تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 27 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 265

نام تاپيک: تمامی مباحث مربوط به آکواریوم

آخر فروم باز armin_software's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض تمامی مباحث مربوط به آکواریوم

سلام
    این تاپیک مربوط به تمامی مباحث مربوط به آکواریوم هست!

2. 2 کاربر از armin_software بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای payamf1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض راهنمای خرید دیسکس و بزرگ کردنش

توضیحاتی در مورد دیسکس :
    شاید خیلی از دوستان بخوان دیسکس بزارن و بزرگش کنن ولی قبل از خرید حتما این موارد رو رعایت کنن که میگم
    اول توجه کنید که دیسکس قابل اعتماد باشه و ترجیحا دیسکس کوچیک بخرید و خودتون بزرگ کنید که هم مطابق عادات غذایی و آناتومی آکواریوم بزرگ بشه و هم اگر هم به دیار باقی پیوست ! خرج کمتری بزاره روی دستتون
    بعد از این خیلی مهمه که نژاد دیسکس چی باشه... سعی کنید حتما قرنطینه شده و رنگش زنده باشه (کمرنگ نباشه) بقیه اش دیگه سلیفه خودتونه
    دیسکس خیلی ماهی relaxایه و خیلی حساس (واااااای خدا مرگم بده!!!) بنابراین باهاش مثل خودش رفتار کنین! آروم و با کلاس!!!!
    در ضمن اگر ماهیهایی مثل آنجل و یا هر گیاه خوار دیگه ای دارید پس مطمئن باشید دیسکس خیلی دیر رشد میکنه... میپرسید چرا؟ خوب چون دمای ایده آل دیسکس 32 تا 35 سانتی گراد است و توی این دما خوب رشد میکنه ولی ماهیهای دیگه در دماهای پایینتر رشد میکنن و اگر دماشونو ببری بالا میمیرن بنابراین مجبوری دما روی حدودا 30 بزاری که متاسفانه دیر رشد میکنه و سرعت رشدش خیلی پایین میاد (مثل مال من) که با وجود اینکه مدت زیادیه که دارمش ولی سرعت رشدش خیلی کم شده...

4. 2 کاربر از payamf1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

سلام دوستان
    ببخشید میتونید راهنماییک نید که چجوری میشه کاری کرد که احتیاج نباشه مثلا دو هفته یک بار اب اکواریوم رو عوض کرد ؟ یا راهی هست که هیچ وقت احتیاج به عوض کردن اب نباشه ؟ بدون کدر شدن اب ؟ اخه یک اکواریوم 1 در 0.5 متر داشتم به خاطر همین موضوع جمعش کردم ! اخه دکوراسیونش میریخت به هم .
    بینهایت ممنون میشم جواب بدید

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    ببخشید میتونید راهنماییک نید که چجوری میشه کاری کرد که احتیاج نباشه مثلا دو هفته یک بار اب اکواریوم رو عوض کرد ؟ یا راهی هست که هیچ وقت احتیاج به عوض کردن اب نباشه ؟ بدون کدر شدن اب ؟ اخه یک اکواریوم 1 در 0.5 متر داشتم به خاطر همین موضوع جمعش کردم ! اخه دکوراسیونش میریخت به هم .
    شما مجبور نیستی که هر دو هفته همه آب رو عوض کنی
    فقط اگه هر یک هفته یا دو هفته یه بار (بسته به اندازه آکواریوم) مقدار 1سوم یا 1چهارم آب رو بیرون بریزی و آب تازه بریزی توی آکواریوم
    در ضمن اگر Aqua Safe هم بگیری خیلی راحتتره و زود کارت راه میفته

7. 4 کاربر از payamf1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

در ضمن اگر Aqua Safe هم بگیری خیلی راحتتره و زود کارت راه میفته
    این دیگه چیه؟
    سلام دوستان
    ببین دوست عزیز بسته به فیلتراسیون شما داره!
    مثلا من الان فیلتراسیونم همچین خوب نیست و مجبورم علاوه بر اینکه 1 سوم آب رو خالی می کنم با یک دستگاه آشغال ها یا فضولات رو از کف آب بردارم!
    وضیحاتی در مورد دیسکس :
    شاید خیلی از دوستان بخوان دیسکس بزارن و بزرگش کنن ولی قبل از خرید حتما این موارد رو رعایت کنن که میگم
    اول توجه کنید که دیسکس قابل اعتماد باشه و ترجیحا دیسکس کوچیک بخرید و خودتون بزرگ کنید که هم مطابق عادات غذایی و آناتومی آکواریوم بزرگ بشه و هم اگر هم به دیار باقی پیوست ! خرج کمتری بزاره روی دستتون
    بعد از این خیلی مهمه که نژاد دیسکس چی باشه... سعی کنید حتما قرنطینه شده و رنگش زنده باشه (کمرنگ نباشه) بقیه اش دیگه سلیفه خودتونه
    دیسکس خیلی ماهی relaxایه و خیلی حساس (واااااای خدا مرگم بده!!!) بنابراین باهاش مثل خودش رفتار کنین! آروم و با کلاس!!!!
    در ضمن اگر ماهیهایی مثل آنجل و یا هر گیاه خوار دیگه ای دارید پس مطمئن باشید دیسکس خیلی دیر رشد میکنه... میپرسید چرا؟ خوب چون دمای ایده آل دیسکس 32 تا 35 سانتی گراد است و توی این دما خوب رشد میکنه ولی ماهیهای دیگه در دماهای پایینتر رشد میکنن و اگر دماشونو ببری بالا میمیرن بنابراین مجبوری دما روی حدودا 30 بزاری که متاسفانه دیر رشد میکنه و سرعت رشدش خیلی پایین میاد (مثل مال من) که با وجود اینکه مدت زیادیه که دارمش ولی سرعت رشدش خیلی کم شده...
    دیسکس کوچیک قیمتش چه قدره؟

9. این کاربر از armin_software بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

ممنون دوست عزیز
    Aqua Safe
    این کیه ؟! قیمتش چنده ؟

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

این دیگه چیه؟
    Aqua Safe ماده ای از شرکت Tetra هست که در کمترین مدت کلر آب رو از بین میبره و قابل استفاده برای آکواریوم میکنه و دیگه مجبور نیستین چند روز وایسین کلر آب بره (خلاطه بگم هم کلرو از بین میبره و هم یه سری املاح ضروری به آب میده که برای ماهیها هم خیلی خوبه...
    قیمت بطری کوچیک حدود 6 تومان و بطری بزرگ (که من اینو دارم) حدود 30 هزار تومنه

دیسکس کوچیک قیمتش چه قدره؟
    حدود 15 هزار تومان و 20 هزار تومان

مثلا من الان فیلتراسیونم همچین خوب نیست و مجبورم علاوه بر اینکه 1 سوم آب رو خالی می کنم با یک دستگاه آشغال ها یا فضولات رو از کف آب بردارم!
    منظورت دستگاه ساکشنه؟ همونی که مثل جاروبرقیه تلمبه میزنی فضولاتو میکشه؟

تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

منظورت دستگاه ساکشنه؟ همونی که مثل جاروبرقیه تلمبه میزنی فضولاتو میکشه؟
    فکر کنم همینه!

چند تا سوال داشتم:
    1.من می خوام تو آکواریومم گیاه بزارم
    ماهی ها: اسکار گربه سیلور پنگوسی

2.سیلور هام حالت اینکه پوست روی پولک رفته شدن
    چرا؟

3.من آب رو می زارم 12 ساعت بگذره بعد می زارم تو تانک و هیچی به آب نمی زنم
    مشکلی نداره؟

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

فکر کنم همینه!

چند تا سوال داشتم:
    1.من می خوام تو آکواریومم گیاه بزارم
    ماهی ها: اسکار گربه سیلور پنگوسی

2.سیلور هام حالت اینکه پوست روی پولک رفته شدن
    چرا؟

3.من آب رو می زارم 12 ساعت بگذره بعد می زارم تو تانک و هیچی به آب نمی زنم
    مشکلی نداره؟
    1- ماهیهاتو نمیشناسم اگه میشه عکسشونو بزار ببینیم...
    در مورد گیاه هم فعلا با گیاههای ساده ای مثل گندمی شروع کن... اگر جواب داد بعدا یه کار دیگه ای میکنیم...
    2- چون ماهیهاتو نمیشناسم نمیدونم ()
    3-AquaSafe خوبیش همینه. دیگه مجبور نیستی 12 ساعت وایسی (البته با گذشت این زمان هم خوبه ولی باز یه سری موارد هست که توی Aqua به آب اضافه میشه مجبور نیستی که بریزی ولی بهتره که بریزی)

تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

در مورد گیاه هم فعلا با گیاههای ساده ای مثل گندمی شروع ک
    وقتی گندمی بلند بشه چه جوری با ساکشن تمیز کنم!
    خراب میشن که!
    مال تو چه جوری میشه؟

صفحه 1 از 27 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •