تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 34

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید آیفون در خارج از کشور

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

من هم یکی از دوستام تا چند هفته دیگه از کانادا میاد ۱۶ گیگ انلاک فکتوری ۶۷۰ دلار آمریکا بود (البته نمی دونست مالیات ۱۳ ٪‌بهش اضافه میشه یا نه ؟) کسی نظری داره ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام اگه ایفون لاک دارین از طریق این سایت میتونید اونوو انلاک فکتوری کنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirfiri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    همین جا

پيش فرض

iphone4 دست دوم از خارج اورده 600 می ارزه؟
    چیشو باید چک کنم؟
    اگر از کانادا بیاره یعنی تو امریکا ساخته شده؟
    مشکلی با اپراتورای ما نداره؟

داره خودمونی میشه amir_soosool's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام من بابام داره هفته دیگه میره آمریکا
    داداشم کلن اونجا زندگی میکنه .... اشتراک AT&T هم داشت فک کنم
    به نظر شما بگم بابام یه لاک شو بیاره؟ (با اشتراک یه ماهش میوفته 250 دلار)
    Last edited by amir_soosool; 02-06-2011 at 13:10.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام به همه دوستان

با توجه به اینکه سوالات در مورد خریدن آیفون در خارج از کشور بسیار زیاده و برای اینکه سردرگمی کاربران کمتر بشه لازم دونستم چند نکته رو براتون توضیح بدم که دیگه انشاالله (!!!) از این دست سوالات پرسیده نشه.

اول از همه بهتره یکم منطقی فکر کنید. اگر قرار باشه که آیفون در خارج ایران با قیمتهای 200 یا 300 هزار تومان فروخته بشه خوب همه میرن از خارج میخرن و فکر نکنین که مغزتون یه کشف جانانه کرده و شما میتونین با 200 هزار تومن صاحب آیفون بشید !!!

نحوه فروش گوشی موبایل در خارج ایران مثل ایران نیست که بری توی موبایل فروشی یه گوشی بخری و بری یه جای دیگه سیم کارتشو بخری. توی کشورهای اروپایی و آمریکایی هم میشه اینکارو کرد ولی مردم خیلی سراغش نمیرند معمولا توی یکی از اپراتورهای تلفن همراه کشورشون یه گوشی رو انتخاب میکنند و با اون اپراتور قرار میبندند و اپراتور هم گوشی رو با سیم کارت داخلش تحویل میده با تمام امکانات گارانتی و اینترنت و 3G و...

حالا قضیه آیفون یکم فرق داره. برای خریدن اپل آیفون باید برین توی یکی از نمایندگی هایی که توی کشورت آیفون رو میفروشه. مثلا توی آمریکا AT&T توی نروژ Telenor توی انگلیس O2 و...
    برای خرید شما با اون اپراتور قرار میبندین و اونها هم اپل آیفون رو بصورت لاک شده (یعنی فقط و فقط با سیم کارت خودتون کار میکنه) بهتون تحویل میده. مبلغ رو هم بصورت اقساطی و ماهانه ازتون دریافت میکنند. مثلا برای خرید از AT&T یه مقدار از هزینه رو اول ازتون میگیرن (نمیدونم چقدره شاید 300 دلار) و بعدش ماهانه باید به AT&T قسط بدین درکل یه آیفون با احتساب تمام اقساط و بقیه هزینه ها (مثل تعرفه 3G و MMS و Tax و... ) بعضی اوقات حتی به بالای 800 یا 900 دلار هم میرسه.

یه توضیح کوتاه در مورد قیمتهای زیر :

وقتی قرارداد با اپراتور بسته میشه شما گوشی رو با این قیمت به شما فروخته میشه ولی نکته اینحاست که گوشی تنها نیست و هزار جور قرارداد و هزینه های دیگه داره.
    در ضمن این قیمتها فقط برای مشتریان مخصوص اپراتورهاست و فقط یک سری از مشترکینی که از طرف اپراتور تایید شده هستن با این قیمت گوشی بدستشون میرسه.

امیدوارم این توضیحات به کارتون بیاد. تا اونجایی که تونستم ساده و بی دردسر توضیح دادم که بیشتر با نحوه فروش آشنا بشند.

البته دوستان دیگه ای هم هستن که خودشون در خارج ایران زندگی میکنند مثل کاربر stream که ایشون اطلاع خیلی بهتر و موثق تری دارند.

نکاتی که در بالا ذکر شد فقط جهت آشنایی خیلی ابتدایی با نحوه فروش در کشورهای اروپائی و هیچ تضمینی که توضیحات فوق عینا اتفاق بیفتد وجود ندارد

ببخشید دوست عزیز
    من خودم امریکا زندگی میکنم اما هی میرم و میام
    الان که دارم میرم میخواستم از ای تی اند تی یه ایفون بگیرم ایا بیارم اینجا میتونم ان لاکش کنم و اینکه ایا می ارزه که بگیرم یا نه

دوم اینکه اگر بخوام برای کسی دیگه هم گوشی بیارم باید چه برندی بیارم که بشه انلاکش کرد؟

ممنون میشم زودتر جوابم رو بدید

حـــــرفـه ای *Ali*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

ببخشید دوست عزیز
    من خودم امریکا زندگی میکنم اما هی میرم و میام
    الان که دارم میرم میخواستم از ای تی اند تی یه ایفون بگیرم ایا بیارم اینجا میتونم ان لاکش کنم و اینکه ایا می ارزه که بگیرم یا نه

دوم اینکه اگر بخوام برای کسی دیگه هم گوشی بیارم باید چه برندی بیارم که بشه انلاکش کرد؟

ممنون میشم زودتر جوابم رو بدید
    لازم به این کارا نیست و الان آیفون فکتوری آنلاک توی آمریکا هم فروخته میشه.
    برند های دیگه هم بستگی به خودشون دارن ، اگه روی اپراتور Verizon عرضه بشن که کلا نمیتونید توی ایران ازشون استفاده کنید. بقیه شون رو شاید بشه آنلاک کرد ولی میگم بستگی داره که توی ایران اینکار رو بکنن یا نه. اینجا بیشتر آیفون آنلاک کردن رو همه بلد هستند.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

یعنی می گید که همون ایفون رو بخرم مثلا دو تا بیارم اینجا میشه ان لاکش کرد بله؟

---------- Post added at 07:00 AM ---------- Previous post was at 06:59 AM ----------

البته موضوعی که هست اینه که قیمت انلاکشون خیلی بالاست می خوام ببینم بیارم اینجا و انلاک کنم قیمتی که بابتش ازم میگیرن چقدره؟بابت ان لاک کردن

تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

یعنی می گید که همون ایفون رو بخرم مثلا دو تا بیارم اینجا میشه ان لاکش کرد بله؟

---------- Post added at 07:00 AM ---------- Previous post was at 06:59 AM ----------

البته موضوعی که هست اینه که قیمت انلاکشون خیلی بالاست می خوام ببینم بیارم اینجا و انلاک کنم قیمتی که بابتش ازم میگیرن چقدره؟بابت ان لاک کردن
    آنلاک فکتوری یعنی چی؟ معنیش رو نمیدونید شما؟ یعنی گوشی از توی کارخونه که میاد بیرون آنلاکه و با هر نوع سیم کارت از هر نوع اپراتوری آنتن میده.
    16 گیگش 649$ و 32 گیگ 749$ دلار هست. دیگه نیازی به آنلاک کردن هم ندارد.

9. این کاربر از *Ali* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

آنلاک فکتوری یعنی چی؟ معنیش رو نمیدونید شما؟ یعنی گوشی از توی کارخونه که میاد بیرون آنلاکه و با هر نوع سیم کارت از هر نوع اپراتوری آنتن میده.
    16 گیگش 649$ و 32 گیگ 749$ دلار هست. دیگه نیازی به آنلاک کردن هم ندارد.

لطفا از اول مطلب رو میخوندید بعد جواب میدادید
    دوستان گفتند که اگر با خط بخری ارزونتر در میاد که اگر نگاهی به سایت بندازید 200 دلار هست اما لاک هست یعنی فقط با همون خط کار مکینه حالا اگر بیارمش ایران میتنه کسی با هزینه کمتر انلاکش کنه و من 400 دلار سود ببرم یا نه.

تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

لطفا از اول مطلب رو میخوندید بعد جواب میدادید
    دوستان گفتند که اگر با خط بخری ارزونتر در میاد که اگر نگاهی به سایت بندازید 200 دلار هست اما لاک هست یعنی فقط با همون خط کار مکینه حالا اگر بیارمش ایران میتنه کسی با هزینه کمتر انلاکش کنه و من 400 دلار سود ببرم یا نه.
    خب اگه شما آمریکا میرید و میاید دیگه واقعا بعیده که فکر کنید آیفون لاک رو یک پنجم قیمت واقعی میفروشند.
    اون 200 دلار قسط اولیه هست و بعد با اپراتور قرار داد میبندید و اقساط رو پرداخت میکنید. به این راحتی هم نیست که 200 دلار بخرید و بعد بیارید ایران و آنلاک کنید و دوبرابر سود ببرید. اگه میشد اینکار رو کرد همه تا حالا یه سر رفته بودن آمریکا رو برگشته بودند.
    حالا به فرض که 200 دلار دادید و آیفون رو گرفتید و آوردید اینور بله میشه آنلاک کرد و طبیعتا سود خوبی هم میکنید.
    پست اول رو مطالعه کنید تا ببینید چجوریه.
    ولی الان توی آمریکا آنلاک فکتوری هم فروخته میشه که نسبت به قیمت های توی ایران ارزونتره و تازه مشتری بیشتری هم داره و بهتر میتونید سود کنید.
    Last edited by *Ali*; 22-06-2011 at 15:08.

12. این کاربر از *Ali* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •