تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 227 اولاول ... 7891011121314152161111 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 2266

نام تاپيک: ADSL Pishgaman / شرکت پیشگامان

پروفشنال amir raya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

2. این کاربر از amir raya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

تبریک میگم به کسانی که پیشگامان دارند ، فعلا سه شبانه روزه که در یزد ،نوسان و قطعی نداره ، امیدوارم ادامه داشته باشه .

فعلا تا سرعت ثابته حالش را میبریم ، وقتی دوباره مریض شد ، آنوقت دوباره کمی تا قسمتی دربازه پیشگامان بد مینویسیم.

amir arya جان این سرعت همیشگیه یا بگیر نگیر داره ؟
    چه پینگ جالبی داری ،حالشا ببر.

4. 2 کاربر از mojtaba_2006 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

من یه مدتی از پیشگامان asdl گرفتم تازه فهمیدن چه کلاهی سرم گذاشتن
    من 512 محدود گرفته بودم با سرعت دانلود 70 البته در بهترین حالت
    بعضی موقع ها تا یه ماه قطع میشد
    من هم رفتم کنسلش کنم و کردم
    ولی به جای اینکه قطع اش کنن تا 6 ماه من صبح تا شب دانلود میکردم تا قطع شد
    یعنی من 6 ماه رایگان استفاده کردم که تا حدودی دزدی اونا رو از مغزم بیرون کرد

6. 2 کاربر از habib1370 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال amir raya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

تبریک میگم به کسانی که پیشگامان دارند ، فعلا سه شبانه روزه که در یزد ،نوسان و قطعی نداره ، امیدوارم ادامه داشته باشه .

فعلا تا سرعت ثابته حالش را میبریم ، وقتی دوباره مریض شد ، آنوقت دوباره کمی تا قسمتی دربازه پیشگامان بد مینویسیم.

amir arya جان این سرعت همیشگیه یا بگیر نگیر داره ؟
    چه پینگ جالبی داری ،حالشا ببر.
    پینگش خیلی بعیده . اکثرا رو 70هه. سرعتشم متوسط روی 180 تا 190. (البته غیر از روزای بخصوص)
    کلا مثل اینکه اونروز یادشون رفته بود شیر adsl و ببندن!!

8. 2 کاربر از amir raya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام دوستان من میخوام توی منطقه نیرو هوایی (که منطقه مخابراتش امامت ) هست ADSL بگیرم .
    میشه لطف کنید بگید که آیا کسی هست که از این مرکز مخابراتی سرویس گرفته باشه (پیشگامان یا هر شرکت دیگه و یا مخابرات) و آیا راض هست ؟
    و سوال دوم هم اینه که آیا شما عزیزانی که از پیشگامان سرویس گرفتید آیا راض هستید. مثلا از سرعت اینترنت و برخورد با مشکلات کاربران . و آیا سرویس شبانه رایگان داره ؟ و سرعت در شب ها چطوریه و آیا مثل شاتل محدودیت اعمال میکنن یا نه ؟
    من اگه کارت دانشجویی پسر داییم (که هم اسم و فامیل صاحب خط هست) رو ببرم میتونم راحت 256 یا بالاتر بگیرم ؟
    با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام دوستان من میخوام توی منطقه نیرو هوایی (که منطقه مخابراتش امامت ) هست ADSL بگیرم .
    میشه لطف کنید بگید که آیا کسی هست که از این مرکز مخابراتی سرویس گرفته باشه (پیشگامان یا هر شرکت دیگه و یا مخابرات) و آیا راضی هست ؟
    و سوال دوم هم اینه که آیا شما عزیزانی که از پیشگامان سرویس گرفتید آیا راض هستید. مثلا از سرعت اینترنت و برخورد با کاربران . و آیا سرویس شبانه رایگان داره ؟ و سرعت در شب ها چطوریه و آیا مثل شاتل محدودیت اعمال میکنن یا نه ؟
    من اگه کارت دانشجویی پسر داییم (که هم اسم و فامیل صاحب خط هست) رو ببرم میتونم راحت 256 یا بالاتر بگیرم ؟
    راستی پینگ در چه حدودی هست
    با تشکر

پروفشنال a.toraby's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اینترنت من هم شبها خیلی افتضاح میشه. زنگ میزنم میگم من سرویس یک مگ دارم چرا باید سرعتم روی 10 کیلبوبایت باشه. میگه خوب برای اینکه همه دانلود میکنن!!! خیلی جواب قانع کننده ای هست مگه نه؟؟؟

12. 2 کاربر از a.toraby بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه thacker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    شهرک اکباتان

پيش فرض

میشه لطف کنید بگید که آیا کسی هست که از این مرکز مخابراتی سرویس گرفته باشه (پیشگامان یا هر شرکت دیگه و یا مخابرات) و آیا راضی هست ؟
    و سوال دوم هم اینه که آیا شما عزیزانی که از پیشگامان سرویس گرفتید آیا راض هستید. مثلا از سرعت اینترنت و برخورد با کاربران . و آیا سرویس شبانه رایگان داره ؟ و سرعت در شب ها چطوریه و آیا مثل شاتل محدودیت اعمال میکنن یا نه ؟
    راستی پینگ در چه حدودی هست
    با تشکر
    سلام ... من اوایل خیلی از پیشگامان راضی بودم ، اما الان مدتیه که خیلی اذیت میکنه ... اما در کل نسبت به پولی که میدم و استفاده ای که میکنم راضی هستم ... ( سرعت 1 مگ ، ماهی 38 تومن با محدودیت 12 گیگ ) .
    بله سرویس شبانه از 1 تا 7 رایگان هستش ...
    سرعت شبانه ، هر شب یه جوره ... یه شب میبینی با 200 دان میکنی ، یه شبم با 25 یا پایینتر ... معمولا دور و بر 60 میچرخه شبا ...
    فکر کنم بدون کارتم بتونی تا 512 بگیری ... من واسه 1 مگ کارت دانشجویی کارشناسی دادم ...
    اگه یه وقتم کارت لازم شد ، مشکلی نداری چون هم اسم هستین ...
    پینگ در حدود 300 - 400 هست معمولا ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض پیشگامان پس رفت ونابودی

سلام.آقا من از پیشگامان 1mbs گرفتم 4 gig ماههی 23800 و وصل شده .تست گرفتم ماکسیمم 60 بهت روزانه سرعت می ده بهضی موقع ها خیلی حال بده با یه لحظه 120 و بعد باز دوباره 60.شبانه هم که از 32 بالاتر نمی ره.یعنی پول 1mbs گرفتن از من 512 روزانه و 256 شبانه به دادن.خودتون قضاوت کنید؟این همون .... تو روز روشن نیست؟می خواستم بدونم این مشکل برای دوستان هم پیش اومده یا نه؟

داره خودمونی میشه thacker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    شهرک اکباتان

پيش فرض

سلام.آقا من از پیشگامان 1mbs گرفتم 4 gig ماههی 23800 و وصل شده .تست گرفتم ماکسیمم 60 بهت روزانه سرعت می ده بهضی موقع ها خیلی حال بده با یه لحظه 120 و بعد باز دوباره 60.شبانه هم که از 32 بالاتر نمی ره.یعنی پول 1mbs گرفتن از من 512 روزانه و 256 شبانه به دادن.خودتون قضاوت کنید؟این همون .... تو روز روشن نیست؟می خواستم بدونم این مشکل برای دوستان هم پیش اومده یا نه؟
    کدوم منطقه هستی ؟!

منم دقیقا همین سرویس رو گرفتم ، اما روزانه با 240 و شبانه ، بعضی وقتا 120 ، بعضی وقتا هم از 30 تا 60 متغیره ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •