تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 27 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 267

نام تاپيک: باند چی بگیرم؟ 718 یا jbl یا کدنس

داره خودمونی میشه shalakhtehall_01367's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Akatsuki

پيش فرض

دوستان 6975 و 718 هرکدوم فاسفه جداگونه ای دارن....
    هرگز نباید 6975 رو با 718 مقایسه کنید
    6975 یه باندیه که خداییش از نظر کیفیت صدایی کم نمیاره ...منظورم وضوح صداست...
    718 باندیه که از نظر کوبش کم نمیاره.....
    شما برای یک سیستم با صدای خالص و کوبش فراوان نیاز به هر دو دارید....

پیشنهاد من برای یک سیستم معمولی ولی فوق العاده
    718 پشت آبی شرکتی 100 هزار تومان
    6975 اندونزی 145 هزار تومان
    آمپلی mafco کاندایی 4 کانال800 وات 220 هزار تومان و یا ADS امریکایی 6 کانال 1600 وات اصلی 260 هزار تومان (یه کانال اضافه واسه آینده که یه ساب نسب کنی...*)

2. این کاربر از shalakhtehall_01367 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان 6975 و 718 هرکدوم فاسفه جداگونه ای دارن....
    هرگز نباید 6975 رو با 718 مقایسه کنید
    6975 یه باندیه که خداییش از نظر کیفیت صدایی کم نمیاره ...منظورم وضوح صداست...
    718 باندیه که از نظر کوبش کم نمیاره.....
    شما برای یک سیستم با صدای خالص و کوبش فراوان نیاز به هر دو دارید....

پیشنهاد من برای یک سیستم معمولی ولی فوق العاده
    718 پشت آبی شرکتی 100 هزار تومان
    6975 اندونزی 145 هزار تومان
    آمپلی mafco کاندایی 4 کانال800 وات 220 هزار تومان و یا ADS امریکایی 6 کانال 1600 وات اصلی 260 هزار تومان (یه کانال اضافه واسه آینده که یه ساب نسب کنی...*)
    سلام
    هيچ وقت براي كيفيت صدا از 6*9 استفاده نميكنن.6975 فقط سري هاي قديميش خوب بود.ضمنا كي گفته بايد دو جفت اسپيكر مختلف رو كنار هم ببنديد؟

4. این کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

با سلام خدمت اساتید و دوستان. من حدودا 2 سال پیش یک ضبط پایونیر 6050 و یک جفت باند jbl لیمیتد 595 خریدم اون موقع گارانتی باندام که یک سال بود تموم شده بود مال عکاظ کیش بود . چند روز پیش هم یه آمپ مافکو4کاناله m104 خریدم که اون هم کاغذ گارانتیش مال 4 سال پیش بود و تو مغازه مونده بودالبته این هم مال عکاظ کیش بود. و عرض اصلیم اینه که من چند جا که رفثم تا آمپ ببندن بهم گفتن که باندات تقلبین و اگه مثل دفترچه راهنما تیوتر و ووفر هاشو جدا از هم ببندیم تیوتر هات میسوزن. بنابر این بریج بستن یعنی 2 کانال آمپ به یه باند . و حدود 150 وات بهش دادن . تو رو خدا منو راهنماییم کنین الان زیاد از صدای باندام خوشم نمییاد . یعنی اون طوری که تعریف میکردن ومی گفتن که این باندا غولن بهم زیاد حال ندادن . چیکار کنم آیا باید طور دیگه ای درایو بشن . عاجزانه منتظر راهنمایی اساتید هستم

حـــــرفـه ای D r i v e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

با سلام خدمت اساتید و دوستان. من حدودا 2 سال پیش یک ضبط پایونیر 6050 و یک جفت باند jbl لیمیتد 595 خریدم اون موقع گارانتی باندام که یک سال بود تموم شده بود مال عکاظ کیش بود . چند روز پیش هم یه آمپ مافکو4کاناله m104 خریدم که اون هم کاغذ گارانتیش مال 4 سال پیش بود و تو مغازه مونده بودالبته این هم مال عکاظ کیش بود. و عرض اصلیم اینه که من چند جا که رفثم تا آمپ ببندن بهم گفتن که باندات تقلبین و اگه مثل دفترچه راهنما تیوتر و ووفر هاشو جدا از هم ببندیم تیوتر هات میسوزن. بنابر این بریج بستن یعنی 2 کانال آمپ به یه باند . و حدود 150 وات بهش دادن . تو رو خدا منو راهنماییم کنین الان زیاد از صدای باندام خوشم نمییاد . یعنی اون طوری که تعریف میکردن ومی گفتن که این باندا غولن بهم زیاد حال ندادن . چیکار کنم آیا باید طور دیگه ای درایو بشن . عاجزانه منتظر راهنمایی اساتید هستم
    مشکل خیلی ها با 595 همینه
    من خودمم 595 دارم و میخوامب ه زودی یه آمپ براش بگیرم و به همین خاطر یه خورده در موردش پرس و جو کردم که دقیقا باید چیکار کرد که بشه صدای خوبی ازش گرفت
    اسپیکر های شما هم احتمالا تقلبی نیستن چون گارانتی عکاظ دارن
    بهترین کار برای درای کردن 595 اینه که یه آمپ پر قدرت که حدود 170 - 80 وات تا 250 رو بتون ساپورت کنه رو به ووفرش بدین و یه آمپ 2 کانال هم که حدود 50 - 60 وات حداقل بده به تیوتر هاش بدین اینطوری میتونین صدای خوبی ازش بگیرین
    اینطوری که شما نصب کردین باید الان صدای قابلمه بده مثل ماله خودم
    و اینکه وات زیادی دارین بهش میدین و احتمال سوختن تیوتر هاش هست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

مشکل خیلی ها با 595 همینه
    من خودمم 595 دارم و میخوامب ه زودی یه آمپ براش بگیرم و به همین خاطر یه خورده در موردش پرس و جو کردم که دقیقا باید چیکار کرد که بشه صدای خوبی ازش گرفت
    اسپیکر های شما هم احتمالا تقلبی نیستن چون گارانتی عکاظ دارن
    بهترین کار برای درای کردن 595 اینه که یه آمپ پر قدرت که حدود 170 - 80 وات تا 250 رو بتون ساپورت کنه رو به ووفرش بدین و یه آمپ 2 کانال هم که حدود 50 - 60 وات حداقل بده به تیوتر هاش بدین اینطوری میتونین صدای خوبی ازش بگیرین
    اینطوری که شما نصب کردین باید الان صدای قابلمه بده مثل ماله خودم
    و اینکه وات زیادی دارین بهش میدین و احتمال سوختن تیوتر هاش هست
    دوست عزیزم . من آمپم تو بریج طبق دفترچش تو 4 اهم هر کانال 300 وات میده. فکر کنم این برای لیمیتد کافیه .ولی وقتی بهش وات زیادی دادم باندا قاطی کردن. در مورد تیوترهاش هم زیاد متوجه نشدم یعنی شما میگید اگه 50 -60 تا به نیوترهاش بدم هیچی نمیشه و تیوترها نمیسوزن.آمپ های مافکو هم که میدونید قدرتین. با این حساب من باید دوباره یه آمپ 2 کانال بگیرم برای تیوترهاش. تو رو خدا شما یا هر کدوم از اساتید که با این باندا تجربه دارن منو راهنمایی بکنن

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

دوست عزیزم . من آمپم تو بریج طبق دفترچش تو 4 اهم هر کانال 300 وات میده. فکر کنم این برای لیمیتد کافیه .ولی وقتی بهش وات زیادی دادم باندا قاطی کردن. در مورد تیوترهاش هم زیاد متوجه نشدم یعنی شما میگید اگه 50 -60 تا به نیوترهاش بدم هیچی نمیشه و تیوترها نمیسوزن.آمپ های مافکو هم که میدونید قدرتین. با این حساب من باید دوباره یه آمپ 2 کانال بگیرم برای تیوترهاش. تو رو خدا شما یا هر کدوم از اساتید که با این باندا تجربه دارن منو راهنمایی بکنن
    گفتم که من خودم میخوام الان یه آمپ برای ووفر های لیمیتد بگیرم و احتمالا یه آمپ هم برای تیوتر هاش
    اینطوری که شما بهش وات دادین به قول و بچه ها و تجربه ای که خودم دارم باید صدای قابلمه بده
    چون وات زیادی داره به تیوتر ها میرسه و دچار دیستورشن میشین و احتمال داره تیوتر هاش بسوزه
    البته باید دید واقعا آمپتون چند مرده حلاجه
    آمپ ماله کی هست؟
    وضعیت برق سیستمتون چطوریه؟
    باطری چی دارین؟
    سیم کشی گیج چند هست؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

گفتم که من خودم میخوام الان یه آمپ برای ووفر های لیمیتد بگیرم و احتمالا یه آمپ هم برای تیوتر هاش
    اینطوری که شما بهش وات دادین به قول و بچه ها و تجربه ای که خودم دارم باید صدای قابلمه بده
    چون وات زیادی داره به تیوتر ها میرسه و دچار دیستورشن میشین و احتمال داره تیوتر هاش بسوزه
    البته باید دید واقعا آمپتون چند مرده حلاجه
    آمپ ماله کی هست؟
    وضعیت برق سیستمتون چطوریه؟
    باطری چی دارین؟
    سیم کشی گیج چند هست؟
    دوست عزیز یعنی شما میگید تو حالت بریج هم که تیوترها مجزا نیستند باز احتمال سوختن هست؟ آمپ مال 4 سال پیش که توی یه مغازه مونده بود با گازانتی عکاظ کیش . سیم مارکش الان یادم نیست ولی سیم خوبی و گیجش 4. باطریم صبا باتریه ولی تو آخرای عمرشه البته آمپر بالاست. فقط دوست عزیز من به هر باند فقط یک سیم دادم. یعنی فقط به lpf و به تیوترها که تو این باندا مجزاست هیچی وصل نیست

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

دوست عزیز یعنی شما میگید تو حالت بریج هم که تیوترها مجزا نیستند باز احتمال سوختن هست؟ آمپ مال 4 سال پیش که توی یه مغازه مونده بود با گازانتی عکاظ کیش . سیم مارکش الان یادم نیست ولی سیم خوبی و گیجش 4. باطریم صبا باتریه ولی تو آخرای عمرشه البته آمپر بالاست. فقط دوست عزیز من به هر باند فقط یک سیم دادم. یعنی فقط به lpf و به تیوترها که تو این باندا مجزاست هیچی وصل نیست
    ببین تیوتر و ووفر با یه پل به هم وصل شدن
    پل حالت یه تیکه فلز داره که اگه سمت راست شایدم سمت چپ باندت رو جاییکه فیش ها رو وصل میکنی و جای 2 تا فیش برای وصل کردن سیم وجود داره میبینیش
    الان برای شما اون پل قطع نشده و تیوتر و ووفر با هم وات میگیرن
    ولی اگه یه آمپ جدا برای تیوتر ها بگیری اون پل رو قطع میکنی و جدا جدا درایوشون میکنی
    حدود 50 وات میدی به تیوتر ها
    اگه اطلاعات آمپت هم درست باشه حدود 200 - 250 وات با توجه به افت ولتاژ و ... میده به ووفر هات
    اگه آمپ ووفر هات درست و حسابی باشه مطمئنن صدای خوبی خواهی گرفت
    بهترین کار برای اینکه ببینی توی ولوم های بالا کمبود برق نمیاری استفاده از یه ولت متر یا مولتی متر هست
    اول ولتاژ 2 سر باطری رو اندازه بگیر
    صدا رو زیاد کن تا جایی که دچار دیستروت بشی بعد یه خورده کمش کن که یه موقع آسیب نزنی
    حالا ولتاژ 2 سر آمپ رو اندازه بگیر ببین اندازه چقدر هست
    اگه اختلاف زیادی با 2 سر باطری نداشت و حدود 14 بود یعنی اینکه مشکلی از نظر برقی نداری
    آمپر بالا شما یه باطری 75 درست و درمون هم نیاز داری ترجیحا معروف به اتمی ها و از برند های خارجی
    گیج 4 هم خوبه
    ----------------------
    ادیت :
    من الان هرچی گشتم نتونستم اطلاعاتی در مورد آمپ شما پیدا کنم
    شما Manual اش رو دارین؟
    Last edited by D r i v e r; 31-03-2010 at 09:29.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

ببین تیوتر و ووفر با یه پل به هم وصل شدن
    پل حالت یه تیکه فلز داره که اگه سمت راست شایدم سمت چپ باندت رو جاییکه فیش ها رو وصل میکنی و جای 2 تا فیش برای وصل کردن سیم وجود داره میبینیش
    الان برای شما اون پل قطع نشده و تیوتر و ووفر با هم وات میگیرن
    ولی اگه یه آمپ جدا برای تیوتر ها بگیری اون پل رو قطع میکنی و جدا جدا درایوشون میکنی
    حدود 50 وات میدی به تیوتر ها
    اگه اطلاعات آمپت هم درست باشه حدود 200 - 250 وات با توجه به افت ولتاژ و ... میده به ووفر هات
    اگه آمپ ووفر هات درست و حسابی باشه مطمئنن صدای خوبی خواهی گرفت
    بهترین کار برای اینکه ببینی توی ولوم های بالا کمبود برق نمیاری استفاده از یه ولت متر یا مولتی متر هست
    اول ولتاژ 2 سر باطری رو اندازه بگیر
    صدا رو زیاد کن تا جایی که دچار دیستروت بشی بعد یه خورده کمش کن که یه موقع آسیب نزنی
    حالا ولتاژ 2 سر آمپ رو اندازه بگیر ببین اندازه چقدر هست
    اگه اختلاف زیادی با 2 سر باطری نداشت و حدود 14 بود یعنی اینکه مشکلی از نظر برقی نداری
    آمپر بالا شما یه باطری 75 درست و درمون هم نیاز داری ترجیحا معروف به اتمی ها و از برند های خارجی
    گیج 4 هم خوبه
    ----------------------
    ادیت :
    من الان هرچی گشتم نتونستم اطلاعاتی در مورد آمپ شما پیدا کنم
    شما Manual اش رو دارین؟
    دوست عزیزم باعرض معذرت از اینکه دیر شد چون من زیاد به اینترنت دسترسی ندارم فقط از شرکت کانکت میشم

maxpower 800w
    power output 2 ohm 150w*4
    power output4 ohm 100w*4

bridgedpower4ohm 300w*2
    thd 2ohm <0.1%
    channel separation 55db
    hpf 40 hz~250 hz
    lpf 40 hz~250 hz
    full 15hz ~30hz
    adjustable sensitivity 0.2 v~6v
    input impedance (low level10k) ohms
    fuse 25a*2

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

دوست عزیزم باعرض معذرت از اینکه دیر شد چون من زیاد به اینترنت دسترسی ندارم فقط از شرکت کانکت میشم

maxpower 800w
    power output 2 ohm 150w*4
    power output4 ohm 100w*4

bridgedpower4ohm 300w*2
    thd 2ohm <0.1%
    channel separation 55db
    hpf 40 hz~250 hz
    lpf 40 hz~250 hz
    full 15hz ~30hz
    adjustable sensitivity 0.2 v~6v
    input impedance (low level10k) ohms
    fuse 25a*2
    سلام
    از نظر قدرتی کاملا برای یک جفت لیمیتد کافیه
    فقط میتونم بپرسم این آمپ رو چند تهییه کردین؟
    حالا میمونه تیوتر ها که با یه آمپ مناسب باید درایو بشن
    من از یکی از دوستان که خیلی در مورد لیمیتد اطلاع داره میگفت که حداقل بای وات به تیوتر ها داد که صدای خوبی بده
    البته من امروز خودم به جون سیستم افتادم و یک نکته جالب رو دیدم که خروجی پخش رو به تیتور ها دادم اصلا صداشون در نمیومد و خیلی کم بود -
    حالا نمیدونم این تیوتر ها مرخص شدن یا 18 - 20 وات برای تیوتر ها کافی نبوده
    خلاصه تا حدود یه هفته تا 10 روز دیگه مشخص میشه
    چون خودم قصد خرید یه آمپ نسبتا پر قدرت برای ووفر ها(TNT1000W/2) و یه آمپ که حداقل 2 تا 60 وات به تیوتر ها بده هستم
    ولی منو به خاک سیاه نشوند این لیمیتد اینقدر که خرجش کردم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •