تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 190 از 227 اولاول ... 90140180186187188189190191192193194200 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,891 به 1,900 از 2266

نام تاپيک: ADSL Pishgaman / شرکت پیشگامان

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    بگذارید من تجربه خودم رو با این شرکت کلاهبردار براتون تعریف کنم. من متاسفانه قرارداد اینترنت 16 مگابیت باهاشون بستم.
    1- این شرکت به صورت کاملا خودجوش آی پی های شیلتر-شکن رو پیدا میکنه و مسدود میکنه. دوستی دارم که دانشجوی دکتراست و به دلیل مشکلات شیلتر هم از اینور هم از انور به بدختی هزینه کرده و از طریق فک و فامیل اونوری یه پی پی ان -مخصوصا اینطو نوشتم مشکلی با قوانین گروه پیش نیاد- گرفته تا برای درسش بتونه سایتهای خارجی رو باز کنه. بهم گفت جدیدا بعد استفاده از یه آی پی بعد چند روز پیشگامان اونو مسدود میکنه.
    2- این شرکت به اسم اینترنت 16 و 8 مگابیت عملا داره اینترنت 4 مگابیت به ملت میده و ککش هم نمیگزه. من این مشکل رو از سه چهار ماه پیش متوجه شدم. چون کارم طوری شد که بیشتر نیاز دانلودم تو ساعت های ظهر و آخر شب شد. اینطور میشد که دقیقا سر یه ساعت های خاصی سرعت به 500 کیلوبایت دانلود لیمیت میشد. تا الان من چندین بار باهاشون تماس گرفتم و شکایت کردم. اولش ساپورتشون خودش رو به اون راه میزد. بعد که بهشون گفتم من کارم آی تی هست و با مدرک و مستندات و اسکرین شات ثابت کردم که روی ساعت های خاصی آی پی های خارجی سرعتشون لیمیت میشه ناچارا قبول کردند و قول پیگیری دادند. این داستان پنج شش بار ادامه داشت تا اینکه چندشب پیش دیگه کاسه صبرم لبریز شد و با عصبانیت از ساپورت خواستم منو به مدیرشون وصل کنه. بگذریم اونم با بدبختی و دوبار قطع شدن و برگشتن به ته صف مراجعین آخرش موفق شدم باهاش صحبت کنم. این آقای مدیر بعد اینکه کامل گوش داد به حرفم. نگاه کرد تو سیستم و دید تمام تیکت هایی که برام تو این چند روز زدن مخدومه اعلام شده به بهانه های مختلف مثلا نبود مستندات کافی! با وجود اینکه من کلی وقت صرف کردم و اسکرین شات فرستادم و اونا قول پیگیری دادند بدون هیچ تماسی از طرفشون تمام تیکت هارو بسته بودن. ایشون هم گفتند من مدیر این شیفت هستم و تو مدت شیفتم کاربرهای زیاد دیگه ای همین مشکل رو داشتند و تماس گرفتند و حق با شماست ولی از من کاری جز درست کردن یه تیکت دیگه برنمیاد و اختیارات چندانی ندارم ولی حق کاملا با شماست.
    من تازه از دو هفته پیش که یه سر به اینستای پیشگامان زدم و بعدا اومدم این پیج و از دوستانم هم پرسیدم فهمیدم این مشکل همه است و نه تنها این شرکت اقدام بع شیلترینگ و مسدود سازی حساب شده میکنه بلکه دست به کلاهبرداری و ضایع کردن سیستماتیک تمام کاربرانش زده.
    اینجور رفتارهای غیرقانونی هر جای دیگه دنیا منجر به جریمه های سنگین و ورشکست شدن شرکت و حتی عواقب سنگین تر قضایی برای مرتکبین میشه. من نمیفهمم اینا خیلی راحت لبخند میزنن و با بی شرمی به کار غیر قانونیشون ادامه میدن. من که به زودی دستور تخیله خط میدم میرم یجای دیگه

2. 5 کاربر از shellman_te بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

نکته جالب دیگه اینکه این شرکت سرعت آپلود رو به صورت دیفالت به بهانه مختلف محدود میکنه. سرعت آپلود باید یک هشتم دانلود باشه. سرعت آپلود من با سرعت 16 مگابیت به زیر 500 کیلوبایت بسته شده بود و بعد شکایت من ساپورتشون میگه مگه حالا شما آپلود داری؟!!! و بعد درخواست من برای افزایشش میگه نیز رو خط شما میفته. میگم چه ربطی داره شما مگه امتحان کردی حکم صادر کردی. بعد اینکه به درخواست من آپلود رو دو برابر (و تازه نه چهار برابر که نرمالش میشه ) کرد هیچ مشکلی هم از نظر نویز نداشتم. حالا واب به حال کاربرای معمولی و خانواده ها که اکثریت اطلاعات فنی زیادی ندارند.
    Last edited by shellman_te; 11-11-2019 at 16:23.

4. این کاربر از shellman_te بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

پیشگامان از 26 ام خرداد تا الآن میشه 4 ماه و 26 روز که سیستم سراسری محدود کردن سرعت رو افتتاح کرده
    در ساعاتی که سرعت محدود نیست هم نوسانی و بی کیفیته
    کسی نباید پیشگامان بمونه
    من 5،6 نفرو میشناسم چه اینجا چه خارج از این سایت همه تخلیه کردیم

6. 2 کاربر از ERF@NIAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز magiteq1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

اگر حجم لازم خیلی نیستید. تخلیه کنید. بزارید بترکن

8. 2 کاربر از magiteq1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

سلام

هه من دیگه تمدید نکردم و درخواست تخلیه دادم البته تو سایت .. امروز زنگ زدن که خط شما شامل جشنواره شده گفتم تو سایت که نیست گفت نه باید دستی فعال کنم گفتم چند .. 101 گیگ بین الملل 1 ساله 172 تومن 16 مگ !!! .. تا فردا هم بیشتر وقت نداری وگرنه خط جمع اوری میشه .. گفتم اوکی تا فردا خبر میدم!!!

10. این کاربر از ronin63 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

آقا اینترنت نگیرید از این شرکت دزد ، قبلا از چند تا شرکت اینترنت داشتم و در آخر از شرکت دیده بان نت اینترنت داشتم که فقط پینگش خیلی بد بود پینگ داخل 70 بود ولی حجم و سرعتش خیلی خوب بود،الان یک ماهی هست از این شرکت دزد یعنی پیشگامان نت گرفتم سرعت رو محدود کردن رو 3 مگابیت در حالی که من سرعت 16 مگابیت خریدم و همه چی خطم هم اوکیه، ولی این بی شرفا سرعت رو محدود کردن، با پشتیبانی هم تماس میگیرم 18 نفر تو صف انتظارن و اصلا نمیشه باهاشون حرف زد، آقا شما هم به بقیه دوستاتون بگید از این بی شرفا نت نگیرن، به درد نخورترین شرکتیه که تاحالا نت گرفتم ازش، تو سایت 195 هم شکایت کردم ولی اصلا جواب نمیدن......

12. این کاربر از akbarhasani1371 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

من که راضی نیستم از ابن شرکت اینستاگرام خیلی بد برام باز میشه حتما تخلیه میکنم ولی نمیدونم کجا برم

14. این کاربر از R.min بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه fery74's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

سلام

هه من دیگه تمدید نکردم و درخواست تخلیه دادم البته تو سایت .. امروز زنگ زدن که خط شما شامل جشنواره شده گفتم تو سایت که نیست گفت نه باید دستی فعال کنم گفتم چند .. 101 گیگ بین الملل 1 ساله 172 تومن 16 مگ !!! .. تا فردا هم بیشتر وقت نداری وگرنه خط جمع اوری میشه .. گفتم اوکی تا فردا خبر میدم!!!
    شما بهشون بگو اگر این 101 گیگ بشه 200 گیگ میمونم چک و چونه بزن .. باور کن راه میان
    101 گیگ کمتون نیست ؟

16. 2 کاربر از fery74 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه fery74's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

من که راضی نیستم از ابن شرکت اینستاگرام خیلی بد برام باز میشه حتما تخلیه میکنم ولی نمیدونم کجا برم
    این مشکل اینستا انگاری سراسریه من هم که آسیاتک هستم یک مدت بد اذیت میکرد .
    تو همین انجمن هم پرسیدم و بقیه از شرکت های مختلف گفتن اونا هم همین سرعت کم رو دارن ..

شما میخوای جشنواره فروش آسیاتک رو یه نگاه بنداز ببین بدردت مبخوره یا نه .

18. 2 کاربر از fery74 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز George Shelly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

این مشکل اینستا انگاری سراسریه من هم که آسیاتک هستم یک مدت بد اذیت میکرد .
    تو همین انجمن هم پرسیدم و بقیه از شرکت های مختلف گفتن اونا هم همین سرعت کم رو دارن ..

شما میخوای جشنواره فروش آسیاتک رو یه نگاه بنداز ببین بدردت مبخوره یا نه .
    سراسری بود یه مدت قبل بعدش درست شد ، الان مشکلی ندارم من رو دیده بان و درجا باز میشه ، مشکل از این شرکت دزده

20. 2 کاربر از George Shelly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •