تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: ساخت جون و نوار سلامتی در گیم میکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

12 ساخت جون و نوار سلامتی در گیم میکر

سلام من یه بازی پلتفرم ساختم تو این بازی یه سری دشمن هست به شکل اسکلت که کد دادم وقتی می پری رو سرشون می میرن ولی وقتی از بغل می خوری بهشون می میری و بازی از اول شروع می شه حالا می خوام برای بازی جون بذارم ولی با چندتا مشکل بزرگ برخورد کردم یکی این که می خوام وقتی کاراکتر بازی به دشمن برخورد کرد یکی از قلب ها(جون ها) بره ولی وقتی از بغل می خوری بهشون یکی از قلب ها می ره و لی وقتی از بالا می خوای بکشیشون می میرن ولی باز هم یکی از قلب ها میره می خواستم یکی تو این مورد کمکم کنید
    2-وقتی کاراکتر حرکت می کنه امتیاز می مونه تو همون اول و دنبالش نمیاد یعنی دنبال دوربین
    3-وقتی از قسمت draw نمایش قلبها رو می ذارم کاراکتر نمایش داده نمی شه و وقتی می ری نمایش کاراکتر و از یکی از اکشن ها بزنی باید یه اسپرایت بزنی که کاراکتر من چندتا اسپرایت داره مثل حرکت به راست چپ پرش و...
    کلا اگه بگید منبع نگید خودتون بگید چطوری واتسه این بازی جون و نوار سلامتی بذارم متشکر می شم اخه چندتا فیلم و سایت دیدم همش واسه بازی های خیلی خیلی ابتداییه ممنون میشم اگه جواب بدید
    Last edited by ali.k77; 17-07-2014 at 12:29.

اگه نباشه جاش خالی می مونه عادل سلیمی 20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    داخل CPU

پيش فرض

سلام من یه بازی پلتفرم ساختم تو این بازی یه سری دشمن هست به شکل اسکلت که کد دادم وقتی می پری رو سرشون می میرن ولی وقتی از بغل می خوری بهشون می میری و بازی از اول شروع می شه حالا می خوام برای بازی جون بذارم ولی با چندتا مشکل بزرگ برخورد کردم یکی این که می خوام وقتی کاراکتر بازی به دشمن برخورد کرد یکی از قلب ها(جون ها) بره ولی وقتی از بغل می خوری بهشون یکی از قلب ها می ره و لی وقتی از بالا می خوای بکشیشون می میرن ولی باز هم یکی از قلب ها میره می خواستم یکی تو این مورد کمکم کنید
    2-وقتی کاراکتر حرکت می کنه امتیاز می مونه تو همون اول و دنبالش نمیاد یعنی دنبال دوربین
    3-وقتی از قسمت draw نمایش قلبها رو می ذارم کاراکتر نمایش داده نمی شه و وقتی می ری نمایش کاراکتر و از یکی از اکشن ها بزنی باید یه اسپرایت بزنی که کاراکتر من چندتا اسپرایت داره مثل حرکت به راست چپ پرش و...
    کلا اگه بگید منبع نگید خودتون بگید چطوری واتسه این بازی جون و نوار سلامتی بذارم متشکر می شم اخه چندتا فیلم و سایت دیدم همش واسه بازی های خیلی خیلی ابتداییه ممنون میشم اگه جواب بدید
    خب اول ازهمه چیز
    سوالاتتون رو در تاپیک مخصوص خودش یعنی پشتیبانی گیم میکر بنویسین و برای هر سوال یه تاپیک مناسب نیست
    و قبل از سوال یه سرچ تو همون تاپیک بزنین شاید بعضی سوالا قبلا پرسیده شده باشن
    1)باید قیل اکشنی که مربوط به کم کردن قلب هست دو تا شرط بذاری
    یکی این که سرعت عمودیش یعنی vspeed مثبت باشه یکی هم این که y پلیر از other y کمتر باشه
    2)شما در قسمت draw مربوط به امتیاز باید x و y را روی دوربین تنظیم کنید. یعتی
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    3)برای نمایش قلب ها و سایر draw ها از یه آبجکت دیگه استفاده کنید . این جوری بهتره

بازم یه نگاهی به اون مثالی که بهتون دادم بندازین
    موفق باشید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

هر کاری کردم نشد میشه از اول بگید
    من الان نه قلب دارم نه امتیاز ته live ونه...
    فقط کاراکتره و دشمن اسکلت ها
    از این جا بگید باید چیکار کنم
    میدونم خواسته ی زیادیه شرمنده

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    داخل CPU

پيش فرض

هر کاری کردم نشد میشه از اول بگید
    من الان نه قلب دارم نه امتیاز ته live ونه...
    فقط کاراکتره و دشمن اسکلت ها
    از این جا بگید باید چیکار کنم
    میدونم خواسته ی زیادیه شرمنده
    خب بگید من چی رو توضیح بدم ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

ببینید من الان کاری کردم که سه تا جون میاد تو بالای صفحه که براشون یه شکل دادم اما نمیدونم چیکار کنم تا ای سه تا جان یعنی همون شکل ها وقتی که ابجکت اصلی یعنی کاراکتر حرکت می کنه دنبال اون بره و تو ابتدای روم نمیونه
    و یه مشکله دیگه هم هست اون هم اینه که من از اینترنت یه کد دادم که وقتی می خوره به دشمن (کاراکتر) میمیره ولی وقتی از بالا می افته رو سر دشمن ،دشمن میمیره ولی الان اگه کاراکتر چه از بغل بخوره و چه از بال یعنی از بالا ب÷ره سرش یکی از جون ها میره می خواستم کمک کنید تا وقتی از بالا می افته سر دشمن از جون کم نشه ودشمن بمیره
    و بعد از این که این دو مشکل رفع شد ساخت نوار سلامتی رو بگید
    لطفا یکم ساده تر بگید . ممنونم که جواب میدید

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    داخل CPU

پيش فرض

من قبل ج دادن دو تا سوال دارم
    1)با چگونگی نوشتن if یا دستور شرط در گیم میکر آشنایی دارین؟
    2)دوربین دنبال آبجکت میره؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

من اصلا با کد نویسی اشنا نیستم ولی اگه شما کد بگید کپی می کنم.
    2-بله دوربین به دنبال ابجکت اصلی میره یه چیزی تو مایه های سوپر ماریو ولی جان ها می مونه تو اول صفحه و اگه یکم جلو بری دیگه محو میشمن و برای دیدنشون باید برگردی تو اول روم.

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    داخل CPU

پيش فرض

هیچ قسمت از بازیتون با کد نوشته شده؟
    (منظور کپی کرده باشین)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

بچه های اگه میشه بگین چه جوری

حـــــرفـه ای ehsan_wwe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران (پایین شهرش) In The End

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •