تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 9 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 84

نام تاپيک: شگرد جدید شرکت شاتل در کلاه برداری

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

مانی جان هم میتونید خودتون پرداخت کنید که ارزونتر در میاد ولی دردسر زیادی برای تبدیل به دلار داره هم این که میتونید به resler ایرانی پرداخت کنید که یه خورده گرونتره و دقیقا هون قیمتی میشه که عرض کردم.
    در ضمن تاپیک به بیراهه نرفت سئوالاتی پرسیده شد کنجکاویهایی شد جواب هم داده شد ! من نمیدونم این وسط به کی برخورده موضوع تاپیک که مشخصه شکایت از یک شرکت بدنام و بد سابقه . که فقط اسما یک پشتیبانی داره .دوستان دروغ میگم؟

2. این کاربر از KING_DESIGNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مشاور خدمت سربازی mani6606's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

بر منکرش لعنت

4. این کاربر از mani6606 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Inter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    برزخ بین بهشت و جهنم

پيش فرض

کاربر عزیز KING_DESIGNER

من تو هرتاپیکی رفتم از وایمکس بگیر تا ADSL مخابرات و یه چندتا تاپیک دیگه، تا یه سری شاکی شدن از سرویسشون شما شروع میکنی صحبت از اینترنت ماهواره ای میکنی

یه تاپیک بزن و اینقدر سایر تاپیکها رو به بیراهه نکش !

اگرم اجازه تاپیک زدن بهت نمیدند پس

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

مانی جان هم میتونید خودتون پرداخت کنید که ارزونتر در میاد ولی دردسر زیادی برای تبدیل به دلار داره هم این که میتونید به resler ایرانی پرداخت کنید که یه خورده گرونتره و دقیقا هون قیمتی میشه که عرض کردم.
    در ضمن تاپیک به بیراهه نرفت سئوالاتی پرسیده شد کنجکاویهایی شد جواب هم داده شد ! من نمیدونم این وسط به کی برخورده موضوع تاپیک که مشخصه شکایت از یک شرکت بدنام و بد سابقه . که فقط اسما یک پشتیبانی داره .دوستان دروغ میگم؟
    شما بحث ماهواره رو پیش کشیدی که حس کنجکاوی یکسری گل کرد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

کاربر عزیز KING_DESIGNER

من تو هرتاپیکی رفتم از وایمکس بگیر تا ADSL مخابرات و یه چندتا تاپیک دیگه، تا یه سری شاکی شدن از سرویسشون شما شروع میکنی صحبت از اینترنت ماهواره ای میکنی

یه تاپیک بزن و اینقدر سایر تاپیکها رو به بیراهه نکش !

اگرم اجازه تاپیک زدن بهت نمیدند پس
    من هم با نظر ایشان موافقم و این مورد هم جاهای دیگه مشاهده کردم ( شخصش یادم نیست ) .
    لطفا مطلب رو منحرف نکنید .
    بحث سر چیزه دیگه ای هست .
    قصدمون هم اینه که یک تحدید ایجاد کنیم برای شاتل که دوباره عین آدم سرویس دهی کنه . نه یک کلمه بیشتر نه یک کلمه کمتر

کـاربـر بـاسـابـقـه rozbeh85's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

آخه بدبختی آنقدر تو این مملکت انحصار هست که از شاتل بکنیم کجا بریم؟؟؟!!!!!
    همه جا همین آش و همین کاسه است.
    دیوانه ها میگن رپید قوی نیست برید با موزیلا چک کنید، آدم میمونه چی بگه رپید که هاست هست خوب نیست اون وقت موزیلا که هاست نیست واسه تست خوبه

9. این کاربر از rozbeh85 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

برای بار هزار و یکم !! هیشششش آروم باشید !

inter : اولا صحبت من کلی بود و با شخص خاصی صحبت نکردم دوما دیگران در تاپیکهای دیگری به این موضوع اشاره کنند به من چه ؟ یه چیزی بگید که دو زار منطق خرجش شده باشه ! جناب من درسشو خوندم شما هم درسشو خوندی ؟ میدونی تفاوت دسترسی ها چیه ؟ میدونی میزان اتلاف انرژی چقدره ؟ میدونی اینجوری چقدر سرمایه به کشور بر میگرده ؟ ناسلامتی گفتند که امسال سال الگوی مصرفه میدونی اسراف انرژِی شرعا حرامه .

فعلا که نظر دوستان چیز دیگریست شما هم اگه همچنان مصر هستید که میتوانید از شاتل یه قرون پول از دست رفته رو برگردونید بسم اله سازمان مقررات رادیویی بدو پله ها رو بالا پایین کن ! ضمنا زیر میزی و خرجی و شیرینی دوستان و اذناب و یاران و همکاران رو هم فراموش نکنید..

در ثانی : این روش غیر قانونی نیست ! و امکان رد گیری هم نداره ! 23 میلیون کاربر هست ! چندتاشو میخوان بشمرن ؟
    ضمن این که از درسشو خوندم شما هم درسشو خوندی ؟ مدرکشو دارم و میدونم در حال حاضر بهترین روش اینه اگر شما روش بهتری سراغ داری بفرما و گرنه در غیر این صورت اسپم تولید نکن .

و اگر سند داری بیا مستند صحبت کن فقط با سند و مدرک !!

11. 5 کاربر از KING_DESIGNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

شما بحث ماهواره رو پیش کشیدی که حس کنجکاوی یکسری گل کرد.
    جواب شما لابلای تاپیک قبلی داده شده و نیازی به توضیح دوباره نیست.
    ضمنا چنانچه شما در شرکت شاتل آشنایی دارید بگید حتما پست شماره اول این تاپیک رو بخونه البته گفتم اگر دارید .

13. این کاربر از KING_DESIGNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Inter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    برزخ بین بهشت و جهنم

پيش فرض

برای بار هزار و یکم !! هیشششش آروم باشید !

inter : اولا صحبت من کلی بود و با شخص خاصی صحبت نکردم دوما دیگران در تاپیکهای دیگری به این موضوع اشاره کنند به من چه ؟ یه چیزی بگید که دو زار منطق خرجش شده باشه ! جناب من درسشو خوندم شما هم درسشو خوندی ؟ میدونی تفاوت دسترسی ها چیه ؟ میدونی میزان اتلاف انرژی چقدره ؟ میدونی اینجوری چقدر سرمایه به کشور بر میگرده ؟ ناسلامتی گفتند که امسال سال الگوی مصرفه میدونی اسراف انرژِی شرعا حرامه .

فعلا که نظر دوستان چیز دیگریست شما هم اگه همچنان مصر هستید که میتوانید از شاتل یه قرون پول از دست رفته رو برگردونید بسم اله سازمان مقررات رادیویی بدو پله ها رو بالا پایین کن ! ضمنا زیر میزی و خرجی و شیرینی دوستان و اذناب و یاران و همکاران رو هم فراموش نکنید..

در ثانی : این روش غیر قانونی نیست ! و امکان رد گیری هم نداره ! 23 میلیون کاربر هست ! چندتاشو میخوان بشمرن ؟
    ضمن این که از درسشو خوندم شما هم درسشو خوندی ؟ مدرکشو دارم و میدونم در حال حاضر بهترین روش اینه اگر شما روش بهتری سراغ داری بفرما و گرنه در غیر این صورت اسپم تولید نکن .

و اگر سند داری بیا مستند صحبت کن فقط با سند و مدرک !!
    اون پست من فقط تذکر به شما بدلیل به انحراف کشیدن بحث بود نه جانبداری از شرکت X یا Y یا قانونی بودن یا نبودن اون کار

در ضمن خود بنده هم از شاتل سرویس ندارم و فعلاً هم با این اوضاع نخواهم گرفت

لطفاً این بحث رو همینجا تموم کنید تا تاپیک روی محور موضوع اصلی اش پیش بره.

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

اولا شما حق ندارید به من تذکر بدید !
    دوما ! مدرک ؟ داشتی صحبت کن نداری اسپم تولید نکن !
    سوما اگاهی برای همه کاربرا بوده عوض دستت درد نکنه است دیگه ؟
    چهارما ک حرفی هست که همیشه هم گفتم حتما هرجایی هم که دنبال نوشته های من بود این مطلب رو دیدی !
    حرف زدن با کسی که منطق نداره نشونه حماقته
    مدرک داشتی بفرما اگر هم نداری ..

16. 2 کاربر از KING_DESIGNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •