تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: تشخیص LCD سامسونگ اصل از تقلبی آن

پروفشنال pesar_tanha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض تشخیص LCD سامسونگ اصل از تقلبی آن

سلام
    دوستانیکه LCD سامسونگ خریداری کردن اگه متوجه اصل بودن یا تقلبی بودن ان شدن لطفا" تو همین تاپیک اعلام کنن تا خدمت دوستان دیگه هم که تازه میخان برن دنبال LCD سامسونگ دچار اشتباه نشن
    مثل اینکه بغیر از کره - مالزی - تایلند هم مارکهای سامسونگ میزنه
    این تاپیک برای دوستانیکه نمیخان با گارانتی خریداری کنن بسیار مفید خواهد بود پس لطفا" دوستان تجربیات خود را بگید.
    از لطف شما پیشاپیش سپاسگذاری میکنم

حـــــرفـه ای mahan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    هرکجا هستم ، باشم

پيش فرض

آخه تقلبی یعنی چی ؟
    یعنی اگه کره ای باشه اصله ؟ بقیه تقلبی ؟
    ممکنه بیشتر روشن کنی قضیه رو ... من تا حالا نشنیده بودم تلویزیون تقلبی .. !

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Near You

پيش فرض

بعید میدونم تقلبی وجود داشته باشه و اگه باشه هم مطمئنا اسمش سامسونگ نیست.شاید اسمش یه چیزس شبیه سامسونگ باشه.مثلا samsong که من یه دستگاه ویدئو سی دی یا این مارک دیدم.هر چند کیفیتش انقدر پایین بود که بشه از دور فهمید سامسونگ نیست.

اینو مطمئن باشید که اگر تایلند هم بزنه تحت نظر و استاندارد سامسونگه.

4. این کاربر از ebi66_boukan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال pesar_tanha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

در کل منظورم تفاوت کره با چینی است چون یکی از کاربرانیکه قراره بدون گارانتی بگیرم بنده هستم
    نمیخام نه بمن و نه به بقیه دوستان جای سامسونگ کره اصل چینی بندازه

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Near You

پيش فرض

در کل منظورم تفاوت کره با چینی است چون یکی از کاربرانیکه قراره بدون گارانتی بگیرم بنده هستم
    نمیخام نه بمن و نه به بقیه دوستان جای سامسونگ کره اصل چینی بندازه
    بازم من اعتقاد دارم فرق آنچنانی نداره.چون تو چین فقط اسمبل میشه و اصل قطعات تحت استاندارد همون شرکت اصلیه.مثلا الان تو بازار لب تاب سونی داریم ساخت چین که با نوع آمریکاییش هیچ فرقی نداره.اینو متخصصین لب تاب در بخش لب تاب میگن.همچنین موبایل.
    من خودمم بدون گارانتی میگیرم و حاضر نیستم 300-400 تومن واسه گارانتی بدم.ولی به نظرم همون اول هنگام خرید خوب تست بشه دیگه کافیه و بعید میدونم مشکلی پیش بیاد.مگه اینکه ادم بدشانس باشه.

ولی در مورد چیزی که گفتید اگه کره ایش باشه فقط یه جورایی خیال ادم راحتره و اون احساس بدبینی رو به خریدش نداره.

7. این کاربر از ebi66_boukan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

اتفاقا لپ تاپ چيني با ژاپني كاملا فرق داره درسته كه لپ تاپ چيني تحت نظارت شركت سوني توليد ميشه ولي اون كيفيت رو نداره و اين كار فقط برايه پايين اوردن هزينه ها انجام ميشه من خودم يه لپ تاپ سوني چيني داشتم كه از ماله برادرم كه مدل قديمي تر ولي ژاپني بود ضعيف تر بود كه اخر فروختم اپل گرفتم منم قصد داشتم يه تلويزيونه بدونه گارانتي بگيرم البته از بانه وقتي متوجه شدم برايه يكي از دوستان كه يه تي وي سامسونگ از بانه اورده مشكل پيش اومده پشيمون شدم چون بعد از 3 ماه كه اين تي وي رو خريد براش مشكل پيش اومد و وقتي برد نمايندگي اصلا قبول نميكرد كه بش دست بزنه و بعده هزار بدبختي با 400 تومن خرج كردن درستش كرد البته اونجا بش گفته بودن اين تي وي ماله بخش رد لاين هست يعني در تست كيفيت مردود شده و نظر من اينه كه با گارانتي بخري چون اين يه مورد كاملا شانسيه ممكنه بعد از يه هفته خراب شه و ممكن بعد 15 سال آخ نگه

9. 3 کاربر از mohsenmetal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •