تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 227 اولاول ... 289101112131415162262112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 2266

نام تاپيک: ADSL Pishgaman / شرکت پیشگامان

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

تعریف کردن از پیشگامان همیشه نتیجه برعکس داشته است

به نظر من بهتره انتقاد از این شرکت کنیم چون هر موقع تعریف های ما را خوندند فرداش

2. 2 کاربر از 123sat2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

کدوم منطقه هستی ؟!

منم دقیقا همین سرویس رو گرفتم ، اما روزانه با 240 و شبانه ، بعضی وقتا 120 ، بعضی وقتا هم از 30 تا 60 متغیره ...

منطقه 4 مخابرات . پونک.چند وفته گرفتی مشکل منو اولش داشتی که بعدا درست شده باشه؟راضی هستی؟ولی من اولین روزه که وصل شدم و راضی نیستم.شما کدوم منطفه هستی؟

---------- Post added at 07:59 PM ---------- Previous post was at 07:57 PM ----------

تعریف کردن از پیشگامان همیشه نتیجه برعکس داشته است

به نظر من بهتره انتقاد از این شرکت کنیم چون هر موقع تعریف های ما را خوندند فرداش
    من حتی فکرشم نمی کردم انقدر مزخرف باشه.

4. این کاربر از alilmian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه thacker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    شهرک اکباتان

پيش فرض

منطقه 4 مخابرات . پونک.چند وفته گرفتی مشکل منو اولش داشتی که بعدا درست شده باشه؟راضی هستی؟ولی من اولین روزه که وصل شدم و راضی نیستم.شما کدوم منطفه هستی؟
    واسه من اولش خیلی خوب بود ... الان یکم بد شده ... اولش شبانه با سرعت بالای 140 دانلود میکردم ... الان مدتیه که سرعت پایین میاد ... امیدوارم بعد از تابستون درست بشه ... الان در کل راضی هستم ... شبی حدود 2گیگ دان دارم ...

6. این کاربر از thacker بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال a.toraby's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

منم با سرویس یک مگ اوایل(یعنی یک ماه پیش) شبی دو گیگ دانلود داشتم. اما الان 3حداکثر 300 400 مگ دانلود داره. کلا بی خیال دانلود شبانه شدم. و این سری هم 128 کیلوبیت تمدید کردم هیچ فرقی هم با اون یک مگ نداره به نظر من احمقانست از این ISP ها سرعت بالا گرفتن. چون همشون مثل هم هستن وو همه رو روی سرعت های بالا می بندن. من اولش گفتم یک مگ میگیرم تا هر وقت سرعتم اومد پایین بتونم شاکی بشم. اما بعدش دیدم که 10 مگ هم آدم بگیره هیچ فرقی نمیکنه و به راحتی می پیچونن آدمو. به همین خاطر منم سرویس 128 کیلوبیت گرفتم و حتی سرعت شبانه بالاتر هم رفته

8. 2 کاربر از a.toraby بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

منم با سرویس یک مگ اوایل(یعنی یک ماه پیش) شبی دو گیگ دانلود داشتم. اما الان 3حداکثر 300 400 مگ دانلود داره. کلا بی خیال دانلود شبانه شدم. و این سری هم 128 کیلوبیت تمدید کردم هیچ فرقی هم با اون یک مگ نداره به نظر من احمقانست از این ISP ها سرعت بالا گرفتن. چون همشون مثل هم هستن وو همه رو روی سرعت های بالا می بندن. من اولش گفتم یک مگ میگیرم تا هر وقت سرعتم اومد پایین بتونم شاکی بشم. اما بعدش دیدم که 10 مگ هم آدم بگیره هیچ فرقی نمیکنه و به راحتی می پیچونن آدمو. به همین خاطر منم سرویس 128 کیلوبیت گرفتم و حتی سرعت شبانه بالاتر هم رفته
    آره من هم فکر میکنم حرف شما درسته ، سرعت دانلود من و دوستم که درخواست دو سرویس متفاوت را دادیم ، هیچ تفاوتی نداره.

من توی یزد تقریبا با ده نفر که از پیشگامان استفاده میکنند رابطه دارم ، متوجه شدم که همه دوستان در ابتدای راه اندازی سرویس ، بسیار راضی بودند ، اما با گذشت زمان از قراردادشون ، به تدریج نارضایتی ها شروع میشه ، یعنی یا سرعتشون پایینه یا قطعی دارن . ...
    یکی از دوستان من که سه ماه پیش سرویسش را راه اندازی کرده با 256 در حدود 45 دانلود میکنه ، اما من که دومین ساله 256 میگیرم دارم با 6 دانلود میکنم.
    به نظر شما ممکنه که پیشگامان برنامه ای درست کرده باشه که هرکه مدتی از قرار دادش گذشت ، سرعتش و ... به تدریج افتضاح بشه ؟؟؟

10. این کاربر از mojtaba_2006 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای milad_gta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

دوستان ظاهرا مشکل شبانه ندارید ما هم بیایم پیشگامان ؟ پیشنهاد میشه در کل ؟

12. این کاربر از milad_gta بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال a.toraby's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوستان ظاهرا مشکل شبانه ندارید ما هم بیایم پیشگامان ؟ پیشنهاد میشه در کل ؟
    نه مشکل دانلود شبانه نداره. پیشگامان مشکل دانلود شبانه رو به طور اساسی حل کرده. چون اصلا دانلود شبانه نداریم کلاً مرد حسابی از کی شنیدی این حرفو؟ من سرویس یک مگ داشتم حداکثر سرعتم 15 تا 30 کیلوبایت بود الان هم که سرویس 128 دارم همونه. این ماه هم مجبور شدم تمدید کنم چون از جای دیگری گرفتم اما هوز وصل نشده

14. 2 کاربر از a.toraby بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای milad_gta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

پس بیا شاتل با هم بسوزیم و بسازیم سرعت رو میبندن رو 2 تا 5 کیلوبایت

16. این کاربر از milad_gta بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من 1سال ازش گرفتم تا 2ماه پیش واقعا راضی بودم ولی دیگه نمیشه تحمل کرد سرعت شبانه واسه همیشه 70% کاهش دادن

18. این کاربر از mohsen_21p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.آقا من از پیشگامان 1mbs گرفتم 4 gig ماههی 23800 و وصل شده .تست گرفتم ماکسیمم 60 بهت روزانه سرعت می ده بهضی موقع ها خیلی حال بده با یه لحظه 120 و بعد باز دوباره 60.شبانه هم که از 32 بالاتر نمی ره.یعنی پول 1mbs گرفتن از من 512 روزانه و 256 شبانه به دادن.خودتون قضاوت کنید؟این همون .... تو روز روشن نیست؟می خواستم بدونم این مشکل برای دوستان هم پیش اومده یا نه؟
    من هم 512 داشتم هم 1 تا 2 ماه پیش واقعا عالی بود دیگه ارزش نداره خودشون با دست خودشون می زنن زیر روزیشون ضرر میکنن یا بهتره بگم کمتر سود میکنن دوباره از نو سرعتو میبرن بالا پیشنهادم اینه فعلا از 128 بالاتر نگیرین تا درست بشه

20. این کاربر از mohsen_21p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •