تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: مشکل باز کردن صفحات https

آخر فروم باز tonypb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Usa

پيش فرض مشکل باز کردن صفحات https

سلام...
    من یه چند هفته ای هست که یا نمیتونم صفحات https رو باز کنم یا به زور...نمیدونم چی کار کنم.
    از شاتل سرویس دارم.(کاش نداشتم)
    با پشتیبانیش که نیم ساعت صحبت کردم کل حرفش این بود:مودم رو ریست سخت افزاری کنید...
    با دو تا مودم و دو تا سیستم امتحان کردم ولی هنوز مشکل دارم...مخصوصاgmail.یا حتی بازی آنلاین مثل WoW که میخوام بازی کنم اصلا پاسخی نمیگیرم...چراغ اینترنت اصلا چشمک نمیخوره تو بازی اینگار هیچی...
    نمیدونم چی کار کنم...مشکل از منه یا شاتل؟؟؟
    ممنون.

(امیدوارم جای درستی تاپیک زده باشم)

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk

2. این کاربر از tonypb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه metal0003's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

این مشکل من هم چند هفته دارم همین جور که همه می دونن سرعت این پروتکل به شدت کم کردن من حتی تو سایت بانک هم به زور میرم بیشتر وقت اداری خوبه

4. این کاربر از metal0003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه امین1356's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام...
    من یه چند هفته ای هست که یا نمیتونم صفحات https رو باز کنم یا به زور...نمیدونم چی کار کنم.
    از شاتل سرویس دارم.(کاش نداشتم)
    با پشتیبانیش که نیم ساعت صحبت کردم کل حرفش این بود:مودم رو ریست سخت افزاری کنید...
    با دو تا مودم و دو تا سیستم امتحان کردم ولی هنوز مشکل دارم...مخصوصاgmail.یا حتی بازی آنلاین مثل WoW که میخوام بازی کنم اصلا پاسخی نمیگیرم...چراغ اینترنت اصلا چشمک نمیخوره تو بازی اینگار هیچی...
    نمیدونم چی کار کنم...مشکل از منه یا شاتل؟؟؟
    ممنون.

(امیدوارم جای درستی تاپیک زده باشم)

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
    با سلام
    مشکل کندی HTTPS (پورت 443) ارتباطی به ISP نداره و از سمت شرکت زیر ساخت جهت مقابله با وی P ان SSTP سرعتش محدود شده. البته در حال حاضر محدودیت سرعت بر روی کلیه پورتها به غیر از چند تا پورت استثنا مثل پورت 80 (HTTP) هم اعمال شده!
    جای تعجب و تاسف داره که پشتیبانی شاتل از این موضوع بی خبره و بجای راهنمایی درست نسخه الکی میپیچه!
    در خصوص اینترنت بانک بانکها کندی HTTPS مشاهده نمیشه چون این اعمال محدودیت بر روی IP بانکها اعمال نشده.
    در ضمن ارتباط وی P ان بین بانکها از طریق اینترنت نیست بلکه از طریق اینترانت (MPLS) و بک آپ VSAT انجام میشه که هیچ محدودیتی ندارن.
    با تشکر
    Last edited by امین1356; 17-12-2011 at 22:12.

6. 2 کاربر از امین1356 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز tonypb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Usa

پيش فرض

با سلام
    مشکل کندی HTTPS (پورت 443) ارتباطی به ISP نداره و از سمت شرکت زیر ساخت جهت مقابله با وی P ان SSTP سرعتش محدود شده. البته در حال حاضر محدودیت سرعت بر روی کلیه پورتها به غیر از چند تا پورت استثنا مثل پورت 80 (HTTP) هم اعمال شده!
    جای تعجب و تاسف داره که پشتیبانی شاتل از این موضوع بی خبره و بجای راهنمایی درست نسخه الکی میپیچه!
    در خصوص اینترنت بانک بانکها کندی HTTPS مشاهده نمیشه چون این اعمال محدودیت بر روی IP بانکها اعمال نشده.
    در ضمن ارتباط وی P ان بین بانکها از طریق اینترنت نیست بلکه از طریق اینترانت (MPLS) و بک آپ VSAT انجام میشه که هیچ محدودیتی ندارن.
    با تشکر
    ممنون از توضیح کاملتون...فکر میکردم اشکال واقعا از مودم هست..

کاربر فعال انجمن عکاسی sinaxex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

دوستان پورت 443 هیچ مشکلی نداره و ممئنا اگر مشکلی دارید از جانب ای اس پی اتون هست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •