تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 132 از 227 اولاول ... 3282122128129130131132133134135136142182 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,311 به 1,320 از 2266

نام تاپيک: ADSL Pishgaman / شرکت پیشگامان

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض

از تهران, مخصوصا شمالشرق و به ویژه مرکز مخابراتی عاطف با پیش شماره 7786و7787و7788 یا ... کسی از پیشگامان ای دی اس ال داره؟ اگه هست لطفا تجربه خودش رو اینجا بذاره

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

ازعید پیشگامان دارم , از تابستون به این ور کیفیت رو به پایینه ... از قطعی های مکرر بگیر تا کم شدن سرعت و بالا پایین شدن پبنگ و تایم آوت و....
    الان هم چند ماهی از سرویس مونده ولی می خوام جمع آوری کنم برم یه شاتلی چیزی...
    به هیچ وجه برای گیم پیشنهاد نمیدم...

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض

ازعید پیشگامان دارم , از تابستون به این ور کیفیت رو به پایینه ... از قطعی های مکرر بگیر تا کم شدن سرعت و بالا پایین شدن پبنگ و تایم آوت و....
    الان هم چند ماهی از سرویس مونده ولی می خوام جمع آوری کنم برم یه شاتلی چیزی...
    به هیچ وجه برای گیم پیشنهاد نمیدم...
    شما کدوم شهر/مزکز مخابراتی هستین؟
    اینطور که میگین باید یا جشنواره گرفته باشین یا سرویس طولانی مدت
    شاتل مرکز مخابراتی عاطف تهران سرویس نداره(استعلام از سایت+پشتیبانی)
    گیم برام مهمه مخصوصا به خاطر سرورای داخل پس پینگ+استیبل بودن خیلی اهمیت داره و تجربه شما میگه که پیشگامان ...
    من هفته آینده باید از بین های وب - فن آوا - داتک یکیو انتخاب کنم

تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

شما کدوم شهر/مزکز مخابراتی هستین؟
    اینطور که میگین باید یا جشنواره گرفته باشین یا سرویس طولانی مدت
    شاتل مرکز مخابراتی عاطف تهران سرویس نداره(استعلام از سایت+پشتیبانی)
    گیم برام مهمه مخصوصا به خاطر سرورای داخل پس پینگ+استیبل بودن خیلی اهمیت داره و تجربه شما میگه که پیشگامان ...
    من هفته آینده باید از بین های وب - فن آوا - داتک یکیو انتخاب کنم
    های وب پینگ داغونش معروفه، فن آوا هم خودم بودم قبلا اصلا پینگ خوبی نمیده. میمونه داتک اونم اصلا شرکت پدرمادر داری نیست.
    برای گیم پارس آنلاین و پیشگامان معمولا پینگ خوبی میدن. تجربه من از پیشگامان تو تهران پینگ داخلی 5 و اروپا 80 تا 90. یک ماه پیش زیرساخت اینترنت قاطی کرده بود خیلی از شرکتا دچار مشکل شدن، سر همون قضیه تو این تاپیک یک نفر تخلیه کرد رفت شاتل وضعیت اینترنتش بهتر نشد
    Last edited by ERF@NIAN; 13-12-2018 at 21:43.

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض

های وب پینگ داغونش معروفه، فن آوا هم خودم بودم قبلا اصلا پینگ خوبی نمیده. میمونه داتک اونم اصلا شرکت پدرمادر داری نیست.
    برای گیم پارس آنلاین و پیشگامان معمولا پینگ خوبی میدن. تجربه من از پیشگامان تو تهران پینگ داخلی 5 و اروپا 80 تا 90. یک ماه پیش زیرساخت اینترنت قاطی کرده بود خیلی از شرکتا دچار مشکل شدن، سر همون قضیه تو این تاپیک یک نفر تخلیه کرد رفت شاتل وضعیت اینترنتش بهتر نشد
    لطفا مرکز مخابراتی تون رو بگید
    داتک 10 سال پیش به اونور داشتم, پیشتاز بود ولی پشتیبانیش ناجور, الان نمیدونم وضعیت ای دی اس ال/پشتیبانیش چجوره
    پارس آفلاین بد نیست (تا 3 ماه پیشداشتم) ولی قیمت/ترافیکش از بقیه(به جز مخابزارت) گرونتره و مهمتر اینکه هر روز دو بار هر بار بین 5تا 10 دقیقه اینترنتش قطع میشد
    یه نوبتش حدود 12 شب بود یه نوبتش 11 صبح! دقیقا اتفاق میفتاد و زیر 5 دقیقه نمیشد] نه لینک نه مودم نه هییچ چیز دیگه مشکل نداشت فقط ارسال/دریافت قطع میشد پس تخلیه کردم
    شاتل هم اینجا سرویس نداره - آسیاتک هم پورت خالی نداره - انتخابام محدوده متاسفانه ولی کیفیت و مخصوصا پینگ خیلی مهمه برام

دوستان دیگه لطفا همراه با اسم شهر/مرکز مخابراتی نظر بدن تا بهتر بشه تصمیم گرفت , مرسی
    Last edited by username4test; 13-12-2018 at 22:57. دليل: ویرایش پست تکراری و پاسخ به پست کاربر دیگر

تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

داتک و فن آوا من داشتم کلا مرخصن سمتشون نرید...
    یه سری بچه ها با مخابرات پبنگ 70-75 میگیرن نمیدونم سیستمش چجوریه ولی اگر بشه با تضمین ازش گرفت این غزال هاش خوبه...
    من یه خط شاتل هم برای iptv دارم میگم بزرانش روی fast ببینم وضع پبنگش چجوریه خوب بود برم اونور....
    توی این چند سال تنها نتی که داشتم و قطعی توش ندیدم آسیاتک بود...

تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

آسیاتک هم پینگش داغونه، پینگش اکثرا با اروپا برای من روی 160 بود! الآن با پیشگامان تا آمریکا این پینگ رو دارم. دوستان هم هستن آسیاتک دارن، با پروفایل گیم داخلیشون تازه شده 30! کلا پینگشون داغونه
    در مورد مخابرات اکثرا پینگ درست حسابی نمیده، ولی بعضی مناطق پینگ خوبی میگیرن، مثلا تعریف مخابرات اصفهان رو شنیدم، ولی کلا فکرشو نکنید
    شاتل و صبانت از روی تجارب دیگران دیدم که معمولا یه پینگ متوسط قابل قبول میدن
    دیدبان پینگ افتضاح
    بهترین پینگ رو هم تو همین پیشگامان و پارس آنلاین دیدم، هرچند بستگی به مرکز مخابراتی و این هاهم داره و تا نگیری تست نکنی مشخص نمیشه ولی معمولا اینطوریه
    پهنای باند هم بستگی به هر مرکز داره، اینجا خوبه. همیشه حتی ساعت 11 شب هم بدون مشکل از سرور آمریکا تلوزیون رو اچدی استریم میکنم. هرچند بعضی شب های خاص توییچ مشکل داره
    برای کسایی که میخوان زیاد هزینه نکنن سرعت 8 پیشگامان شبانه مجانیم داره با 42 تومن

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض

شما آخرش نگفتین کدوم مرکز مخابراتی هستین, اگه مرکز رو گفتین لطفا فاصیه حدودی تا مرکز و Rate ماکزیمم و Rate ست شده و SNR مودم رو بزارین, مرسی
    دیشب با دو تا از دوستان که یکی تهران مرکز 7 تیر بود بحث داشتیم و هر دو مخابرات و پارس آفلاین رو پیشنهاد دادن, البته از 5 سال قبل 1مگ مخابرات داشتم و
    می دونم ساپورت "کلا تعطیله" و اگه دنگ و فنگ پیدا شه واویلاست ولی بهترین پینگ و استیبل ترین خط رو داره بدون در نظر گرفتن ترافیک کمترش, میدونم مشکل
    پیش بیاد دردسر داره ولی اگه نیاد یا حل شه خوبه فقط اون ترافیک کمش نامناسبه و نمیخوام با توجه به سیستم اکانتینگ درپیتشون پولمو دور بریزم
    های وب هم انگار قطعی زیاد داره و از لیست خارج شد, ساختمون آسیاتک هم روبروی شرکت دوستمه که نتونستن سرویس استیبل با سرعت 16 بدن و منم
    که نمیخوام(بخوام هم پورت خالی ندارن اینجا)

شما با تک کانکشن (توی دانلود منیجرا) با چه سرعنی دانلود میکنی؟
    چرا توی سایت زده واسه 128 کیلو باید ... به روز نیست؟!

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

امشب سرعت اتصال به اینترنت واقعاً افتضاح است. تقریباً 1 م.بیت. اینترانت طبق معمول بدون مشکل است. در چندین روز گذشته کیفیت اتصال اینترنت بالا و پایین داشته اما به این شدت کمبود پهنای باند وجود نداشته است.

تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

واقعا فاجعه شده این شرکت مدام packet loss و ping spike هست... بازی هایی هم که ما بازی می کنیم خیلی به این مورد حساسن و مدام dc میشه آدم...

بار ها هم به پشتیبانی پیام دادم همیشه هم در آخر به این جواب میرسم: " همینه که هست" فقط هم من نیستم دوستای دیگم هم که پیشگامان دارن وضعشون همینه ....

این هم وضع خط منه برای اون آقایی که پرسید..:

خط و سیم کشی من هیچ مشکلی نداره ...
    ابن شرکت قشنگ معلومه بلد نیستن کارشونو هر بار هم مشکلی بوده و کلی log هم بهشون دادم انگار نه انگار...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •