تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 138 از 227 اولاول ... 3888128134135136137138139140141142148188 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,371 به 1,380 از 2266

نام تاپيک: ADSL Pishgaman / شرکت پیشگامان

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو این صفحه گوشه طرح ها ریز نوشته حداقل سرعت تضمین شده 1 مگابیت
    پیشگامان شب ها بس نبود، سر ظهر 3 تا 4 و... هم افت تک کانکشن پیداکرده
    داستان این مورد چی هست؟ یعنی چی که 1 مگابیت حداقل سرعت تضمین شده می باشد! آیا این فقط برای این جشنواره ها ( سرویس های جدید با تخفیف ) است؟
    با توجه به قرارداد اتصال اینترنت که از بیش از یکسال پیش آغاز شد. شرکت ها باید در 95% زمان قرارداد سرعت خریداری شده را تضمین کنند. این چیزی که در تبلیغ این سرویسها به شکل ریز نوشته شده است مغایر با قرارداد اینترنت است مگر اینکه برای این اتصال ها قرارداد جدا تنظیم شده باشد. گویا می خوان وضعیت رو به دوره ی دزدی قبلی برگردانند. حکومت هم که خودش دزد است و در نتیجه با اعمال دزدی این شرکت ها مشکلی نداره ( جیب مشترک دارند ). به کاهش سرعت در انتهای روز که کاملاً غیر قانونی ( با توجه به قرارداد ) است ( و گاهی در طول روز ) رسیدگی نمیشه حالا شرکت ها دارند بی در و پیکر اتصال اینترنت می فروشند و سازمان تنظیم مقررات هم که گویا سرش در آخور یکسانی با آنهاست. همین اکنون کمبود پهنای باند دارند ( بدلیل فروش بیش از حد ( مصداق دزدی ) ) و جلوی این شرکت ها در فروش های فله ای باید گرفته بشه وگرنه فروختن اینترنت با فلان سرعت که یک حداقل سرعت پایین داره، فریب و دزدی و شیادی محض است.
    احتمالاً در آینده اینترنت با سرعت 30، 70، 100، 150 و ... مگابیت برثانیه فروخته خواهد شد (از طریق vdsl، فیبر نوری و فناوری های ارتباطی بسیار خفن ) و حداقل 1 .م.بیت را تضمین خواهند کرد ( در بیشتر مواقع از این سرعت بیشتر هم به مشتری نخواهند داد ) که کاربر با خیال آسوده مطمئن باشه که حداقل به ای.میل خودش با سختی دسترسی خواهد داشت و شما کاربران گرامی حداقل باید بدانید که این شرکت ها و حکومت چه می کنند و این بار می خواهند چطوری از شما دزدی کنند.
    Last edited by shahram83; 10-03-2019 at 13:06.

2. این کاربر از shahram83 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

تو این صفحه گوشه طرح ها ریز نوشته حداقل سرعت تضمین شده 1 مگابیت
    پیشگامان شب ها بس نبود، سر ظهر 3 تا 4 و... هم افت تک کانکشن پیداکرده
    دقیقا خوشحالم شما هم متوجه شدید:
    پیشگامان گوشه سمت راست خیلی ریز نوشته : "حداقل سرعت تضمین شده 1 مگابایت"

این کارشون واقعا بده چون برای سرویس 16 مگابایت حداقل سرعت باید 2 مگابایت باشه ..امیدوارم این مشکل اصلاح بشه من 6 ماهه اومدم این شرکت و میخوام برای سال نو تمدید کنم انتظارشو نداشتم از این حرکت ها بزنن

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

این کارشون واقعا بده چون برای سرویس 16 مگابایت حداقل سرعت باید 2 مگابایت باشه ..امیدوارم این مشکل اصلاح بشه من 6 ماهه اومدم این شرکت و میخوام برای سال نو تمدید کنم انتظارشو نداشتم از این حرکت ها بزنن
    نوشته 1 مگابیت نه مگابایت!! (در واثع 1 مگابیت = 128 کیلوبایت در ثانیه سرعت تضمین داده شدست)

5. 2 کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

اشتباه می کنید. این با تصور شما کاملاً متفاوت است. سرعت ذکر شده 16 مگا بیت بر ثانیه ( به عبارت/واحد دیگر 2 مگا بایت بر ثانیه ) است و حداقل سرعت تضمین شده 1 مگا بیت برثانیه ( به عبارت/واحد دیگر 128 کیلو بایت بر ثانیه ). این یک افتضاح و شیادی کامل است.

این مورد باید توسط همه کاربرا پیگیری بشود. همونطور که می دونید در ایران شرکت ها همواره در حال یافتن راهی برای دزدی هستند و اگر متوجه بشوند که مردم نمی فهمند یقیناً انجامش می دهند.
    آیا شرکت های دیگری هم وجود دارند که چنین کاری کرده باشند؟

7. 2 کاربر از shahram83 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال hamidrezaj's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    زیر آسمون خدای مهربون

پيش فرض

سلام دوستانی که پیشگامان دارن راضی هستن؟ افت سرعت دانلود یا قطعی و مشکلات دیگه نداره؟

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

100 درصد این تبلیغ خلاف مصوبه سازمان تنظیم مقرراته و همه میتونن با اسکرین شات شکایت کنن.

طبق دستور و جدول تعرفه قیمت سرویس 1مگابیت که باید تضمینی فروخته بشه ماهانه 20 هزار تومنه. با کدوم مجوز نوشته شده قیمت شش ماه 480 هزار تومن؟؟؟ (حتی بعد از تخفیف هم قیمتش خلاف قانونه)

بر اساس قانون سازمان مقررات سرویس بر اساس سرعت فروخته میشه و "up to" دیگه معنی نداره و مشترک باید پول سرویس تضمین شده رو بده فقط.

این جشنواره کاملا خلاف مقرراته و همه میتونن شکایت کنند.

10. 2 کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

نوشته 1 مگابیت نه مگابایت!! (در واثع 1 مگابیت = 128 کیلوبایت در ثانیه سرعت تضمین داده شدست)
    اشتباه می کنید. این با تصور شما کاملاً متفاوت است. سرعت ذکر شده 16 مگا بیت بر ثانیه ( به عبارت/واحد دیگر 2 مگا بایت بر ثانیه ) است و حداقل سرعت تضمین شده 1 مگا بیت برثانیه ( به عبارت/واحد دیگر 128 کیلو بایت بر ثانیه ). این یک افتضاح و شیادی کامل است.

این مورد باید توسط همه کاربرا پیگیری بشود. همونطور که می دونید در ایران شرکت ها همواره در حال یافتن راهی برای دزدی هستند و اگر متوجه بشوند که مردم نمی فهمند یقیناً انجامش می دهند.
    آیا شرکت های دیگری هم وجود دارند که چنین کاری کرده باشند؟
    انقدر ریز نوشته من همونم به زور دیدم..اینطوری که افتضاحه آخه کلاه برداری به این صورت اونم از مشترکین درسته..قبلا انتظار داشتم اصلاح کنند اما حالا کاملا ناامید شدم ازشون...اینم کشور بود بدنیا اومدیم همه فکر کلاهبرداری هستند

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

اصلا این جشنواره ها نظیر ندارن، مخصوصا دومی که مخصوش مشترکین جدید هست یک سال فقط 11 تومن، 111 گیگ حجم که از ماه دوم شروع میشه. ماه اول 100 گیگ رایگان!
    اون 5000 گیگ رو حتما تمدید میکنم
    من زنگ زدم پرسيدم از خود پيشگامان
    ماه اول 100 گيگ
    11 ماه بعد هر ماه فقط 1 گيگ!!!
    ماه اول هم اگر 100 گيگ استفاده نشد، ميسوزه و برا ماه هاي بعد فقط يك گيگ داري
    البته ميشه رو اين طرح حجم خريد و اضافه كرد.

تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

من که همین الآن همراه با مستندات شکایت کردم. دوستان اگه واستون مهمه همین امشب همین الآن شکایت کنید با مستندات. با اینجا اومدن و آیه یاس خوندن چیزی درست نمیشه، چه از پیشگامان سرویس دارید چه ندارید فرقی نداره میتونید شکایت کنید. خودم قبلا سر کم شدن سرعت شبانه سرویس 16 به 8 شکایت کردم و دقیقا بعد از شکایت من اصلاح کردن و مجبور شدن تو پنل قبل از خرید کامل اطلاع رسانی کنن. پس فکرنکنید شکایت فایده نداره. بعضی ها هم انگار با شرکت رو در وایسی دارن، بابا مشتری باید دهن isp رو صاف کنه، تا به حال شرکتی نبودم که کمتر از 3 بار ازش شکایت کرده باشم.

متن مصوبه 266 :
    2 -نرخ بیتهاي (سرعت) اعلام شده در این جدول باید براي نود و پنج درصد(95 (%زمان تضمین شود و در پنج درصد(5(%زمان حداکثر میتواند به میزان پنجاه درصد(50 (%کاهش یابد.

اسکرین شات:

سایت 195:

خلاصه اگه شکایت نکردید فردا نیاید بگید مملکت ال هست و بل هست

14. 3 کاربر از ERF@NIAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

علامت حداقل سرعت تضمین شده یک مگابیت از قدیم قبل از مصوبه 266 وجود داشته. گاهی سرویس میفروختن اینو هم میزدن گوشش، از اونجایی که غیر از سایت اصلی هیچ جای دیگه ای این علامت رو نزدن حدس میزدم اشتباه کرده باشن، چند روز منتظر بودم خودشون متوجه بشن و اصلاح کنن ولی خب اتفاقی نیفتاد
    امروز بالاخره در جواب شکایت زنگ زدن گفتن شکایت شمارو دیدیم پیگیری کردیم فهمیدیم همکارمون اشتباه کرده تا یکی دو روز دیگه اصلاح میشه و 16 مگابیت درسته

16. 2 کاربر از ERF@NIAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •