خیلی بالاتره و کلا معمولا کاربران خانگی اکثرا دانلود بالایی دارن تا آپلود پس‌ صرف با زمانیه ک ۲۵ در صد بیشتر بگیریم مگه چقد داده اپ میکنین شما؟
    ایا کسی هست که بیاد ۲ گیگ فیلم رو با نت خودش اپ کنه رو سایت؟ کسی ک اپلودر هستش معمولا VPS سرور مجازی شخصی میگیره نه با نت خونشون !!

6. این کاربر از aminhitman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال M.Sadegh.M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    نصفِ جهان

پيش فرض

عجب !!
    ولی من موافق نیستم با این حرکت شما با نهایت سرعت ۲۰۰ ۳۰۰ کیلوبایت بر ثانیه سرعت آپ داری در صورتی‌ ک سرعت دانلودت خیلی بالاتره و کلا معمولا کاربران خانگی اکثرا دانلود بالایی دارن تا آپلود پس‌ صرف با زمانیه ک ۲۵ در صد بیشتر بگیریم مگه چقد داده اپ میکنین شما؟
    ایا کسی هست که بیاد ۲ گیگ فیلم رو با نت خودش اپ کنه رو سایت؟ کسی ک اپلودر هستش معمولا VPS سرور مجازی شخصی میگیره نه با نت خونشون !!

والا کاری از دست ما برنمیاد، تصمیمی هستند که اونها گرفتند و الان هم اجرایی شده

وگرنه معلومه صرفه به حالت قبل بود، 4 گیگ بخری 5 گیگ بگیری، من برا این ازشون شکایت کرده بودم که این قانونا نمیدونستم. اونم نه الان شاید یکسال پیش.

8. این کاربر از M.Sadegh.M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه shah994's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوستان ميگم بيايم همگي درخواست بديم به مخابرات كه براي طرح بي نهايت يه حالت ريموت دانلود مثل شاتل لند بزاره! احتمالش زياده قبول كنن اگه تعداد زيادي از كاربرا اين درخواست بدن!

تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Iran,Esfahan

پيش فرض

دوستان ميگم بيايم همگي درخواست بديم به مخابرات كه براي طرح بي نهايت يه حالت ريموت دانلود مثل شاتل لند بزاره! احتمالش زياده قبول كنن اگه تعداد زيادي از كاربرا اين درخواست بدن!
    ریموت دانلود چیه؟
    شاتل لند هم مثه همین بینهایت مخابراته؟ میزاره از یه سایت مشخص یا بهتر بگم یه سرور مشخص یه مقدار مشخص دانلود کنی بدون کسر از ترافیک؟؟

11. این کاربر از aminhitman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

ریموت دانلود چیه؟
    شاتل لند هم مثه همین بینهایت مخابراته؟ میزاره از یه سایت مشخص یا بهتر بگم یه سرور مشخص یه مقدار مشخص دانلود کنی بدون کسر از ترافیک؟؟

يعني يه فضايي مجازي به شما اختصاص بدن و شما فايل هايي كه ميخواي را بهش انتقال بدي! شاتل لند به اين صورت كه شاتل به شما ١٠٠ گيگ فضا اختصاص ميده و بعد شما فايل هايي كه ميخواي را از طريق لينكش به اون فضا انتقال ميدي(ريموت دانلود) بعد از اونجا تو سيستم خودت دانلود ميكني! اگه اكانتش بخري بله انگار از ترافيكت كم نميكنه ولي خب بايد حتما از خود شاتل سرويس داشته باشي

تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Iran,Esfahan

پيش فرض

يعني يه فضايي مجازي به شما اختصاص بدن و شما فايل هايي كه ميخواي را بهش انتقال بدي! شاتل لند به اين صورت كه شاتل به شما ١٠٠ گيگ فضا اختصاص ميده و بعد شما فايل هايي كه ميخواي را از طريق لينكش به اون فضا انتقال ميدي(ريموت دانلود) بعد از اونجا تو سيستم خودت دانلود ميكني! اگه اكانتش بخري بله انگار از ترافيكت كم نميكنه ولي خب بايد حتما از خود شاتل سرويس داشته باشي
    پس با این حساب شما تمام فایل هایی که لینک‌مستقیم دارند رو میتونی رایگان دانلود کنی درست‌میگم؟؟ چون انتقال میدی به فضات بعد پاکش میکنی جاش باز‌میشه
    یا اینکه اون مقدار فضا رو که بت میده ریموت دانلود میزنه از مقدار اون فضا کم میکنه و غیر قابل بازگشته ؟

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

پس با این حساب شما تمام فایل هایی که لینک‌مستقیم دارند رو میتونی رایگان دانلود کنی درست‌میگم؟؟ چون انتقال میدی به فضات بعد پاکش میکنی جاش باز‌میشه
    یا اینکه اون مقدار فضا رو که بت میده ریموت دانلود میزنه از مقدار اون فضا کم میکنه و غیر قابل بازگشته ؟

اينا را بهتره برين تو تاپيك خودش بپرسين ولي تا اونجا كه درباره شاتل لند فهميدم اگه فايل ها را پاك كني فضات باز ميشه

15. این کاربر از shah994 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه علی 254's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    قبرستون

پيش فرض

رایگان شدن آپلود خیلی عالی شد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •