تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 9 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 84

نام تاپيک: شگرد جدید شرکت شاتل در کلاه برداری

آخر فروم باز online_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

مطابق مصوبه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور,به آدرس
    http://cra.ir/EArchive/EArchiveF/Item.asp?ParentID=261&ItemID=1256
    شرکت موظف است برای سرویس 128 کیلو بیت بر ثانیه با ضریب اشتراک 1 به 10 طبق جدول زیر ارائه دهد.

http://cra.ir/EArchive/EArchiveF/Item.asp?ParentID=126&ItemID=1314

شركت‌هاي ارائه‌دهنده خدمات موظف هستند نسبت به نصب و راه‌اندازي تجهيزات در محل مشترك اقدام و پس از تحويل پهناي باند نسبت به تنظيم صورت جلسه اقدام كنند. علاوه بر اين شركت‌هاي ارائه‌دهنده خدمات موظف هستند نرم‌افزار لازم براي اندازه‌گيري لحظه‌اي پهناي باند را روي پايانه كاربر نصب و راهنمايي لازم را انجام دهند.
    طبق:
    http://cra.ir/EArchive/EArchiveF/Item.asp?ParentID=261&ItemID=1256

---------- Post added at 03:51 PM ---------- Previous post was at 03:49 PM ----------

یعنی در بدترین شرایط شما چند برابر سرعت که حق شما است دانلود میکنید.
    سرعت من خیلی بالاست. معمولا 250 کیلوبایت هست. شبها هم کمتر از 2 گیگ دانلود نمیکنم و ماکسیموم هم چیزی در حدود 4 گیگ هست. اما دلیل نمیشه حقیقت رو کتمان کنم.

اصلا میگیم این حرف شما درست باشه. این مذخرفات چیه که تحویل آدم میده؟ مملکت که برای راپیدشیر و سایت ها ی دانلود قانون نگذاشته که سرعتشون رو بیارن پایین؟

اینا دارن میگن ما سرعت بالا نمیخوایم. میگن به ماهمون 128 که گرفتیم, بدین. اونا سرعت 250000 گیگ در ثانیه نمیخوان که به زور دارن بهشون میدن تا در عوض سرویس مذخرفی بهشون بده که فقط اسما سرعتشون 2 مگابیت یا 1 مگابیت باشه. اونا میگن ما به همون سرعت 128 و حتی 64 هم قائلیم ولی همون رو به ما بدید (از خودم نمیگم, تاپیک شاتل رو یه نگاه بندازید)

حسابی کله شق شدن. کله خری تا یه حدی. هر چی بهشون میگی چرا سرعت فلان جا رو آوردی پایین جواب چرت و پرت میدن. این یعنی اینکه به مشتری به اندازه ی مگس هم احترام نمیذارن.

غلط کردن وقتی سرعت آوردن بالا, باید با همون سرعت هم سرویس بدن. کسی به اونا نگفته که سرعت رو بیاره بالا که بعدا کسی رو منت بدن. بیخود کردن سرعت رو آوردن بالا باید هم پاسخگو باشند. شاید یه نفر به خاطر همین سرعت اومده باشه شاتل. حتما دیدید که پشتیبانی گاهی به معترضان میگه: ما داریم به شما بیش از سرعت شما, سرویس میدیم. نده آقا, نده, در عوض همون سرعت 128 رو درست و حسابی بده.

2. 7 کاربر از online_amin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ONE PIECE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

لعنت به هر چی شرکت دزده.
    چه دزدایی هستن.!

4. این کاربر از ONE PIECE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

پس چرا از هر کی که شاتل داره وضیعت سرویس دهی رو می پرسم میگه عالیه از صبانت بهتره . یعنی این قدر خرابه !!!
    سلام
    من هم تا مدتی پیش شاتل رو به همه معرفی می کردم تا حدی که به طور مستقیم یا غیر مستقیم حدود ۱۰۰ تا مشتری برای شاتل مشهد جور کردم (‌بدون یک ذره چشم داشت ) . تا چند ماه پیش هم خوب بود . همون سرعت واقعی خودت رو می داد و قطعی بسیار پایینی داشت . اما اخیرا مثل اینکه سیاستش عوض شده . اینا تصمیم گرفتند ادای سایر شرکت ها رو در بیارن که متاسفانه با شکست رو برو بوده اند .
    توصیه من به شرکت شاتل اینه که مجددا وضعیت رو به همون وضع چند ماه پیش بر گردانند . ما به همون سرعت خودمون راضی هستیم . نه اینکه هر وقت کار داری سرعت پایین باشه وقت های دیگه بالا ! یا اینکه یک شب من ۲ گیگ دانلود کنم دوستم ۲۰۰ مگ شب دیگه بر عکس !
    یکی از مهمترین خصوصیات یک شرکت خوب ثبات در خدمات هست که متاسفانه شاتل طی چند ماهه اخیر اون رو از دست داده . الان هم شرکت های خارجی که سرور اجاره می دهند یکی از مهمترین پارامتر ها در مقایسه ثبات سرعت ( dedicated ) است نه سرعت کیلویی (burstable) که یک وقت بالا باشه یک وقت پایین .
    الان نمی دونم بین من سرویس اکو ۵۱۲ و سرویس اکو ۱۲۸ چه فرقی هست . فقط همین که من نزدیک ۳۰ هزار تومان پولم رو توی جوب ریختم !
    خوب اینجوری که دفعه ی دیگه میرم یک شرکت دیگه .
    در جواب شما که میگید جاهای دیگه : حداقل در مشهد همه ی شرکت ها همین طور هستند . مثلا صبانت به هر بقالی یک نمایندگی داده و هیچکی هم ( هیچ مکان مشخصی ) واسه پشتیبانی مشخص نیست . مثلا شما رمزت رو بخوای عوض کنی باید به همون بقال مراجعه کنی . مزیت شاتل باز اینه که شما نیم ساعت پشت خط می مونی . بعد یکی هست که یکم باهاش حرف زنی و سر کارت بزاره ( به شوخی )
    آفتاب ( پارس آنلاین ) هم که نگو و نپرس . هر کی گرفته آخرش یک ماهه بوده .
    شرکت های دیگه هم تعریفی ندارند .
    خدا کنه بیان منتطقه ی ما رو فیبر نوری کنند که مستقیما از همون مخابرات بگیرم که وقتی مشکل داره نگن مشکل از مخابراته !

6. 8 کاربر از karname بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehrdad_goleyakh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوستان من میخواستم 512 اکو شاتل رو بگیرم چون خیلی ها گفتن سرعت دانلودش از صبا نت بیشتره پس با این تفاسیر میگین صبا نت بگیرم بهتره؟ اگه صبا نت هم بخوام بگیرم 1 مگ میگیرم، مرکز مخابراتیم فدائیان هستش.

8. این کاربر از mehrdad_goleyakh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

من احتمال میدم اونا نفراتی دارن که به سایتها و انجمن های مختلف سر میزنه و گزارش میده.

احتمالا از وقتی اونا فهمیدن که دلیل کوچ نکردن ما چیه, اینطوری شروع به حروم خوری کردن . منظورم از وقتی اونا فهمیدن که ما از شاتل نمیریم یه شرکت دیگه چون میگیم بقیه شرکتها هم همینطوری هستن اونا با خودشون گفتن الان بهترین موقعیت برای ماهی گرفتن از آب گل آلود هست.

10. 4 کاربر از online_amin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

دوستان اروم باشید
    بهترین راه حل رو دوماه پیش من و مهرداد ارائه کردیم کسی گوش نکرد
    بهترین راه حل خرید و استفاده از سرویسهای ماهواره ای یک طرفه هست .
    به امید خرید و توزیع پهنای باند نباشید که این اینترنت ، اینترنت بشو نیست ! ( تا گوساله گاو بشه دل صاحبش آب میشه)
    توصیه من :
    خرید یک اکانت 128 از مخابرات به قیمت ماهی 10 تومن
    اگر هم پورت مخابرات نباشه با وایمکس !یک 128 با 3 گیگ درماه کافیه که میشه 15 تومن اون هم باری ارسال هست و استفاده ای برای دریافت نداری.
    خرید یک اکانت ایزی اسکای نامحدود 512 و استفاده از سرویسهای جهانی به قیمت 13 تومن برای دریافت از اینترنت به شیوه ماهواره یک طرفه
    البته برای دانلودرها توصیه میشه چون من نیازی به دانلود ندارم ولی با توجه به تجربه ای که دیدم بهترین روش همینه
    ساده تر بگم فکر کنید اینجا دورترین سرزمینی است که نه بارانی دارد نه آفتابی چشمتون رو بر روی تبلیغات راهزنانی مثل صبانت و شاتل و امثالهم ببندید.
    من باب تجربه عرض میکنم :
    اعصاب خوردی از قطعی سرویسها
    کل کل کردن با یه مشت دیپلم ردی که در حد شات داون کردن ویندوز مدرک گرفتند ( در بالا اشاره شد که طرف فرق دوتا سیستم عامل رو نمیتونه تشخیص بده طبق گفته این دوستمون.)
    هر روز قطعی به خاطر اعتصابات و جواب ندادن تلفنها ( صبانت هم که همینجوریش قطعی داره)
    منتظر موندن و توی صف موندن برای گیر اوردن یه پورت اضافی
    پرداخت 10 تومن برای هر گیگ ! که واقعا سر گردنه است. اون هم برای این سرویس زپرتی.
    ضمن اینکه در سرویسهای ماهواره قیلترینگ نداری
    IP سیستم شما یه IP از قبرس و جای دیگه میتونه باشه
    امکان بازی انلاین رو داری
    امکان دیدن شبکه های تلوزیونی انلاین ( با شبکه های ماهواره فرق میکنه)
    امکان چک میل کردن رایگان ! بدون نیاز به اتصال به اینترنت.
    من خودم تجربه نکردم و نمیدونم در کل چطوریه ولی مهرداد گرفته و راضیه و تا حالا هم 10 نفر از بچه ها گرفتند که فکر مکنم آخرش کار هممون به اینجا میرسه .
    در ضمن هدف اگاهسازی بود میبنیید که لینکی هم برای تبلیغ نداره.
    فقط اینو بگم منتظر خرید پهنای باند و بهبود سرویسها نباشید که یه جورایی توهمه.

12. 6 کاربر از KING_DESIGNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مشاور خدمت سربازی mani6606's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

تا جایی که من فهیدم اینترنت ماهواره ای همان دانلود افلاین است حالا 2 سوال 1- قیمت تجهیزاتش چقدره 2- گیر نمیدن (من یک جا خوندم اگر sent نداشته باشیم )

آخر فروم باز MaSoUd555's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ضمن اینکه در سرویسهای ماهواره قیلترینگ نداری
    سلام رام جان

بنا بر اطلاعات ناقص من قیلترینــــگ روی سنده نه رسیو

اشتباه میگم؟

مشاور خدمت سربازی mani6606's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

سلام رام جان

بنا بر اطلاعات ناقص من قیلترینــــگ روی سنده نه رسیو

اشتباه میگم؟
    این هم حرفیه . تازه مگر اینا میذارن شما برای 1 ثانیه با ماهواره چیزی Sent کنی کمتر از همین 1 ثانیه شناسایی شدی.

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

فیلترینگ رو رسیو هست اینکه دیگه تابلو هست.

بعدش هم فکر کنم با این روش دیگه ارسال ها رو به صورت رمزی, به یه جای مخصوصی میفرستی و اونها از اونجا میفهمن شما چه سایتی رو در خواست کردی.

میشه هزینه کلش رو بگید؟

چون من از چند نفر پرسیدم میگفتن بالای 60 خرج داره. ولی طبق حرف و اینطور که از حرف شما بر میاد کمتر از 30 تومان میشه.

یه کارت --- و LNB و دیگه چی؟

آیا کمتر از 30 تومان میشه؟

این هم حرفیه . تازه مگر اینا میذارن شما برای 1 ثانیه با ماهواره چیزی Sent کنی کمتر از همین 1 ثانیه شناسایی شدی.
    با ماهواره چیزی سنت نمیشه اون ADSL برای همین هست. تازه شنیدم برای سنت کردن نیاز به Transmitter هست که در نتیجه اگر شما بخوای هم که سنت کنی, نمیتونی.

17. این کاربر از online_amin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •