تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 142 از 227 اولاول ... 4292132138139140141142143144145146152192 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,411 به 1,420 از 2266

نام تاپيک: ADSL Pishgaman / شرکت پیشگامان

آخر فروم باز magiteq1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

این برای مخابرات. ۱مگابیت هست سرویس. نامحدود قدیم.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

ظاهرا خط شما کشش 16 مگ رو داره و نباید مشکل چندانی داشته باشید. البته یه سری نکات فنی هست که مهمه مثلا خط روی FAST تنظیم شده و اینکه اگه مشکل نویز باشه با افزایش پهنای باند بیشتر خودش رو نشون میده. علی الحساب میشه گفت مشکلی نباید باشه برا 16 مگ.

3. این کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

محل من از مخابرات دوره به سختی 5 مگ میده به پشتیبانی میگم مدولاسیون رو عوض میکنید رو ADSL خالی قرار بدید میگه یعنی چی! میگم رانژه منو چند بستید میگه سرویس شما 4 تا 16 هست میگم اون اسم سرویسه می خوام رانژه رو پایین بیارید شاید سرعت بهتر شد شانس منم مودم قبلیم نشون می داد خراب شد مودم قدیمی داشتم نشون نمیده خلاصه که به خودم شک کردم که دارم اشتباه میکنم من تجربه اولم از پیشگامانه پارس دارم رو خط دیگه گرفتم که فرجی بشه که نشد . پیشگامان پشتیبانیش همیشه این مدله ؟
    IP رو هم که غیر ولید دادن دیگه تست گرفته بودم حس چونه زدن برا IP نداشتم دوستمون که بالا گفت بازی در میارن ولید کنن .... TD هم زده داره اما من جایی تو سایت نه قیمت دیدیم نه خرید کسی گرفته TD از پیشگامان ؟
    Last edited by blackbird; 13-05-2019 at 15:28.

تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

محل من از مخابرات دوره به سختی 5 مگ میده به پشتیبانی میگم مدولاسیون رو عوض میکنید رو ADSL خالی قرار بدید میگه یعنی چی! میگم رانژه منو چند بستید میگه سرویس شما 4 تا 16 هست میگم اون اسم سرویسه می خوام رانژه رو پایین بیارید شاید سرعت بهتر شد شانس منم مودم قبلیم نشون می داد خراب شد مودم قدیمی داشتم نشون نمیده خلاصه که به خودم شک کردم که دارم اشتباه میکنم من تجربه اولم از پیشگامانه پارس دارم رو خط دیگه گرفتم که فرجی بشه که نشد . پیشگامان پشتیبانیش همیشه این مدله ؟
    IP رو هم که غیر ولید دادن دیگه تست گرفته بودم حس چونه زدن برا IP نداشتم دوستمون که بالا گفت بازی در میارن ولید کنن .... TD هم زده داره اما من جایی تو سایت نه قیمت دیدیم نه خرید کسی گرفته TD از پیشگامان ؟
    ا td نداره، دوسال الکی بنر زده
    مودلاسیون رو خودتون از داخل مودم میتونید تغییر بدید، نمیدونم پشتیبانی بتونه تغییر بده یا نه
    صبح چه بهتر یا کلا روز زنگ بزنید بگید خط روی چند بسته شده، کارشناسای شب کمابیش بی سواد میشن.

ناظر انجمن شبکه اینترنت dj77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام وقت بخیر
    دوستانی که از این شرکت adsl گرفتید راضی هستید؟ کیفیت خدماتش خوبه؟
    پینگ 8.8.8.8 بهتون چند برمیگردونه؟
    چند بار قطعی داشتید روی اینترنت؟
    #تخلیه_شاتل

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

ا td نداره، دوسال الکی بنر زده
    مودلاسیون رو خودتون از داخل مودم میتونید تغییر بدید، نمیدونم پشتیبانی بتونه تغییر بده یا نه
    صبح چه بهتر یا کلا روز زنگ بزنید بگید خط روی چند بسته شده، کارشناسای شب کمابیش بی سواد میشن.
    دقیقا من همین فکر و کردم که بعد از ساعت کاری کارشناسا دکوری میشن و ساعت کاریشونم خیلی شیکه مثل اینکه تا 3.5 4 هست. میدونم مدولاسیون رو میشه رو مودم عوض کرد اما جاهایی که از مرکز دوره ISP معمولا رو ADSL یک لاک میکنن پارس که این کارو میکنه یه کم بهتر میشه جالب که پیشگامان رو ADSL2+ بهتر هست خلاصه که نشد که بشه ما یه نت خوب داشته باشیم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    این روزا برای شما هم افت سرعت و نوسان اتفاق می افته؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

سلام دوستان
    این روزا برای شما هم افت سرعت و نوسان اتفاق می افته؟
    سلام

بله برای من چند روزیه افتضاح شده .. قطعی های زیاد و سرعت تک کانکشن هم یهو به 100kb میرسه !! .. نمیدونم چی شده ولی خیلی داغون شده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام

بله برای من چند روزیه افتضاح شده .. قطعی های زیاد و سرعت تک کانکشن هم یهو به 100kb میرسه !! .. نمیدونم چی شده ولی خیلی داغون شده
    سلام. دقیقا همینطوره متاسفانه خیلی خراب شده چند روزی بود عصر این طور میشد الان آخر شب از 10 به بعد داغونه

11. این کاربر از Orbix بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Shahin031's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

پیشگامان از نظر محاسبه حجم چطوره؟ مثل مخابرات دزدی میکنه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •