تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1082 از 1298 اولاول ... 8258298210321072107810791080108110821083108410851086109211321182 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,811 به 10,820 از 12973

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان اصفهان

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوستانی که خطوط dlc دارن و سرعتشون بالاتر از 2 مگ هس برن خداروشکر کنن مثل ما نیستن.دیشب طرح بینهایت رو ثبت نام کردم و یوزر و پسورد بهم داده!هرکاری کردم وصل نشد که نشد!امروز صبح رفتم مخابرات میگه چون خطتون فیبر نوریه این طرح فعلا جواب نمیده سرعت هم 2 مگ هس!میگم که پس قرار شده تجهیزات رو عوض کنن میگه بله چند نقطه تجهیزات رو عوض کردن ولی از شما معلوم نیس کی عوض بشه!!!

2. این کاربر از bornamilad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

دوستانی که خطوط dlc دارن و سرعتشون بالاتر از 2 مگ هس برن خداروشکر کنن مثل ما نیستن.دیشب طرح بینهایت رو ثبت نام کردم و یوزر و پسورد بهم داده!هرکاری کردم وصل نشد که نشد!امروز صبح رفتم مخابرات میگه چون خطتون فیبر نوریه این طرح فعلا جواب نمیده سرعت هم 2 مگ هس!میگم که پس قرار شده تجهیزات رو عوض کنن میگه بله چند نقطه تجهیزات رو عوض کردن ولی از شما معلوم نیس کی عوض بشه!!!
    چطور به شما یوزر و پسورد دادند ؟!!! عجیبه .....اما شما پیگیر باش چند نفری بودند dlc بوده خطشون این طرح رو گرفته بودن

4. این کاربر از mohsen19x بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

اگه یوزر و پسورد بهت دادن مطمن باش وصل می شه.
    خط منم dlc هست.زمانیکه یوزر و پسوردم رو وارد کردم وصل نشد تا این که از طریق فرم تماس مشکلم رو ارسال کردم
    بعدا به تلفن خونه زنگ زدند و راهنمایم کردند که چی کار کنم.حدود نیم ساعت اینترنتم از طرف مخابرات قطع شد و بعد از این
    که وصل شد طرحم اجرا شد.
    امیدوارم مال تو هم درست شه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

چطور به شما یوزر و پسورد دادند ؟!!! عجیبه .....اما شما پیگیر باش چند نفری بودند dlc بوده خطشون این طرح رو گرفته بودن
    خود سیستم ثبت نام یوزر پسورد رو به گوشیم اس ام اس کرد!والا گفتن خطوط dlc بعضی هاشون هنوزز تجهیزاتشون عوض نشده و جایی هم هست که خطشون dlc بوده و چون تجهیزات عوض شده تونستن طرح رو بگیرن

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

خود سیستم ثبت نام یوزر پسورد رو به گوشیم اس ام اس کرد!والا گفتن خطوط dlc بعضی هاشون هنوزز تجهیزاتشون عوض نشده و جایی هم هست که خطشون dlc بوده و چون تجهیزات عوض شده تونستن طرح رو بگیرن
    چند وقت پیش خیلی امتحان کردم نشد .... ولی خود آرشیو سایت را بدست آوردم

اگه نباشه جاش خالی می مونه meysam2578's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

سلام به دوستان . جدیدترین تست سرعت اینترنت من . مخابرات اصفهان منطقه ویلاشهر . (نجف آباد)
    دوستانی که از پینگ و سرعت ناراضی هستن میتونن وضعیت منطقه مخابراتی ما رو ببینن .

9. این کاربر از meysam2578 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

اگه یوزر و پسورد بهت دادن مطمن باش وصل می شه.
    خط منم dlc هست.زمانیکه یوزر و پسوردم رو وارد کردم وصل نشد تا این که از طریق فرم تماس مشکلم رو ارسال کردم
    بعدا به تلفن خونه زنگ زدند و راهنمایم کردند که چی کار کنم.حدود نیم ساعت اینترنتم از طرف مخابرات قطع شد و بعد از این
    که وصل شد طرحم اجرا شد.
    امیدوارم مال تو هم درست شه.
    ممنون دوست عزیز من هم همین کار رو کردم و از مخابرات اصفهان بهم زنگ زدن و بعد از دو ساعت مشکل منو حل کردن ولی یه مساله هست که نتونستیم حل کنیم.اینکه من هم طرح زرین دارم هم بینهایت ولی این دو با هم همزمان نمیتونن فعال باشن.یعنی توی تنظیمات مودم که میرم فقط یکی کانکت میشه.مودمم d link 2730u اگه راهی به ذهنتون میرسه منو در جزیان بزارین ممنون

آخر فروم باز nini bad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

ممنون دوست عزیز من هم همین کار رو کردم و از مخابرات اصفهان بهم زنگ زدن و بعد از دو ساعت مشکل منو حل کردن ولی یه مساله هست که نتونستیم حل کنیم.اینکه من هم طرح زرین دارم هم بینهایت ولی این دو با هم همزمان نمیتونن فعال باشن.یعنی توی تنظیمات مودم که میرم فقط یکی کانکت میشه.مودمم d link 2730u اگه راهی به ذهنتون میرسه منو در جزیان بزارین ممنون
    امکان استفاده از طرح بینهایت و طرح زرین به صورت همزمان وجود ندارد...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

امکان استفاده از طرح بینهایت و طرح زرین به صورت همزمان وجود ندارد...
    آخه اینطور که نمیشه خ سخته استفاده ازش.با کارشناسش هم صحبت کرئم گفت همزمان استفاده میشه ولی نتونست بفهمه چرا روی مودمم نمیشه هردو رو همزمان داشت

آخر فروم باز nini bad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

آخه اینطور که نمیشه خ سخته استفاده ازش.با کارشناسش هم صحبت کرئم گفت همزمان استفاده میشه ولی نتونست بفهمه چرا روی مودمم نمیشه هردو رو همزمان داشت
    احتمالا منظور شما را از همزمان به صورت دیگری متوجه شده دو کانفیگ متفاوت وجود داره اصلا امکان نیست هم به طرح زرین وصل شد هم بینهایت مودم این اجازه را نمیده...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •