تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 95 از 102 اولاول ... 4585919293949596979899 ... آخرآخر
نمايش نتايج 941 به 950 از 1011

نام تاپيک: تاپيك طرفداران Philips

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

سلام خدمت دوستان من یه فیلیپس مدل 49pus7809 دارم که کانالهای اچ دی صدا نداشت فکر کردم بروزرسانی بشه حل میشه خودم ترسیدم انجام بدم بردم نمایندگی 120 هزار تومن از من گرفت برای بروز زسانی مشکلم که حل نشد هیچی تازه یه مشکل جدید پیدا شده وقتی کانال عوض میکنم چند ثانیه اول صدا ندارم وقتی هم که صدا میاد -صدا چند ثانیه از تصویر عقبتر هست با نمایندگی تماس گرفتم میگه طبیعی هست و چرتو پرت گفتن-میخاستم بدونم کسی میدونه این مشکل من چجوری حل میشه ؟ایا میتونم نسخه قدیمی رو نصب کنم؟واقعا کلافم کرده اگه کسی میتونه راهنماییم کنه ممنون میشم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام خدمت دوستان من یه فیلیپس مدل 49pus7809 دارم که کانالهای اچ دی صدا نداشت فکر کردم بروزرسانی بشه حل میشه خودم ترسیدم انجام بدم بردم نمایندگی 120 هزار تومن از من گرفت برای بروز زسانی مشکلم که حل نشد هیچی تازه یه مشکل جدید پیدا شده وقتی کانال عوض میکنم چند ثانیه اول صدا ندارم وقتی هم که صدا میاد -صدا چند ثانیه از تصویر عقبتر هست با نمایندگی تماس گرفتم میگه طبیعی هست و چرتو پرت گفتن-میخاستم بدونم کسی میدونه این مشکل من چجوری حل میشه ؟ایا میتونم نسخه قدیمی رو نصب کنم؟واقعا کلافم کرده اگه کسی میتونه راهنماییم کنه ممنون میشم
    جدیدا با یه نفر آشنا شدم ایشون جاهایی که تو تهران فیلیپس دارن رو خوب میشناسه هفته دیگه میرم برای خرید حتما در مورد مشکل شما هم میپرسم
    میشه بگید این تی وی رو از کجا تهیه کردید؟ و به کدوم نمایندگی بردید؟ واقعا اینکارا جز دزدی و کلاهبرداری چی میتونه باشه؟
    خواهشا بفرمایید تا هم دیگران گرفتار نشن هم شاید با زبون خوش بشه قانعشون کرد که مشکل شما رو برطرف کنن یا حداقل معرفیتون کنن به کسی که اطلاعات کافی در این زمینه داره بدون اینکه از شما هم ناراحت بشن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

ادرس نمایندگی واقع در خیابان صابونچی میباشد که به خیابان مطهری و مصلا نزدیک هست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

سلام دوستان
    من فیلیپس PDL8908 خریدم. چند پست قبل تر میخوندم که گفته بودید فیلیپسهایی که کندی سرعت در منوها دارند چینی هستن. درسته؟
    تلویزیون من هم کندی سرعت داره. از کدوم قسمت میتونم ببینم ساخت چه کشوری هست؟
    سوال بعدی م اینه که من بعد از آپدیت تلویزیون نمیتونم به smart TV متصل بشم. توی فرومهای خارجی خوندم بعضی کاربرهاهم این مشکل داشتن و گفته بودن با نصب fimrware 100 قابل حله. اولا من نتونستم این فریم ور پیدا کنم ثانیا نمیدونم از کدوم قسمت میتونم فریم ور دستگاه مشخص کنم. ممنون میشم راهنمایی م کنید.

داره خودمونی میشه steve jobs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    C:\WINDOWS\system32

پيش فرض

سلام
    دوستان یه سوال
    الان تلویزیون های ۲۰۱۵ فیلیپس با چه کدی شروع میشه؟
    اینایی که تو بانه هست سفارش کجاست، و اینکه تو مشخصاتش تیونر ماهواره ----S داره. آیا واقعیت داره؟
    الان مدل ۹۱۰۹ فول ترین مدل ۲۰۱۵ هست؟
    ممنون میشم راهنمایی کنین.

داره خودمونی میشه tapesh24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام
    خدمت دوستانی که نیاز به اطلاعات و پشتیبانی مدلهای مختلف تلویزیونهای فیلیپس دارند آدرس سایت خاورمیانه تلویزیونهای فیلیپس رو در لینک زیر قرار دادم. میتونید پس از انتخاب سری تلویزیون در صفحات بعدی مدل آنرا انتخاب کرده و در صفحه مربوطه اطلاعات فنی و دانلود کاتالوگ و دفترچه راهنما و همچنین دانلود آخرین نسخه فریمور نرم افزار تلویزیون تون رو مشاهده و دانلود کنید(فایل zip هستش که باید باز بشه و فایل داخلش توی حافظه فلش ریخته و به پورت usb تلویزیون در حالت خاموش بودن وصل بشه و بعد تلویزیون رو روشن کرده ،خودش آپدیت میکنه. ضمنا چی نامردی بوده اون نمایندگی که 120 هزار تومان بابت این کار ساده گرفته!) و حتی در گزینه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اطلاعات نسخه جدید نرم افزار و ایراداتی رو که برطرف میکنه رو ببینید.همچنین ایرادات تلویزیون تون رو میتونید به خود فیلیپس ایمیل کنید تا در آینده رفع بشه!
    البته چون تا الان ایران تحریم بوده متاسفانه نمایندگی رسمی نداشتیم و متاسفانه زبان فارسی و کشور ایران پشتیبانی نمیشده! انشاءالله از این به بعد شاهد پشتیبانی بهتری از فیلیپس باشیم. ضمنا تلویزیونهای فیلیپس معمولا تا دو سال پس از تولیدشون از نظر نرم افزار فریمور و ارائه نسخه های جدید پشتیبانی میشن و فرض بر اینه که هر ایرادی داشته باشن طی این دو سال از طرف خریداران منعکس و رفع میشه و پس از آن دیگه نسخه جدیدی ارئه نمیشه!!؟ بقیه برندهای تلویزیونها رو نمیدونم که تا چه مدت پشتیبانی دارن؟ اگه دوستان اطلاعاتی دارن جهت اطلاع بقیه بگن.
    اینم لینک سایت خاورمیانه تلویزیونهای فیلیپس:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    در پاسخ یکی از دوستان که پرسیده بود نسخه فریور تلویزیونم رو از کجا بفهمم چنده؟ تو قسمت setup تلویزیون میتونید از نسخه فریور مطلع بشید.

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام
    دوستان یه سوال
    الان تلویزیون های ۲۰۱۵ فیلیپس با چه کدی شروع میشه؟
    اینایی که تو بانه هست سفارش کجاست، و اینکه تو مشخصاتش تیونر ماهواره ----S داره. آیا واقعیت داره؟
    الان مدل ۹۱۰۹ فول ترین مدل ۲۰۱۵ هست؟
    ممنون میشم راهنمایی کنین.
    تو فلیپس چند اینچ میخوایدو تا چقدر میخواین هزینه کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

دوستان برای مشکل من راه حلی ندارید؟
    تلویزیون من به قسمت smart نمیره

Sent from my SM-E500H using Tapatalk

داره خودمونی میشه steve jobs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    C:\WINDOWS\system32

پيش فرض

تو فلیپس چند اینچ میخوایدو تا چقدر میخواین هزینه کنید
    من بین ۳ تا ۴ میلیون. از طرفی میخام بدونم سری های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۴ با چه کدی هستن تا بتونم مقایسه کنم باهم. اگه از نظر امکانات و کیفیت تصویر خوب باشه شاید بتونم بیشتر هزینه کنم. برام داشتن ----S مهمه
    یا اگه زیاد گرون باشه برم سمت مدلهای سونی. چون سونی مشخصا مدل های هر سالش و مقایسش راحته.

10. این کاربر از steve jobs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

من بین ۳ تا ۴ میلیون. از طرفی میخام بدونم سری های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۴ با چه کدی هستن تا بتونم مقایسه کنم باهم. اگه از نظر امکانات و کیفیت تصویر خوب باشه شاید بتونم بیشتر هزینه کنم. برام داشتن ----S مهمه
    یا اگه زیاد گرون باشه برم سمت مدلهای سونی. چون سونی مشخصا مدل های هر سالش و مقایسش راحته.
    بین بیخیال شین اخر بودجرو با سایز بگین چون 1میلیون فاصلس
    خوب طعبیاتا هرچی بیشتر هزینه کنید کیفیت بهتر و امکانات بهتری دارین
    --- ..sروی تی وی ها نمیدونم به چه صورته زیاد چیز جالبی نیست اما یه برتری دارن مستقیم به تیوی وصله و کابل وصل نمیشه اما فکر نکنم در سطحی باشه که بخواین هزینه کنید براش ولی اکثر کدل های فبلیپس بنا به سفارش منطقه خاصی دارن نداشتم میتونید برای کاربری خونگی و معمولی یکی تهیه کنید بهترینش تا 250الی 300 با شی ری نگ وارد این بحث نمیشم
    سونی فبلیپس یا برند های دیگه همه خوبن مونده توی بازار چی هستو شما چی میخواین
    سازم بگین +بودجه خیلی مهمه+4kباشه یا نه
    Last edited by Mehrdad092000; 28-02-2016 at 07:03.

12. این کاربر از Mehrdad092000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •