تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 9 اولاول 123456789 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 84

نام تاپيک: شگرد جدید شرکت شاتل در کلاه برداری

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سپس پشتیبانی آنلاین نیز یک لینک از سایت فایرفاکس می داد ( نسخه ی ویندوزی فایر فاکس ) که این لینک نیز با سرعت همان ۲ مگ دانلود می شد . من به وی گفتم که از حدود ۲۰ سایت دانلود اشتراکی اکانت دارم . یکی از این سایت ها را بگویید تا از آن ها تست کنم . در جواب گفتند که شبکه ی این سایت ها ضعیف است و ما آن ها را قبول نداریم ( شبکه ی رپیدشیر چند برابر شبکه ی کل ایران قدرت دارد ! )‌.
    گفتم همین سایت فایر فاکس را قبول دارید . گفتند بله !
    خوشبختانه چون من لینوکس کار هستم به محض ورود به سایت فایرفاکس (mozilla.com ‌) به جای لینک ویندوزی به من لینک لینوکسی داده می شد . با این که لینک ها از یک سرور بودند اما در همان لحظه لینک ویندوزی با سرعت ۲ مگ دانلود می شد و لینک لینوکسی با سرعت ۱۰ کیلوبایت !
    همین مورد در سایت opera.com نیز اتفاق افتاد .
    این مسئله دقیقا به معنی یک cache سرور در این شرکت می باشد .
    یعنی یک سری از لینک ها مستقیما بر روی سرور این شرکت ( حالا در شهر یا مرکز مخابراتی شما ) وجود دارد و طبیعتا پشتیبانی نیز لینک آن ها را به شما می دهد و شما نیز به ناچار با مشاهده ی سرعت بالای دانلود این لینک ها ، مشکل شبکه ای در رپیدشیر یا رپیدگو را می پذیرید .
    در صورتی که این مشکل از سمت شاتل می باشد .
    برای منهم دقیقا همینطوره اگر توی سایت موزیلا بجای دانلود کردن نسخه ویندوزی فایر فاکس روی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلیک کنید و یه لینک از اونجا رو دانلود کنید می بینید که سرعتتون اون چیزی که شاتل ادعا میکنه نیست! یعنی نسخه ویندوز رو که همون اول سایته با 117 میگیره ولی بقیه رو با 15-10 برای من و یکی دونفر دیگه از دوستان که اینجوره.
    برای php.net هم همینطور اگر لینکی بغیر از میرور ایران انتخاب بشه سرعت دانلودس افتضاحه، بعد اینا میگن مشکل از رپیدشیر هست!
    اینجوری فایده نداره باید یه فکر اساسی برای این شرکت شاتل کرد.
    Last edited by athryal; 13-02-2010 at 23:38.

آخر فروم باز online_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

کینگ جان چرا بخش پروفایلت بسته هست و نمیشه نظری بهت داد؟

بی خیال تو این تاپیک دیگه چیزی ننویس. بذار تکلیف شکایت این شاتل روشن بشه.

بریم با یکی از مدیرا صحبت کنیم یه تاپیک مجزا در مورد اینترنت ماهواره ای راه بندازیم. البته اونا به خاطر اسمش گیر میدن وگرنه زیاد هم ربطی به ماهواره نداره (نه منظورم اینه که اونا اگر بیشتر به ماهواره گیر میدن به خاطر فیلم ها و بحث های سیاسی هست که دولت اجازه نمیده ولی این اینترنت ماهواره ای به خاطر یدک کشیدن اسمش, ممنوع شده )

حالا بر گردیم به موضوع:

جالب اینجاست اونا اون تعهد نامه ای که به ما دادن رو هم فراموش کردن. همونی که تو شرکت امضا کردیم.

3. 3 کاربر از online_amin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز darvish1900's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

در کلاهبردار بودن شاتل به هیچ وجه شک نکنید

5. 3 کاربر از darvish1900 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه hastor111's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام
    من 1 ماهه شاتلی شدم
    از روزه اول توی تمام ساعات افت سرعت دیوونه کننده
    به پشتیبانی میگم فقط میگن مرکز ترافیک بالاست تحمل کنید تا برطرف بشه
    خلاصه دیوونم کردن
    تهران هستم مرکز الغدیر

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

توی این کشور بدون کلاه برداری کاری پیش نمیره
    Last edited by maziarb; 14-02-2010 at 01:08.

8. این کاربر از maziarb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

سلام
    دیدی امین جان کی به ما حرف میزنه

بالاخره ای مردم که دروغ نمیگن از وقتی که اون پست رو زدم تا حالا هرکی میاد از شرکت بد میگه وقتیراه حل هم میدیم متاسفانه با برخورد واقعا دور از ادب یه عده که معلوم نیست بر چه اساسی حرفهای مستند من رو رد میکنند مواجه میشیم. واقعا هیچی نمیشه گفت جز همونی چیزی که گفتم صحبت با کسی که منطق نداره اوج حماقته ....

خوب در مورد همین سرویسهای ایزی اسکای که پایینترین قیمتها رو داره در حدود 9 دلار برای 512 کیلو
    همین بس اضافه کنم که ارتش امریکا در افغانستان و عراق با هزینه هنگفتی یک سرویس خیلی بزرگتر رو از این شرکت اجاره کرده که تا الان با همین سرویسها اخبار و اطلاعات رد و بدل میشده
    یک لینکی هم از این موضوع داشتم که اگه خواستید میگردم نشونتون میدم قضیه مال سه ماه پیشه که منتظر بودم تا پورت تلفنم د مرکز خالی بشه و به این مسئله بروخورد کردم.
    این قیمت 9 دلار دقیقا برابر همون سرویس اکو512 شاتل هست که با هزار منت گذاشتن و سرپوش گذاشتن بر روی کلاهبرداری خودشون به مردم اعمال میشه
    توی همه جای دنیا اینترنت رو مجانی میدن نمونه اش دولت فنلاند که در قانون خودش تصویب کرد که دولت موظف به ارائه خطوط پرسرعت برای هرشهروند با سرعت حداقل یک مگ هست و دولت موظف به برقراری این خط هست ! در انگلیس که وایمکس مفت بیداد میکنه !
    ولی متاسفانه در ایران کلاه گشاد اینترنت زپرتی 512 کیلو با عنوان اقتصادی به چشم حقارت به یه عده انسان ! تحمیل میشه !
    مضاف بر اینکه این خبر جنبه اطلاع رسانی داره امیدوارم مورد توجه قرار بگیره
    Last edited by KING_DESIGNER; 14-02-2010 at 01:10. دليل: ی1

10. 3 کاربر از KING_DESIGNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه hastor111's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

داتک هم 1 تا 7 رایگان کرده

مشاور خدمت سربازی mani6606's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

بریم با یکی از مدیرا صحبت کنیم یه تاپیک مجزا در مورد اینترنت ماهواره ای راه بندازیم. البته اونا به خاطر اسمش گیر میدن وگرنه زیاد هم ربطی به ماهواره نداره
    من هم با نظر دوستمون online_amin موافقم یک تاپیک جدا ایجاد بشه تا هر کی از راه نرسه گیر بی خودی بده تازه در اون تاپیک تخصصی تر هم صحبت میکنم

آخر فروم باز online_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

کینگ جان چرا بخش پروفایلت بسته هست و نمیشه نظری بهت داد؟

بریم با یکی از مدیرا صحبت کنیم یه تاپیک مجزا در مورد اینترنت ماهواره ای راه بندازیم. البته اونا به خاطر اسمش گیر میدن وگرنه زیاد هم ربطی به ماهواره نداره (نه منظورم اینه که اونا اگر بیشتر به ماهواره گیر میدن به خاطر فیلم ها و بحث های سیاسی هست که دولت اجازه نمیده ولی این اینترنت ماهواره ای به خاطر یدک کشیدن اسمش, ممنوع شده )

حالا بر گردیم به موضوع:

جالب اینجاست اونا اون تعهد نامه ای که به ما دادن رو هم فراموش کردن. همونی که تو شرکت امضا کردیم.
    من هم با نظر دوستمون online_amin موافقم یک تاپیک جدا ایجاد بشه تا هر کی از راه نرسه گیر بی خودی بده تازه در اون تاپیک تخصصی تر هم صحبت میکنم
    اوکی,

Here it is:

شبکه های اینترنتی دوربرد (اسم با کلاس برای رد گم کنی)

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

14. این کاربر از online_amin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Masoud.Neshat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام ببخشید اطلاع دارید که پارس آنلاین اوضاعش چجوریه؟ اونا هم مثل شاتل کلاهبردارن؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •