تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: مشکل با Sony HandyCam Digital8

پروفشنال sari-1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    ساري

پيش فرض مشکل با Sony HandyCam Digital8

سلام دوستان .

من یه دوربین فیلمبرداری Sony Digital8 دارم که بعد چند ماه رفتم روشنش کردم ، به محض اینکه روشن میکنم میگه "دوباره نوار را داخل کنید" این کار رو انجام دادم ولی درست نشد ، فیلم رو هم عوض کردم ، با همه نوار ها این پیغام رو میده .

به نظر شما اشکال از کجاست ؟

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوستان .

من یه دوربین فیلمبرداری Sony Digital8 دارم که بعد چند ماه رفتم روشنش کردم ، به محض اینکه روشن میکنم میگه "دوباره نوار را داخل کنید" این کار رو انجام دادم ولی درست نشد ، فیلم رو هم عوض کردم ، با همه نوار ها این پیغام رو میده .

به نظر شما اشکال از کجاست ؟
    دستگاه این مدت تو چه شرایطی نگه داری می شده؟ .. جای پرگرد و خاک و اینا نبوده؟ ...

نوارهایی که میخوای بذاری توش چطور؟ .. آیا همه یه جا بوده ان یا برای نوار نو هم همین پیام رو میده؟

این رو هم امتحان کن : تایمر(ساعت) دستگاه رو دوباره تنظیم کن.

اگه درست نشد: متن پیام رو به انگلیسی اگه میتونی پست کن .. یا شماره خطا اگه میده .. اینطوری هم شاید بشه روی وب گشت.

پروفشنال sari-1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    ساري

پيش فرض

ممنون از اینکه پاسخ دادین .

دستگاه این مدت تو چه شرایطی نگه داری می شده؟ .. جای پرگرد و خاک و اینا نبوده؟ ...
    توی گاو صندوق بوده ، گرد و خاک هم نداشته .

نوارهایی که میخوای بذاری توش چطور؟ .. آیا همه یه جا بوده ان یا برای نوار نو هم همین پیام رو میده؟
    یکی از نوار ها تو خود دستگاه بوده و چند تا نوار دیگه هم توی کارتن دوربین در فضای اتاق .
    این رو هم امتحان کن : تایمر(ساعت) دستگاه رو دوباره تنظیم کن.
    جواب نداد
    متن پیام رو به انگلیسی اگه میتونی پست کن .. یا شماره خطا اگه میده .. اینطوری هم شاید بشه روی وب گشت.
    Reinsert the cassette

__________________________________________________ _______________________________________

یه چیزی که الان یادم اومد اینکه توی اخرین بار استفاده گفته بود "هد دستگاه را تمیز کنید" ، ینی همر 10،15 دقیقه این پیغام رو میداد

بازم بخاطر راهنماییتون ممنون .

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ممنون از اینکه پاسخ دادین .

توی گاو صندوق بوده ، گرد و خاک هم نداشته .

یکی از نوار ها تو خود دستگاه بوده و چند تا نوار دیگه هم توی کارتن دوربین در فضای اتاق .

جواب نداد

Reinsert the cassette

__________________________________________________ _______________________________________

یه چیزی که الان یادم اومد اینکه توی اخرین بار استفاده گفته بود "هد دستگاه را تمیز کنید" ، ینی همر 10،15 دقیقه این پیغام رو میداد

بازم بخاطر راهنماییتون ممنون .
    یه نوار نو بخر و تست کن.

//

این مشکل کثیف بودن هد اگه باشه که دردسره و باید ببری گارانتی .. اما یه توصیه که البته با ریسک و مسوولیت خودت انجامش بده: باتری رو در بیار و در حالیکه نوار توی دستگاهه، چند تا ضربه بزن به دوبین!!! .. شاید تعجب کنی اما این روش خیلی وقتا جواب داده .. نمیگم با چکش بگیر له اش بکن! .. با نرمی دست (کف دستت رو در نظر بگیر -- قسمت پایینش که گوشتی تره!) به دو طرف دوربین چندتا ضربه بزن (نه خیلی شل -- نه خیلی محکم!) ... 3-4 تا هم به زیرش بزن ..

اگه درست نشه، من دیگه بجز بحث کثیف بودن هد موردی به ذهنم نمی رسه و باید باز بشه.

5. این کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •