تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456
نمايش نتايج 51 به 58 از 58

نام تاپيک: پارس آنلاین یا شاتل؟

ناظر انجمن شبکه اینترنت dj77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

در ضمن من چند روز پیش از سرعت بالای شاتلم عکس گذاشته بودم ما هم محدود کرد سرعت سرویس 6مگ شده 16کیلو! چند وقت آدم بود دوباره تشنجش گرفت قاطی کرد...!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

10

کاربر تازه وارد با 1 پست !! داره تبلیغ پارس آنلاین میکنه خودتی عامو !!! مارو چی فرض کردی ؟؟

آقای محترم من الان 3ساله دارم از اینترنت پرسرعت پارس آنلاین استفاده می کنم.راستی من اگه میدونستم این سایت کاربرایی مثل شما داره هرگز عضو سایت نمیشدم , آقا ی وارد . و باید خدمتتون عرض کنم که پارس آنلاین بهترین اینترنت پرسرعت در ایرانه .چون من از شاتل هم استفاده کردم ولی پارس آنلاین یه چیز دیگست.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    بهشت

پيش فرض

کافیه سری به بخش مشترکین پارس بزنید
    مبینید که limited

4. این کاربر از binaafarin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

من الان سرعت یک مگ شاتل رو دارم سرعت شبانم 270 تا 300 هست ولی زیاد دانلود کنی سرعتتو پایین میارن که من یه جورایی دورش میزنم و سرعتم پایین نمیاد و ماهی بالای 150 گیگ دانلود دارم البته این دانلود شبانه منه

پروفشنال qwertym's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

آقای محترم من الان 3ساله دارم از اینترنت پرسرعت پارس آنلاین استفاده می کنم.راستی من اگه میدونستم این سایت کاربرایی مثل شما داره هرگز عضو سایت نمیشدم , آقا ی وارد . و باید خدمتتون عرض کنم که پارس آنلاین بهترین اینترنت پرسرعت در ایرانه .چون من از شاتل هم استفاده کردم ولی پارس آنلاین یه چیز دیگست.
    آقا خیلی تابلو مشخصه این یارو از خود پارس آفلاین اومده تبلیغ سرویس درپیتیشون میکنه

7. 2 کاربر از qwertym بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hasanoooooooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

اگه شما 3 ساله تو پارسی ! من 5 ساله هستم! چیزی که داری میگی دقیقا حرف افراد پشتیبانی پارس انلاینه!!! البته اونا یه لول از شما بالاترن و میگن بهترین تو خاورمیانه هستیم... رسما میگن ما از اپراتورای عرب و دبی و ... بهتریم... کاری ندارم حاجی... ولی الکی تبلیغ چیزی رو نکن که تاریخ انقضاش تموم شده!!!

صحبت هات بنظرم زیاد اساس و پایه نداره و رسم هم اینه که هر کابری یه سابقه داشته باشه تا بشه رو صحبتهاش نظر داد! اولین پست شما بصورت خود جوش تبلیغ بدترین ISP خاورمیانه هست! پس DONT DO THAT

شما رو نمیگما!!!
    منتها افرادی هستن که پول میگیرن تو تاپیکا تبلیغ کنن! این پول از هر کسی بپرسید شک و شبهه داره ... پس به همه حق بدن که نپذیرن حرفی رو که خودشون دارن با چشای خودشون میبینن وضعیت رو
    Last edited by hasanoooooooo; 25-07-2014 at 21:16.

9. 3 کاربر از hasanoooooooo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2020

1 شاتل بخر ولی باید بدونی چیکار کنی

سلام
    میخواستم بدونم پارس آنلاین بهتره یا شاتل؟

بعد سرعت دانلود ۱۲۸ پارس آنلاین شبانه نا محدود و روزانه اش چقدره؟
    من اول از شاتل ناراضی بودم ولی فهمیدم دلیل کندشدنش چیه الان راضیم ازش ایدیمم میزارم تا هرکی خواست شاتل بگیره بگم چیا بکنه ک مث من اذیت نشه تو تل پیام بده
    m32174

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

قبلا با 7.5 سال سابقه از پارس انلاین قطع سرویس کردم .

به خدا حجم دزدی شدیدی داشتند . هر شرکتی سرویس بگیر غیر این ، به شدت پشیمون میشید .

تو هر شهری یک شرکت خوبه تحقیق کن تو شهر شما کدوم قیمت ها و سرویس هایش بهتر است .

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •