تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 27 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 265

نام تاپيک: تمامی مباحث مربوط به آکواریوم

حـــــرفـه ای payamf1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

وقتی گندمی بلند بشه چه جوری با ساکشن تمیز کنم!
    خراب میشن که!
    مال تو چه جوری میشه؟
    من اصلا ساکشن نمیکنم اگر هم بکنم جاهایی که خلوته رو ساکشن میکنم در ضمن مگه ساکشن برای کف آکواریوم نیست؟ بلند شدن گندمی چه ارتباطی با بلند شدن گیاه دارد؟

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

ساکشن مال من شبیه اینه

پروفشنال davidjoker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جایی که فقط دو نفر هست...

پيش فرض

سلام بر دوستان عزیز. من حدود 4 سال میشه که آکواریوم دارم. یک اکواریوم بزرگ داشتم که فقط برام شر قالی شستن گذاشت. یکی دیگه گذاشتم که آن هم شکست. و حالا یکی دارم که کوچیکه. البته تمام این آکواریوم ها خیلی ساده بودند. و این هم که بگم که روی من می شه یک تازه کار حساب کرد. ولی حالا قصد دارم که با هزینه ای کم آکواریومم را کمی بزرگتر و همچنین با صفا تر کنم اگر می شه مرا راهنماییه کلی بکنید. در ضمن دوست دارم اکواریومم این دفعه استوانه ای باشه. تشکر.

ببخشید یه سوال دیگه. یک نوع ماهی زیبا هم بهم پیشنهاد بدید. من زیاد دست و بالم باز نیست یک حقوق بخور نمیربیشتر ندارم.:43:

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام بر دوستان عزیز. من حدود 4 سال میشه که آکواریوم دارم. یک اکواریوم بزرگ داشتم که فقط برام شر قالی شستن گذاشت. یکی دیگه گذاشتم که آن هم شکست. و حالا یکی دارم که کوچیکه. البته تمام این آکواریوم ها خیلی ساده بودند. و این هم که بگم که روی من می شه یک تازه کار حساب کرد. ولی حالا قصد دارم که با هزینه ای کم آکواریومم را کمی بزرگتر و همچنین با صفا تر کنم اگر می شه مرا راهنماییه کلی بکنید. در ضمن دوست دارم اکواریومم این دفعه استوانه ای باشه. تشکر.

ببخشید یه سوال دیگه. یک نوع ماهی زیبا هم بهم پیشنهاد بدید. من زیاد دست و بالم باز نیست یک حقوق بخور نمیربیشتر ندارم.:43:
    برای آکواریوم های استوانه ای احتمالا لازم بشه که هزینه زیادی خرج کنی
    توصیه من اینه که از آکواربوم آماده استفاده کنی که هم زیباتره و هم بی دردسر تر در ضمن در زیر آکواربوم هم جاهایی برای وسایل میزارن و در کل چیز خوبیه
    البته هزینه این آکواریوم های آماده هم در برخی مدلهاش بالاس ولی دیگه خیالت راحتتره و از همه مهمتر بخاری و فیلتر و ... فضای آکواربوم رو اشغال نمیکنن و در خودش گذاشته شده....

ماهی هم میتونی از آنجل استفاده بکنی البته برای شروع بهتره ماهی های آسونتری رو بزرگ کنی

پروفشنال davidjoker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جایی که فقط دو نفر هست...

پيش فرض

برای آکواریوم های استوانه ای احتمالا لازم بشه که هزینه زیادی خرج کنی
    توصیه من اینه که از آکواربوم آماده استفاده کنی که هم زیباتره و هم بی دردسر تر در ضمن در زیر آکواربوم هم جاهایی برای وسایل میزارن و در کل چیز خوبیه
    البته هزینه این آکواریوم های آماده هم در برخی مدلهاش بالاس ولی دیگه خیالت راحتتره و از همه مهمتر بخاری و فیلتر و ... فضای آکواربوم رو اشغال نمیکنن و در خودش گذاشته شده....

ماهی هم میتونی از آنجل استفاده بکنی البته برای شروع بهتره ماهی های آسونتری رو بزرگ کنی
    سلام. دوست عزیز این آکواریوم اماده متوسطش 180000 هزار تومان بود ولی حالا یک عدد ایستاده سفارش دادم. ماهی هم گپی گرفتم. بخاری، تصفیه، دستگاه اکسیژن هم دارم دیگه چی باید داشته باشم؟ کلاً؟

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام. دوست عزیز این آکواریوم اماده متوسطش 180000 هزار تومان بود ولی حالا یک عدد ایستاده سفارش دادم. ماهی هم گپی گرفتم. بخاری، تصفیه، دستگاه اکسیژن هم دارم دیگه چی باید داشته باشم؟ کلاً؟
    مبارک باشه
    ولی سعی کن خیلی خودتو سرگرم گپی نکنی خیلی ماهی بی کلاسیه سعی کن ماهیهای زیباتری بگیری
    مثلا نژاد تترا رو کامل کن واقعا زیبا و باکلاس و از همه مهمتر مودب!

آخر فروم باز armin_software's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

دوست عزیز من یک تانک 1 متری با تمامی وسایل و پمپ دو سوزنه+ماهی هام شد 100 تومن
    ماهی قشنگ چی دوست داری؟
    گوشت خوار یا گیاه خوار؟
    Last edited by armin_software; 16-03-2010 at 13:32.

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

یک تانک 1 متری با تمامی وسایل و پمپ دو سوزنه+ماهی هام شد 100 تومن
    تانکی که میگی آماده بود یا دادی درست کردن واست؟
    در ضمن عکس آکواریومتو بزار حتما

آخر فروم باز armin_software's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

تانکی که میگی آماده بود یا دادی درست کردن واست؟
    دادم درست کردن!

راستی فیلتر زیر شنی چه کاربردی داره؟

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

فیلتر زیر شنی چه کاربردی داره؟
    یه جور تصفیه کننده طبیعیه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •