تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 91 از 102 اولاول ... 4181878889909192939495101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 901 به 910 از 1011

نام تاپيک: تاپيك طرفداران Philips

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

دوستان کسی راجب این مدل اطلاعاتی دارد 8509 فیلیس ساخت کشور هلند

2. این کاربر از m.moghaniyan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

خدمت دوست عزیزم برادر مهرداد
    سلام

فدای تو بشم من نمیدونم چطور توضیح بدم به شما ولی این جور که از شواهد بر میاد هرکسی با تفکر خودش از مطالب من برداشت میکنه من همه برند هارو کار کردم فروختم ووارد کردم چون ما خودمون شرکت بازرگانی واردات داریم در مورد واردات نمیتونم توضیح زیادی بدم در پست قبلی هم عرض کردم چیزهای هست که قابل باور برای کسی نیست من پراید و زانتیا رو با هم مقایسه نکردم وقتی من پراید تولید کنم 20میلیون تویوتا هم تولید کنم 20میلیون باید با هم مقایسه بشن چون پول پرداختی که یکیه کیفیت ها هم با هم برابره پس جنس چینی که اکثر بازرگانان ما وارد میکنن پراید وجنی اصلی که اغلب بازرگانان ما وارد میکنن تویوتاست.خیلی دیگه کوچه بازاری براتون توضیح دادم
    من تو فروشگاهم تلویزیون های هم ردیف دارم که با هم مقایسه میکنم با کاتالوگ به مشتری میدم میخونه امکانات رو بعد تست عملی انجام میدم من دوست دارم مشتریم با ایمان از من وصیله بخره
    یک نکته قابل عرض هم اینکه من به نیت فروش تو این سایت نیستم اینجا تایپینک طرفداران فیلیپسه ما هم در مورد فیلیپس حرف میزنیم

درکل اقا مهر داد همه برند ها برای من محترم هستن و قابل احترام چون با همشون کار میکنم فقط نکته اینجاست که همه برند های اصل نه کپی تمام قد چینی اون

درپناه خدا با شید
    دوست عزیز من این مدت کل پست های شمارو دنبال کردم اولش شما دنبال تلویزیون بودید برای خرید بعد گفتین یکی از اشناهتتون فروشگاه داره کسی خواست شماره بدم الان میگین که ما وارد کننده هستیم قیول کنید حرفاتون نمیخونه
    همه ی پستاتونم تخریب برند های دیگه بوده و بالا بردن فیلیپس اونم فیلیپس فروشگاه خود شما هرکی چیزیم.نوشته گفتین شما نمیدونین پشت پرده چی هست !
    ولی بازم به نظر من اینجا جای تبلیغات برای فروش نیست اونم به این روش که پیش گرفتین
    موفق باشین

Sent from my LG-D380 using Tapatalk

4. 2 کاربر از Mehrdad092000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

- - - Updated - - -

ممنون میشم دوست عزیز شماره هارو بهم بدین تا بیشتر اطلاعات بگیرم
    55PFL7909 این مدلو می گن لهستان و مدهای لهستان با pfl شروع میشه
    دوست عزیز شماره دادم تلگرام ادد کن براتون بفرستم.شماره هارو با گوشیم امکان اپ عکس سخته برام

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دوست عزیز شما سه بعدی این uf850 رو چک کردی مشکل تاری تصویر داره یا نه
    من فقط بخاطر سه بعدی فیلیپس که تو سایتای خارجی بهترین نمرم رو گرفته می خوام بخرم
    ub850 رفتم دیدم هنوز سه بعدیش مشکل تاری و دو تایی شدن داشت
    دوست عزیز بهترین روش تست حضوریه
    بعدش حواستون به این قظیه باشه که میگین تاری عینک 850 پسیو هستش قاعدتا باید کیفیت یکم افت کنه
    اکتیو و پسیو جریانا فرق دارن هر کدوم معایب و مزایا خاصی دارن

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دوستان کسی راجب این مدل اطلاعاتی دارد 8509 فیلیس ساخت کشور هلند
    pft8509
    یا
    put8509
    بعد فکر کنم جفتشم لهستانه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

خدمت برادر عزیز مهرداد سلام

اینجا انجمن تلویزیون های فیلیپسه من هم اول ورودم سوال پرسیدم در مورد یک مدل از تی وی های فیلیپس که کسی جوابی نداد یعنی علتش چی بود نمیدونم من تو بانه فروشگاه دارم وتوش همه برند تلویزیون سینمای خانواده بلوری میفروشم خودم وبرادرم هر دو وارد کننده تی وی هستیم من تو فروشگاه هستم وبرادرم وارد کنندست از سلیمانیه و اربیل وقتی بهتون میگم پشت پرده خبرهای هست بدونید حتما هست شما ها شاید متوجه نشین ولی متوجه شدن شما زمانی هست اومدین تی وی گرفتین از بانه به اسم اصلی با پول نسبتا کم یا بلعکس به اسم اصلی بیشتر بعد میبرید خونه موقع استفاده متوجه عرض بنده میشید که به قول معروف اون موقع دیگه دیره من نمیگم بیاین از من بگیرید ولی بیاد از فروشگاه من نیز تو بانه دیدن کنید عملی با هم بحث کنیم بهتره تا اینکه بیایم با کاتالوگ یا اسم برند با هم صحبت کنیم.اینجا به قول خودتون تایپینک فیلیپسه پس انتظار نداشته باشید که بیاین از فلان برند اینجا تعریف کنن کسانی که میان تو این تایپینک اینجور که من دیدم اکثریت میخوان برند فیلیپس بخرن یا خودشون دارن این برند رو.در کل برادر من سرت رو درد نیارم تا از نزدیک چیزی رو نبینی هزارتا توضیح هم بهتون بدم متوجه نخواهید شد.

9. این کاربر از نادری123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

pft8509 یا put8509 بعد فکر کنم جفتشم لهستانه Sent from my LG-D380 using Tapatalk
    این دو مدل فرقشون چیه دوست عزیز من این مدلو دیدم put8509 58 اینچ تلگرام ندارم دوست عزیز لطفا تو نامه خصوصی شماره هارو بهم بدهید امکان دیدن حضوری ندارم دوست عزیز من تهرانم تا بانه خیلی راه خیلی لطف کردید

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

pft8509
    یا
    put8509
    بعد فکر کنم جفتشم لهستانه
    فکر کنم، f از full hd باشه و u از ultra hd

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

فکر کنم، f از full hd باشه و u از ultra hd Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
    بله درسته دوست عزیز من بین 7909 و 8509 گیر کردم اگه کسی اطلاعاتی داره به من بده با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام برادرmoghanianوقت بخیر در مورد این تو تلویزیون باید خدمت شما عرض کنم من مشخصات و امکانات هر دو رو براتون پایین نوشتم ولی به نظر من اگه مدل 7909 رو بردارین خیلی بیشتر به نفعتونه.علت هاش هم میشه به سی پی یو 4هسته ای قوی کیفیت تصویرفور کای ور.دی های یو اس بی و اچ دی ام ای بیشتر و..... اشاره کرد حالا باز هم نظر خود شما مهم هست .
    تلویزیون ال ای دی سه بعدی اسمارت فورکای فیلیپس TV LED 3D SMART 4K PHILIPS 55PUT8509
    تلویزیون ال ای دی سری 2014 مدل 58PUT8509 یک ال ای دی فول امکانات با آخرین فاوری روز دنیا می باشد که توسط کمپانی فیلیپس در سال جدید در اختیار مشتریان خوش ذوق تلویزیون های فیلیپس قرار گرفته است. تصاویر این تلویزیون فوق العاده شگفت انگیز و با کیفیت عالی ارائه ی شود تصاویر طبیعی وزنده ارائه می شود.دارای امکانات اتصال به اینترنت و دسترسی به اسکایپ است صدایی واضح و رسا که شما در نهایت حس یک سینمای واقعی را در منزل خود تجربه خواهید کرد.قابلیت پخش سه بعدی رادارد بدین ترتیب شما قادر خواهید بود فیلمای جذاب دنیا راکه با فرمت سه بعدی تولید شده اند با کیفیتی عالی و کاملاً واقعی مشاهده کنید. دارای گیرنده دیجیتال می باشد .ورودی و خروجی های مختلف نیز برای اتصال دستگاه های دیگر در tv تعبیه شده است

در این تلویزیون 3 ورودی HDMI و 2 در گاه USB وجود دارد که امکان اتصال هارد اکسترنال و حافظه های فلش را برای شما فراهم می‌نماید. همچنین این تلویزیون دارای امکان اتصال به اینترنت از طریق Wi-Fi و یا کابل LAN را نیز دارا است. شما می‌توانید به دنبال برنامه محبوب خود در اینترنت باشید و یا سریال مورد علاقه خود را از پخش کننده های محتوا در سرتاسر جهان بخرید و به تماشا بنشینید. حجم قابل توجهی برنامه به زبان فارسی برای رابط هوشمند فیلیپس وجود دارد که در کنار مجموعه بزرگ بازی‌های قرار گرفته در هاب هوشمند فیلیپس بسیار سرگرم کننده است

• دارای پنل 400 هرتز با واکنش فوق سریع مگا کنتراست و مصرف انرژی A
    • با تفکیک رنگ تا 2250 trillion و پردازشگر دو هسته ای
    • پردازشگر دیجیتال صدا با قدرت 20 وات RMS و ساب ووفر داخلی
    • 2 ورودی USB با امکان ضبط و پخش تصاویر ،موزیک،فیلم
    • گیرنده دیجیتال با امکان پخش کانالهای استانی
    • 3 ورودی HDMI و اینترنت WIFI ,و دو جفت عینک سه بعدی
    • قابلیت دریافت و انتقال تصویر SKYPE ,ریموت کنترل هوشمند به همراه کیبورد

تلویزیون ال ای دی سه بعدی اسمارت اولترا فورکای فیلیپس TV LED 3D SMART ULTRA 4K PHILIPS 55PUS7909

فیلیپس در چند سال اخیر در کنار کیفیت محصولات ارائه شده در چرخه های مختلف تولیدی خود، توجهی دو چندان به زیبایی داشته است. سری 97 محصولات فیلیپس همیشه پرچم‌داران بی چون و چرای این تولید کننده کره ای در زمینه ارائه تصاویر با کیفیت در کنار انبوهی از امکانات بوده‌اند.امسال پرچم دار شماره 7 فیلیپس همانند سال‌های گذشته بسیار زیبا است و در کنار زیبایی قادر یکی از معدود تلویزیون‌های موجود در بازار است که قادر به نمایش تصاویر با کیفیت 4K است.
    این تلویزیون که یکی مهم‌ترین تولیدات سری سینمایی فیلیپس است، قادر به نمایش تصاویر سه بعدی با راهکار Active فیلیپس است. این تلویزیون هوشمند بوده و به سادگی به اینترنت متصل می‌شود و شما قادر خواهید بود تا از محتوای موجود در اینترنت و دنیای سه بعدی ال‌جی استفاده نمایید. یکی از لذت بخش ترین امکانات این تلویزیون هوشمند امکان کنترل تلویزیون توسط نسل تازه ریموت کنترل هوشمند فیلیپس است که به شما این امکان را خواهد داد تا با صدا، حرکت دست و یا دکمه های قرار گرفته بر روی سطح صیقل خورده آن به هدایت تلویزیون خود بپردازید.
    این تلویزیون برای اتصال به اینترنت نیازی به سیم ندارد و شما قادرید تا از طریق Wi-Fi به نت متصل شوید. در کنار این اتصال امروزی شما 3 ورودی HDMI و سه ورودی USB خواهید دید که توسط مهندسان کره ای به زیبایی در سطح پشتی سیاه رنگ ال‌جی قرار گرفته‌اند، در کنار این دو درگاه، خروجی صدای دیجیتال و وردی تصویر کامپوننت جای گرفته‌اند.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •