تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 14 اولاول ... 41011121314
نمايش نتايج 131 به 139 از 139

نام تاپيک: بهترین 8 مگاپیکسلی؟

آخر فروم باز pulp_152's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوست عزیز .. شما بر چه مبنایی میگی بهتره ؟! اگر منظورت مرجع علمی هستش .. gsm arena میگه8300 بهتره ... اگر تعصب نداری دلیل علمی بگو ؟!

چقدر با 8300 کار کرد ی؟ چقدر با c905 کار کردی؟ چقدر مقایسه عکساشو تو اینترنت دیدی ؟ و ادرس بده

2. این کاربر از pulp_152 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال hamidkabiri6270's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    شهر غم

10

ببین اینا باید تست بشن
    هر کدوم یه جا بهتر عمل میکنن
    مثلاً c905 بهترین فلش رو داره ولی تو روز ضعیفتر از بقیست
    آینو هم باهاش خیلی فرقی نداره و ضعیفتره
    بین اس8300 و رنوار انتخاب سخته یعنی باید تست بشه
    ولی من بهت قول میدم اس8300 بهتره

پس شد
    اس8300
    رنوار
    c905
    آینو

راسی اگه پول آینو یعنی 460 70 تومنو داری اصلاً اینارو ول کن برو پیکسون 12 بخر که دیگه خیالت راحت باشه ... ممکنه ارزونترم باشه .. آخه قیمت جهانیش 420 تومن شده
    نقل قول از سایت معتبر gsm:
    کیفیت عکس های Sony Ericsson Aino واقعا تحسین برانگیز است. در میزان جزئیات موجود در عکس ها ، این گوشی یکی از بهترین دوربین های حال حاضر را دارد و سطح نویزها هم در آن به خوبی تحت کنترل هستند. رنگ ها زنده و گیرا هستند و درخشندگی آن ها هم عالی است.
    اگر به دنبال خرید یک گوشی مجهز به دوربین 8 مگاپیکسلی هستید می توانید Aino را بعنوان یکی از نخستین گزینه ها مد نظر داشته باشید.

آقای حسن موتوری اینو سایت معتبر gsm گفته

آخر فروم باز pulp_152's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

خوب دوست عزیز بنده هم روز اول گفتم aino خوبه ... خود بچه های se امدن گفتن نه خوب نیست ! خوب ما هم گزاشتیم کنار وقتی خودشون میان میگن با c905 یکی هستش دیگه ما چی بگیم؟!

5. این کاربر از pulp_152 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

سلام.

2تا مورد هست که من عرض میکنم اول اینکه این دوستمون که تاپیک رو باز کردن نگفتن بهترین دوربین گوشی 8 مگا پیکسلی کدومه .ایشون فرمودن بهترین گوشی که 8 مگا پیکسل دوربین هم داشته باشه کدومه یعنی بحث فقط بر سر دوربین نیست بحث اینه که بهترین گوشی از تمام جهات کدومه که یک دوربین 8 مگا پیکسلی هم داشته باشه.متاسفانه اینجا همه فقط دارن گوشی رو از لحاظ دوربین مفایسه میکنن.

کیفیت عکس های Sony Ericsson Aino واقعا تحسین برانگیز است. در میزان جزئیات موجود در عکس ها ، این گوشی یکی از بهترین دوربین های حال حاضر را دارد و سطح نویزها هم در آن به خوبی تحت کنترل هستند. رنگ ها زنده و گیرا هستند و درخشندگی آن ها هم عالی است.
    اگر به دنبال خرید یک گوشی مجهز به دوربین 8 مگاپیکسلی هستید می توانید Aino را بعنوان یکی از نخستین گزینه ها مد نظر داشته باشید.

اما نکته دوم : دوست من شما که این رو از سایت GSM نقل قول کردید.(کاری به اعتبارش نداریم) باید آنچیزی که در مورد S8300 هم گفته رو بنویسید (لااقل در مورد همون دوربین).ضمن اینکه کل نوشته و توصیف رو در مورد دوربین باید اینجا بیارید وگرنه برداشت از متن زمین تا آسمان فرق میکنه و در نقل قول امانتداری نکردید.من برای اثبات عرضم هر دو گوشی رو تماما" نقل قول میکنم و در آخر قضاوت در مورد صحت عرایضم با دوستان.در آخر هم عرض کنم که بنده نه میخوام اینو تایید کنم و نه اونو چون فقط دوربین مد نظر نیست.

نقل قول GSM در مورد دوربین Ino :

دوربین

همانطور که می دانید Sony Ericsson Aino به یک دوربین 8 مگاپیکسلی مجهز است که می تواند عکس هایی با ماکزیمم رزولوشن 3264 x 2448 پیکسل ثبت نماید.این گوشی به فلاش LED هم مجهز شده است .رابط دوربین تنها از کنترل لمسی برخوردار است و همین امر به شما نشان می دهد که نباید انتظارات بیجایی از آن داشته باشید. پیش از این نحوه عملکرد منوی لمسی Touch Media را در برابر Media Center قدیمی گوشی مشاهده کردیم.
    Aino یک کلید شاتر اختصاصی هم دارد و در مواقع بسته بودن گوشی می تواند برای اجرای دوربین استفاده شود.

ساختار منوی دوربین

رابط دوربین را به سختی می توان با کلمه دیگری غیر از «ساده» توصیف کرد. به محض شروع دوربین ، آیکن بزرگی نمایش داده می شود و از شما می خواهد که حالت دوربین (عکاسی یا فیلمبرداری ) را انتخاب کنید.
    یک نوار ابزار ساده تنظیمات در پایین رابط و برخی کنترل ها در گوشه های بالایی آن به چشم می خورد. در گوشه بالای سمت چپ می توانید حالت دوربین را تغییر دهید و در گوشه سمت راست کلید خروج دیده می شود.
    نوار ابزار تنظیمات به طور پیش فرض پنهان است . تنها راه برای نمایان شدن این نوار ابزار ، استفاده از آیکن اختصاصی در گوشه پایینی صفحه است. در این نوار ابزار تنظیماتی چون حالت صحنه ، حالت فوکوس ، فلاش ، سلف تایمر ، رزولوشن عکس و برچسب گذاری جغرافیایی را می توانید تنظیم کنید.

تنظمیات دیگری در دسترس نیستند. حتی نمی توانید محل ذخیره سازی عکس ها و فیلم ها را تنظیم کنید. در صورت در دسترس بودن کارت حافظه ، عکس ها و فیلم ها در آن ذخیره می شوند و در صورتی که کارت حافظه ای در داخل گوشی وجود نداشته باشد ، این فایل ها در حافظه داخلی خود گوشی ذخیره می شوند.مطمئنا سونی اریکسون برای ساده تر کردن رابط کاربری از افزودن گزینه های اضافی به آن اجتناب کرده است اما نوار ابزاری با تنظیمات پیشرفته می توانست مورد استقبال کاربران قرار بگیرد.

کیفیت عکس

الگوریتم پردازش عکس ها در Aino نسبت به W995 بهبود قابل توجهی پیدا کرده است و کار سونی اریکسون در این بخش کاملا راضی کننده بوده است. اگر به دنبال خرید یک گوشی مجهز به دوربین 8 مگاپیکسلی هستید می توانید Aino را بعنوان یکی از نخستین گزینه ها مد نظر داشته باشید. فقط به یاد داشته باشید که گاهی اوقات ذخیره عکس ها کمی کند صورت می گیرد.

ضبط ویدیویی

Sony Ericsson Aino قادر به ضبط تصاویر ویدیویی با رزولوشن VGA و نرخ 30 فریم در ثانیه است. می توان از فلاش LED هم در هنگام فیلمبرداری استفاده کرد. ویدیوهای ضبط شده با فرمت 3gp ذخیره می شوند و حجمی برابر با سه مگابایت به ازای هر دقیقه دارند.
    گرچه ویدیوهای ضبط شده توسط این گوشی به اندازه عکس هایش عالی نیستند اما هنوز هم نمره قبولی می گیرند. جزئیات ویدیوهای ضبط شده توسط این دوربین هم به حدی نیست که از آن انتظار می رفت و فریم های تکراری هم در آن ها به چشم می خورد . با در نظر گرفتن کیفیت فیلم های ضبط شده توسط گوشی LG BL40 New Chocolate ، سطح فیلم ها ضبط شده با Aino را می توان قابل قبول دانست. می توان کیفیت این فیلم ها را با کیفیت فیلمبرداری دوربین های سری N نوکیا مقایسه نمود. در مورد ضبط معمولی ویدیویی هنوز هم Samsung S8300 حرف اول را می زند(ما در این جا در مورد فیلمبرداری HD بحث نمی کنیم).
    نقل قول GSM در مورد دوربین S8300 :

دوربین خوب
    دوربین سامسونگ S8300 دقیقا مشابه سامسونگ Pixon است اما از لحاظ کیفیت عکس­ها بدون اغراق Tocco بهتر از Pixon است. عکس­های سامسونگ S8300 بالاترین وضوع تصویر یعنی 2448×3264 پیکسل را در بین گوشی­های تلفن همراه دارند. کیفیت فیلمبرداری با این دوربین D1 است، یعنی کیفیتی معادل 480×720 پیکسل با سرعت 30 فریم در ثانیه که کیفیت بسیار خوبی است.
    همچنین دوربین دارای قابلیت­های درونی خوبی همچون لرزشگیر، ژئوتگینگ(مکان­یابی جغرافیایی)، ردیابی چهره، تشخیص لبخند، منظره‏یاب و زاویه دید گسترده می­باشد.
    صفحه ارتباطی دوربین لمسی است و یکی از راحت­ترین اینترفیس­های دوربین­های گوشی تلفن همراه می­باشد که تا به حال تولید شده است.
    تنها ایرادی که به آن وارد است این است که صفحه تنظیمات فوکس بر روی منظره­یاب مشخص نیست و باید آن را از منو تغییر داد و تنظیم کرد.
    برای مثال، کاربر عکسهای زیادی از ساختمان­های مختلف گرفته و نمی­دانسته که دوربین بر روی مود ماکرو بوده است. فاصله زمانی بین گرفتن عکس­ها بسیار مهم است که مسلما لذت بیشتری از عکاسی به کاربر می­دهد. متاسفانه دیدن عکس­هایی که تازه گرفته­اید تا حدی دردسر دارد. با فشار دادن کلید «Play» شما به آلبوم عکس وصل می­شوید که تمام عکس­ها در آنجا ذخیره شده­اند و شما برای مشاهده آخرین عکس باید در این صفحه پایین بیایید تا به آخرین عکس گرفته شده برسید و آن را ببینید.
    در اصل باید گفت که دوربین سامسونگ S8300 گزینه­ای به نام Preview ندارد. همانطور که قبلا اشاره کردیم دوربین S8300 شبیه Pixon است اما برخی از تنظیمات، آنها را از هم متمایز می­کند. مثلا عکس­های S8300 بیشتر اشباع شده و غنی هستند درحالی که عکس­های Pixon زنده و شفافند.
    میزان نویز عکس­های هر دو گوشی تقریبا برابر است اما S8300 نسبت به Pixon توانسته بیشتر نویزها را کاهش داده و جزئیات را بهتر نمایش دهد.

فیلمبرداری می­تواند سرعت زمان را تغییر دهد
    فیلمبرداری سامسونگ S8300 یکی از بهترین کیفیت­ها را در بین گوشی­های تلفن همراه دارد. ضبط تصویر با کیفیت D1 (480×720 پیکسل) با سرعت 30 فریم در ثانیه در حالت معمولی و کیفیت QVGA با سرعت 120 فریم در ثانیه در فیلمبرداری اسلوموشن(حرکت آهسته) از قابلیت­های دوربین گوشی S8300 است.
    گزینه­ای هست به نام ضبط مرورزمان که با کیفیت VGA فیلمبرداری می­شود در حالی که گوشی­های دوربین­داری که این گزینه را داشتند، کیفیت تصاویرشان QVGA بود. سرعت فیلمبرداری سریع 16بار سریع­تر از فیلمبرداری معمولی است. با این گزینه کاربر لذت خاصی از فیلمبرداری خواهد برد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7. 5 کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pooria.rio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    آکانت جدید :Pooria-ir

پيش فرض

کجا دیدی من اینا رو بگم؟
    هم اینجا که بدون بررسی ال جی رو میزاری آخر
    هم تو تاپیک رنوار

پروفشنال hamidkabiri6270's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    شهر غم

14

با تشکر از همه دوستان،من تو صفحه دوم گفتم فقط این 4 تا گوشیو به ترتیب عکسبرداری مرتب کنید.نه کاری به مارکش دارم نه قیمتش

آینو ، سی905 ، s8300 و ال جی رنوار
    شما نقل قول دوستمون که این تاپیکو باز کردند را بخون ببین چی خواستن:ایشون گفته این 4 تا گوشیو به ترتیب عکسبرداری مرتب کنید؟؟؟نگفته فیلمبرداری که شما نقل قول از فیلمبرداری میکنی؟

نقل قول:
    سلام.

2تا مورد هست که من عرض میکنم اول اینکه این دوستمون که تاپیک رو باز کردن نگفتن بهترین دوربین گوشی 8 مگا پیکسلی کدومه .ایشون فرمودن بهترین گوشی که 8 مگا پیکسل دوربین هم داشته باشه کدومه یعنی بحث فقط بر سر دوربین نیست بحث اینه که بهترین گوشی از تمام جهات کدومه که یک دوربین 8 مگا پیکسلی هم داشته باشه.متاسفانه اینجا همه فقط دارن گوشی رو از لحاظ دوربین مفایسه میکنن.

نقل قول:
    نوشته شده توسط benyaminbahadori [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما نکته دوم : دوست من شما که این رو از سایت GSM نقل قول کردید.(کاری به اعتبارش نداریم) باید آنچیزی که در مورد S8300 هم گفته رو بنویسید (لااقل در مورد همون دوربین).ضمن اینکه کل نوشته و توصیف رو در مورد دوربین باید اینجا بیارید وگرنه برداشت از متن زمین تا آسمان فرق میکنه و در نقل قول امانتداری نکردید.من برای اثبات عرضم هر دو گوشی رو تماما" نقل قول میکنم و در آخر قضاوت در مورد صحت عرایضم با دوستان.در آخر هم عرض کنم که بنده نه میخوام اینو تایید کنم و نه اونو چون فقط دوربین مد نظر نیست.

نقل قول:
    دوربین

همانطور که می دانید Sony Ericsson Aino به یک دوربین 8 مگاپیکسلی مجهز است که می تواند عکس هایی با ماکزیمم رزولوشن 3264 x 2448 پیکسل ثبت نماید.این گوشی به فلاش LED هم مجهز شده است .رابط دوربین تنها از کنترل لمسی برخوردار است و همین امر به شما نشان می دهد که نباید انتظارات بیجایی از آن داشته باشید. پیش از این نحوه عملکرد منوی لمسی Touch Media را در برابر Media Center قدیمی گوشی مشاهده کردیم.
    Aino یک کلید شاتر اختصاصی هم دارد و در مواقع بسته بودن گوشی می تواند برای اجرای دوربین استفاده شود.

ساختار منوی دوربین

رابط دوربین را به سختی می توان با کلمه دیگری غیر از «ساده» توصیف کرد. به محض شروع دوربین ، آیکن بزرگی نمایش داده می شود و از شما می خواهد که حالت دوربین (عکاسی یا فیلمبرداری ) را انتخاب کنید.
    یک نوار ابزار ساده تنظیمات در پایین رابط و برخی کنترل ها در گوشه های بالایی آن به چشم می خورد. در گوشه بالای سمت چپ می توانید حالت دوربین را تغییر دهید و در گوشه سمت راست کلید خروج دیده می شود.
    نوار ابزار تنظیمات به طور پیش فرض پنهان است . تنها راه برای نمایان شدن این نوار ابزار ، استفاده از آیکن اختصاصی در گوشه پایینی صفحه است. در این نوار ابزار تنظیماتی چون حالت صحنه ، حالت فوکوس ، فلاش ، سلف تایمر ، رزولوشن عکس و برچسب گذاری جغرافیایی را می توانید تنظیم کنید.

تنظمیات دیگری در دسترس نیستند. حتی نمی توانید محل ذخیره سازی عکس ها و فیلم ها را تنظیم کنید. در صورت در دسترس بودن کارت حافظه ، عکس ها و فیلم ها در آن ذخیره می شوند و در صورتی که کارت حافظه ای در داخل گوشی وجود نداشته باشد ، این فایل ها در حافظه داخلی خود گوشی ذخیره می شوند.مطمئنا سونی اریکسون برای ساده تر کردن رابط کاربری از افزودن گزینه های اضافی به آن اجتناب کرده است اما نوار ابزاری با تنظیمات پیشرفته می توانست مورد استقبال کاربران قرار بگیرد.

کیفیت عکس

الگوریتم پردازش عکس ها در Aino نسبت به W995 بهبود قابل توجهی پیدا کرده است و کار سونی اریکسون در این بخش کاملا راضی کننده بوده است. اگر به دنبال خرید یک گوشی مجهز به دوربین 8 مگاپیکسلی هستید می توانید Aino را بعنوان یکی از نخستین گزینه ها مد نظر داشته باشید. فقط به یاد داشته باشید که گاهی اوقات ذخیره عکس ها کمی کند صورت می گیرد.

ضبط ویدیویی

Sony Ericsson Aino قادر به ضبط تصاویر ویدیویی با رزولوشن VGA و نرخ 30 فریم در ثانیه است. می توان از فلاش LED هم در هنگام فیلمبرداری استفاده کرد. ویدیوهای ضبط شده با فرمت 3gp ذخیره می شوند و حجمی برابر با سه مگابایت به ازای هر دقیقه دارند.
    گرچه ویدیوهای ضبط شده توسط این گوشی به اندازه عکس هایش عالی نیستند اما هنوز هم نمره قبولی می گیرند. جزئیات ویدیوهای ضبط شده توسط این دوربین هم به حدی نیست که از آن انتظار می رفت و فریم های تکراری هم در آن ها به چشم می خورد . با در نظر گرفتن کیفیت فیلم های ضبط شده توسط گوشی LG BL40 New Chocolate ، سطح فیلم ها ضبط شده با Aino را می توان قابل قبول دانست. می توان کیفیت این فیلم ها را با کیفیت فیلمبرداری دوربین های سری N نوکیا مقایسه نمود. در مورد ضبط معمولی ویدیویی هنوز هم Samsung S8300 حرف اول را می زند(ما در این جا در مورد فیلمبرداری HD بحث نمی کنیم).
    Last edited by hamidkabiri6270; 22-02-2010 at 14:11.

10. این کاربر از hamidkabiri6270 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

شما نقل قول دوستمون که این تاپیکو باز کردند را بخون ببین چی خواستن:ایشون گفته این 4 تا گوشیو به ترتیب عکسبرداری مرتب کنید؟؟؟نگفته فیلمبرداری که شما نقل قول از فیلمبرداری میکنی؟

سلام.

نقل قول:
    نوشته شده توسط benyaminbahadori [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نقل قول:
    دوربین

ساختار منوی دوربین

کیفیت عکس

ضبط ویدیویی

سلام.

بله حرفتون درسته (در مورد صحبت دوستمون) اما شما که میخوای از یک سایت یا یه جای دیگه نقل قول کنید باید کامل باشه و در مورد هر دو گوشی باشه.(لااقل در مورد همون عکس برداریش کامل واز هر دو گوشی مینوشتی) اونموقع برداشت کاملا" متفاوت میشد .البته من نظر خودم رو گفتم و نه سر بحث دارم و نه برام فرقی میکنه که کی چی بخره .و در کلام آخر هم نظر شما برام کاملا" قابل احترامه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

12. 4 کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز dark fear's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

عجب تاپیک خنده داری
    حال کردین من همون اول پیشبینی کردم که کار به کجا میکشه ؟
    جالبه .. مؤسس تاپیک میخاست از بین 4 گوشی یکیو انتخاب کنه .. ببینین بحث به کجا کشیده

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    یگانه شهر صاحب مقبره الشعرا

پيش فرض

تاپیک فعلا قفل میشه

15. این کاربر از golmohammadi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •