تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 32 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 313

نام تاپيک: کتابخانه نرم افزاری الجی: برنامه، بازی، تم، آهنگ و...

اگه نباشه جاش خالی می مونه FANBOOK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

من این تغییر تم و فلش رو خوندم و تقریبا باید بگم اینم آسونه و راحت میشه انجام داد دیدم توی این پست میزارم البته فعلا اصل البته من هنوز انجام ندادم و فقط همون
    Dmf
    رو کار کردم و
    حالا اگه ترجمه بشه که خیلی بهتره خیلییه خورده قاطی شده مطالب مثلا الان خودم 10 بیستایی تا فایل دانلود کردم برای تم و.... نمیدونم اصلا مال چه تمیه؟؟!!پس لطفا اگز تمی معرفی میکنید بگید که این تم چطوریه و آیا فلشه؟ و از چه راهی باید بریم؟در مورد بازی فلش هم فکر کنم اگر کار های زیر را انجام بدین بجز اون بازی فلش های آیفون بازی های دیگه هم اجرا بشن
    با تشکر
    Hello everyone!

Most of people on this forum don't know how to install .swf (Flash) themes on mobile and asking people to make tutorial, there is already one tutorial in iPhone theme topic, and in one topic called "How to change theme without flashing CUST" but i will explain little more
    Ok so let's get started [IMG]file:///C:/Users/REZA/AppData/Local/Temp/msohtml1/01/clip_image001.gif[/IMG]

Before doing this make sure you have puted on mobile in Connectivity > USB Connectivity chosse Always ask or Mass storage

First read how to put normal themes (.dmf) on LG Cookie tutorial by AQA here ---> [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Sorry but i can't explain all that so you will have to read that first

Once you read that you are ready to know how to install .swf (Flash) themes [IMG]file:///C:/Users/REZA/AppData/Local/Temp/msohtml1/01/clip_image002.gif[/IMG]

1 - First you will need to download loaders (By Henka) from [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (Just go to folder "Loaders for easy theme changing" and download all loaders") - If link doesn't work try this [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2 - Rename loaders that have name like "Idle_Widget fixed" to "Idle_Widget.dmf" (If you can see Idle_Widget.DMF make sure you don't delete .DMF word!)

3 - Put Idle_Widget and Idle_Keylock files in CUST (LGAPP>DMF) and replace with old files.
    Now in LGAPP>DMF open folder called TopMenu and put TopMenu file in there and replace with old one.

4 - Now save the CUST and send on mobile with LGUI or LG-Utils

5 - Once you sent CUST on mobile turn mobile on and you should get black screen, if you got black screen you did it good, if not try again...

6 - Now you are ready to install .swf (Flash) themes [IMG]file:///C:/Users/REZA/AppData/Local/Temp/msohtml1/01/clip_image002.gif[/IMG]... Plug USB in your mobile and chosse "Mass storage", now on your PC in My Computer you should get Removable Disk (If you are using Memory Card you will get two Removable Disks)

7 - Open Removable Disk and go to folder called FlashContents (Make sure to open Removable Disk from Mobile memory, not Memory card!) and put your theme in there

8 - Remove USB and look if it's working, if not then you got something wrong (Maybe you moved theme in FlashContents on Memory card)

9 - If you got theme, enjoy...also make sure to download one Keylock (Idle_Keylock) and Menu (TopMenu) because they are replaced with loader also (I mean you will got black screen if you lock phone or go to menu if you don't get them and put in FlashContents)

10 - If you did something wrong or didn't get some things or maybe some error, feel free to ask [IMG]file:///C:/Users/REZA/AppData/Local/Temp/msohtml1/01/clip_image002.gif[/IMG]
    But please don't ask me stupid questions like "I got blackscreen on menu and keylock " because i wrote up there that you will need to download Topmenu and Idle_Keylock to not get the blackscreen on Menu and Keylock [IMG]file:///C:/Users/REZA/AppData/Local/Temp/msohtml1/01/clip_image002.gif[/IMG]

اجرای بازی فلش و کارهای مورد نیاز

1: Install flazheus player.

2: Download a .swf game or file.

3: Copy and paste it into "Files" In the flazheus player folder.

4: Open up "List.xml" Inside the flazheus player folder, using Notepad.

5: Copy and paste this into it "<List Label="Coordinates" Icon="" File="Coordinates.swf"/>"

6: Where it say's "<List Label="Coordinates" Change the "coordinates" Bit to the name you want your game to be on the menu.

7: Where it say's "File="Coordinates.swf" Change the "coordinates.swf" into the NAME of your file which you just copied and pasted into the "Files"

8: Unplug your phone and enjoy your swf game!

&lt;a href="http://www.youtube.com/watch?v=DY3SUGDqrYM" target="_blank"&gt;
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    If you do not understand use the tutorial of Roboto: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Flazheus Player Beta 1.0.02 - PT-BR: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Flazheus Player Beta 1.0.02 changelog:
    - First Release

Flazheus Player Beta 1.0.10 - English: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Flazheus Player Beta 1.0.02 changelog:
    - First Release

Flazheus Player 1.0.20 - English: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Flazheus Player 1.0.20 changelog:
    - Improved performance
    - Scrollbar change size depending on the number of files
    - Reduced the area of pressing the Options screen
    - Removed the delay of pressing the button to visualize display option

Flazheus Player 1.0.30 - English: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Flazheus Player 1.0.30 changelog:
    - Better performance than previous versions
    - List now to view 7 files once
    - Added icon loading

Flazheus Player 1.0.35 - English: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Flazheus Player 1.0.35 changelog:
    - New icon
    - Added information button
    - And other changes
    - Notification "No items"
    - Scrollbar hidden when do not need

Flazheus Player 1.0.36 - Italian: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    (Updated)Flazheus Player 1.0.36 rev 3 - English: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Versions of Flash supported:
    - Flash Lite 2.1 or below
    - Flash 8 or below
    Last edited by FANBOOK; 19-02-2010 at 00:45.

2. 5 کاربر از FANBOOK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Vamp!r3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    توی فکرای سمی !

پيش فرض

قفله چطور نصب میشه؟

4. 3 کاربر از Vamp!r3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Gladiator King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

اول آموزشی که آقا سجاد گذاشته بخون بعد فایل Idel_keylock.dmf که گذاشتم رو با فایل هم نام خودش توی CUST_THEME توی پوشه dmf جایگزین کن. همین

6. 6 کاربر از Gladiator King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام به همگی
    میبینم که تاپیک راه افتاد . مبارکه .
    نصب تم فلش مشکل نیست فقط احتیاج به دو سه تا فایل داره که میتونید از لینک زیر بگیرید .فقط کافی اون ها رو توی پوشه ی dmf کپی کنید تا جا نشین فایل های قدیمی بشه باقیش مثل cust کردن تم های معمولیه اگه مراحل رو درست رفته باشید گوشی رو که روشن میکنید صفحه ی سیاه میاد حالا باید گوشی رو روی حالت mass storage بذارید و کابل رو دوباره به گوشی وصل کنید . به پوشه flash contents برید و باقیه تم رو در اونجا کپی کنید . ( البته topmenu برای همه ی تم ها احتیاج نیست و نیز گاهی اوقات تم های فلش فایل های مخصوص خودشون رو دارن پس به جای استفاده از این فایل ها از فایل های خود تم استفاده منید تا مشکلی پیش نیاد . )

کد:
    راستی موفق شدم فونت رو هم عوض کنم که بعدا براتون میگم العان حسابی خوابم میاد .

تا بعد ......
    با این لینک دانلود مشکل دارم هر 3 تارو باید دان کنیم برای تم فلش؟؟/

8. 3 کاربر از FANBOOK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

من برای فول آیفون تم این 3 تا ورژن رو دیدم و گفتم یه توضیح بزارم چون خوب توضیح داده نمیشه و یا بعضا دوستان اشتباه میکنن ودر صورتی که مثلاخودم فکر میکردم که اونی معرفی شده توی صفحه اول ورژن جدید است ولی قدیمی هست و اولی است که از deposit باید دان کرد!!! و به نظرم اونو دانلود نکنید چون بیشتر زبون روی و منو روسی هست البته میشه تاپ منوش رو با این فایل انگلیسی کرد اولین لینک فایل dmf هست که میشه باش تم منو رو از روسی به انگلیسی تغییر داد و دومی یه فایل فلش هست که هنوز نمیدونم دقیقا باید چی کارش کرد باید به آموزش نَصب فلش مراجعه کنید

DOWNLOAD HERE:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

For English version download the above file and replace TopMenu.dmf with the one attached to this Post.

http://www.mylgcookie.com/index.php?action=dlattach;topic=5694.0;attach=1023 2
    کد:

ولی 2 تا ورژن بعدش و کاملتر و en اومده که بهتر آپدیت 2 رو من دان و نصب کردم و نسبتا خوب بود و بهتر از اولی بود

UPDATE 1 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Here is the newer version,

Almost every menu, folder, keypad......everything has been changed

Post by the original creator (with screen shots) [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

NOTE:In the screenshots in the above link, a lot of menu's are in russian but after you put the theme on your phone all of it is in english (use the download link provided in this post)

و آپدیت آخر که نتونستم دان کنم چون میرفت توی اون سایت روسی!!!
    دیگه نمیدونم چطوره حالا هرکی تونسته ثبت نام کنه یا لینک دیگه ای از این ورژن داره یه بوق بزنه

UPDATE 2 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Latest version, everything has been changed

Post by the original creator (with screen shots) [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

NOTE:In the screenshots in the above link, a lot of menu's are in russian but after you put the theme on your phone all of it is in english (use the download link provided in this post)

I havent translated the topmenu of this update yet

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در کل تم آیفون مورد قبول هست و میشه کار زیادی روش انجام داد مثلا من keulock htc رو الان روش ریختم و..... فقط این که توی تاپ منو لمس کردن آیکون ها هیچ افکتی نداره و حتی صدای تاچ هم نمیاد و یه جورایی مصنوعی به نظر میاد
    حالا نمیدونم همه ی تم ها این جوری هستن یا جدید ها این رفع شده یا تم های فلش باید نصب کنیم تا این که برای تاچ منو و آیکون ها جلوه ای باشه در کل از دوستانی که تم میزارن لطفا دقت کنن تم کامل باشه و ورژن های جدید باشه که باگ نداشته باشه و مشکلاتی نظیر تم ایفون که مشکل زبان وکامل نبودن و نداشتن افکت و...را نداشته باشه و اگه چیزی عوض کردن لطفا توضیح مناسب بزارن تا موچب گیج شدن کاربرها نشن خوب حالا این عوض کردن تم با فایل های dmf دیگه کاری نداره فقط کافی اون قسمت که میخواین تغییر بدین رو بجاش توی cust عوض کنید ینی میتوید مثلا فقط منو یا قفل را عوض کنید یا کلی ولی خوب روش تم فلش رو هنوز اکثرا مشکل دارن

10. 4 کاربر از FANBOOK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

تصاویر از ورژن آخر که فلش پلیر و اجرای فلش رو نشون میده با تم آخر آیفون با حجم 80 مگ!!! فقط من هنوز دان نکردم ولی ظاهرا زبانش روسیه راستی منم تونستم رجیستر بشم توی اون سایت دیگه مشکل ندارم و میشه هر چی خواستین دان کنم و تم براتون بزارم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

12. 4 کاربر از FANBOOK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز majid_sd2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    کارتشارژ.com

پيش فرض

من اینو دیده بودم ولی چون حجمش زیاد بود دان نکردم. امشب دانلود و نصب میکنم خبرشو میدم بهتون.

14. 4 کاربر از majid_sd2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

یه چیز دیگه نگران زبان روسی بودن تم آخر آیفون نباشید توی آموزش اصلی هم اگه ببینید گفته این تصاویر از سایت روسی اس که زبان اصلی گوشی رو روسی کرده ولی تم انگلیسه خیالتون راحت دانلود کنید

16. 2 کاربر از FANBOOK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه red dragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

با این لینک دانلود مشکل دارم هر 3 تارو باید دان کنیم برای تم فلش؟؟/
    با کودمش مشکل داری بگو یه جای دیگه اپلود کنم .
    برای هر تم فلش فرق داره ممکنه هر 3 تا لازم بشه ممکنه فقط یکیش لازم بشه .

یه چیز دیگه نگران زبان روسی بودن تم آخر آیفون نباشید توی آموزش اصلی هم اگه ببینید گفته این تصاویر از سایت روسی اس که زبان اصلی گوشی رو روسی کرده ولی تم انگلیسه خیالتون راحت دانلود کنید
    دوستان این لینک مستقیم دانلود این تمه .
    کد:
    Last edited by red dragon; 19-02-2010 at 22:07.

18. 3 کاربر از red dragon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز majid_sd2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    کارتشارژ.com

پيش فرض

تم آیفون 2 فول
    اینو نصب کنید فک کنم فلش هم ساپورت کنه.
    البته ساپورت فلش این گوشی اینجوریه که باید هر فلش رو که میریزی تو گوشی اسمش رو هم داخل یک فایل بریزی تا بتونه اجراش کنه.
    توضیحاتش
    Particular themes start up applications in style all basic element interface 1.izmeneny iPhone 2.vozmozhnost swf and games interface player 3.novy, radio dig , galleries, dialers, etc. 4. Capability of font change, from phone directly. Everything almost < law (as of right) > 5.obnovleno, that is possible 6. Java is in (to) keyboard majority standard image ytsuken 7.udalenny and good types instead of 5200 sounds -kb include (reach; make) ( weigh 700 kb ) 8.kast installed has blockades as codes before 15 to place of universal time standard code - it boost speed phone + game installed player ( ) " " ( 9.srazu Flash KR500 10.papka Flash content ayfon 0000 ) many many thing installation 11.vobschem 1. Shows inscribe black screen in phone after inclusion (participation) for computer in mode of interchangeable disk ( ) phone CAST 2.podklyuchite, but I dig folder of phone all ) ) ) ) ) FlashContents and theme ) ) hope you enjoy

لینک دانلود 80 مگ
    کد:

20. 3 کاربر از majid_sd2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •