تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 136 از 227 اولاول ... 3686126132133134135136137138139140146186 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,351 به 1,360 از 2266

نام تاپيک: ADSL Pishgaman / شرکت پیشگامان

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

به پهنای باند ارتباطی نداره
    هم از پورت میتونه باشه هم از سیم کشی مخابرات تا خونه یا داخل خونه. وسایل برقی یا خود برق هم میتونن باعث نویز بشن، میشناسم کسایی که مشکل نویزشون از کیس کامپیوتر یا یه لامپ لوستر بوده
    با تشکر از شما، داداش من مطمئنم مشکل از سمت من نیست من مودم و روتر جدا دارم از مودم ۲۵۲۰u استفاده میکنم و روتر ۲۷۴۰u این مشکل یه مدتیه یهویی پیش اومده ! SNR خطم بالای ۱۸ بوده حالا به زور تا ۱۰-۱۱ میرسه و تا ۲ پایین میره و نوسان داره ! سیم مخابراتو مستقیم به مودم ۲۵۲۰u وصل کردم و از سیم کشی خونه استفاده نمیکنم تلفن هم کلا استفاده نمیکنم ! با این اوصاف مشکل از چی میتونه باشه پورت مخابرات؟
    Last edited by hosseinzfff; 05-02-2019 at 22:16.

پروفشنال sadeghbb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    سرزمین پارس

پيش فرض

پیشگامان پروفایل گیم دارن ؟
    تماس گرفتم پیشتبانی گفتن نداریم !
    اینجا چنتا از دوستان نوشتن که پروفایل گیم فعال کردن !
    داستان چیه؟

تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

پینگ اروپای شما زیاد نشده؟ از 2 روز پیش اروپا از 80 شده 120
    مثلا این آیپی 185.40.64.110 از 90 شده 125
    نیویورک همچنان 165
    ===
    پینگ به حالت قبل برگشت
    Last edited by ERF@NIAN; 23-02-2019 at 08:41.

تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

من از آسیاتک میخوام بیام پیشگامان به دلیل این که سرعت 8 مگ با 200 گیگ بین الملل رو ارزون تر میده پیشگامان , اوضاع پیشگامان توی تهران چطوریه؟ مرکز نبوت

تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

من از آسیاتک میخوام بیام پیشگامان به دلیل این که سرعت 8 مگ با 200 گیگ بین الملل رو ارزون تر میده پیشگامان , اوضاع پیشگامان توی تهران چطوریه؟ مرکز نبوت
    تک کانکشن خارجی در طول شبانه روز خوبه ولی 10 تا 1 شب مثل شرکتای دیگه کاهش پیدا میکنه . اگه یوتیوب میخواید ببنید چون زنده نیست اصلا به تک کانکشن کار نداره و مشکلی ایجاد نمیشه، فقط سرویس های ویدئویی زنده مثل توییچ و ... دچار مشکل میشن
    آیپی هاشون به طور پیش فرض اشتراکیه و nat میشه، یعنی آیپی داخل مودم با اینترنت فرق داره باعث میشه نت تایپ 3 بشه اگه گیمر هستید واستون مهمه. اینو زنگ بزنید براتون درستش میکنن ولی مثلا 2 روز طول میکشه تا انجام بشه و بعد یه مدتم دوباره مثل قبل میشه. پشتیبانی بدی نداره حرف گوش کنن ولی اگه گرفتید و این مورد واستون مهم بود حتما 195 شکایت کنید فرداش 8 صبح به سرعت درستش میکنن، فعلا یک ماهه من شکایت کردم جم نخورده

مشکلاتش برای من این دوتاست، دیگه پینگشم خوبه. 3،4 نفر تو تهران میشناسم همه پینگامون خوبه، اروپا از 80 شروع میشه آمریکا از 160 پروفایل گیم رو سرویس 16 هم میبندن گیر نمیدن
    پینگ داخلی 5
    یه سرویسم داره 16 مگابیت 55 تومن 250 گیگ حجم بین‌الملل با شبانه، یه بدی دیگه داره پیشگامان سرویسای 16 شبانشون میشه 8. البته میشه بدون شبانه گرفت سرعت کم نشه
    جشنواره سه ماهشم هست 90 تومن، 1500 گیگ ارزش داره

6. این کاربر از ERF@NIAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

چطوری باید بفهمم که نت تایپ3 شده؟

تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

تک کانکشن خارجی در طول شبانه روز خوبه ولی 10 تا 1 شب مثل شرکتای دیگه کاهش پیدا میکنه . اگه یوتیوب میخواید ببنید چون زنده نیست اصلا به تک کانکشن کار نداره و مشکلی ایجاد نمیشه، فقط سرویس های ویدئویی زنده مثل توییچ و ... دچار مشکل میشن
    آیپی هاشون به طور پیش فرض اشتراکیه و nat میشه، یعنی آیپی داخل مودم با اینترنت فرق داره باعث میشه نت تایپ 3 بشه اگه گیمر هستید واستون مهمه. اینو زنگ بزنید براتون درستش میکنن ولی مثلا 2 روز طول میکشه تا انجام بشه و بعد یه مدتم دوباره مثل قبل میشه. پشتیبانی بدی نداره حرف گوش کنن ولی اگه گرفتید و این مورد واستون مهم بود حتما 195 شکایت کنید فرداش 8 صبح به سرعت درستش میکنن، فعلا یک ماهه من شکایت کردم جم نخورده

مشکلاتش برای من این دوتاست، دیگه پینگشم خوبه. 3،4 نفر تو تهران میشناسم همه پینگامون خوبه، اروپا از 80 شروع میشه آمریکا از 160 پروفایل گیم رو سرویس 16 هم میبندن گیر نمیدن
    پینگ داخلی 5
    یه سرویسم داره 16 مگابیت 55 تومن 250 گیگ حجم بین‌الملل با شبانه، یه بدی دیگه داره پیشگامان سرویسای 16 شبانشون میشه 8. البته میشه بدون شبانه گرفت سرعت کم نشه
    جشنواره سه ماهشم هست 90 تومن، 1500 گیگ ارزش داره

تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

1)تفاوت آیپی داخل مودم با اینترنت
    2) تست اینترنت داخل ps4 و...

تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

1)تفاوت آیپی داخل مودم با اینترنت
    2) تست اینترنت داخل ps4 و...
    نمیدونم پیشگامان بگیرم یا مبناتلکام , توی انجمن ندیدم کسی مبناتلکام داشته باشه

آخر فروم باز BMW.M3_E46's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Most Wanted

پيش فرض

درود
    یکی از دوستان لطف میکنه پینگ بگیره ممنون میشم
    104.243.45.66

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •