تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: مشکل pdf کردن فایل ورد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض مشکل pdf کردن فایل ورد

سلام.
    برای pdf کردن فایل ورد،مسیر file >> print رو دنبال کردم.اما در صفحه ی print و در جلوی کادر name فقط Microsoft Office Document Image Writer وجود داره و pdf نیست.با اینکه adob reader نصب شده،مشکل از کجاست؟
    ممنون سریع راهنماییم کنید.

آخر فروم باز siavashjal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    be kasi rabti nadare

پيش فرض

به خاطر این که adobe reader چنین قابلیتی نداره. شما یا باید از acrobat reader استفاده کنی یا از نرم افزارهایی که این قابلیت رو دارند.

یکی از بهترین نرم افزارها در این باره که رایگان هم هست نرم افزار pdf creator هستش. این نرم افزار که حجم خیلی کمی هم داره هر برنامه ای که قابلیت پرینت رو داشته باشه می تونه به pdf تبدیل کنه.

لینک دانلود با حجم 15 مگابایت :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3. این کاربر از siavashjal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

یادم رفته بود که برنامه pdf رو نصب کنم.کارم راه افتاد و سپاس از شما.

آخر فروم باز Advanced Ali-001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوستان باسلام میسه یه برنامه خوب واسه تبدیل ورد 2007 به پی دیاف وبلعکس بزارید ممنون

آخر فروم باز M E H R A N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

دوستان باسلام میسه یه برنامه خوب واسه تبدیل ورد 2007 به پی دیاف وبلعکس بزارید ممنون

برای تبدیل ورد به PDF خودم از 2 برنامه استفاده میکنم. یکیش پلاگین SaveASPDF برای Office 2007 است. این پلاگین قابلیت ذخیره کردن فایل های نوشتاری در برنامه آفیس 2007 رو به پی دی اف اضافه میکنه. رابط کاربری نداره و فقط گزینه ی ذخیره شدن به صورت پی دی اف به ورد اضافه میشه.

دانلود با حجم 532 کیلوبایت.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    برنامه ی دومی که ازش برای کارهای حرفه ای تر استفاده میکنم NitroPDF Professional است. اینو بگردی در انجمن پیدا میکنی. پیداش نکردی بگو لینکش رو برات بدم.

وبلعکس بزارید ممنون
    Nitro این کارو انجام میده اما اگر برای فارسی میخوای تا حالا برنامه ای پیدا نکردم که بتونه بخوبی این کارو بکنه و نوشته ها رو قاطی پاتی میکنند. برنامه ی کامل و خوب پیدا کردی به ما هم خبر بده

اگه نباشه جاش خالی می مونه behjooei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

براي اينكه نوشته ها قاطي پاتي نشه از فونتهاي B استفاده كنيد. مثلا" در تايپ فارسي بجاي فونت ميترا(Mitra) از (BMitra) استفاده كنيد. بعد با نيترو پي دي اف تبديل به PDF كنيد. ميبينيد كه فونتها بهم نمي ريزند.

8. این کاربر از behjooei بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز M E H R A N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

براي اينكه نوشته ها قاطي پاتي نشه از فونتهاي B استفاده كنيد. مثلا" در تايپ فارسي بجاي فونت ميترا(Mitra) از (BMitra) استفاده كنيد. بعد با نيترو پي دي اف تبديل به PDF كنيد. ميبينيد كه فونتها بهم نمي ريزند.
    ممنون دوست عزیز.
    منظور من از بهم خوردن فونتها در تبدیل پی دی اف های فارسی به ورد بود. یعنی وقتی به ورد تبدیل میکنی نوشته ها قاطی پاتی میشه.

به نظرت این مشکل راه حلی داره؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

سلام.
    برای pdf کردن فایل ورد،مسیر file >> print رو دنبال کردم.اما در صفحه ی print و در جلوی کادر name فقط Microsoft Office Document Image Writer وجود داره و pdf نیست.با اینکه adob reader نصب شده،مشکل از کجاست؟
    ممنون سریع راهنماییم کنید.
    سلام من برنامه دniteo..رو نصب کردم اما موقع تایپ فارسی حروف رو جدا جدا تایپ میکنه لطفا راهنمایی کنید ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •