تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 16

نام تاپيک: شما هم مشکل از کار افتادن ماوس و کیبرد رو دارید؟

آخر فروم باز Arashdn's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض شما هم مشکل از کار افتادن ماوس و کیبرد رو دارید؟

سلام
    این مشکل از خخود وین 7 هست که خود به خد ماوس و کیبرد از مار میفته وئ بره حلش باید ری استارت کرد؟

پروفشنال Ava UK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

من قبلا این مشکل رو داشتم. در واقع سیستم فریز میشد و ماوس و کیبرد از کار میوفتاد. بعد از کلی تحقیق و جستجو تو سایت ها فهمیدم که مشکل از فایروالم بود. Outpost Pro 6.7.1 رو داشتم و این مشکل رو در انجمن خودش هم مطرح کردم. اونجا متوجه شدم که خیلی ها مثل من این مشکل رو داشتند. بعد از نصب Kaspersky Internet Security 9.0.0.736 مشکل من حل شد.

در بعضی از سایت ها هم مشکل رو درایو قدیمی Nvidia میدونستند و گفته شده که با آپدیت درایو به آخرین نسخه مشکلشون حل شده.

هر چی که هست مشکل از خود ویندوز 7 نیست بلکه از برنامه ها و دریو های ناسازگاری هست که بعدا روش نصب میشه. شما برنامه هات رو چک کن ببین آخرین برنامه ای که نصب کردی چی بوده اونو پاک کن و نتیجه رو مقایسه کن.

اگه نباشه جاش خالی می مونه join me's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    پاریس کوچولو

پيش فرض

دوست عزیز
    اگر درایور موس وکیبورد را نصب کردی این کارو نکن احتمالا با درایور اونها مشکل داره من هم همین کار رو کردم و درایور اونها رو نصب نکردم یه سری هم به سایت شرکت سازنده بزن و اگر درایور جدیدی اومده از اونها استفاده کن (کیبورد و موس من فراسو )

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

من در لپتاپ hp1390 این مشکلو دارم! usb ها از کار میفتن و موس کار نمیکنه! میخواستم بدونم مشکل از کجاست!؟

پروفشنال معرق's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    عربان

پيش فرض

دوست عزیز
    اگر درایور موس وکیبورد را نصب کردی این کارو نکن احتمالا با درایور اونها مشکل داره من هم همین کار رو کردم و درایور اونها رو نصب نکردم یه سری هم به سایت شرکت سازنده بزن و اگر درایور جدیدی اومده از اونها استفاده کن (کیبورد و موس من فراسو )

سلام
    موس و کیبوردم فراسویه
    موس مشکل نداشت اما کیبورد رو با ps2 به سیستم شناسوندم و الان مشکلی نیست / نباشد رخ زیبای تو را ...

اگه نباشه جاش خالی می مونه join me's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    پاریس کوچولو

پيش فرض

داخل تنطیمات ست آپ مادربورد یو اس بی کیبورد رو فعال کن ببین مشکلت حل میشه یا نه؟؟؟!!!(مادربورد من گیگابایت ep_41)

حـــــرفـه ای xeNociDe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Isolated System

پيش فرض

ای بابا مشکل از سیستم USB هست...
    توی دنیا برای همه همین مشکا هست یعنی از کار افتادن چند ثانیه ایه موس یـ.....(ببخشید کیبوردم یک لحظه از کار افتاد) ــا کیبرد عادیه فقط باید بهش عـ....(باز دوباره از کار افتاد)....ـــا دت کنی!
    " متن بالا یک شوخیه کوچولو بود"

---------- Post added at 06:21 PM ---------- Previous post was at 06:21 PM ----------

توی دنیا برای همه همین مشکا هست یعنی از کار افتادن چند ثانیه ایه موس یـ.....(ببخشید کیبوردم یک لحظه از کار افتاد) ــا کیبرد عادیه فقط باید بهش عـ....(باز دوباره از کار افتاد)....ـــا دت کنی!
    " متن بالا یک شوخیه کوچولو بود"

8. این کاربر از xeNociDe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال معرق's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    عربان

پيش فرض

" متن بالا یک شوخیه کوچولو بود"[COLOR="Silver"]

B]

شوخیت خیلی با مزه بود
    Last edited by معرق; 13-02-2010 at 10:07.

10. این کاربر از معرق بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای xeNociDe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Isolated System

پيش فرض

خواهش میکنم وظیفه بود ولی از شوخی گذشته مشکل بزرگیه ها مثلاً فکر کن داری توی یک قسمت حساس یک بازی حساستر داری بازی میکنی یک دفعه کیبوردت قطع و وصل بشه اونوقت خودتو میکشی!

اگه نباشه جاش خالی می مونه ghafari88's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

والا من روی دستگاهم کسپر دارم ... کیبوردمم فراسو ه .. اما تو سایتش درایور جدیدتر از XP نداره ... اونم که دانلود کردم کسپر به عنوان تروجان شناخت ... من فقط مشکلم کیبوردمه ... خیلی اوقات غیر فعال میشه که وقتی یه بار می کشم و دوباره جا میزنم درست میشه! .. لطفا اگر راه حل اساسی داره به منم بگید ....

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •