تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 109 از 227 اولاول ... 95999105106107108109110111112113119159209 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,081 به 1,090 از 2266

نام تاپيک: ADSL Pishgaman / شرکت پیشگامان

آخر فروم باز George Shelly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

امروز 3 بار قطعی چند ثانیه ای داشتم که مهم نیست اما تقریباً از ساعت 8 - 9 بعدازظهر نوسان سرعت و افت سرعت زیاد شده و محسوس است و اکنون پیرامون 2 م.بیت است. باید دید پس از چند دقیقه رفع خواهد شد یا نه که اگر نه، با پشتیبانی تماس خواهم گرفت.

مال منم که دیده بانه از یه ساعت پیش کمی افت کرده درصورتی که تو 5 روز قبل کاملا بدون افت بوده!
    به هرحال شبکه مزخرف نت ایرانه دیگه نمیشه توقع حیلی بالا داشت!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

مال منم که دیده بانه از یه ساعت پیش کمی افت کرده درصورتی که تو 5 روز قبل کاملا بدون افت بوده!
    سلام دوست عزیز نت شما تک کانکشن سرعت ثابت یا نوسان داره پیشگامان که افضاخ هست

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

این جالب شد. سرعت شما تا چه حد افت کرده است؟

من با بخش پشتیبانی فنی پیشگامان تماس گرفتم و یک سری حرف های تکراری تحویل من دادند که خوب نیست و پشتیبان فنی تک کانکشن ( رصد شده توسط برنامه Networx ) را ملاک نمی دونست و در عوض سرعت IDM ( دانلود فایل از ------ که بخشی از اینترانت است ) برای او قابل استناد بود و می خواست که سرعت تماشای ویدیو را در سایت آپارات بررسی کنیم که من چون تجربه ی این رویارویی های دلقکی را داشتم ( در پارس آنلاین ) بهش گفتم که برای من اینترانت به هیچ وجه ملاک نیست و گفتگو را خاتمه دادم.
    امیدوارم که مشکل کلی باشه و برطرف بشه وگرنه پیشگامان هم به زباله دانی پرت خواهد شد.

آخر فروم باز George Shelly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

این جالب شد. سرعت شما تا چه حد افت کرده است؟

من با بخش پشتیبانی فنی پیشگامان تماس گرفتم و یک سری حرف های تکراری تحویل من دادند که خوب نیست و پشتیبان فنی تک کانکشن ( رصد شده توسط برنامه Networx ) را ملاک نمی دونست و در عوض سرعت IDM ( دانلود فایل از ------ که بخشی از اینترانت است ) برای او قابل استناد بود و می خواست که سرعت تماشای ویدیو را در سایت آپارات بررسی کنیم که من چون تجربه ی این رویارویی های دلقکی را داشتم ( در پارس آنلاین ) بهش گفتم که برای من اینترانت به هیچ وجه ملاک نیست و گفتگو را خاتمه دادم.
    امیدوارم که مشکل کلی باشه و برطرف بشه وگرنه پیشگامان هم به زباله دانی پرت خواهد شد.
    من سرعت دانلود خیلی افت کرد از 1.9 شد 1.2 .

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

امروز مشکلی وجود نداشت و اتصال قابل قبول بود.

کاربر فعال انجمن شبکه اینترنت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

لودبالانس

7. این کاربر از and-roid2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

از ابتدای امروز ( 12 شب تا این لحظه ) سرعت بشدت کاهش یافته است و حداکثر 1.5 م.بیت است. امیدوارم که این کاهش شدید سرعت خیلی زود درست بشود.

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

برای ساعت هشت تا یازده صبح یک فروردین نت من قطع شده بود و با پشتیبانی که تماس گرفتم 60 نفر قبل من در صف انتظار بودن .
    درنهایت موفق به تماس با اوپراتور پشتیبانی شدم و ایشون گفت قطعی به زودی برطرف میشه و علت اون روز اول سال هست که گویا پرسنل نداشتن ، تعطیل بوده و قطعی بوجود اومده بود.

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

اتصال من هم پیش از ظهر برای مدتی قطع بود و در تماس با پیشگامان، نودمین شخص در صف بودم که تصمیم گرفتم منتظر نمانم. اکنون اتصال پایدار است و سرعت هم قابل قبول است.
    Last edited by shahram83; 21-03-2018 at 19:37.

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

از ابتدای امروز تا تقریباً 2 شب اتصال قطع بود که در تماس با آنها مشخص شد در مرکز مخابراتی اختلال وجود دارد. اکنون که دارم می نویسم چند دقیقه ای است که اتصال دوباره برقرار شده است. اکنون اتصال پایدار و سرعت قابل قبول است.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •