تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 14 اولاول ... 41011121314
نمايش نتايج 131 به 137 از 137

نام تاپيک: کلوپ HTC HD Mini

آخر فروم باز Punisher_2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام..
    من چند روزی galaxy gio دستم بود..
    ولی ازش راضی نبودم.. ساپورتش بد بود...
    بر خلاف سخت افزار خوبی که داشت cpu 800 .ram 278.gpu ولی تو عمل اینطور نبود..
    خیلی از بازی ها رو اجرا نمیکرد و بعضی از برنامه ها هم مشکل داشت..
    قبلا X8 هم داشتم با اینکه سخت افزار ضعیفتری داشت و اندورید 2.1 داشت واقعا ساپورتش بهتر بود...
    واقعا راسته که میگن هیچ ارزانی به دلیل نیست...

دیشب یکی از دوستام طلبش شد بهم پشنهاد داد با htc HD MINI عوض کنم.
    منم که قبلا ویندوز موبایل یکی داشتم خیلی ازش راضی بودم قبول کردم.
    گوشی فوق العاده تمیز... حتی یک خش هم روش نیست.. فقط 6 ساعت مکالمه داشته..
    از دیشب راحت هر برنامه ای میخوام روش نصب میکنم...
    واقعا خیلی احساس راحتی میکنم..
    تا الان از راضی بودم.
    تا شب یک ریو ازش میزارم.

دوستان اگه سوالی داشتن بنده در خدمتم.
    Last edited by Punisher_2008; 06-07-2011 at 12:23.

2. این کاربر از Punisher_2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Punisher_2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام..
    خب امروز کامل این گوشی دستم بود.
    حسابی ازش کار کشیدم..
    خب میدونید که هر سیستم عاملی طرفداران و کاربرای خاص خودشو داره.. حتی جاوا.....
    خب اول از سرعت گوشی...
    هماطنور که میدونید سی پی یو این گوشی Qualcomm MSM7227 600MHZ و 384MB RAM سرعت گوشی رو بالا برده و همهچی خیلی راحت و روان کار میکنه. در ضمن مجهز به gpu هم هست.

ال سی دی این گوشی با وضوح HVGA یا 320 480 به توانایی نشان دادن 65 هزار رنگ کیفیت ال سی دیش عالیه ال سی دیش خیلی شاف و کیفیت خیلی خوبی داره . ولی زیر نور افتاب عالی نیست. متوسط هست ..
    میتونید هم خودتون نور ال سی دی رو تنظیم کنید و یا میتونید بزارید روی حالت اتوماتیک که از طریق سنسور خودش تنظیم کنه.

این گوشی سنسور برای خاموش شدن ال سی دی موقع مکالمه و نزدیک گوش بردن داره..

ال سی دی گوشی کاملا مناسب 3.2 اینچ و قابلیت مولتی تاچ هم داره. سرعت اینترنت با عالیه... تاچ گوشی فوق العاده حساس و کوچیکترین لمسی رو بلا فاصله پاسخ داده میشه.
    وبگردی با این گوشی واقعا لذت بخشه.. به خصوص قابلیت مولتی تاچ بودنش.

یکی از مهم ترین ویژگی که نظر من خیلی جلب کرد طراحی این گوشی هست..
    فقط میتونم بگم عالیه.. گوشی فوق العاده خوش دست و خیلی شیک هست.. مطمئنن اگه از نزدیک
    این گوشی رو دست بگیرید میفهمید من چی میگم...
    فکر کنم با این همه پستی که دادم متوجه شدین کلی گوشی عوض کردم ولی طراحی هیچ گوشی رو مثل این نپسندیدم.. واقعا شیک و با کلاسه..

دوربین گوشی 5 مگاپیکسل هست. فلش نداره ولی فوکوس خودکار و قابلیت تاچ فوکوس رو داره.
    لنز دوربین فرو رفتگی داره که از ضربه و خط در مراقبت بشه.. کیفیت عکساش نسبت به سایز 5مگاپیکسل میشه گفت متوسط به بالا.
    فیلم بردارید این گوشی وضوح کمی داره... CIF ولی با 25 فرم فیلم برداری میکنه.. در کل زیاد کیفیت نداره.

از لحاظ سیستم عامل.. سیستم عامل این گوشی ویندوز موبایل 6.5.3 حرفه ای هست.. اخرین ورژن ویندوز موبایل.
    خیلی ها فکر میکنند این سیستم عامل مرده هست . از جمله خودم..ولی هم چنان بالاتر از ویندوز فون7 هست.
    یک نگاهی به این امار بندازین.. ویندوز موبایل هنوز از ویندوز فون 7 بالاتره..

اگه یک نگاهی به سایت freewarepocketpc .net/ هم بزنید میبینید هنوز براش برنامه داره میاد.. به خصوص در همین ماه هم کلی برنامه امده چند تا بازی هم امده. بازی هاش معمولی هست. مثل بازی های سیمبین هست...تا الان هر برنامه ای که خواستم راحت گیر اوردم و خیلی راحت نصب و اجرا کردم. برنامه جت Slick و.. مرورگر... و...
    ولی دیگه به صورت رسمی براش اپدیت نمیاد. ولی توسط کوکر ها همچنان داره اپدیت میشه.. همین چند روز پیش یک رام دیگه هم براش عرضه شده..
    در مورد بازی باید بگم در کل یادمه همون موقع که ویندوز موبایل داشتم و ویندوز فون 7 نه امده بود کلا بازی خیلی کم برای ویندوز موبایل ساخته میشد بیشتر تو کار برنامه بود.
    در کل احتیاجی هم به اپدیت رسمی نداره.. چون دیگه نسخه الفا شده و مشکلی نداره که بخواین براش اپدیت بدن

رابطه کاربری بسیار زیبایی داره به خصوص که رامش رو هم عوض کردم. هواشناسی به صورتی 3D و متحرک و انمیشنی هست.
    درست مثل اندورید که وقتی مثلا هوا ابری هست ابرها روی ال سی دی میان و میرند.

یکی دیگه از ویژگی های این گوشی صداش هست.. صدای گوشی نسبتا بلند و با کیفیت هست. کلا از لحاظ صدا میشه نمره خوبی بهش داد.
    برای ویدیو هم که ویندوز موبایل بهترین ویدیو پلیر ها رو داره مثل core player که 99% فرمتهارو پخش میکنه..

از لحاظ ارتباطی این گوشی WI-FI.GPS. و بولوتوث داره و از این لحاظ مشکلی نداره.
    یک تسک منیجر هم خودش داره که خیلی راحت بتونین برنامه های در حال اجرا رو مدیریت کنید.

تا الان اصلا هنگ نداشته.. با اینکه کلی برنامه نصب کردم..خیلی راحت هر برنامه ای نصب میکنم رو اجرا میکنه..
    واقعا ویندوز موبایل ارشیو کاملی داره و هرچی بخوای داخلش پیدا میشه.
    البته قابلیت نصب اندورید هم داره .ولی بعضی از قابلیت های گوشی غیر فعال میشه.. در کل ویندوز موبایل رو ترجیه میدم.

سوالی بود در خدمتم.
    Last edited by Punisher_2008; 06-07-2011 at 23:00.

4. 2 کاربر از Punisher_2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه tapesh95's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    آبادان

پيش فرض

سلام دوستان همه نظرات رو خوندم. من از آبان 89 این گوشی رو دارم. متاسفانه توی خریدش هیچ نقشی نداشتم چون کادوی تولدم بود.
    در مورد این گوشی باید بگم که کنتراست صفحش خیلی بالاست اما رزولیشن افتضاح پایینه!!
    تاچش خیلی قویه و اینکه بعضی از دوستان گفته بودن باید فشار بدیم من خیلی تعجب کردم، بعضی مواقع اصلا اجازه نمیده دستت به صفحه برخورد کنه و کلیک میکته.
    شیشه روش به شدت آسیب پذیره مشکلی که برای یکی از دوستان پیش اومده بود برای من هم پیش اومده با یک ضربه معمولی صفحه شکست!! اما همه چیش کار میکنه. گارانتی گوشی من یاس و بیمش بیمه البرزه برای تعوض هم قیمت 100 هزار تومن رو به من گفتن.
    باتری گوش خیلی طول میکشید تا شارژ بشه (شاید 3 ساعت کامل در هر نوبت). اون اوایل خیلی خوب نشون داد و من خیلی راضی بودم بعضی مواقع سه روز مثل مرد کار می کرد. اما بعد از 5 ماه باطری گوشی کاملا تعطیل شد!!!
    وایرلسشم بعد از 6 ماه خراب شد!!!!
    در مورد سیستم عاملش باید بگم که خیلی مزخرفه، خیلی. واقعا هیچ نرم افزاری روش نصب نمیشه. خیلی مشکل میشه نرم افزار یا بازی رو پیدا کرد که روی این گوشی اجرا بشه!!!! در ضمن سیستم عاملش htc sense هستش خودشرکت توی ویندوز موبایل دستکاری هایی انجام داده خواسته یه سری امکانات اندرویید رو توی ویندوز بذاره که گلاب به روتون خیلی کار بدی کرده!!!

---------- Post added at 05:47 AM ---------- Previous post was at 05:47 AM ----------

در مورد اس ام اس ها اگه تعدادشون بالا بره توی پیام های فارسی یه مقدار هنگ میکنه. هنگ خود گوشی هم خداییش اونقدری که دوستان میگن زیاد نیست، خیلی کم هنگ میکنه.
    شارژرش خیلی قویه از نکات مثبت گوشیه
    دوربینش زیاد تعریفی نداره محافظ لنز هم که نداره
    صدای گوشی هم با توجه به باندهایی که کنار دوربین تعبیه شده قوی نیست
    قسمت هدفون گوشی خیلی ضایع طراحی شده، هدفونو که میزنی داخل گوشی قسمت فلزی نرینگی هدفون کاملا معلومه!!!!
    رینگتون گوشی امکانات جالبی داره مثلا وقتی زنگ میخوره اگه جلوی گوشی رو سمت زمین یا میز بگیری صدای زنگ گوشی رو کم میکنه شاید تو بقیه گوشی ها هم باشه من نمیدونم ولی برام جالب بود.
    htc فلزی که پشت گوشی زیر دوربین نوشته شده قطعا بعد از سه یا چهار ماه تک تکشون میوفتن!!!
    الان چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه ولی در کل توصیه برادرانه من به شما اینه که گول طراحی جذاب، گرافیک بالا و کنتراست فریب دهنده گوشی رو نخورید.
    معایب گوشی خیلی بیشتر از مزایاشه
    یا علی
    من فکر کنم یا شما با این گوشی کشتی کج میگیری و یا باهاش میری شکار گربه که بعد این مدت این همه بلا سرش اومده
    1.من 8 ماه بیشتر که این گوشی رو دارم و این گوشی 1 سال به بازار اومده و هنوز حتی رنگ اون نوشته htc هم تغییری ایجاد نکرده چه برسه به افتادن مرد مومن مگه برگه درخته
    2.از لحاظ نرم افزاری کلیه نرم افزارهای کاربردی براش پیدا میشه البته قبول دارم یکم کمترز گوشی های دیگه هست اما چیزی دسته کم نداره
    بازی هم به اندازه معمول داره مگر اینکه شما گوشی رو با پلیستیشن یا xbox اشتباه گرفته باشی
    3.در مورد کیفیت تصویر هم باید بگم نسبت به زینه ای که میکنی خوبه و میتونی این گوشی رو حتی با hd 2 مقایسه کنی و ببینی دسته کمی نداره و حتی رنگ هارو زنده تر هم نشون میده (البته نسخه های تایوانی که دیگه در بازار موجود نیستند)
    4.باید عرض کنم خدمتتون که سینس ربطی به اندروید نداره بلکه یه ویژگی هستش که اختصاص داره به گوشی های htc و معروفیتشم رو بخاطر دادن یه رنگو بوی تازه به ویندوز موبایل کسب کرد نه اندروید
    5.اگه با سرعت مسیج مشکل داری بخاطر نوع فارسی ساز هستش که بچه های ما این مشکل رو تا حدود زیادی برطرف کردن و یه وقتهایی هم ممکنه کم شدن جزئی سرعت به دلیل زیاد شدن اس ام اس های فارسی بوجود بیاد که قابل صرفه نظر کردن
    در کل گوشی خوبی هستش و ساخت خوبی نسبت به قیمتش داره جدیدن هم که اندرید داره واسش میادو اگه پروژه اندرویدش تکمیل بشه قیمت گوشی بالا میره بخاطر ساپورت کردن 2 سیستم عامل
    حتی هکر ها ابونتو رو هم روش پورت کردن قابل توجه

موفق باشید

6. این کاربر از tapesh95 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه zakereh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض از كجا htc hd mini بخرم?

سلام.گوشي فعلي من HTC P3450 هست. دو سه ماهه صفحه اش يك خط هاي قرمزي افتاده زير صفحه اش. گوشي خوبيه اما ديگه به زحمت شارژميشه.حتي باطريش هم عوض كردم.4 سال ازش كار كشيدم.مثل دفترچه يادداشت و رايانه همراهه برام.همه چيزش عاليه.مخصوصا ويرايش آفيسش كه همه كار من با اين بخششه و اينترنتش. حالا كه ديگه نميتونم درستش كنم ميخواهم گوشي بخرم.اون هم HTC HD mini ولي هيچ جا پيدا نميكنم.حتي دست دوم. كسي ميتونه كمكم كنه يك آدرسي چيزي بهم بدهيد

اگه نباشه جاش خالی می مونه danavan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام.
    دوستان گوشیم از دستم افتاد صفحش شکست منم عوضش کردم الان سیستم مجاورتش درست کار نمیکنه همین که شماره ای رو میگیرم صفحش خاموش میشه و باید کلی نقاط مختلف صفحه رو لمس کنم تا دوباره روشن شه ، حوصله دوباره هزینه کردن هم ندارم
    چطور میشه این سیستم کجاورت رو غیر فعال کرد؟ راهی داره یا نه متشکرم.

داره خودمونی میشه akbarrazmi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    سرزمین پریان

پيش فرض

با سلام

دوستان عزیز یک فارسی ساز خوب برای این گوشی میخواستم..

(و اسم اون برنامه که برای ویندوز 7 جهت ارتباط با گوشی ضرورت داشت)
    سپاس

داره خودمونی میشه akbarrazmi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    سرزمین پریان

پيش فرض

کاربران فعال! گوشی داران! مدیران! دوستان، یکی جواب بده.. یک زمانی من خودم نمیزاشتم 10 دقیقه از ارسال کسی بگذره.. حالا چی شده که یکی جواب ما رو نمیده؟!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •