تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 9 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 89

نام تاپيک: مقایسه دو 8 مگا پیکسلی (8300 و ان86)

کاربر فعال کلوپ گوشی ها hasanmotori's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    قره قون

پيش فرض

یه سایت اپ هم بدین که با رزولوشن اصلی هم بزارم ..
    همین up.-------- تا 30 مگ میشه آپ کنی
    مگه حجم عکساش چقده ؟

2. این کاربر از hasanmotori بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز pulp_152's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

نمیدونم ! جدیدا حجم عکس که بالا باشه اپ میکنه ولی بعد که میخوای ببینی پیغام خطا و وصل نشدن به سرور میده چند بارم اپ میکنم .. فایده نداره حداقل باید 10 بار اپ کنم شاید 1 بار شانسی بشه !

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    قره قون

پيش فرض

خب تو 4shared آپ کن لینک بده

tehranpic.net هم هست ولی اونم تا 1 مگ بیشتر نمیشه

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

یکی دوتا پیدا شد

اتومات بدون فلش

سایز اصلی

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    با فلش حالت اتومات

سایز اصلی

کد:

اتومات بدون فلش

سایز اصلی

کد:
    Last edited by pulp_152; 21-02-2010 at 14:40.

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

ماکرو کفش در روز ...

کد:
    نزدیکتر ...

کد:
    حالا هر 8 مگا پیکسلی اوردین تونست تا اینجا بدون زوم عکس بگیره و کیفیت و جزئیات اینو داشته باشه !

غیر 8910 که ندیدم تا حالا عکسای ماکروشو.. که نزدیک به سوژه باشه
    Last edited by pulp_152; 21-02-2010 at 02:49.

آخر فروم باز R@R#M@N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    قومس ( سمنان )

پيش فرض

پالپ جان یه نیگا به عکسات بنداز (2 تا کفش آخری)
    بنظرت فوکوس شده ؟؟
    اینا که تاره !
    من نمیدونم با چه روویی عکس میذارین ! بعد میگین با هر 8 مگی شد بذارین

8. 3 کاربر از R@R#M@N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

بهراد جان شما یه تاپیک باز کن .. مثل همین عکسها بنداز ... این عکسها هم فوکوس شده اما قرار نیست که تو حالت ماکرو همه قسمتهای عکس فوکوس بشه ..! خودت ماشالله واردتری ... شما به این عکس کوچیک نگاه نکن فول سایزش کن بعد ببین کجاها فوکوس شده کجاها نشده .. شما هم همینطوری بنداز یعنی با همین فاصله بدون زوم .. ..
    Last edited by pulp_152; 21-02-2010 at 13:33.

10. این کاربر از pulp_152 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز total_overdose's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    کاکو شیرازیم ما.

پيش فرض

از این نظر قبول دارم که دوربین باید بتونه بدون تنظیمات هم عکس خوبی رو به کاربر بده ! اما من که نگفتم شما بیای تنظیمات این گوشیرو ! عوض کنی .. کافیه فلش رو خاموش کنی تا بهتر عکس بگیره ..و فکر کنم همه بلد باشن ! البته بازم میگم قبول دارم که این یه برتری اما برتری نیست که رفع نشه .. چون ششخصی مثل بنده یا هر کسی دیگه که 10 تا عکس با گوشی بگیره میدونه کجاها باید فلش بزنه کجاها نباید بزنه پس قابل حل هستش ...

کاربر میخواد عکس خوب بگیره یا اینکه دوربینشو به رخ بقیه بکشه ! ؟ اگه عکس خوب میخواد بگیره که میتونه با خاموش کردن فلش تو جاهایی که نیاز نیست مشکل رو حل کنه ... و عکسهای بسیار خوبی رو بگیره

( یه نکته دیگه اینکه همه عکسهایی که گرفتید باید WDR رو خاموش میکردید با توجه به محیط ... اگر روشن باشه عکسها از کیفیتش کم میشه ...نمیدونم روشن بوده یا نه ... ورژن هم که معلومه ورژن خوبی نیست .. کلا تو همه عکسها یه هاله صورتی هستش که حداقل مال من اینجوری نیست یا اگرم باشه به چشم نمیاد حداقل بنده ندیدم )

----------------------------------------------------

در مورد زوم توتال جان ... به نظرت چرا n82 اینقدر عقبه ؟
    محمد جان لحن حرف زدن شما درست نیست شما دقیقا دارین توهین میکنین.
    یک پدیده ای هست تو گوشیه های موبایل به نام اتو که خودش شعورش باید بکشه که چه موقع فلش روشن بشه چه موقع نشه.
    در ضمن من عکس هایی بود با 8300 که فلش زده بود خراب شده بود و برعکسش فلش نزده بود خراب شده بود ولی اومده بهترین هایی رو که گرفته بود گذاشتم.
    نه دوست خوبم حالت wdr روشن نبوده خیالت راحت.
    من نه قصد به رخ کشیدن چیزی دارم نه برام ارزش داره.
    سرعت شاتر هرچقدر محیط تاریک تر بشه افت میکنه یعنی دلیلی بر تار شدن و حساس شدن نسبت به لرزش ولی عجیب اینه که با اضافه شدن نور فلش که باید بهتر بشه عملا بدتر شده.
    من اگه قصدم از گزاشتن این عکسا به رخ کشیدن بود و میخواستم بگم یکی کاملا بهتره نمیومدم فریم ور گوشی رو هم بنویسم یا خیلی راحت میگفتم آخرین فریم ور.
    نه دوست عزیز این حرفا که شما میزنی به ما نمیخوره هرچیزی که میبینید همینه نه کلکی تو کاره و نه دروغی .
    شما میگید فریم ور عیب داشته منم چیزی نگفتم چون حتما درست میگید. ولی شما میبینید یه عکس بد شده میرید خودتون عکس میگیرید میزارید که چی واقعا؟ ماشا الله یه عکس ماکرو میخواین بزارید میرید روزی 1 سانت نزدیکترش میکنید واقعا چیرو میخواین ثابت کنید اصلا ماکرو به این نزدیکی به چه دردی میخوره؟ از چهره نظرتون باشه اینقدر نزدیک کنید میرین تو دماغش از گل بخواین بگیرین اینقدر نزدیک کنید میرین تو ...
    شما مقایسه خودتون میزارید با اختلاف زمانی فاحش بعد میاین نظر خودتون رو هم میگید من رو دیدین اونجا یه پست بدم بعد بیام بگم نه اینطور نیست و ازین حرفا؟؟؟؟
    شما میاین میگین نه فلش گوشی های موبایل بدرد نمیخوره بعد میاین این همه ماکرو نزدیک میگیرین بدرد میخوره؟ یهو بگین هرچی من دوست دارمو تمام لازم نیست شماها نظر بدین.
    Last edited by total_overdose; 21-02-2010 at 15:25.

12. 2 کاربر از total_overdose بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    قره قون

پيش فرض

اس8300 با فلش تو بعضی حالتها مشکل داره
    از صحبتهای محمدرضا جان هم مشخصه که تو فریمور های جدید هنوزم این مشکل حل نشده
    البته فریموری که استفاده میکنی هنوزم قدیمی هستو جدیدتر از اونم خیلی اومده که خب بدیش اینه که فارسی نداره
    به هر حال اس8300 باید آپدیت بشه که متاسفانه آپدیت شدشو در دسترس نداریم

14. این کاربر از hasanmotori بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

قصد توهین ندارم و فکر هم نمیکنم توهین کرده باشم نمیدونم اگه منظورت تو این قسمت هستش که جایی نمیبینم لحنم بد بوده باشه ! ...

دیگه نمیخوام ادامه بدم .. چون حرف برای گفتن زیاده! مخصوصا اگه از نوع کل کل باشه و اینجوری برداشت بشه که طرف قصد توهین داره ...

در مورد بهترین عکسها هم ... بیخیال .

. خوشم نمیاد با تعصب حرف بزنم اما چیزی که دیدم رو نمیتونم منکر بشم .. برای اثباتشم عکس گذاشتم ... حالا یا این عکسها واقعی نیست ! یا اون عکسها درست نیست .. یا مشکل از گوشی یا ورژنش هستش ... که من فکر میکنم از ورژن باشه و از ابتدا هم گفتم حالا اگه شما اینجوری برداشت میکنید که بنده عکسهام واقعی نیست و هدفم تا کنون گول زدن بوده .. نمیدونم اسمش چیه ... شاید از نظر من توهین باشه ولی از نظر دوستان اثبات حقیقت

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

حسن مگه منم چیزی غیر از این گفتم ؟! ... گفتم با فلش مشکل داره .. اما شما میتونی عکس رو رو حالت اتومات بزاری و فلش رو خاموش کنی ... که مشکلی هم پیش نمیاره ... اگه محیط نورش کافی باشه عکس ممکنه خراب بشه ... اما اگر نورش کافی نباشه یعنی تاریک باشه اصلا لرزشی نداره ... مثل اون مجسمه و تمام عسهایی که تو تاریکی مطلق گرفتم بدون لرزش هست ... فقط نباید در محیطی که نورش کافی هستش فلش بزنه ...

در این حالت فلش ممکنه لرزش بوجود بیاره چون انتی شوک خاموش میشه ...

این حرفو بارها به بچه هایی که تو تاپیک 8300 هستن هم گفتم ... که فلش رو جاهایی که لازم نیست خاموش کنید ..
    Last edited by pulp_152; 21-02-2010 at 15:33.

16. این کاربر از pulp_152 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •