تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 129 از 227 اولاول ... 2979119125126127128129130131132133139179 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,281 به 1,290 از 2266

نام تاپيک: ADSL Pishgaman / شرکت پیشگامان

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

وضعیت پینگ پیشگامان به شدت خرابه
    با وجود اینکه به ظاهر ارتباط خوب بنظر میرسه و پینگ تایم گوگل پایین دیده میشه ، اما تمامی اتصالات واقعی بشدت پینگ تایم بالایی دارند .
    وقتی با پشتیبانی مطرح کردم که ارتباط با گوگل خوبه ، اما ارتباطات دیگه همه خراب هستند ، بجای اینکه مشکل ارتباطات خودشون با اروپا و دنیا رو حل کنن
    سرعت خط من که سالهاست بدون مشکل 16 مگابیت هست رو کم کرده و روی 8 گذاشته ! (در صورتی که اگه مشکلی در ارتباط من بود ، میبایست ارتباط به گوگل و حتی سرورهای داخلی بد می بود)

همانطور که ملاحظه میکنید پینگ تایم هایی که ماه گذشته 100 میلی ثانیه بوده اند ، الان به بالای 300 میلی ثانیه نیز می رسند.

مسئله جالب دیگه ای که با tracert فهمیدم این هست که بجای اینکه مثل سابق ارتباطات اروپا رو از مسیر کشور آذربایجان و آلمان عبور دهند ، داده ها را ابتدا به کشور آمریکا میفرستند و سپس به اروپا بازگشت میکند !
    این علت کیفیت بسیار بسیار پایین اتصالات در ماه جاری شده است .

به هرحال من در آخر ماه جاری با اتمام دوره مصرف ، سرویس گیری از این شرکت را متوقف خواهم کرد و به ناچار به شرکت دیگری سرویس خواهم گرفت.
    Last edited by shaahani; 19-10-2018 at 02:35.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

وضعیت پینگ پیشگامان به شدت خرابه
    با وجود اینکه به ظاهر ارتباط خوب بنظر میرسه و پینگ تایم گوگل پایین دیده میشه ، اما تمامی اتصالات واقعی بشدت پینگ تایم بالایی دارند .
    وقتی با پشتیبانی مطرح کردم که ارتباط با گوگل خوبه ، اما ارتباطات دیگه همه خراب هستند ، بجای اینکه مشکل ارتباطات خودشون با اروپا و دنیا رو حل کنن
    سرعت خط من که سالهاست بدون مشکل 16 مگابیت هست رو کم کرده و روی 8 گذاشته ! (در صورتی که اگه مشکلی در ارتباط من بود ، میبایست ارتباط به گوگل و حتی سرورهای داخلی بد می بود)

همانطور که ملاحظه میکنید پینگ تایم هایی که ماه گذشته 100 میلی ثانیه بوده اند ، الان به بالای 300 میلی ثانیه نیز می رسند.

مسئله جالب دیگه ای که با tracert فهمیدم این هست که بجای اینکه مثل سابق ارتباطات اروپا رو از مسیر کشور آذربایجان و آلمان عبور دهند ، داده ها را ابتدا به کشور آمریکا میفرستند و سپس به اروپا بازگشت میکند !
    این علت کیفیت بسیار بسیار پایین اتصالات در ماه جاری شده است .

به هرحال من در آخر ماه جاری با اتمام دوره مصرف ، سرویس گیری از این شرکت را متوقف خواهم کرد و به ناچار به شرکت دیگری سرویس خواهم گرفت.
    پینگ به شدت بالایی نمیبینم به جز برزیل و شیلی !!! فکر نمیکردم پیشگامان اینقدر پینگ های خوبی بده، جالب بود.
    ما تو شرکت پارس آنلاین داریم پینگ هاش حداقل 50 درصد بالاتر از این چیزهایی هست که پیشگامان داره میده

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

پینگ با آیپی 46

پینگ با آیپی 109

از روزی که زیرساخت رو دستکاری کردن اینترنت نابود شد، چندتا شرکت دیگه هم خبر دارم خراب کردن
    Last edited by ERF@NIAN; 19-10-2018 at 15:32.

تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

کلا پینگ در حال حاضر چیز مشخص و ثابتی نیست، الآن به یه 109 دیگه وصلم پینگ بدی نداره با نیویورک 159 و اروپا طرفای 90 میده
    باید چندبار اینترنت رو قطع کنید تا یه مسیر خوب پیداکنید، دیگه مثل قبل پینگ تمام سرورا خوب یا همه بد نیست. بعضیا خوبن بعضیا بد

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

کلا پینگ در حال حاضر چیز مشخص و ثابتی نیست، الآن به یه 109 دیگه وصلم پینگ بدی نداره با نیویورک 159 و اروپا طرفای 90 میده
    باید چندبار اینترنت رو قطع کنید تا یه مسیر خوب پیداکنید، دیگه مثل قبل پینگ تمام سرورا خوب یا همه بد نیست. بعضیا خوبن بعضیا بد
    شما روی پیشگامان داری سرویس میگیری ؟
    بیشتر از هزارمرتبه توی این چند روز مودم رو قطع و وصل کردم و آی پی مختلف گرفتم ، بازم نتیجه یکی بود ، پینگ گوگل 90 بدون کمترین تایم اوتی، اکثر اروپا 150 تا 500 تاره همراه با تایم اوت!

خوب شاید مرکز مخابرات من با این ای اس پی مشکل واسش پیش اومده ، تجربه بهم نشون داده این مشکلات وقتی ایجاد بشه دیگه درست نمیشه
    با اینکه 15 روز با 840 گیگ ترافیک از سرویسم مونده ، فردا درخواست جمع آوری میدم ، چون نه صبر و حوصله منتظر موندن دارم نه امیدی به اینکه مشکل برطرف بشه.
    Last edited by shaahani; 19-10-2018 at 17:34.

6. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

شما روی پیشگامان داری سرویس میگیری ؟
    بیشتر از هزارمرتبه توی این چند روز مودم رو قطع و وصل کردم و آی پی مختلف گرفتم ، بازم نتیجه یکی بود ، پینگ گوگل 90 بدون کمترین تایم اوتی، اکثر اروپا 150 تا 500 تاره همراه با تایم اوت!

خوب شاید مرکز مخابرات من با این ای اس پی مشکل واسش پیش اومده ، تجربه بهم نشون داده این مشکلات وقتی ایجاد بشه دیگه درست نمیشه
    با اینکه 15 روز با 840 گیگ ترافیک از سرویسم مونده ، فردا درخواست جمع آوری میدم ، چون نه صبر و حوصله منتظر موندن دارم نه امیدی به اینکه مشکل برطرف بشه.
    بله

الآن تست گرفم

منم بارها تجربه گیرکردن پیشگامان روی یک کیفیت وحالت رو دارم، گاهی هزاربارم مودمو ریست کنی درست نمیشه، جالبه بهتون بگم پینگ الآن با 4.2.2.4 روی 220 هست! ولی با 8.8.8.8 پینگ 77 و با بازی بتل فیلد پینگ 80

تو تست هام به این نتیجه رسیدم پینگ یه مقدار حساس شده. یعنی همزمان با من، خانواده هم از این اینترنت یه استفاده معقول و عادی دارن که همین باعث میشه پینگ تا حدی نوسان داشته باشه و گاهیم تایم اوت بندازه
    ولی وقتی خودم به تنهایی استفاده میکنم هیچ مشکلی نیست! در صورتی که قبلا حتی با وجود استفاده دیگران درست بود

این مشکلات از روزی که زیرساخت رو دستکاری کردن وجود داره، مخصوص منطقه شما نیست، حتی مخصوص پیشگامان هم نیست. برای منم فقط موقتی یه مقدار درست شده نه کامل
    شرکت دیگه ای خواستید برید حتما قبلش چک کنید اونجا مشکل نداشته باشن چون مثل اینکه پارس آنلاین و شاتل و صبانت و ... هم درگیر مشکلات شدن به خاطر زیرساخت

8. این کاربر از ERF@NIAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

البته اشغال کامل پهنای باند خط باعث نوسان پینگ و تایم اوت میشه
    من یک روتر حرفه ای مخابراتی برای تقسیم پهنای باند در منزل دارم و این مشکل هیچوقت برام پیش نمیاد چون بخشی از پهنای باند همیشه برای هر دستگاه آزاد هست

داره خودمونی میشه maxmen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    دوستان سرویس VDSL قیمتش چقدره؟؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام
    دوستان سرویس VDSL قیمتش چقدره؟؟
    اگر اشتباه نکنم سرویس VDSL و همچنین تانوما صرفا توسط مخابرات ارایه می شود.

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

جمع آوری و تخلیه خط انجام شد .
    شنبه صبح درخواست دادم و قرار شد همون روز با من تماس بگیرند که نگرفتن .
    یک شنبه پیگیری کردم و تماس تلفنی من رو برای جمع آوری همون لحظه به شخص تصمیم گیرنده متصل کردن ، ایشون گفت چون هنوز سرویس شما زمان و ترافیک زیادی داره باید حضوری بیاید و فرم پر کنید یا فرم رو چاپ کرده ، امضا کنید و از اون عکس بگیرید .
    که من پیشنهاد مراجعه به یکی از نمایدگی ها رو کردم ، ایشون گفتن چون نمایندگی نیز فرم رو باید واسه ما بفرسته ، پیشنهاد میکنیم برای سریع شدن عملیات به دفتر مرکزی مراجعه کنید .
    همون روز یک شنبه مراجعه کرده و فرم تخلیه رو پر کردم و تا پایان وقت اداری همون روز خط من تخلیه و جمع آوری شد .

چیزی که توجه من رو به خودش جلب کرد ، رفتار بسیار بسیار محترمانه پرسنل در زمان جمع آوری سرویس بود .
    از شرکت های زیادی اینترنت گرفتم ولی این مسئله رو در زمان جمع آوری در هیچ شرکت دیگه ای چه کوچک و چه بزرگ ندیده بودم .

میشه گفت هر هفته پیشگامان قطعی نیم تا یک ساعته داشت ، که این موضوع با توجه به گفته های مشترکین این اوپراتور جدید به قطعی یک مورد در ماه یا دو ماه یکبار برسه.
    Last edited by shaahani; 23-10-2018 at 01:26.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •