تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 135 از 227 اولاول ... 3585125131132133134135136137138139145185 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,341 به 1,350 از 2266

نام تاپيک: ADSL Pishgaman / شرکت پیشگامان

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

برا من تمام ف. شکن ها کار میکنن مشکلی هم نداره
    سیستم هم 24 ساعت روشنه قطع هم نمیشه
    یکساعت پس از اون اتفاق اینترنت کاملاً قطع شد و من با پشتیبانی تماس گرفتم و موضوع رو با آنها در میان گذاشتم. پس از تقریباً 2 ساعت، در تماس دوم در ساعت 11:30 pm گویا تغییراتی دادند و مشکل حل شد و خوب شاید این مشکل از منطقه مخابراتی من بوده است.
    همچنین طبق معمول چندین روز اخیر سرعت اینترنت تا ساعت تقریباً 12:30 بامداد کاهش داشت.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

یکساعت پس از اون اتفاق اینترنت کاملاً قطع شد و من با پشتیبانی تماس گرفتم و موضوع رو با آنها در میان گذاشتم. پس از تقریباً 2 ساعت، در تماس دوم در ساعت 11:30 pm گویا تغییراتی دادند و مشکل حل شد و خوب شاید این مشکل از منطقه مخابراتی من بوده است.
    همچنین طبق معمول چندین روز اخیر سرعت اینترنت تا ساعت تقریباً 12:30 بامداد کاهش داشت.
    آره احتمالا مربوط میشه به مرکز مخابراتی چون برا من نه افت سرعت داره نه مشکل وصل نشدن ف. شکن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

سلام

دوستان شرکت میتونه مکس ریت خط رو کم کنه ؟؟ .. من تا دیروز خطم مکس 17 بود و تا 14 مگابیت سرعت داشتم امروز مکس شده 12 و سرعت اومده روی 11 ؟ .. هیچ تغییری در مودم و خطم هم ایجاد نشده بوده ؟.. آیا خودشون دستی تغییر دادن ؟؟

داره خودمونی میشه mehrdad2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2004
    محل سكونت
    GB

پيش فرض

بله امکانش هست

تقریبا یکماهه اینجوری شده .

5. این کاربر از mehrdad2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

تک کانکشن زیبای پیشگامان در ساعات شب.

تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

سلام مشکل نوسان و پایین بودن SNR خط دارم شما هم این مشکلو دارید دوستان ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

از پیشگامان برای مشکل آیپی و افت تک کانکشن شبانه (10 تا 1 شب) شکایت کردم، آیپی رو همون روز اول درست کردن
    در مورد افت پهنای باند خارجی تو اون ساعات هم واسم جالب بود که خیلی تلاش نکردن بپیچونن، قبول کردن که تو این مرکز مشکل دارن. گفتن پیگیری میکنن ولی معلوم نیست کی درست بشه اگه میخواید پولتون رو پس بدیم. از اینکه قبول کردن خیلی خوشم اومد چون قبلا همین مشکل افت سرعت رو با آسیاتک داشتم اونا کلا انکار کردن و یک هفته با تست های مضخرف فقط منو علاف کردن و سرکار گذاشتن تهشم درست نشد که نشد
    تمام isp های مملکت مشکل کمبود پهنای باند دارن بعد من نمیدونم چطوری حرف از اینترنت 70 مگابیت میزنن، چون حتی تو تامین 16 مگابیت بدون ایراد هم موندن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

از پیشگامان برای مشکل آیپی و افت تک کانکشن شبانه (10 تا 1 شب) شکایت کردم، آیپی رو همون روز اول درست کردن
    در مورد افت پهنای باند خارجی تو اون ساعات هم واسم جالب بود که خیلی تلاش نکردن بپیچونن، قبول کردن که تو این مرکز مشکل دارن. گفتن پیگیری میکنن ولی معلوم نیست کی درست بشه اگه میخواید پولتون رو پس بدیم. از اینکه قبول کردن خیلی خوشم اومد چون قبلا همین مشکل افت سرعت رو با آسیاتک داشتم اونا کلا انکار کردن و یک هفته با تست های مضخرف فقط منو علاف کردن و سرکار گذاشتن تهشم درست نشد که نشد
    تمام isp های مملکت مشکل کمبود پهنای باند دارن بعد من نمیدونم چطوری حرف از اینترنت 70 مگابیت میزنن، چون حتی تو تامین 16 مگابیت بدون ایراد هم موندن
    حقیقتاً خاک بر سرشون ... البته لیاقت مردم بیش از این نیست ... فقط یه گونی حجم بریزی جلوشون ساکت میشن.

حالا پیشگامان شما اگه فقط شب ها این جوری میشه که طبیعیه ... همه ی جای دنیا تو ساعات اوج مصرف همین مشکل رو دارن.

مخابرات که ۴ نصف شب هم تک کانکشن درست و حسابی نداره ... فقط به فکر اضافه کردن مشتری هستن با این کمبود پهنای باند فاحش.

برای تست هم speedtest به درد نمی خوره ... فقط testmy.

تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

دوستان SNR خط من به طور غیر عادی پایینه حتی تا ۲ هم پایین میاد SNR دانلود ! مشکل از کجاست راهنمایی بفرمایید لطفا ممکنه مشکل از پورت مخابرات باشه یا مشکل از کمبود پهنای باند؟؟

تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

دوستان SNR خط من به طور غیر عادی پایینه حتی تا ۲ هم پایین میاد SNR دانلود ! مشکل از کجاست راهنمایی بفرمایید لطفا ممکنه مشکل از پورت مخابرات باشه یا مشکل از کمبود پهنای باند؟؟
    به پهنای باند ارتباطی نداره
    هم از پورت میتونه باشه هم از سیم کشی مخابرات تا خونه یا داخل خونه. وسایل برقی یا خود برق هم میتونن باعث نویز بشن، میشناسم کسایی که مشکل نویزشون از کیس کامپیوتر یا یه لامپ لوستر بوده

12. این کاربر از ERF@NIAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •