تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 9 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 84

نام تاپيک: شگرد جدید شرکت شاتل در کلاه برداری

مشاور خدمت سربازی mani6606's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

من تا جایی که شنیدم یک دیش معمولی مثل همین دیش های رسیورهای ساده با یک LNB و یک کارت --- برای انتقال اطلاعات دریافتی از LNB دیش به کامپیوترنیاز است.

2. این کاربر از mani6606 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

رو رسیو هست اینکه دیگه تابلو هست.

بعدش هم فکر کنم با این روش دیگه ارسال ها رو به صورت رمزی, به یه جای مخصوصی میفرستی و اونها از اونجا میفهمن شما چه سایتی رو در خواست کردی.

میشه هزینه کلش رو بگید؟

چون من از چند نفر پرسیدم میگفتن بالای 60 خرج داره. ولی طبق حرف و اینطور که از حرف شما بر میاد کمتر از 30 تومان میشه.

یه کارت --- و LNB و دیگه چی؟

آیا کمتر از 30 تومان میشه؟

با ماهواره چیزی سنت نمیشه اون ADSL برای همین هست. تازه شنیدم برای سنت کردن نیاز به Transmitter هست که در نتیجه اگر شما بخوای هم که سنت کنی, نمیتونی.

100 تومن کلش.

این شاتل با خودش گفته بقیه شرکتها وضعشون از ما بدتره.بذار ما هم محدودیت بذاریم.کسی جرات نمیکنه انصراف بده.

ولی نمیدونه من اگه شده با Dial-Up وصل بشم پول مفت به اینا نمیدم.

مردک پر رو برگشته میگه چون شبا اشتراک شما share میشه سرعت کم میشه.غلط می کنید Share میکنید.

4. این کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

اروم باشید ( برای بار هزارم )
    عرض کردم که برای ارسال نیازی به استفاده از ماهواره نیست ! ارسال از طریق وایمکس ویا ADSl با سرعت 64 نامحدود و یا 128 مخابرات و یا 128 حجمی و... حتی GPRS موبایل انجام میشه و هزینه اش در ایران همونیه که پرداخت میشه و طرفتون شرکتی هست که ازش سرویس میگیرید
    خوب بعد از ارسال باید مسلما یه بازخوردی انجام بشه به اون رسیو گفته میشه !
    برای دریافت از ماهواره استفاده میکنیم ( وسایل مورد نیاز LNB معمولی ، دیش 90 ، --- )
    موارد اول و دوم رو میدونین و نیازی به توضیح نیست مورد سوم رو میتونین به هرکسی بگید براتون پیدا کنه در صورت لزوم با خودم تماس بگیرید.
    ولی دریافت به چه شکلیه نوک بشقاب پرنده رو به سمت NSS میگیرید و بقیه مراحل توسط دوستان دیگر انجام میشه.
    ضمن اینکه ماهی 13 تومن هزینه در بر دارهو در صورت قطعی از طرف شرکت اصلی و پرووویادر اروپایی به همگی جوایزی پرداخت میشه ( از جمله اکانت و ...)
    یعنی اینو بگم مشتری مداری حد و مرز نمیشناسه نه مثل این کلاهبردارهایی که برای چک کردن توسط کارشناس 15 تومن طلب میکنن !
    ضمن اینکه تمامی امکاناتی که در قبل گفته شد هم دارید
    بقیه موارد هم گه گفته شده و میدانید.

در مورد ارسال از طریق ماهواره :
    خیلی پیگیر این قضیه بودم ولی در حال حاضر به خاطر شلوغیهای موجود امکان تماس با واحد ( اسمشو نبر ) نیست و باید بپرسیم آیا امکان استفاده از LNB های دوطرفه هست یا نه که اگر اطلاعات این دستور رو داد که امکان ارسال هم قانونیه در اون صورت مودمی به قیمت 90 تومان احتیاج خواهید داشت که تا شش ماه هم به صورت مجانی میتونید از سرویسهای دوطرفه لذت ببرید ( سرعت دومگ و مجانی بدون نیاز به ارسال از طریق تلفن و وایمکس و غیره ..)
    وبعد از شش ماه باپرداخت ماهی 60 تومان سرویس 1 مگ دارید و با پرداخت ماهی 120 تومان سرویس 2 مگ
    فکر کنم عادلانه باشه ؟
    سئوالی بود در خدمتم. فقط اینو بگم جنبه اگاه سازی داره و به هیچ عنوان تبلیغی در کار نیست . خوب هست که تمامی دوستان از تمامی روش های برقراری و اتصال به اینترنت اگاهی پیدا کنند.
    فقط تنهای مشکل در این روش این هست که با شروع یک طوفان و یا یک باران ! سرویس کم سرعت میشه حدود 2 کیلو البته در بدترین حالت رو میگم ولی خوب در دریافت دیتا فرقی با شبکه های تصویری نداره
    در واقع هرچقدر اونها دچار اختلال بشوند این سرویسها هم به همون مقدار کاهش سرعت خواهند داشت.

در مورد سئوال تو مسعود جان دوستان توضیح دادند قیلترینگ در هنگام برگشت دیتا و یا دریافت رخ میدهد و ربطی به این قضایا ندارد

در مورد تجربه : مهرداد شاهد زنده است دیگه میتونی ازش بپرسی ایشون توی منطقه عباس اباد هستند و خط خونشون 2-3 سالی میشه توی نوبت ADSL هست گفتند انشاللهههههههه قراره بیاد !
    واسه همین ایشون از سرویسهای ماهواره ای و خط دایال آپ منزل استفاده میکنند . ولی برای کاهش هزینه من گفتم از وایمکس استفاده کیند که بصرفه تر هستش !

راستی با خرید این سرویسها ضرب شستی به لنگرهای کشتی نشون خواهیم داد که دیگر کاربرای محترم رو نادان فرض نکنند و بیخود و بی جهت به کابلهای محترم فیبرنوری در پهنای بیکران فجیره !!!! برخورد نکننند واقعا چقدر مارو نادون فرض کردند.
    Last edited by KING_DESIGNER; 13-02-2010 at 17:56. دليل: ی

6. 5 کاربر از KING_DESIGNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

اگر 100 تومن باشه که خیلی عالیه برای خرید اکانت در ایران نماینده خاصی داره ؟ در ضمن یکی این سوال من رو جواب ده " مخابرات و اطلاعات و......" گیر نمیدن؟؟
    Last edited by mani6606; 13-02-2010 at 17:56.

آخر فروم باز MaSoUd555's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فیلترینگ رو رسیو هست اینکه دیگه تابلو هست.
    شما یه سرچ تو گوگل بزن میفهمی رو سنده(منظورم اینه یه کلمه که قـــــــیلتر هست رو سرچ بزن)

منظور شما شاید چیزایی مثل فایل فلش باشه که اون کلا با این فرق داره در اون صورت روتر رو طوری کانفیگ میکنن ک هیچ کدوم از فایلهای فلش رو رد نکنه
    Last edited by MaSoUd555; 13-02-2010 at 18:10.

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

مسعود جان ! دوست عزیزم یه خورده فکر کن ! بعد پست بزن
    وقتی که چیزی رو میفرستی ! به سمت سرور میره ولی بازخوردش به شما چیه ؟ (( همون صفحه کذایی مشترک مخترم دسترسی به این وب سایت مقدور نیست )) خوب ؟
    پس میره ! ولی مخابرات روی کار میاد ولی دستور شما به جایی که میخواستید رفته خیالت راحت گفتم که شاهد دارم مهرداد که خودش هم تا شب میاد یه دوری میزنه و جواب همه رو میده ( همونی که روی اواتارش عکس یانگوم رو گذاشته به خاطر این که از یه شرکت کره ای سرویس میگیره که اسمش هم همون یانگومه ))

مانی جان
    در مورد اکانت هم که عرض شد اگر منظور شما دو طرفه است که مودم ارسالش حدود 100 تومنه و در مورد امنیتی باید عرض کنم که هنوز پیگیر هستم ولی باید بزارم یه خرده سر اون وزارت ( اسمشو نبر)) خلوت بشه بعد باهاشون تماس بگیرم وگرنه چه این که منو جای یکی دیگه اشتباه بگیرن
    در مورد سرویسهای معمولی یک طرف ایزی اسکای هم که گفتم خرید کارت --- باید داشته باشید کهقیمت اون از 60-70 شروع میشه میره بالا همون کارت 60-70 تومین هم کار شما رو راه یمندازه ولی به صرفه ترینش خرید یک کارت 8290 کیوباکس qbox هست که کیفیتش بالاست و امکانات بالاتری مثل HD و غیره رو داره . خیلی هم کاربردی تره .
    سئوای بود در خدمتم.
    راستی مسعود جان در مورد اون قضیه مهمی که در موردش چندشب پیش باهات صحبت کردم لطف کن بیا یاهومسنجر یه کار واجب دارم.

10. 2 کاربر از KING_DESIGNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز MaSoUd555's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مسعود جان ! دوست عزیزم یه خورده فکر کن ! بعد پست بزن
    وقتی که چیزی رو میفرستی ! به سمت سرور میره ولی بازخوردش به شما چیه ؟ (( همون صفحه کذایی مشترک مخترم دسترسی به این وب سایت مقدور نیست )) خوب ؟
    پس میره ! ولی مخابرات روی کار میاد ولی دستور شما به جایی که میخواستید رفته خیالت راحت گفتم که شاهد دارم مهرداد که خودش هم تا شب میاد یه دوری میزنه و جواب همه رو میده ( همونی که روی اواتارش عکس یانگوم رو گذاشته به خاطر این که از یه شرکت کره ای سرویس میگیره که اسمش هم همون یانگومه ))

مانی جان
    در مورد اکانت هم که عرض شد اگر منظور شما دو طرفه است که مودم ارسالش حدود 100 تومنه و در مورد امنیتی باید عرض کنم که هنوز پیگیر هستم ولی باید بزارم یه خرده سر اون وزارت ( اسمشو نبر)) خلوت بشه بعد باهاشون تماس بگیرم وگرنه چه این که منو جای یکی دیگه اشتباه بگیرن
    در مورد سرویسهای معمولی یک طرف ایزی اسکای هم که گفتم خرید کارت --- باید داشته باشید کهقیمت اون از 60-70 شروع میشه میره بالا همون کارت 60-70 تومین هم کار شما رو راه یمندازه ولی به صرفه ترینش خرید یک کارت 8290 کیوباکس qbox هست که کیفیتش بالاست و امکانات بالاتری مثل HD و غیره رو داره . خیلی هم کاربردی تره .
    سئوای بود در خدمتم.
    راستی مسعود جان در مورد اون قضیه مهمی که در موردش چندشب پیش باهات صحبت کردم لطف کن بیا یاهومسنجر یه کار واجب دارم.
    ببین داری اشتباه میکنی اینی که من میگم درسته هااااا!!!
    در ضمن تو از کجا فهمیدی که تو راه برگشت جلوش گرفته میشه؟اگه میتونی با مدرک نشون بده ما هم ملتفت شیم
    باز اگه کسی اطلاعات کاملتری داره بگه چون من از کسی قبلا شنیدم که کارش درست بوده

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

سلام
    اولندش بیا توی یاهومسنجر اینقدره قضقرق ه پا نکن !
    چون قیلترینگ یه چیز ایمنتی هستش و صحبت در اون در این فروم غیر قانونیه
    ولی خیالت راحت همینی که من میگم درسته !
    حالا اگر هم کسی تجربه کرد حتما قبلتر از موردی بوده که چندوقت پیش مهرداد به من گفته لامصب میگه همه جا بازه !!! اصلا هیچکس بهش کاری نداره.

تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

دوستان در این تاپیک درباره دانلود افلاین بحث شده :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    KING_DESIGNER جان من سوال این بود که ما برای خرید اکانت باید یک مبلغی رو به حساب یک شرکت در اروپا یا اسیا واریز کنیم یا اینکه در ایران نماینده خاصی داره؟

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

آقا تاپیک رو چرا به بیراهه می کشونید.
    جناب مدیر رپیدگو شما اگر رو سایتتون این مطلب رو بزنید بازدید کننده زیاد داره و می تونه ماهیت این شرکت دزد رو بیشتر نشون بده.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •