تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: لپ تاپ sony vaio fw 590 fzb

داره خودمونی میشه Anastasia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض لپ تاپ sony vaio fw 590 fzb

سلام . من امروز یه لپ تاپ سونی fw 590 fzb خریدم .
    میخواستم ازش ریکاوری بگیرم و چون بلد نبودم توی اینترنت گشتم که ببینم چه طوریه ولی فهمیدم که مدل های جدید سونی طرز ریکاوری گرفتنشون فرق میکنه و به جای گزینه هایی مثل vaio recovery یه گزینه ای هست به اسم vaio care . ولی من بازم بلد نیستم که چه طور میشه ریکاوری گرفت ؟
    از فروشنده هم پرسیدم ولی انقدر سریع گفت که هیچی نفهمیدم !!
    لطفا یه راهنمایی کنید که چطور میشه توی این سری جدید لپ تاپ ها ریکاوری گرفت ؟
    و یه سئوال دیگه . میخواستم ببینم این ریکاوری فقط از درایور های ویندوزه یا از کل ویندوز همراه با پارتیشن بندی ؟
    آخه ویندوزش سون 64 بیتی و میخوام عوضش کنم . و جمعا یه درایو c بیشتر نداره . میخوام پارتیشن بندیش هم عوض کنم .
    حالا میخوام ببینم اگه یه وقت ویندوز خراب شد و من دی وی دی ریکاوری رو گذاشتم پارتیشن و ویندوز هم باهاش پاک میشه ؟
    اینجوری مسلما همه اطلاعات هاردمون هم پاک میشه در حالیکه من اگه بخوام ویندوز عوض کنم برای درایور هاش مجبورم دی وی دی ریکاوری رو بذارم که در اون صورت ویندوز و پارتیشن هم باز پاک میشه !
    از فروشنده پرسیدم گفت ریکاوریش فقط از درایور هاس . حالا چون مطمئن نیستم میترسم دست بزنم !!
    کسی نمیدونه ریکاوریش فقط از درایور هاس یا نه ؟
    اصلا کسی سایتی چیزی میشناسه که بشه درایور های این نوع لپ تاپ رو دانلود کرد ؟
    لطفا سریع جواب بدید من خیلی عجله دارم . ممنون .

در آغاز فعالیت marmolak99's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام
    شما فقط به سه تا dvdخام نیاز دارید که با استفاده از vaio care میتونید کل ویندوز و درایو هاشو بکاپ بگیرید و هر زمان هم که ویندوز دچار مشکل شد میتونید با dvd اول بوت بشید و میتونید یا سیستم رو از اول پاک کنید و کل هارد فرمت میشه و اتوماتیک لپ تاپ بر میگرده به روز اولش با همه ی درایوراش ,یا میتونید فقط سیستم رو یکبار repair کنید که اطلاعات از روی هارد پاک نشه.
    در مورد پارتیشن بندی هم نرم افزار های زیادی هست مثل
    partition magic

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

خیلی ممنون . توی پوشه ویندوز توی درایو c تونستم درایورهاشو پیدا کنم . بعدش هم خیلی راحت تونستم ریکاوری رو انجام بدم . اصلا فکر نمیکردم به این راحتی باشه !!
    حالا فقط مونده پارتیشن بندی که نمیدونم چه طوری اینکارو بکنم ! ولی دارم توی سایت میگردم از مبحث ها استفاده میکنم شاید یه چیزی دستگیرم شد ممنون .

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

ببخشید یه مشکلی هست انگار !
    الان هر چی دارم میگردم و آموزش هارو میبینم توی همشون پارتیشن بندی اولیه لپتاپ طوریه که دو تا درایو دارن . مثلا c و d . ولی مال من یه درایو بیشتر نداره اونم c . میخواستم با برنامه Paragon Partition اینکارو بکنم . میشه یه آموزشی در رابطه با این نرم افزار بذارید . اگه تصویری باشه خیلی ممنون میشم . اصلا این نرم افزار خوبه یا نه ؟ بعضی ها میگن این بهتره : Acronis Disk Director Suite
    نمیدونم اینی که میگم ربطی داره یا نه ولی ویندوزم سون 64 بیتیه . ممنون
    Last edited by Anastasia; 25-02-2010 at 11:24.

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

چه وضعیه ؟ یکی پیدا نمیشه یه توضیحی بده ؟!؟!؟
    بدجوری تو پارتیشن بندی موندم . وقتی هم میخوام از طریق خود ویندوز اینکارو بکنم از 500 گیگ هارد فقط 200 تاشو اجازه پارتیشن بندی میده !!!
    آکرونوس هم که اصلا انگار هاردو نشناخت !!! پیغام داد هارد رو پیدا نمیکنه !!
    با پاراگون هم اصلا بلد نیستم کار کنم . لااقل یکی یه آموزشی راهنمایی چیزی بده آخه !

حـــــرفـه ای H@mid-Vista's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خوب در مورد پاراگون توصیه می كنم كه اصلا ازش استفاده نكنی
    خود ویندوز امكان این كارو داره

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

دوست عزیز ممنون ولی گفتم که !
    خود ویندوز نمیذاره از همه هارد برای پارتیشن بندی استفاده کنم فقط از 500 گیگ 200 تاشو امکان پارتیشن بندی میده . خب نمیشه که اینطوری !! 300 تاش الکی توی c میمونه . سئوال که کردم گفتن برای حل این مسئله باید از برنامه پارتیشن بندی استفاده کرد نه خود ویندوز .
    حالا مشکل من اینه که بلد نیستم پارتیشن بندی کنم . واسه همین از دوستان خواستم آموزش یه نرم افزار پارتیشن بندی رو بذارن .
    حالا یه سئوال . چرا از پاراگون استفاده نکنم ؟
    واینکه چرا آکرونوس هارد رو نمیشناسه ؟

حـــــرفـه ای H@mid-Vista's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پاراگون میزنه همه چیزو خراب می كنه
    بارها افراد مختلف باهاش مشكل داشتن
    اگه هیچ راهی نیست یك بار بك آپ كن و كلا همه رو پاكن و از نو پارتیشن بندی كن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •