تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 16

نام تاپيک: درخواست كمك براي خريد دوربين ديجيتال (زیر 400 تومن)

اگه نباشه جاش خالی می مونه samaram's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    آنجا که دلم خوش به هوایش باشد

14 درخواست كمك براي خريد دوربين ديجيتال مارك Canon (زیر 400 تومن)

سلام. من ميخوام يه دوربين ديجيتال بخرم كه اين موارد رو داشته باشه:
    قيمت زير 400 تومن
    عكاسي با بهترين كيفيت به نسبت قيمتي كه مد نظرمه.
    قابليت فيلمبرداري
    ضد قرمزي چشم
    لرزش گير

والا من بطور تخصصي كه چيزي از دوربين ها نميدونم. ولي اينا كه عرض كردم رو فعلا فكر ميكنم مهمه.
    اگه ميشه كمكم كنيد تا بتونم يه دوربين خوب بخرم. راستي همونطور كه عرض كردم تا 400 تومن ميتونم هزينه كنم ولي اگه قيمت پايين تر بود خب البته كه بهتره
    Last edited by samaram; 21-02-2010 at 09:00.

آخر فروم باز prowler88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Malaysia

پيش فرض

قيمت زير 400 تومن
    قابليت فيلمبرداري
    ضد قرمزي چشم
    لرزش گير

والا من بطور تخصصي كه چيزي از دوربين ها نميدونم. ولي اينا كه عرض كردم رو فعلا فكر ميكنم مهمه.
    اگه ميشه كمكم كنيد تا بتونم يه دوربين خوب بخرم. راستي همونطور كه عرض كردم تا 400 تومن ميتونم هزينه كنم ولي اگه قيمت پايين تر بود خب البته كه بهتره
    اگه براتون امکان داشته باشه تا 450 تومن افزایش بودجه بدین مدل های خیلی خوب موجود هست. اگر نه که مدل هایی مثل IXUS 120 و SX200 و IXUS 870 با قیمت های حدود 300 تومن یا کمتر موجوده. مدل SX210 هم به تازگی معرفی شده و به زودی وارد بازار میشه. از فوجی هم زیر 300 تومن F100fd هست که کیفیت عکس خیلی خوبی داره. از پاناسونیک سه مدل ZS1 و ZS3 و ZR1 موجوده که دو تای آخری فکر میکنم قیمتشون تو ایران بالاتر از این حد باشه.

3. 2 کاربر از prowler88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال MP3 Player sastwhc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

قيمت زير 400 تومن
    قابليت فيلمبرداري
    ضد قرمزي چشم
    لرزش گير

تا 250 تومن بهترین انتخاب SX120
    تا 350 با فیلم برداری HD میشهSX200 نام برد.

تصمیم بگیر تا چه حدی فیلم برداری برات مهمه

5. 2 کاربر از sastwhc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت

پيش فرض

دوستان من تصميم دارم از مارك canon بخرم. همونطور كه گفتم تا 400 تومن ميتونم هزينه كنم و حتي كمتر!
    بنابراين پيشنهاداتتون رو در اين مارك بفرماييد. راستي من يه كاتالوگ از يه سري نمونه هاي اين دوربين دارم. دوربين ها رو به دو دسته ي IXUS و POWERSHot تقسيم كرده. من از اين دسته بندي چيزي نميفهمم. كدومش بهتره؟ منظور چيه؟
    راستي من از ديد يه كاربر عادي اين ويژگي ها برام اهميت داره:
    1- لرزش دست رو بگيره
    2- وضوح بالاي عكس
    3- قرمزي چشم رو بگيره
    4- قابليت فيلمبرداري در بهترين شكلي كه با توجه به اين قيمت ميشه داشت.
    5- اين خيلي مهمه : از فاصله ي نزديك عكساي خوبي بگيره(فاصله ي دور برام اهميتي نداره). چهره و احيانا آرايشش واضح بيفته. مثلا اگه بخوام فقط از چهره يا چشم ها عكس بگيرم خوب در بياد. با نزديك شدن دوربين بيني گنده نيفته!
    Last edited by samaram; 21-02-2010 at 09:11.

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Malaysia

پيش فرض

دوستان من تصميم دارم از مارك canon بخرم. همونطور كه گفتم تا 400 تومن ميتونم هزينه كنم و حتي كمتر!
    بنابراين پيشنهاداتتون رو در اين مارك بفرماييد. راستي من يه كاتالوگ از يه سري نمونه هاي اين دوربين دارم. دوربين ها رو به دو دسته ي IXUS و POWERSHot تقسيم كرده. من از اين دسته بندي چيزي نميفهمم. كدومش بهتره؟ منظور چيه؟
    راستي من از ديد يه كاربر عادي اين ويژگي ها برام اهميت داره:
    1- لرزش دست رو بگيره
    2- وضوح بالاي عكس
    3- قرمزي چشم رو بگيره
    4- قابليت فيلمبرداري در بهترين شكلي كه با توجه به اين قيمت ميشه داشت.
    5- اين خيلي مهمه : از فاصله ي نزديك عكساي خوبي بگيره(فاصله ي دور برام اهميتي نداره). چهره و احيانا آرايشش واضح بيفته. مثلا اگه بخوام فقط از چهره يا چشم ها عكس بگيرم خوب در بياد. با نزديك شدن دوربين بيني گنده نيفته!
    این که از فاصله ی نزدیک بینی گنده بیافته ربطی به مدل دوربین نداره و با هر دوربینی از فاصله ی نزدیک عکس بگیرید صورت یه مقدار دفورمه میشه. در نتیجه همیشه بهترین حالت عکس های پرتره وقتیه که با یه مقدار زوم عکس بگیرید.
    Powershot و IXUS اصولا هیچ فرقی با هم ندارند. فقط بعضی از دوربین های Powershot بعضا با نام IXUS هم شناخته میشن. مثل Powershot SD980 IS که بهش Digital IXUS 200 IS هم گفته میشه.
    منظور شما از عکاسی از فاصله ی نزدیک ماکرو بود یا عکس معمولی بدون زوم؟ اگه منظورتون واید هست که به نظر من بهترین گزینه همین SD980 هست با واید 24 میلیمتر و فیلمبرداری HD

8. این کاربر از prowler88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت

پيش فرض

این که از فاصله ی نزدیک بینی گنده بیافته ربطی به مدل دوربین نداره و با هر دوربینی از فاصله ی نزدیک عکس بگیرید صورت یه مقدار دفورمه میشه. در نتیجه همیشه بهترین حالت عکس های پرتره وقتیه که با یه مقدار زوم عکس بگیرید.
    آها راست ميگينا! از دور بگيرم ولي روي چهره يا همون چشم ها زوم كنم.

Powershot و IXUS اصولا هیچ فرقی با هم ندارند. فقط بعضی از دوربین های Powershot بعضا با نام IXUS هم شناخته میشن. مثل Powershot SD980 IS که بهش Digital IXUS 200 IS هم گفته میشه.
    ممنون بابت راهنماييتون
    منظور شما از عکاسی از فاصله ی نزدیک ماکرو بود یا عکس معمولی بدون زوم؟ اگه منظورتون واید هست که به نظر من بهترین گزینه همین SD980 هست با واید 24 میلیمتر و فیلمبرداری HD
    والا من نميدونم عكاسي ماكرو يا وايد چيه؟ ميشه اين دو اصطلاح رو برام توضيح بدين؟
    اين SD980 چه قيمتيه؟ از چه سايتي ميتونم در مورد اين دوربين ها و قيمتشون اطلاعات بگيرم؟ من فعلا فقط يه كاتالوگ كتبي دارم.
    نهايتا يه سوال ديگه. من ميخوام اين دوربينو بصورت خريد اينترنتي بخرم. اولا ميخوام بدونم اين كارت خوان همه كاره و بيمه سرقت چيه كه خيلي از گارنتي ها ارائه ميدن؟ شما تا حالا از سايت ديجيكالا خريد كردين؟ گارانتيش معتبره؟
    Last edited by samaram; 21-02-2010 at 13:42.

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

آها راست ميگينا! از دور بگيرم ولي روي چهره يا همون چشم ها زوم كنم.

ممنون بابت راهنماييتون

والا من نميدونم عكاسي ماكرو يا وايد چيه؟ ميشه اين دو اصطلاح رو برام توضيح بدين؟
    اين SD980 چه قيمتيه؟ از چه سايتي ميتونم در مورد اين دوربين ها و قيمتشون اطلاعات بگيرم؟ من فعلا فقط يه كاتالوگ كتبي دارم.
    نهايتا يه سوال ديگه. من ميخوام اين دوربينو بصورت خريد اينترنتي بخرم. اولا ميخوام بدونم اين كارت خوان همه كاره و بيمه سرقت چيه كه خيلي از گارنتي ها ارائه ميدن؟ شما تا حالا از سايت ديجيكالا خريد كردين؟ گارانتيش معتبره؟
    ماکرو وقتیه که فاصله دوربین تا سوژه چند سانتی متر باشه... واید یعنی وقتی که عرض قاب واسه ات مهم باشه (فرض کن میخوای یه عکس دسته جمعی بگیری-- یا یه منظره رو میخوای ثبت کنی -- اغلب توی این شرایط، هرچه از طرفین فضا داشته باشی بهتره، نه؟ -- چون نیاز نیست که هی از سوژه فاصله بگیری تا جا بشه!)

//

قیمت sd980 حدود 300 تومنه... حالا شاید 3-4 تومن بالا و پایین... سایت فارسی منظورته دیگه؟ .. دیجی کالا رو اغلب دوستان سر می زنن.

//

در مورد خرید آنلاین من زیاد توضیح داده ام.. مثلاً این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من رو ببین...

گارانتی معتبر canon آفومار هستش.. هرکسی میتونه گارانتی خودش رو بذاره روی یه دوربین ولی فاصله حرف تا عمل وقتی مشخص میشه که دوربینت به مشکل خورده باشه... اگه امکان خرید فیزیکی داری، قطعاً بر خرید آنلاین ترجیح داره...شرایط گارانتی مثل کارتخوان همه کاره یا بیمه سرقت هم خیلی وقتا جنبه تبلیغاتی داره برای جذب مشتری و کشیدن روی قیمت نهایی محصول .. نه اینکه بد باشه، اما یه جور مصالحه اس که باید خودت در مورد ارزیدن/نیارزیدن اش تصمیم بگیری.

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت

پيش فرض

ماکرو وقتیه که فاصله دوربین تا سوژه چند سانتی متر باشه... واید یعنی وقتی که عرض قاب واسه ات مهم باشه (فرض کن میخوای یه عکس دسته جمعی بگیری-- یا یه منظره رو میخوای ثبت کنی -- اغلب توی این شرایط، هرچه از طرفین فضا داشته باشی بهتره، نه؟ -- چون نیاز نیست که هی از سوژه فاصله بگیری تا جا بشه!)

//

قیمت sd980 حدود 300 تومنه... حالا شاید 3-4 تومن بالا و پایین... سایت فارسی منظورته دیگه؟ .. دیجی کالا رو اغلب دوستان سر می زنن.

//

در مورد خرید آنلاین من زیاد توضیح داده ام.. مثلاً این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من رو ببین...

گارانتی معتبر canon آفومار هستش.. هرکسی میتونه گارانتی خودش رو بذاره روی یه دوربین ولی فاصله حرف تا عمل وقتی مشخص میشه که دوربینت به مشکل خورده باشه... اگه امکان خرید فیزیکی داری، قطعاً بر خرید آنلاین ترجیح داره...شرایط گارانتی مثل کارتخوان همه کاره یا بیمه سرقت هم خیلی وقتا جنبه تبلیغاتی داره برای جذب مشتری و کشیدن روی قیمت نهایی محصول .. نه اینکه بد باشه، اما یه جور مصالحه اس که باید خودت در مورد ارزیدن/نیارزیدن اش تصمیم بگیری.
    راهنماییتون خیلی به دردم خورد. اتفاقا یکی به من افومار رو پیشنهاد داد ولی من دقیقا گول تبلیغات فروش های انلاین رو خوردم.
    در مورد ماکرو و اینا هم ببینید منظور من اینه که من فقط بتونم یه عکس زیبا و با کیفیت از اجزای چهره مثلا چشم بگیرم. حالا چه میخواد زوم کنم روش چه ماکرو باشه.

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Malaysia

پيش فرض

راهنماییتون خیلی به دردم خورد. اتفاقا یکی به من افومار رو پیشنهاد داد ولی من دقیقا گول تبلیغات فروش های انلاین رو خوردم.
    در مورد ماکرو و اینا هم ببینید منظور من اینه که من فقط بتونم یه عکس زیبا و با کیفیت از اجزای چهره مثلا چشم بگیرم. حالا چه میخواد زوم کنم روش چه ماکرو باشه.
    چه بخوای عکس واید معمولی بگیری چه ماکرو این دوربین جواب کارت رو میده (در تکمیل توضیح دوستمون واید موقعیه که بدون زوم عکس میگیری. دوربینی واید بهتری داره که در حالت بدون زوم محدوده ی گسترده تری رو پوشش بده)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام

منظور شما اینه که SX 200 عکس واید نمیگیره؟

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •