تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 20 از 20

نام تاپيک: شکستن پین cpu

کابر فعال انجمن لوازم صوتی و تصویری ghahremanimehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

خودت به هیچ وجه اقدام نکن.
    بده تعمیرات تخصصی.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

اره
    اگر شیراز هستی ببر پاساژ ملاصدرا واست ردیف میکنن
    همون پاساژ ملاصدرا رفتم..... اینطوری شد ..جایی نیست که ادرس بدید بهم ببرم ؟
    3 تا پین سالم هم دارم که بذارم روش ...فقط خدا کنه که کار بده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

اینم عکسش جایی که کنده شده

[

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

پایه هارو جدا بزار رو سوکتت بعد cpuرو بزار روش اینجوری شاید به هم بخورن و اتصالی پیدا کنه و کار کنه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

پایه هارو جدا بزار رو سوکتت بعد cpuرو بزار روش اینجوری شاید به هم بخورن و اتصالی پیدا کنه و کار کنه.
    نکنید اینکارو .... که مثل من بیچاره میشین
    یه پین رفت تو مینبرد گیر کرد هرکاری کردم در نیومد ..مادربردی که یه بار هم بالا نیومده نابود و از گارانتی ساقط شد
    فعلا کلکسیون بد شانسی رو دارم میارم ...با هزار بدبختی و خراب کردن سوکت مادربرد تونستم درش بیارم ظلم نیست مادربرد نو اینطوری خراب بشه ؟
    و اما همچنان با cpu مشکل دارم :(
    =-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
    پ.ن
    لطفا نظرات و راه حل های عملی و کارشناسی شده بدید ....من که نابود شدم لااقل یکی دیگه این بلا سرش نیاد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

نکنید اینکارو .... که مثل من بیچاره میشین
    یه پین رفت تو مینبرد گیر کرد هرکاری کردم در نیومد ..مادربردی که یه بار هم بالا نیومده نابود و از گارانتی ساقط شد
    فعلا کلکسیون بد شانسی رو دارم میارم ...با هزار بدبختی و خراب کردن سوکت مادربرد تونستم درش بیارم ظلم نیست مادربرد نو اینطوری خراب بشه ؟
    و اما همچنان با cpu مشکل دارم :(
    =-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
    پ.ن
    لطفا نظرات و راه حل های عملی و کارشناسی شده بدید ....من که نابود شدم لااقل یکی دیگه این بلا سرش نیاد
    اینم حرفییه، شرمنده این دیگه به عقل من نرسیده بود.
    شما باید CPU اینتل می گرفتید که پایه هم نداره ، اما خوب تجربه شد که دفعهی بعدی خواستید CPU سیستمتونو باز کنید اول کامپیوترو روشن کنید تا CPU گرم بشه و خمیر هم نرم بشه و CPU رو از جا در نیاره.
    اما در هر صورت تنها راهی که به نظر من میرسه همینه .
    میتونید یک مادر بورد دسته دوم و ارزون بگیرید که حداقل بتونید از CPU استفاده کنید و مادر بورد خودتونم براش یه CPU جدید بخرید که خراب نشه. یا اینکه به جای پایه های خود CPU مفتولهای بلندتر بزارید رو سوکت CPU اینجوری اونا رو هر وقت بخواید می تونید با پنس دربیارین.
    امیوارم جواب بده.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

اینم حرفییه، شرمنده این دیگه به عقل من نرسیده بود.
    شما باید CPU اینتل می گرفتید که پایه هم نداره ، اما خوب تجربه شد که دفعهی بعدی خواستید CPU سیستمتونو باز کنید اول کامپیوترو روشن کنید تا CPU گرم بشه و خمیر هم نرم بشه و CPU رو از جا در نیاره.
    اما در هر صورت تنها راهی که به نظر من میرسه همینه .
    میتونید یک مادر بورد دسته دوم و ارزون بگیرید که حداقل بتونید از CPU استفاده کنید و مادر بورد خودتونم براش یه CPU جدید بخرید که خراب نشه. یا اینکه به جای پایه های خود CPU مفتولهای بلندتر بزارید رو سوکت CPU اینجوری اونا رو هر وقت بخواید می تونید با پنس دربیارین.
    امیوارم جواب بده.

سی پی یو رو با ظرافت تمام درست کردم یعنی از یه سی پی یو معیوب پین برداشتم با هات جت جاشون گذاشتم اما کار نکرد به نظر راه دیگه ای هم نیست ..گارانتی هم که بعید میدونم تعویض کنه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    cpu رو دادم به دوستم که مادربرد قبلیم رو بهش داده بودم تست کنه و راحت اومده بود بالا سیستم
    در صورتی که cpu دوستم به راحتی روی مادر برد من کار میکنه x2 240 هستش !!!!یکی کمک کنه ببینم داستان چیه !!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    cpu رو دادم به دوستم که مادربرد قبلیم رو بهش داده بودم تست کنه و راحت اومده بود بالا سیستم
    در صورتی که cpu دوستم به راحتی روی مادر برد من کار میکنه x2 240 هستش !!!!یکی کمک کنه ببینم داستان چیه !!
    بابا این که خوبه
    خوب cpuتو با cpu دوست عوض کن اینجوری هم مادر بورد قابل استفاده میشه هم cpuت بازم برو خدارو شکر کن که هردوشون صحیح و سالمن ولی نتونستن باهم بسازن یا باهم دواشون شده قهر کردنو میخوان از هم جدا زندگی کنن . جوونای این دوره زمونه اینجورین دیگه!....
    البطه شاید یک هفته از هم دورشون کنی پشیمون بشنو قدر هم بدوننو با هم کار کن . به امتحانش می ارزه.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •