تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 102 اولاول ... 4147484950515253545561101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 1011

نام تاپيک: تاپيك طرفداران Philips

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام

بنده بین خرید 9705 و 7606 اونم با سا یز 40 و 42 اینچ گیر کردم.
    به نظر دوستان الان کدامیک بهترین هستند.
    بیشتر برای تصاویر HD می خوام

اگه نباشه جاش خالی می مونه sound.vision's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوستان
    مشخصات كامل 9706 سايز 46 اينچ چيه؟ ---- S داره يانه؟ اون مدلي هايي كه ----S داره كدوم هان؟
    مدل بعدي و جديدتر از 9705 تي وي 9606 هست يا 9706 ؟
    الان آخرين مدل فيليپس سري 9 تي وي 9606 هست يا 9706؟
    ببخشید کمی با تاخیر جواب این پست شما داده می شه ... اول از همه باید بگم ریجن آسیایی این محصولات DVBS نداره و یا اگه داشته باشه (بعید می دونم) به صورت رسمی وارد کشور نمی شن.... بیشتر در سری های 7و 8 و 9 امکان DVBS در نظر گرفته می شه ...

مشخصات مدل مورد نظرتو خیلی راحت می تونی با یه سرچ ساده پیدا کنی... برای نمونه لینک زیر رو ببین :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    هر دو مدل های جدیدی هستند (ظاهرا یه مدل هست که تحت دو عنوان وارد بازار کشورهای مختلف شده)

3. این کاربر از sound.vision بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام

بنده بین خرید 9705 و 7606 اونم با سا یز 40 و 42 اینچ گیر کردم.
    به نظر دوستان الان کدامیک بهترین هستند.
    بیشتر برای تصاویر HD می خوام
    سلام Bavarian عزیز... اسمت منو یاد BMW 518 دهه 70 انداخت یادش بخیر چه ماشین هایی بودنننننن....!

بببین دوست عزیز سوال شما کمی سخت هست.... به این خاطر که هنوز مدل 7606 به صورت گسترده پخش عمومی نشده و مدلش رو نمی شه تو مغازه ها دید و کیفیتشو چک کرد بنابراین فقط از روی مشخصات روی کاغذ می شه پیشنهادش کرد و یا رد...

به نظر من 9705 به مراتب انتخاب بهتری هست... به چند دلیل :
    کیفیت ساخت فوق العاده ای داره... خوبی و بدهای جنس مشخص شده.... افت قیمت خودشو رو کرده و به نازل ترین قیمت می تونی بخری و از همه مهم تر تنها مدل فول ال ای دی از نوع بک لایت هست و به نظر من کیفیت فوق العاده ای داره و بعید می دونم به این راحتی مشابه ای داشته باشه.... بازم پیشنهاد می کنم در صورت امکان مقایسه ای از نزدیک داشته باشی....

5. این کاربر از sound.vision بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

یا سلام خدمت همه دوستان
    اولا ممنون هستم که این تاپیک رو زدین دوما من دیروز یدونه بلوری پلیر 5200 فیلیپس رو خریدم ممنون میشم از دوستان اگه منو راهنمایی کنن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام Bavarian عزیز... اسمت منو یاد BMW 518 دهه 70 انداخت یادش بخیر چه ماشین هایی بودنننننن....!

بببین دوست عزیز سوال شما کمی سخت هست.... به این خاطر که هنوز مدل 7606 به صورت گسترده پخش عمومی نشده و مدلش رو نمی شه تو مغازه ها دید و کیفیتشو چک کرد بنابراین فقط از روی مشخصات روی کاغذ می شه پیشنهادش کرد و یا رد...

به نظر من 9705 به مراتب انتخاب بهتری هست... به چند دلیل :
    کیفیت ساخت فوق العاده ای داره... خوبی و بدهای جنس مشخص شده.... افت قیمت خودشو رو کرده و به نازل ترین قیمت می تونی بخری و از همه مهم تر تنها مدل فول ال ای دی از نوع بک لایت هست و به نظر من کیفیت فوق العاده ای داره و بعید می دونم به این راحتی مشابه ای داشته باشه.... بازم پیشنهاد می کنم در صورت امکان مقایسه ای از نزدیک داشته باشی....
    درود

ممنون از شما که جواب بنده را دادید.

به نظر شما مدل 46 اینچ 7605 ارزش خرید داره؟

چونکه می خوام تلویزیون بزرگتر باشه و 40 اینچ کوجک باشه.

در بین پستهایی که در همین تاپیک خوندم یه مطلبی برام جالب بود.

آن هم این که شما بهترین سایز تلویزیون رو 32 اینچ می دانید .می توانم از شما دلیل این انتخاب این سایز کوچک 32 رو بپرسم.
    با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

کسی هست منو راهنمایی کنه؟
    بزرگترین مشکلی که من دارم اینه که این خروجی اپتیکال صوتی نداره و کواکسیال داره ولی سینمای خانگی من برعکسه یعنی اپتیکال داره ولی کواکسیال نداره بهم گفتن با اچ دی ام ای وصل کنم به تلویزیون و از خروجی اپتیکال تلویزیون به سینمای خانگی وصل کنم من هم همین کارو کردم ولی متاسفانه صدای دالبی رو ساپورت نمیکنه یعنی صدا میاد ولی استریو هست دالبی نیست

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

کسی هست منو راهنمایی کنه؟
    بزرگترین مشکلی که من دارم اینه که این خروجی اپتیکال صوتی نداره و کواکسیال داره ولی سینمای خانگی من برعکسه یعنی اپتیکال داره ولی کواکسیال نداره بهم گفتن با اچ دی ام ای وصل کنم به تلویزیون و از خروجی اپتیکال تلویزیون به سینمای خانگی وصل کنم من هم همین کارو کردم ولی متاسفانه صدای دالبی رو ساپورت نمیکنه یعنی صدا میاد ولی استریو هست دالبی نیست
    دستگاه خیلی خوبی خریدی...مشخصات خوبی داره....:

کد:
    فقط حیف که خروجی اپتیکال نداره ولی اونم تا اونجایی که من می دونم راه داره و اونم اینکه از یه مبدل کواکسیال به اپتیکال استفاده کنی.... واقعیتش تا حالا دنبالش نبودم که بدونم تو ایران هم هست و احیانا از کجا و به چه قیمتی می شه خرید ولی فکر کنم باشه یه همچین چیزی و بتونی اینجا پیدا کنی.....

کد:
    کد:
    از این لینک ها میشه یه چیزی فهمید.... بازم یه سرچی کن....

راستی دستگاه بلوری رو چند خریدی؟ رضایت داری ازش؟

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

درود

ممنون از شما که جواب بنده را دادید.

به نظر شما مدل 46 اینچ 7605 ارزش خرید داره؟

چونکه می خوام تلویزیون بزرگتر باشه و 40 اینچ کوجک باشه.

در بین پستهایی که در همین تاپیک خوندم یه مطلبی برام جالب بود.

آن هم این که شما بهترین سایز تلویزیون رو 32 اینچ می دانید .می توانم از شما دلیل این انتخاب این سایز کوچک 32 رو بپرسم.
    با تشکر
    درود بر شما...

والا این بر می گرده به سلیقه شما.... ولی اگه نظر منو می خوای بدونی در حال حاضر دیگه خریدن 7605 کار خیلی معقولی نیست چون سری جدیدش مشخصات به مراتب بالاتری دارن...

من خودم شخصا سایز 37 و 32 رو بیشتر می پسندم چون ما سورس و یا منابع (فیلم) با کیفیت خوب خیلی نداریم هنوز که هنوز، شبکه ها SD و کم و بیش HD هستن و کمتر شبکه فول پیدا می شه... همین طور فیلم های فول اچ دی هم خیلی به ندرت گیر میاد.... با این تفاسیر هر چی تی وی بزرگتر باشه این کمبود و یا کمی کیفیت بیشتر تو ذوق می زنه.... و ایرادات و اشکالات تصویر بیشتر خودشون رو نشون می دن و این از نظر من خیلی قابل قبول نیست مضافا اینکه باید توجه کرد که از چه فاصله ای می خواهید تی وی نگاه کنید اگر از فاصله های 3 تا 7 متر باشه بازم این سایز معقول تره.... ولی اگه شما فیلم های با کیفیت داری و یا بهشون دست رسی داری می تونی از سایزهای بالا هم انتخاب کرده و لذت ببری.... باید ببینی چه جور می خوای استفاده کنی....

11. این کاربر از sound.vision بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

دستگاه خیلی خوبی خریدی...مشخصات خوبی داره....:

کد:
    فقط حیف که خروجی اپتیکال نداره ولی اونم تا اونجایی که من می دونم راه داره و اونم اینکه از یه مبدل کواکسیال به اپتیکال استفاده کنی.... واقعیتش تا حالا دنبالش نبودم که بدونم تو ایران هم هست و احیانا از کجا و به چه قیمتی می شه خرید ولی فکر کنم باشه یه همچین چیزی و بتونی اینجا پیدا کنی.....

کد:
    کد:
    از این لینک ها میشه یه چیزی فهمید.... بازم یه سرچی کن....

راستی دستگاه بلوری رو چند خریدی؟ رضایت داری ازش؟
    من اینو خریدم 350 هزار تومن بله خیلی راضی هستم هم خیلی شیکه و هم خیلی با امکانات در ضمن hd-dvd رو هم ساپورت میکنه و خیلی چیزهای دیگه ولی خوب دوتا مشکل اساسی داره یکیش همین خروجیشه و یکی هم ساپورت نکردن فیال زیرنویس فارسی که البته اونو با تبدیل به ساب حل میشه کرد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

هفته پیش یه 7606 "47 از بانه گرفتم 2450
    4 تا از پیچ های پشتش باز بود خودم بستم
    رو کارتن نوشته اسمبل شده در مجارستان
    تصویرش خوبه
    سرعت عمل ریموت کنترل افتضاحه
    ریموت کنترلش اصلا خوش دست نیست و خوشبختانه ریموت تلویزیون فیلیپس قدیمی CRT بهش میخوره از اون استفاده میکنیم

لینک کاتالوگ47PFL7606H/12 Philips

کد:
    سلام دوست عزيز من خيلي وقته دنبال 7606 هستم اما هر جا زنگ ميزنم ندارن. لطفا اگه ممكنه حتما آدرس يا شماره تلفن اون مغازه رو كه تو بانه بود واسم پ.خ كنيد. من نميتونم پ.خ بدم چون تو اين فروم فعاليتم كمه اگه يكي از دوستان لطف كنن واسه اين اقا سعيد به جاي من پ.خ بدن ممنون ميشم چون واقعا عجله دارم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •