تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: قالب هاي اماده اديوس از كجا بخريم

اگه نباشه جاش خالی می مونه abbasa's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    khorasan shomali

پيش فرض قالب هاي اماده اديوس از كجا بخريم

با سلام خيلي فكر كردم كه براي سوالم چه اسمي بگذارم اگه اشتباست شما اصلاح كنيد
    يكسري قالبهاي اماده البته نمي دونم اسمش قالبه پروژه است سينگ چيه ولي اين قالبه اي اماده توي مثلا تري دي مكس ساخته شده با يك پرده ابي ميفورشن كه كاربر عكسها يا فيلمهاي خودش رو داخل ان قرار ميده كه كار رو خيلي حرفه اي در مياد يك جوراي زنده است دوربين حركت ميكنه و از اين جور كارها حالا خواهشي كه داشتم اينه كه اسم دقيق اينا چيه ايا بايد تري دي مكس بلد باشم و از كجا ميشه تهيه كرد ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

با سلام خيلي فكر كردم كه براي سوالم چه اسمي بگذارم اگه اشتباست شما اصلاح كنيد
    يكسري قالبهاي اماده البته نمي دونم اسمش قالبه پروژه است سينگ چيه ولي اين قالبه اي اماده توي مثلا تري دي مكس ساخته شده با يك پرده ابي ميفورشن كه كاربر عكسها يا فيلمهاي خودش رو داخل ان قرار ميده كه كار رو خيلي حرفه اي در مياد يك جوراي زنده است دوربين حركت ميكنه و از اين جور كارها حالا خواهشي كه داشتم اينه كه اسم دقيق اينا چيه ايا بايد تري دي مكس بلد باشم و از كجا ميشه تهيه كرد ممنون
    این قالبهای اماده با تری دی ساخته میشن . شرکتهای کلیپ سازی مثل مقام در تهران نسل جوان در مشهد تولید میکنن. شما اینها را به ادیوس ببر و با کروماکی رنگ قاب را حذف کن و فیلم خود را درون ان ببر و موشن به اون بده

داره خودمونی میشه rasoolsm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام. این قالب ها رو همون طور که نیما جان گفت شرکت های مختلفی تولید میکنن.من فکر میکنم قوانین انجمن اجازه نمیده اینجا آدرسی به شما بدم.اما همون شرکت هایی که نیما گفت رو اگه سرچ کنی آدرسشو پیدا میکنی و میتونی از سایت یا خود شرکت خریداری کنی.در ضمن فکر میکنم دیگه قالب ( یا همون پروژه های آماده ) قدیمی شده . الان بیشتر با استفاده از افکت فیلتر و کادر بندی و انتخاب دوربین میکسو جذاب میکنن.یا علی
    بر بلندای فلک ذکر ملائک یا علی است . . .

اگه نباشه جاش خالی می مونه abbasa's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    khorasan shomali

پيش فرض

سلام. این قالب ها رو همون طور که نیما جان گفت شرکت های مختلفی تولید میکنن.من فکر میکنم قوانین انجمن اجازه نمیده اینجا آدرسی به شما بدم.اما همون شرکت هایی که نیما گفت رو اگه سرچ کنی آدرسشو پیدا میکنی و میتونی از سایت یا خود شرکت خریداری کنی.در ضمن فکر میکنم دیگه قالب ( یا همون پروژه های آماده ) قدیمی شده . الان بیشتر با استفاده از افکت فیلتر و کادر بندی و انتخاب دوربین میکسو جذاب میکنن.یا علی
    بر بلندای فلک ذکر ملائک یا علی است . . .
    ممنون ميشه بفرماييد افكت ----- و كادر بندي بيشتر توضيح بديد و اگه كاري در حد چند دقيقه داريد اپلود كنيد من ببينم چطوريه
    سوال دومم هم داشتم تازگيها اين تيترا اخبار شبه يك ساعت هفت عوض شده و ده تا پانزده عكس از عقب شروع ميشه و انگار دوربين از توي ان ساختمانها رد ميشه انها رو با چه نرم افزار ساختند ميشه اموزشش رو بگذاريد بعد جوري كنجكاوم بدونم چطوري ساخته شده

سرج كردم اينه مقام در تهران رو پيدا نكردم ميشه ادرس دقيقش رو بگي ممنون
    Last edited by abbasa; 26-02-2010 at 15:13.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •