تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 9 اولاول ... 23456789 آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 84

نام تاپيک: شگرد جدید شرکت شاتل در کلاه برداری

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

نگیری بهتره
    سرعت خوب قطعی در روزای موعود
    از این بهتر
    * روزای موعود هم که میدونی چیه تا تقی به توقی بخوره و....

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohammad.ef's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    اصفهان شهر شهیدان

پيش فرض

سلام .
    با توجه به اینکه حساسیت مدیرا نسبت به صبانت خیلی زیاده و نمیشه ازش بد گفت ، پس من هم درمورد سرویسهای افتضاح صبانت بدگویی نمی کنم

آخر فروم باز online_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام .
    با توجه به اینکه حساسیت مدیرا نسبت به صبانت خیلی زیاده و نمیشه ازش بد گفت ، پس من هم درمورد سرویسهای افتضاح صبانت بدگویی نمی کنم
    اصلا هم بدگویی نکردی. (کلا اگر بد گویی هم میکردی نمیتونستی از این بهتر بدگویی کنی )

اگه نباشه جاش خالی می مونه M_E_H_D_I's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    http://www.iranwebstyle.com

پيش فرض

ولی تا اونجایی که من میدونم سگ سرویس صبانت به این شاتل شرف داره!!!

من که شاتل دارم و واقعا دزدی میکنن!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

پریشب من خواب بودم و دانلودی نداشتم , تا ساعت 1 ظهر هم خوابیده بودم . بعد که از خواب بلند شدم و می خواستم برم نت دیدم زده قطع به علت اتمام ترافیک(عکس هاشم زدم تو تاپیک شاتل می تونید برید ببینید )... خلاصه رفتیم چک کردیم و دیدیم که شبانه 600 مگ و روزانه 700 مگ دانلود داشتم .... حد.د یک ساعت و نیم داشتم با پشتیبانی حرف می زدم به هیچ وجه هم نمی تونست جواب منو بده . یه شکایت زدم اما فکر نکنم ترتیب اثر داده بشه ....خدایا ریشه ی ظلم رو خشک کن!!!!

آخر فروم باز saeed774's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

پریشب من خواب بودم و دانلودی نداشتم , تا ساعت 1 ظهر هم خوابیده بودم . بعد که از خواب بلند شدم و می خواستم برم نت دیدم زده قطع به علت اتمام ترافیک(عکس هاشم زدم تو تاپیک شاتل می تونید برید ببینید )... خلاصه رفتیم چک کردیم و دیدیم که شبانه 600 مگ و روزانه 700 مگ دانلود داشتم .... حد.د یک ساعت و نیم داشتم با پشتیبانی حرف می زدم به هیچ وجه هم نمی تونست جواب منو بده . یه شکایت زدم اما فکر نکنم ترتیب اثر داده بشه ....خدایا ریشه ی ظلم رو خشک کن!!!!
    به احتمال زياد يوزر و پسورد شما لو رفته و يکي داره ازش استفاده ميکنه . شما به پشتيباني بگو پيگيرش باشن .

اگه نباشه جاش خالی می مونه M_E_H_D_I's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    http://www.iranwebstyle.com

پيش فرض

به احتمال زياد يوزر و پسورد شما لو رفته و يکي داره ازش استفاده ميکنه . شما به پشتيباني بگو پيگيرش باشن .
    من با یکی از مسؤلان سر همین صحبت که میکردم میگفت به هیچ عنوان نمیشه از یوزر و پس یه نفر دیگه استفاده کرد.

برای من که همچین اتفاقی افتاده بود.. ساعت 12 که کامپوترم را روشن کرده بودم برنامه آی دی ام هم که از ساعت 1.10 شروع میشه و 6.40 تموم میشه...

صبح که بیدار شدم و کامپیوتر را روشن کردم دیدم 230 مگ از حجمم کم شده ... وقتی با پشتیبانی صحبت کردم گفت که شده دیگه و شما از ساعت 12 تا 1 این مقدار را دانلود کردید...
    جالب اینجاست از 1 تا 7 صبح هم 250 مگ دانلود داشتم!!!!!

آخر فروم باز saeed774's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

من با یکی از مسؤلان سر همین صحبت که میکردم میگفت به هیچ عنوان نمیشه از یوزر و پس یه نفر دیگه استفاده کرد.

برای من که همچین اتفاقی افتاده بود.. ساعت 12 که کامپوترم را روشن کرده بودم برنامه آی دی ام هم که از ساعت 1.10 شروع میشه و 6.40 تموم میشه...

صبح که بیدار شدم و کامپیوتر را روشن کردم دیدم 230 مگ از حجمم کم شده ... وقتی با پشتیبانی صحبت کردم گفت که شده دیگه و شما از ساعت 12 تا 1 این مقدار را دانلود کردید...
    من که پارس آنلاين دارم به راحتي ميشه از يوزر و پسورد کسي ديگه استفاده کرد براي نمونه اکانت برادرم رو که نميتونه حجمش رو تموم کنه من از خونه خودم استفاده ميکنم .

پارس انلاين تو صفحه کنترل اکانتش قابليت تغيير پسورد داره و هر از چند گاهي پسورد رو عوض ميکنم منتهي بعد تعويض پسورد بايد داخل تنظيمات مودم هم پسورد عوض بشه .
    Last edited by saeed774; 21-02-2010 at 21:52.

کابر فعال انجمن لوازم صوتی و تصویری ghahremanimehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

تو شاتل هم میشه از اکانت یه نفر دیگر استفاده کرد (یکی از دوستان امتحان کرده) ، شما مودمت وایرلس نیست ؟ اگر وایرلسه حتما برای خود مودم و همچنین شبکه وایرلس ، پسورد بذار. کلا از یکی از این دوحالت خارج نیست یا یه نفر داره ار اکانتت استفاده میکنه یا مودمت وایرلسه و Secure نکردی.

آخر فروم باز online_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

ظاهرا همیشه و همه چا نمیشه از اکانت دیگری استفاده کرد. چون من هم شنیدم که بعضی ها تونستن با اکانت دیگری وارد بشن و هم شنیدم که بعضی ها گفتن که نمیشه و کار نمیکنه.

برای من هم پیش اومده که حتی قبل از 7 ازم کم کردن. اما چیزی در حدود 50 - 60 یا کمی این ور اون ور.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •