تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 15 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 143

نام تاپيک: Rockbox

ناظر انجمن MP3 Player peaceful1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Utopia

پيش فرض

خودم چند بار برای دوستام ریختم, برای همین میگم اگه سوالی دارین بگین که اگه تونستم جوابگو باشم.(البته رو cowon D2+ و sandisk sansa fuze خودم هم ریختم .)
    Last edited by peaceful1; 05-08-2010 at 20:48.

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Utopia

پيش فرض RockBox well be on Ardroid OS

for

انجمن rockbox چند وقتی هست که شروع به ساخت نسخه ای سازگار با سیستم عامل اندروید کرده.

با این تفاوت که قرار هست این نسخه به عنوان یک application سیستم اندروید باشه نه یک فرم ویرمجزا و مشه گفت این قدم جدید نشان دهننده سیاست جدید انجمن راک باکس هست و میتونه آینده این سیستم رو کاملا تغییر بده به نظر خیلی ها این یک قدم رو به عقب باشه (تبدیل شدن از یک فرم ویربه یک application.)
    ولی باید در نظر داشته باشیم با ورود سیستم عامل اندروید به دنیای پلیر و مخصوصا موبایل عرصه بر چنین نرم افزار هایی روز به روز تنگ تر خواهد کرد. ولی در عوض عاملی برای استفاده از RockBox به عنوان یک نرم افزار جانبی بسیار حرفه ای و محبوب در طیف زیادی از موبایل های نسلهای آینده و پلیر هایی که بر مبنی ANDROID هستند خواهد بود.
    Last edited by peaceful1; 18-08-2010 at 15:44.

3. این کاربر از peaceful1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Utopia

پيش فرض

دوستان به علت مشکلاتی که بعد از تغییرات عمده تو کد های rockbox برای پلیر D2/D2+ رخ داد فعلا از ورژنی بالاتر از لینک زیر استفاده نکنید.
    r27530
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    البته این موضوع فقط مربوط به D2 هست بقیه پلیر ها به خوبی گذشته نسخه های جدیدشون کار می کنند.
    ویرایش:
    لطفا به پست زیر رجوع کنید:
    کد:
    Last edited by peaceful1; 21-10-2010 at 23:06.

5. این کاربر از peaceful1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه your_star's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    City Of The RAIN

پيش فرض

سلام رفیق 2 سوال:
    1.i9 در دست اقدام نیست؟(بیخیال فروش شدم فعلا استفاده میکنم میخوام این سری ضد آب و مخصوص ورزش جدید سونی رو بگیرم احتمالا فک کنم منو با داشتن 3 تا پلیر مسخره کنن!)
    2.چرا برای سونی این کار رو نمیکنن؟
    Last edited by your_star; 04-09-2010 at 08:58.

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Utopia

پيش فرض

سلام رفیق 2 سوال:
    1.i9 در دست اقدام نیست؟(بیخیال فروش شدم فعلا استفاده میکنم میخوام این سری ضد آب و مخصوص ورزش جدید سونی رو بگیرم احتمالا فک کنم منو با داشتن 3 تا پلیر مسخره کنن!)
    2.چرا برای سونی این کار رو نمیکنن؟
    نه نیست شاید 3 سال دیگه شروع کنند برای اون هم بسازند.
    موضوع از این قرارهست که کسی که سونی میخره دنبال این چیز ها نیست و کسی که دنبال این چیز ها هست سونی نمیخره.
    بلاخره وقتی کلی وقت میزارند یه سیستم رایگان که هیچ منفعتی نداره درست می کنند حد اقل باید یکی ازش استفاده کنه این همه از وقت و زندگی بزنند بخواطر هیچ نباشه؟!.
    i9 خیلی خوبه فقط اگه تنظیمات صدا دستت بیاد و یه هدفون خوب بگیری تغریبا همون کار j3 رو برات میکنه.
    حالا یکم حجم صدا بیشتر حافظه بخوره یا نخوره خیلی فرقی نمیکنه.

8. این کاربر از peaceful1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه your_star's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    City Of The RAIN

پيش فرض

نه نیست شاید 3 سال دیگه شروع کنند برای اون هم بسازند.
    موضوع از این قرارهست که کسی که سونی میخره دنبال این چیز ها نیست و کسی که دنبال این چیز ها هست سونی نمیخره.
    بلاخره وقتی کلی وقت میزارند یه سیستم رایگان که هیچ منفعتی نداره درست می کنند حد اقل باید یکی ازش استفاده کنه این همه از وقت و زندگی بزنند بخواطر هیچ نباشه؟!.
    i9 خیلی خوبه فقط اگه تنظیمات صدا دستت بیاد و یه هدفون خوب بگیری تغریبا همون کار j3 رو برات میکنه.
    حالا یکم حجم صدا بیشتر حافظه بخوره یا نخوره خیلی فرقی نمیکنه.
    اوه سه سال رو خوب اومدی!پیر میشیم تا اون موقع!طالب این راک باکس شده بودم.
    من دقیق نفهمیدم منظور این قسمت رو که کسی سونی میخره دنبال اینها نیست؟چرا؟
    البته یه چیز هم جاش ماله این تاپیک نیست.
      محتوای مخفی: sony 
    من نمیدونم سونی چرا اینقد مورد بی رحمی بچه ها هست اینجا.تاپیک هم نداره.
    بحث زیاد هست سیاست سونی واسه واردات پلیر تو خاورمیانه اشتباه هست(مدل s و a رو مثلا وارد نمیکنن یا خیلی دیر وارد میکنن و بقیه هم با حجم های پایین و این حرفها)
    اما من تجربه ی چهار سال کار با دو تا پلیر سونی دارم اینو مطمئنم کیفیتش از آیپاد و کریتیو و آیریور و سانسا بالاتره.خودم میترسیدم با کوون کار کنم که با مشورت خود شما کوون گرفتم.دستگاه عالی ای هم هست.جز همون مورد که میدونی واقعا اشکال دیگه ای هم نتونستم ازش بگیرم.اما این که کسی مثلا سونی بگیره ضرر کرده رو اصلا قبول ندارم.

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Utopia

پيش فرض

اوه سه سال رو خوب اومدی!پیر میشیم تا اون موقع!طالب این راک باکس شده بودم.
    من دقیق نفهمیدم منظور این قسمت رو که کسی سونی میخره دنبال اینها نیست؟چرا؟
    جواب آخری رو بخون. و کلا پلیر های سونی عموما اون قابلیت های سخت افزاری که دوستاران صدا به دنبالش هستند نداره که علاقه داشته باشند راک باکس رو روی اون ها ببینند.
    البته یه چیز هم جاش ماله این تاپیک نیست.من نمیدونم سونی چرا اینقد مورد بی رحمی بچه ها هست اینجا.تاپیک هم نداره.
    بحث زیاد هست سیاست سونی واسه واردات پلیر تو خاورمیانه اشتباه هست(مدل s و a رو مثلا وارد نمیکنن یا خیلی دیر وارد میکنن و بقیه هم با حجم های پایین و این حرفها)
    دلیلش این هست که سونی یک شرکت بزرگ هست و بزرگترین اسمبل کار لوازم برقی و برای اون افرادی که وارد میکنند اصلا مهم نیست که بیاد یا نیاد یا یوزر ها چی فکر میکنند. بازه سوددهی زیادی براشون نداره این موضوع برای سامسونگ هم برقرار هست ولی بقیه شرکت ها پخش کنند آهنگ جزء محصئلات اصلی سبد کالا اون ها هست.

اما من تجربه ی چهار سال کار با دو تا پلیر سونی دارم اینو مطمئنم کیفیتش از آیپاد و کریتیو و آیریور و سانسا بالاتره.
    چیزی به اسم کیفیت بهتر نداریم هر برندی یک حالت صدای داره که مثل امضائ اون برند میمونه که تو محصولات بعدی هم دنبال میکنه بسته به سبک آهنگی که فرد گوش میده پلیر و هدفون رو انتخاب میکنه
    این پلیر هایی که شما نام بردید هر کدوم تعریف جداگانه ایی از پخش کننده دارند پس نمیشه به شکل کاملی مقایسه کرد چه برسه به این که بگیم این ها همه بده یا این ها همه خوبه.
    تو بین خوره های صدا سن دیسک از سونی محبوب تره به دلایل خیلی زیاد و ... که از حوصله من خارجه که کلی تایپ کنم. شرمنده. یه سرچ کوچیک کنی گوگل کلی دستت میاد.
    خودم میترسیدم با کوون کار کنم که با مشورت خود شما کوون گرفتم.دستگاه عالی ای هم هست.جز همون مورد که میدونی واقعا اشکال دیگه ای هم نتونستم ازش بگیرم.اما این که کسی مثلا سونی بگیره ضرر کرده رو اصلا قبول ندارم.
    نه من نه کسی دیگه از این که اگه کسی سونی بگیره ضرر میکنه صحبت نکرد.
    موضوع فقط تناسب نیاز و بودجه و نوع استفاده هست.
    به نظر خود من سونی جزء 3 برند اول تو کیفیت صدا بین پلیر ها هست(البته سری های محدودی...)

من نمیدونم سونی چرا اینقد مورد بی رحمی بچه ها هست اینجا.تاپیک هم نداره.
    اما من تجربه ی چهار سال کار با دو تا پلیر سونی دارم اینو مطمئنم کیفیتش از آیپاد و کریتیو و آیریور و سانسا بالاتره.خودم میترسیدم با کوون کار کنم که با مشورت خود شما کوون گرفتم.دستگاه عالی ای هم هست.جز همون مورد که میدونی واقعا اشکال دیگه ای هم نتونستم ازش بگیرم.اما این که کسی مثلا سونی بگیره ضرر کرده رو اصلا قبول ندارم.
    هیچ پلیری تاپیک نداره فقط یه برند تاپیک داره که اون هم توسط نماینده شرکت تاپیک زده شده بقیه تاپیک ها درباره مدالی از برند خاصی هستند.
    یه دلیل هم سیاست سونی در تغییر همه پلیر ها در مدت زمان کم سونی رو یه مدل خاص توقف نمیکنه چه موفق چه ناموفق برای همین توجه به یه پلیر خاص خیلی به چشم نمیان بعد تاپیک رو مسئولین نمیزنند مردم میزنند هر چند فروش پلیر های سونی زیاد هست ولی عموم مصرف کننده ها افرادی هستند که استفاده کنند هستند و تحت تاثیر برند برتر هستند و نفوذ برند( اصلا حرف من به کیفیت یا عدم کیفیت ربطی نداره) و معمولا این گونه افراد خیلی مسائل رو موشکافانه برسی نمیکنند برای همین میبینیم با این حال که فروش سونی تو بازار ایران خیلی زیاد هست ولی فعالیت خریداران کالا کم.
    ......................................
    اگه خواستی موضوع رو ادامه بدی تو بخش پخش کننده ها مطرح کن.
    Last edited by peaceful1; 07-09-2010 at 21:35.

11. این کاربر از peaceful1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه navid_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

بسیار متشکرم از peaceful عزیز که در جریان نصب rockbox حسابی من رو راهنمایی کردند

13. این کاربر از navid_k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ali_3d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

بعد یه سوال، اگه اینو نصب کردیم و بعدا پشیمون شدیم کلا خواستیم پاکش کنیم به چه صورت هست ؟ آیا میشه به حالت اول برگشت ؟
    الان که برای Sansa Clip نوشته Unstable یعنی ممکنه نصبش مشکلی برامون ایجاد کنه ؟

ممنون.

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Utopia

پيش فرض

بعد یه سوال، اگه اینو نصب کردیم و بعدا پشیمون شدیم کلا خواستیم پاکش کنیم به چه صورت هست ؟ آیا میشه به حالت اول برگشت ؟
    الان که برای Sansa Clip نوشته Unstable یعنی ممکنه نصبش مشکلی برامون ایجاد کنه ؟
    ممنون.
    اولا:
    SanDisk Fuze v1 and Clip v1 پایدار و SABLE هستند و فقط
    + SanDisk: Sansa Clip v2, Sansa Fuze v2 , and Sansa Clip
    نا پایدار یاUNSTABLE هستند که اون هم مشکلی نیست و هیچ ریسک و مشکلی برای پلیر ایجاد نمیکنه.
    فقط برای ریختن اطلاعات باید از محیط فرم ویر اصلی بوت کنید دیگهUNSTABLE تر از ورژن مخصوص + COWON D2/D2 که نداریم ولی من بدون مشکل دارم استفاده میکنم. و هیچ ریسکی پلیر رو تحدید نمیکنه مگر مشکلاتی که هر موقع ممکنه پیش بیاد مثل نصب نشدن کامل فرم ویر که ربطی به راک باکس نداره.
    که البته این موضوع که از روی راک باکس نمیشه DATA رو انتقال داد (برای بعضی از پلیر های سن دیسک) مشکلی ایجاد نمیکنه چون عموما حتی اگه حواس شما نباشه که وقتی با راک باکس روشن به کامپیوتر وصل کنید خود به خود خاموش میشه و با فرم ویر اصلی بوت میکنه.
    البته اگه CLIP شما ورژن یک باشه کاملا STABLE هست.
    به جدول تو لینک زیر یه نگاه بنداز تا همین چند وقت پیش عموم ستون ها قرمز NO نوشته شده بود.
    کد:
    پلیر های SANDISK پلیر های هدف و الویت اول پروژه راک باکس هستند برای همین توسعه و DEVELOP آنها سریعتر از همه برند ها انجام میشه و کم کم باید جشن پایداری همه پلیر های این برند رو بگیریم.
    اگر هم خواستی remove کنی فقط کافی هست فرم ویر پلیرت رو یک با نصب کنی تا بوت لودر راک باکس حذف بشه.
    و بعد برای آزاد کردن فضای اشقال شده توسط راک باکس فولدر rockbox . رو از حافظه پلیر پاک کنی.
    Last edited by peaceful1; 25-09-2010 at 18:08.

16. 2 کاربر از peaceful1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •