تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 133 از 227 اولاول ... 3383123129130131132133134135136137143183 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,321 به 1,330 از 2266

نام تاپيک: ADSL Pishgaman / شرکت پیشگامان

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض

واقعا فاجعه شده این شرکت مدام packet loss و ping spike هست... بازی هایی هم که ما بازی می کنیم خیلی به این مورد حساسن و مدام dc میشه آدم...

بار ها هم به پشتیبانی پیام دادم همیشه هم در آخر به این جواب میرسم: " همینه که هست" فقط هم من نیستم دوستای دیگم هم که پیشگامان دارن وضعشون همینه ....

این هم وضع خط منه برای اون آقایی که پرسید..:

خط و سیم کشی من هیچ مشکلی نداره ...
    ابن شرکت قشنگ معلومه بلد نیستن کارشونو هر بار هم مشکلی بوده و کلی log هم بهشون دادم انگار نه انگار...
    ممنون بابت اینکه وقت میزارید و تجربه تون رو شریک میشین
    ظاهرا همونطور که گفتین خطتون خیلی هم خوبه و نه شما نه مخابرات ایرادی ندارین پس باید مشکل از خود شرکت باشه که یا پهنای بان کم داره و و آورسل کرده یا روترشون مشکل داره
    پشتیبانی واقعا اونجوری برخورد می کنه؟ من احترام به شعور برام از ارزشی که به پول میزارن مهمتره
    این شرکت به دیدهبان و چند تا سروکو سرویس میده و میشه نتیجه گرفت که ...
    تنها شک میتونه به خاطر اتفاقات تصادفی و خارج ار اراده اونها باشه یا ارتباطات بالاتر و .... و اگه دوستان شهر+مرکز مخابراتی(پیش شماره تلفن) بزارن دیگه شکها برطرف میشه چون یه نفر ازش و مخصوصا پینگش تعریف کرده بود؛ سرعت دانلود تک کانکشن + پینگ + مقدار قطعی در شبانه روز + ریت مودم + پشتیبانی = کیفیت سرویس دهنده , اون پکت لوز که شدیدا منصرف میکنه از خرید!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

در مورد پشیتیبانی یک بار گفتم پروفایل گیم بزارن انجام دادن.
    بار دیگه گفتم چرا سرعت شبانه رو میکنید 8 مگابیت، ،گفتن فکرمیکنن همینطوری باشه، منم شکایت کردم معلوم بشه، سرعت شبانه رو تا پایان طرح بالا بردن، از اون به بعد تو سایتشون قبل از خرید سرعت شبانه رو اطلاع میدن
    یکبارم زنگ زدم برای مشکل نت تایپ 3 که درستش کردن. یه چندماهی درست بود تا همین یکی دو روز اخیر، باید دوباره زنگ بزنم یادآوری کنم مثل اینکه

3. این کاربر از ERF@NIAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض

بار دیگه گفتم چرا سرعت شبانه رو میکنید 8 مگابیت، ،گفتن فکرمیکنن همینطوری باشه، منم شکایت کردم معلوم بشه، سرعت شبانه رو تا پایان طرح بالا بردن، از اون به بعد تو سایتشون قبل از خرید سرعت شبانه رو اطلاع میدن
    یکبارم زنگ زدم برای مشکل نت تایپ 3 که درستش کردن. یه چندماهی درست بود تا همین یکی دو روز اخیر، باید دوباره زنگ بزنم یادآوری کنم مثل اینکه
    مرسی که اطلاعات مفیدی گذاشتین, تست سرعت با بروزر, کیفیت خط+ ریت, پینگ و دانلود با تک کانکشن , همه خیلی خوب بودن(نمیدونم اسپید تست تک یا مولتی دانلود تست میکنه)
    IDM همیشه 10-15% بیشتر از واقعیت نشون میده ولی همین که با تک کانکشن بالای 80% از سرعت اسمی رو جواب میده خیلی خوبه
    نمیدونم چرا بقیه دوستان مشکل دارن هر چند کیفیت خط یکیشون بد نبود! شاید اون مرکز پهنای باند کافی نداره؟!!

این مرکز مخابراتی آخرین بهانه برای انتخاب/انصراف هست

من مرکز عاطف(پیش شماره 7786-7787-7788) از تهرانپارس هستم

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

من در بخش انتقاد در وبسایت پیشگامان درباره ی کمبود پهنای باند برای آنها توضیح دادم. اخیراً این شرکت در مرکز مخابراتی نظری تهران دچار افت شدید سرعت شده است ( پیشتر هم وجو داشت اما باز دچار افت سرعت شدید شده است ) در ساعات پایانی شب حتی به زیر 2 یا 1 م.بیت هم می رسد و ذکر این نکته که این مشکل ارتباطی با فیلترینگ ندارد چونکه مهم نیست از چه ف.شکنی استفاده می کنی در حالت روشن یا خاموش پهنای باند یکسان است. محدوده آی.پی 77.237XX جدیداً به روتر من تخصیص داده می شود که دارای پهنای باند بسیار پایین است. گویا آنها به هر محدوده ی آی.پی ،پهنای باند مشخص شده ای را تخصیص داده اند که احتمالاً یک روش قانونی برای پیچاندن مشتری هاست. جالب این که حتی با چندین بار ریست کردن روتر هم نمی توان محدوده دیگری غیر از این محدوده آی.پی گرفت. البته گاهی با تلاشهای زیاد طوری که دکمه ی روتر به صدا در می آد می شود از محدوده ی آی.پی 109XXX ، آی.پی داشت که البته این اگر بدتر از آن قبلی نباشد بهتر از آن نیست.

تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

ابنترنت ماهم همینه....
    مشکل اینه که نت packet loss داره و جدیدا تو اکثر ساعات پینگ jitter زیاد داره...(ار 90 یهو میره 120-150 یا حتی 500-600 )..
    همین 90 هه که الان هست قبلا 85 بود شبا هم میرفت روی 77-78...

این timeout و Ping spiike هم فقط برای من نیست و دوتا دوستای دیگه من هم که پیشگامان دارن وضعشون همینه...

تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

ابنترنت ماهم همینه....
    مشکل اینه که نت packet loss داره و جدیدا تو اکثر ساعات پینگ jitter زیاد داره...(ار 90 یهو میره 120-150 یا حتی 500-600 )..
    همین 90 هه که الان هست قبلا 85 بود شبا هم میرفت روی 77-78...

این timeout و Ping spiike هم فقط برای من نیست و دوتا دوستای دیگه من هم که پیشگامان دارن وضعشون همینه...
    شما موقع بازی امتحان کردی تمام ارتباطات رو قطع کنی فقط خودت با کابل lan وصل باشی؟ این مشکلات رو منم تا حدی دارم وقتی که خانواده همزمان استفاده میکنن (حتی استفاده خیلی سبک) البته پکت لاست ندارم فقط افرایش پینگ از 90 روی 150، 120 و ... برای یک ثانیه و برگشتش رو دارم وقتی دیگران استفاده میکنن
    Last edited by ERF@NIAN; 15-12-2018 at 18:59.

تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

شما موقع بازی امتحان کردی تمام ارتباطات رو قطع کنی فقط خودت با کابل lan وصل باشی؟ این مشکلات رو منم تا حدی دارم وقتی که خانواده همزمان استفاده میکنن (حتی استفاده خیلی سبک) البته پکت لاست ندارم فقط افرایش پینگ از 90 روی 150، 120 و ... برای یک ثانیه و برگشتش رو دارم وقتی دیگران استفاده میکنن
    تنها کسی که از اینترنت استفاده می کنه خود منم ...
    +
    روتر من حتی اگر کس دیگه ای روی شبکه شروع کنه به دانلود کردن پهنای باندو مدیریت میکنه و پینگ زیاد نمیشه....

همین الان از هر 100 تا packet یدونه loss داره که خیلی رو مخه ...
    Last edited by crash00; 16-12-2018 at 00:59.

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

امشب هم وضعیت تک کانکشن افتضاح است و عملاً اینترنت قابل استفاده نیست. پهنای باند من در حدود 1-2 م.بیت است. جالب این است که من امروز محدوده ی آی.پی کاملاً متفاوت از دو روز گذشته دارم. این شرکت داره بدجوری گند می زنه و کمبود پهنای باند داره. در طول روز پهنای باند نوسان داشت اما قابل تحمل بود اما از ساعت تقریباً 8-9 ب.ظ به بعد این افت شدید سرعت آغاز شده است. من رصد کردن سرعت را ادامه می دم و در صورت رفع مشکل این مطلب را بروز رسانی خواهم کرد. هرچند بعید می دونم زود تر از 1 2 بامداد مشکل رفع بشه. من فقط چند روز تا پایان قراردادم دارم اگر اینطور پیش بره پیشگامان باید به سطل زباله پرت بشه.
    تهران - مرکز مخابراتی نظری

در ساعت تقریباً 12:10 بامداد مشکل برطرف شد. این مشکل افت شدید پهنای باند حدوداً 4 ساعت بطول انجامید. با یا بدون ف.شکن افت شدید سرعت وجود داشت. در این مدت گاهی حتی پهنای باند کمتر از 1 م.بیت بود که این واقعاً افتضاح است.
    Last edited by shahram83; 16-12-2018 at 00:29. دليل: بروزرسانی وضعیت اتصال اینترنت

تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

اینترنت افسانه ای پیشگامان همین 2 دقیقه ی پیش:

برای حدود 40-60 ثانیه این مشکل روی خط بود...
    دقیقا هم مشکل من با این نت همینه ping spike و packet loss ناگهانی...
    پشتیبانی هم زنگ میزنی یا میگه الان که خوبه یا اگر همون لحظه هم مشکل باشه یکم وقت حروم میکنه بعد میگه dns عوض کن ...

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض

dns که ربطی نداره! فقط واسه مرور مهمه اون هم واسه سایتی که بار اول بارگیری بشه و ریسورسش از دومین یا ساب دومین مختلف باشه
    خواستن بپیچونن؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •